1

@kigani ,,Chcą na siłę nam pokazać, że Iga jest słaba, zazdroszczą jej sukcesów. Tak samo było jak Kamil Stoch czy Adam Małysz odnosili sukcesy, komentarze że to niszowy sport. To samo jak Zmarzlik zdobywa tytułu na żużlu."

Ludzie muszą niestety narzekać. Czy większość kibiców interesuje to, że dany sport jest mniej popularny? Nie.

Przykład skoków narciarskich. Jest to popularna w naszym kraju dyscyplina, ale wiadomo, że znajdują się ludzie, którzy piszą, że to niszowy sport, mało kogo interesuje i w ogóle po co się cieszyć z sukcesów i oglądania tego sportu. Ja jako fan skoków, to mam to gdzieś tak naprawdę, że ta dyscyplina jest popularna w kilku krajach. Sport ma dawać emocje, a skoki mi to dają. Czerpię niesamowitą radość z emocjonowania i oglądania skoków. Sukcesów Kamila Stocha nie zamieniłbym w życiu na coś innego. Poza tym każdy kraj ma jakiś sport, który jest mniej popularny na świecie, a ludzie się tym emocjonują. O to chodzi w sporcie przecież. Chyba tylko w Polsce ludzie muszą wypominać, że po co śledzić mniej popularny sport, bo on nikogo na świecie nie interesuje. W takim przypadku zlikwidujmy wszystkie sporty, oprócz piłki nożnej i nie będzie z tym problemu.

0

@Calzone Ale co ci do tego. Każdy niech robi co chce. Śmieszą mnie te narzekania na katolików w ostatnich latach, ale to właśnie wy jesteście gorsi, którzy czepiają się o takie rzeczy. Polska to strasznie naród nietolerancyjny.

0

@norbi77 Bellingham dobry mecz akurat gra . Dużo kontaktów z piłką . Miał jedno kluczowe podanie . Zanotował też odbiór w okolicach pola karnego Realu.

2

@FcPortoFan1999 Ironią losu by było, gdyby Piast zabierając punkty Jagielloni dałby mistrzostwo Górnikowi :P

0

@bartas97 Mecz meczowi nierówny. Ostatnio nie miałeś Bellinghama. Uwielbiam te jęczenie kibiców na skład.

1

@Culer9002 Pewnie sami skoczkowie go chcą. W końcu go bronili 2 lata temu, więc pewnie mu ufają. Akurat im się za sukcesy należy, żeby zdecydowali z kim chcą trenować, a Thurnbichler i reszta niech skupią się na Zniszczole i młodszych zawodnikach.

0

@kanver_ Pamiętaj, że Real musi wygrać na Etihad co będzie bardzo trudne, gdyż nigdy tam nie wygrał. Pisałem kilkanaście minut temu, że marzę o EL clasico w finale jako kibic Realu, ale nie będzie to łatwe. Barca ma wymarzoną sytuację, a Real musi zagrać świetnie w środę, żeby wygrać.

5

Barca ma autostradę do finału i mówię to z perspektywy kibica Realu. W sumie dobrze, ze PSG przegrało, bo i tak ich nie lubię.
Gdyby Real jakimś cudem wygrał po raz pierwszy na Etihad, to pojawia się duża szansa na EL Clasico w finale o którym marzę od lat. Uważam, że jeśli Barca przejdzie do 1/2, to powinna poradzić sobie z Atleti/Borussia, tak samo jak Real przejdzie City, to też powinni poradzić sobie z Arsenalem/Bayernem.
Tyle lat tych rozgrywek i nigdy finału LM pomiędzy Realem a Barceloną. Kiedyś w końcu musi się to wydarzyć. To byłoby niesamowite wydarzenie.

5

@jedrek7000 No bo La Liga w ten weekend nie gra ze względu na finał Pucharu Króla.
Wyobraź sobie co by było gdyby dzisiaj w finale było EL Clasico i jeszcze byłaby dogrywka i ewentualne karne, to oba zespoły byłyby wypompowane przed Ligą Mistrzów. Ten termin finału PK jest tak fatalnie ustawiony, że szkoda gadać.

1

@JanneAhonen Romano już wczoraj informował, że Real i Mbappe mają porozumienie w sprawie pensji.
Nawet jakby Mbappe podpisał kontrakt z Realem teraz, to dopóki PSG i Real grają w LM, to oficjalki nie będzie.

