0

@SeWo77 A utkaj łeb... Rozumiem, że nie lubisz skoków, ale to twój problem.

@Stinger_ Ogólnie mało kto się spodziewał, że we Francji wystartują Kubacki czy Zniszczoł, a jednak. Szkoda, że nie ma Kamila Stocha, ale on trenuje indywidualnie i w ostatnich dniach był w Planicy z Eve-nement. Brakuje tez Żyły, ale on ma przejść operację kolana i przerwa 6 tygodni. Miejmy nadzieję, że się pozbiera. Być może taka przerwa da mu więcej świeżości i może to zaowocować na MŚ w Trondheim.

0

@FcPortoFan1999 USA lub Brazylia.

0

@wyrek Djoko też za Realem


4

Medal to medal. Brąz też jest dobry. Za 4 lata powinno być łatwiej, bo nie będzie presji medalu.
Jak widzicie tą ostatnią część sezonu dla Igi?
Myślę, że teraz Iga będzie grała bez presji związanej z Igrzyskami. Więc powinno być dużo, dużo łatwiej. Może się uda US Open wygrać. Jeszcze też są WTA Finals.

0

@norbi77 Z cyklu g*wno wiem, a się wypowiem, ale czego oczekiwać od kogoś z kompleksem Realu. To nie jest żaden zwykły kredyt, a tylko powiększenie linii kredytowej z 265 mln euro do 395 mln euro, która ma zagwarantować zabezpieczenie płynności finansowej.

0

@tbas Chociaż Iga była skupiona jak było 3-5, grała bardzo dobrze. Więc wywarła presje na Begu i tamta robiła błędy.

1

@tbas Niby tak, ale też trzeba wziąć pod uwagę, że to pierwszy mecz od Wimbledonu. Do tego presja Igrzysk, to nie pomaga. Zamknięty dach w pierwszym meczu też po części nie pomaga. Pierwsze mecze Iga na turniejach zawsze ma przeciętne. Ona potrafi się rozkręcać, szczególnie na mączce. Nie martwiłbym się o jej formę. Jeśli przejdzie dalej, to powinno być coraz lepiej. Iga nawet kiedy miała zagrożenie dzisiaj, to potrafiła szybko wrócić, więc myślę, że tragedii nie ma.

1

@tbas Hahaha. Te twoje komentarze są coraz bardziej śmieszne tutaj na temat Igi. Do porażki to jeszcze daleko jest. Presja robi swoje.

1

@tbas Słabiej, a wygrała seta 6-2. Początek turnieju, presja, to też trzeba wejść w swój rytm po przerwie od gry, ale tak lepiej pisać, że to słabsza forma...

2

@tbas No co ty nie powiesz. Jednak zamknięty dach zmienia trochę warunki do gry i przez to rywalki mają większe szanse. Można powiedzieć, że Iga trochę traci na zamkniętym dachu.

2

@tbas Przecież to początek turnieju. Presja, zamknięty dach, trzeba się przyzwyczaić do gry.

1

@PIWOSZ89 Tak, na kortach Roland Garros grają

0

@Stinger_ No ja też team skoki narciarskie, więc pewnie ciężko o obiektywizm. Chociaż jak sobie pomyślę, że za 3 tygodnie w Courchevel znowu będzie ta fatalna kamera, to aż człowiek się irytuje, że trzeba tak oglądać, ale może w końcu ją zmienią. Rok temu już Dominik Formela ze skijumping pl mówił o tym Sandro Pertile, że musi to być zmienione.
W końcu tam za 6 lat będą ZIO.

0

@Stinger_ Zgodzę się z tobą. Nawet rok temu te skoki na Igrzyskach Europejskich były spoko. Mimo, że lubię Igrzyska Olimpijskie i czekam na występy Siatkarzy i Igi Świątek, to i tak bym wolał obejrzeć skoki narciarskie teraz. Dobrze, że 13-14 sierpnia LGP w Courchevel, a potem 3 dni później weekend skoków w Wiśle.

Osobiście wolę chyba zimowe IO ze względu na skoki. Jakoś jak są skoki na IO, to czuję te emocje i czuję, że są Igrzyska. A na tych letnich, to aż takich emocji nie mam. Mimo, że śledzę wszystko i lubię Siatkówkę czy Tenis, to jednak skoki wzbudzają obok piłki nożnej(Oczywiście nie chodzi mi o piłke na IO) u mnie największe emocje.

0

@clyde 5 lat temu mój pies wskoczył na łóżko, a jak zeskoczył, to potem zaczął kuleć. Też się zmartwiłem tym. Byłem wtedy u weterynarza. Miał prześwietlenie. Już nie pamiętam co to dokładnie było, ale do dzisiaj kuleje. Chodzi, ale czasami potrafi przez to stracić równowagę. W tym roku będzie miał 16 lat.
Więc może aż tak źle z twoim pieskiem nie będzie. Wiek też robi swoje.

