kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Pamiętam ten mecz w półfinale z Katarem. Tam niestety sędziowie wszystko sędziowali pod katar. Niektóre decyzje były skandaliczne. Dobrze, że chociaż z brązem skończyliśmy. Chciałbym, żeby te dobre czasy piłki ręcznej reprezentacyjnej w Polsce wróciły.
0
@Aragorn33 Bez sensu są takie porównania w liczbie minut.
Dlaczego?
Real przede wszystkim miał mniej intensywnych meczów, w sensie, że kiedy trzeba było odpuścić, to odpuszczał. Po drugie Real jest bardzo dobrze fizycznie przygotowany do sezonu, więc problemu z kontuzjami mieć nie będzie.
0
Skład Realu Madryt
3
@wasacz Idealnie trafi z formą na WTA Finals.
1
@Martwy Mam to samo.
Nieuznany gol, niestrzelony karny. Typowy mecz na kuponie...
0
@A4ron Ja mam postawione +2,5 gola w meczu...
0
@bartas97 Ja i tak mam nadzieje, że jeszcze zagra w Realu.
Najśmieszniejsi są ludzie co piszą, że go nie chcą, a potem będą się nim podniecać jak będzie strzelać bramki dla Realu.
0
@Bamek94 To są kwalifikacje do finałów Mistrzostw FUT.
Kwalifikacje to 10 meczów, z tego 4 trzeba wygrać, aby móc grać w finałach , które się odbywają standardowo od piątku rano do poniedziałku rano i tam jest 20 meczów.
2
@VegetaPolska O dziwo EA dało go na ŚP, wiec tym samym jest bardziej grywalny niż jego IF na PS. Karta dobrze wygląda.
3
@Oskar00 Widzę, że tak samo myślę.
Dalej mnie zastanawia czemu Michniewicz uparcie chce grać 3 ŚO, to się u nas nie sprawdza. Zero taktyki. Szczerze niech przegraja dzisiaj 3-4:0 i go wywalą. Może zadziała efekt nowej miotły.
2
@Radzio_94 Jeśli grałeś w Fife 22 na PS4, to na webapp będziesz miał tylko klub na PS4/PS5. Żeby mieć na webapp skład na Xbox, to musisz je stworzyć w Fifie 23 na konsoli, ale to dopiero za parę dni jak wyjdzie pełna wersja.
7
@Danny Gaucho Pewnie myli z katalońskim Mundo Deportivo
4
Tam nie było spalonego, bo stopa została piłkarza Mallorci. Owszem sylwetka Rudigera była wychylona, ale widać było, że została stopa Mallorci.
0
@Pawlak1992 Nie. Barty ma wygrany AO, RG i Wimbledon.
8
@matt121 To jest na bank fejkowe info.
1
@michal26 Cieszy mnie to, że nawet jak grała słabiej, a rywalka grała być może jeden z najlepszych meczów w życiu, to i tak było wszystko na styku. Nie zawsze da się wygrywać. Myślę, że nawet takie porażki też są dobre. Teraz najważniejsze, aby była w dobrej formie na US Open.
2
@bodzio10 Przecież Carlo już dawno mówił, że skład z finału LM zagra w Superpucharze, ponieważ jest to mecz tak jakby za tamten sezon. W sumie mądre.
0
@Rl9k1nG Ogólnie opłaca się brać wersje ultimate, różnica tak naprawdę 100 zł, a dostaje się dużo dodatków.
4600 fifa points, które kosztują ponad 150 zł. Do tego możliwość grania 3 dni przed premiera, zawodnika OTW się dostaje, inform(ale to w podstawowej wersji też jest) no i ten bohater FUT MŚ. Sam sobie też zamówiłem już Fife 23 w wersji Ultimate, ale na Xboxa.
Tak w ogóle jak się kupuje Fife 23 bezpośrednio z menu Fify 22, to też jest zniżka. Do tego EA Play, więc dla konsolowców to Fifa 23 wersja ultimate może kosztowała około 360 zł, więc jest to opłacalne.