1

@VegetaPolska Oni to prostu łudzą się, że to się nigdy nie wydarzy, ale być może przedsmak będą mieli tego co będzie w przyszłych sezonach już w meczu z PSG :P


0

@Azi Powiedz mi, kiedy wszyscy dziennikarze byli pewni, że odchodzi?
Nigdy tak nie było. Dwa lata temu sytuacja była inna. Tam do końca nie było wiadomo co się wydarzy, dziennikarze też nie gadali, że na pewno odchodzi.

Oczywiście dopóki nie ma oficjalnej informacji, to można zawsze mieć wątpliwości, ale wątpie, żeby wszyscy dziennikarze mówili nieprawdę.

2

@norbi77 Czy mogę potwierdzić, że przekazałem PSG, iż odchodzę? Zapytajcie tego, kto to przekazał. On zawsze ma rację [śmiech]

Przecież on ewidentnie trolluje dziennikarzy.

,,Jeśli będę mieć coś do ogłoszenia, wyjdę i to ogłoszę. Nigdy się nie ukrywałem, nigdy się tego nie bałem. Gdy będzie coś do ogłoszenia, przyjdę do was i spokojnie to ogłoszę"

Chodzi mu tu o oficjalną informację, a ta pewnie pojawi się pod koniec sezonu, więc co teraz ma powiedzieć?


@VegetaPolska
Wczoraj Fabrizio Romano informował, że Mbappe się porozumiał z Realem w sprawie wynagrodzenia i premii. Więc po prostu Real działa za kulisami, a oficjalne informacje będą ogłaszane w odpowiednim czasie. Teraz Mbappe co ma powiedzieć ? Logiczne, że nic nie powie.

3

@norbi77 Media podawały tylko, że Mbappe przekazał Nasserowi, że nie przedłuży kontraktu i oficjalna informacja w tej sprawie będzie później. Prawdopodobnie na koniec sezonu. Więc co Mbappe miał teraz powiedzieć nowego?
Naprawdę uważasz, że wszystkie media kłamałyby w tej sprawie? Nie wspomnę o tym, że Enrique wypowiada się, że trzeba się nauczyć grać bez Mbappe itp.
Po prostu Mbappe nic mówić nie może i tyle. Media to co miały powiedzieć, to powiedziały. Nie doszukuj się problemu tam gdzie go nie ma.
Z drugiej strony, gdyby to miały być fejk informacje, to chyba od razu przez Mbappe zostało by to zdementowane. Nic takiego się nie wydarzyło.

1

@Andi18
Co do jeszcze trzech drużyn z La Ligi w 1/4 LM, to można nie lubić Realu jako kibic Barcelony, nie lubić Barcelony jako kibic Realu, albo Atletico, ale dla La Ligi, to dobra sytuacja, nawet się cieszę, że Atletico awansowało i mówię to jako kibic Realu.

,,Chociaż LaLiga zawsze była i jest w topce. Każdy chcę tu grać" Marka Realu i Barcelony robi swoje, a też takie wyniki nakręcają to i więcej lepszych piłkarzy mogło by chcieć grać w La Lidze.

Wciąż marzę o EL Clasico w finale LM. Pomijając forme zespołów, to na pewno marketingowy byłby to top mecz i przyciągnąłby bardzo dużo ludzi.

2

A tak się śmiano z La Ligi, a tymczasem jako jedyna liga ma trzech swoich reprezentantów, a Serie A żadnego.

0

@Szmulek Real Ancelottiego tak gra też . Real nie gra najpiękniejszej piłki, ale jest to gra bardzo skuteczna.

0

@FcPortoFan1999 Nie. Kasai potrzebuje jeszcze jednej dyskwalifikacji, bo wątpię, żeby ktoś skoczył bliżej.

2

@AmigoBlancos Niektórzy zapominają, że 1/4 LM jest dopiero za miesiąc. Real jest w dołku od lutego, ale to nie znaczy, że tak będzie cały czas. Może to ma coś związanego z przygotowaniami Pintusa, tego nie wiem, bo w zasadzie w ostatnich sezonach Real miał kryzys w styczniu, a w tym roku styczeń był dobry. Dopiero od lutego przyszedł dołek. Oczywiście nie wiem jak będzie za miesiąc, ale wiem, że w przypadku Realu, to wszystko jest możliwe.

0

@Kamiloza91 Przecież to jest typowy Real Ancelottiego. Pragmatyczny futbol. Jeśli stracą bramkę, to zaczną nagle grać, że Lipsk z połowy nie wyjdzie. Mnie to wkurza, bo Real na spokojnie mógłby podejść mocno do tego meczu, ale Ancelotti woli defensywnie, co dla mnie jest głupotą.