0

@Sulimo Rozumiem, że się cieszysz, że Lech wygrał, ale bez pomoc sędziego by nie wygrali, trzeba to powiedzieć.

0

@Sulimo Gdyby nie wydrukowany karny, ten mecz mógłby się inaczej potoczyć.

1

@Sulimo Zasłużone.? Gdyby nie wydrukowany karny, to Lech by tego nie wygrał.

0

@Yamal_Williams Mecz wydrukowany przez Sylwestrzaka nie ma co.

1

@Yamal_Williams Przecież gdyby Ishak nie skiksował, to by karnego nie było. Kozuki nie spodziewał się, że Ishak skiksuje. Sylwestrzak drukuje już przeciwko Górnikowi, nic nowego.

0

@MOLESTA Według Sofascore był drugim najwyżej ocenionym zawodnikiem w całym meczu.
Oczywiście, że miał dużo strat(13), ale miał też 51 kontaktów z piłką.
2 kluczowe podania, 1 asysta, 9/14 pojedynków wygranych, 6 total tackles.

Dla porównania Nico i Yamal 17 strat, więc w takim przypadku oni też słabi? Więc skończ się błaźnić.

W meczu też widać było, że Bellingham cofał się, był aktywny. Jeśli to oznacza, że ktoś zagrał słaby mecz, to nie mam pytań. Zagrał naprawdę dobry mecz.

0

@FcPortoFan1999 No ja się zdziwiłem, że oni się cofnęli po strzelonej bramce. Oni chcieli grać na dogrywkę i karne, czy co? Przecież jak chcieli, to potrafili przycisnąć Hiszpanów, ale z Southgatem to g*wno zrobią.

6

Co prawda byłem bardziej za Anglią ze względu na Bellinghama, ale GG dla Hiszpanii. Całościowo zasłużenie wygrali.

W sumie beka z Angoli. Wywyższają się jakiej to nie mają mocnej premier league, a potem co do czego, to dostają lanie od drużyn Hiszpańskich i reprezentacji Hiszpanii.

0

@mextexperu Przecież Hiszpania poza bezsensownym klepaniem piłki nic nie gra .

1

@DonCarletto Carvajal ZP?
Rozegrał świetny sezon, na euro też jest świetny, ale wiadomo, że to obrońca, to ZP nie dostanie, nawet jakby wygrał euro z Hiszpanią.

0

@adamek20151 Jest to pewnie spowodowane pisaniem, że siatkówka powinna być sportem narodowym. Zrobiła się z tego gównoburza w ostatnim czasie. A większość ludzi nie rozumie(Szczególnie ci kibice co nie lubią piłki nożnej), że sport narodowy, to nie znaczy gdzie są najlepsze sukcesy, a po prostu popularność danego sportu. Tak samo działa to w drugą stronę, deprecjonowanie przez "kibiców piłki nożnej(Którzy nie lubią innych sportów)" sukcesów Polaków w innych dyscyplinach. Mnie dalej to śmieszy i bawi, że jedynym argumentem takich osób jest to, że np: siatkówka jest mniej popularna i mało kogo interesuje na świecie, to samo skoki narciarskie. Ludzie nie rozumieją tego, że sport ma dawać radość i każdy sport jest inny. Jeden jest mniej popularny, drugi bardziej, ale wszystko się sprowadza do jednego, do kibicowania i emocjonowania się. Cieszę się, że mogę śledzić i oglądać piłkę nożną, tak samo siatkówke, no i w szczególności też skoki narciarskie. Nie wyobrażam sobie, żeby w okresie zimowym nie oglądać skoków, a to, że jest to sport niszowy, to mam to w tyłku . Po prostu czuję radość z oglądania tego sportu.

0

@Herato Ale to nic nie da. Jedyna szansa na awans Polski, to wygrana Holandii dzisiaj i my wygrywamy z Francją. Jeśli Francja zremisuje bądź wygra, to my matematycznie odpadamy.

0

@Fantastyczny Chłopiec Holandia wygrywa z Francją. Więc jeśli Polska wygra z Francją wyprzedza Francje w tabeli, ale Francja musi dzisiaj przegrać. Wtedy mamy trzecie miejsce, ale awansu pewnego nie mamy.

1

@matirix20 To chodzi o to, że jak drużyna na którą postawiłeś będzie prowadziła 2 bramkami i nawet jak przegra bądź zremisuje mecz, to zdarzenie jest rozliczane na zielono.

0

@norbi77 Nikogo nie interesuje twoje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?