2

@July_6_BcN Ale po co? Jego dziewczyna ma ukończone studia licencjackie, więc rekrutuje na podstawie wyników licencjata. Tutaj absolutorium magistra nie ma nic do rzeczy.

0

@Piorun Oczywiście, że może rekrutować na studia II - stopnia teraz. Uczelnie prowadzą rekrutacje, gdzie studia zaczynają się od marca. Z tym, że raczej są to kierunki bardziej stricte po inżynierze, które na magisterce trwają 1,5 roku. Tych kierunków jest dużo. Kwestia czy zostanie się przyjętym po licencjacie, ale to zależy od kierunku. Najlepiej po prostu się pytać na danej uczelni.

2

@HighestInTheRoom Twoje komentarze są nudne .

21

@HighestInTheRoom 2024 rok, a ludzie piszą innym co mają oglądać.

0

@MESSIah16 To może zrobić mecz
Zwycięzca LM - Zwycięzca SuperLigi
i tak mecz wyłania najlepszą druzyne.

0

@SuperPatsonFCB Może źle to ująłem. Natomiast nie musimy wszystkich lubić, tyczy się to piłkarzy jak i życia codziennego. I tyle. Może nienawidzić, to słowo na wyrost, ale nie napiszę, że lubię Gaviego czy coś, bo tak nie jest, ale nie znaczy, że mu życzę źle.

2

Nie lubiłem Gaviego i go nie lubię, ale nie życzę nikomu kontuzji. Mam nadzieję, że wróci szybko do zdrowia. Śmieszą mnie komentarze kibiców Realu i Barcy, którzy międzysobą życzą źle piłkarzom przeciwnych drużyn. Można w emocjach różne slowa mówić i nie lubić jakiegoś piłkarza, ale życzyć komuś źle? To jest nieludzkie. Wy nie nawidzicie Viniego, a ja Gaviego, ale liczę, że wszyscy wrócą szybko do zdrowia, żeby można na boisko rywalizować.

Ogólnie strasznie pechowy to sezon pod względem kontuzji dla Barcelony i Realu. W zasadzie co jakiś czas są kontuzje w obu tych zespołach.

1

@FcPortoFan1999 Real może celowo wypuszczać taki komunikat, żeby UEFA się nie dowaliła, że Real negocjuje z Mbappe. Gdyby Real nie chciał go, to by takiego komunikatu nie wypuścił, bo UEFA by nie miała się do czego przyczepić, bo go by nie podpisali, a teraz jak go podpiszą, to uefa nie ma podstaw do ukarania klubu.
Wydaje się, że jest to troszkę logiczne. Zauważ, że Real w lecie żadnego komunikatu nie wydał, że go nie podpiszą w lecie, a tutaj nagle taki komunikat z niczego.

1

@Criss18Barca Niby sezon bez mistrzowskiej imprezy, ale styczeń będzie ciekawy. Turniej Czterech skoczni, potem Turniej Polski na trzech skoczniach no i MŚ w lotach na skoczni za którą nasi tak średnio tam sobie radzą.
Chciałbym też, żeby Kot powrócił do dobrego skakania. W sumie jeszcze kilka miesięcy temu nie spodziewałbym się tego, a tutaj zaraz możemy mieć powrót naszej ,,złotej czwórki". Pamiętam, że w 2017 roku myślałem, że to Kot osiągnie więcej niż Żyła i Kubacki(Po nim najmniej sie spodziewałem, że będzie osiągał takie sukcesy), a jednak tak się nie stało. Niby Kot ma 32 lata, ale jeszcze może nawet te kilka lat po skakać. Fettner w wieku 38 lat daje przykład, że można być w czołówce.
Marzę też o 40 zwycięstwie Stocha w PŚ. Może jakimś cudem się mu uda.

3

@LaLigaPD Co za głupoty piszesz, a potem wiele ludzi takie coś powtarza. Bellingham w październiku zagrał 5 meczów. Z Napoli 90 minut, potem 71 minut z Osasuną, a następnie po meczu z Osasuną miała aż 10 dni wolnego, bo nie grał w meczu towarzyskim z Australią, zagrał po 10 dniach 84 minuty z Włochami, a następnie z Sevillą i teraz z Bragą. Dodam, że po El Clasico Real będzie mial 8 dni do kolejnego meczu. Więc jak może być zajechany? Wręcz przeciwnie, ma trochę wolnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?