0
@adi7adi8 Czy ja wiem czy skoczkowie to dobry przykład?
Przecież skoki w Polsce od zawsze były popularne. Nawet w ubiegłym wieku skoki były uwielbiane przez Polaków.
Sukcesy tylko jeszcze to utrwaliły.
8
Mocny Real i mocna Barca i La Liga wraca tam gdzie jej miejsce. Trzeba gonić Premier League sportowo, aczkolwiek to bardzo trudne.
La Liga potrzebuje tych dwóch mocnych klubów jednocześnie. Niech Atletico się jeszcze ogarnie i może być fajny emocjonujący sezon dla każdych z tych drużyn. Niech będzie walka do ostatniej kolejki o mistrza.
Ja wciąż marze o finale LM Real - Barcelona. Myślę, że mógłby być rekord oglądalności.
Jednak jako marki piłkarskie na świecie, to Real i Barcelona są przed resztą. Nie zmieni to nawet teraz dobry okres Liverpoolu czy City.
1
@Mario96w Piłka nożna, tenis, siatkowka i skoki narciarskie. Nawet ciężko wybrać który sport najważniejszy dla mnie, bo uwielbiam je tak samo. Chociaż piłka nożna i skoki narciarskie minimalnie przed tenisem i siatkówką.
Ponieważ piłka nożna i skokami to cały rok się interesuje nawet jak nie ma sezonu. Siatkówka to bardziej piłka reprezentacyjna, a tenis to zależy gdzie grają Polacy.
1
@michal26 Oczywiście masz racje, bo tutaj zawiodła taktyka, ale myślę, że też brak czucia na tej nawierzchni też miał po części wpływ. Gdyby taktyka była lepsza, to na pewno mogła by zajść dalej, a odpaść z kimś mocniejszym, albo nawet dojść do finału. Gdy Iga grał wolniej, to nagle dużo mniej błędów było, a strasznie to irytowało jak Iga za wszelką cenę chciała skończyć piłkę siłowo, no i wtedy pojawiały się te wyrzucenia piłki poza kort. Jestem ciekawy jakby się to potoczyło dalej, gdzie Iga mając 40-15 w drugim secie, w trzecim gemie przy własnym serwisie, wygrała by tego gema na 3-0, a powinna już wcześniej skończyć tego gema. Mam wrażenie, że po tym przegranym serwisie, to kompletnie Iga się posypała i pojawiło się zrezygnowanie, to był ten moment przełomowy, ale nie wykorzystała go.
Trochę szkoda, że Iga tak postawiła na agresywne zagrania, bo ma świetną technike. RG 2020 pełno było tych drop shotów, które dawały jej punkty. To było piękne dla oka oglądanie.
Ale być może póki co to przyjdzie z czasem, agresja+ zagrania techniczne. W końcu ona ma tylko i aż 21 lat. Czasami za dużo się od niej wymaga, a to wciąż młoda dziewczyna, która swój prime może dopiero mieć za 3-5 lat, oby na IO w Paryżu 2024.
0
@michal26 Być może tutaj błąd trenera Wiktorowskiego jest. Wraz z przyjściem trenera, to Iga gra agresywnie, chciała dominować na boisku. Na kortach twardych i ziemnych się to sprawdzało, ale na trawie nie. Być może od początku było tak, że jak na innych nawierzchniach się to udawało, to też może się udać na trawie.
Albo rzeczywiście styl Igi jest specyficzny, że nie może się odnaleźć na trawie po prostu. Jak sama mówiła, że na treningach to nie działało, to w meczach też ciężko o to.
Osobiście nie wiem jak to wygląda grając w tenisa na różnych nawierzchniach, bo nie grałem(Jedynie to raz byłem na korcie ziemnym, ale to pare lat temu i tyle), więc ciężko się wypowiedzieć jaka to jest różnica w czuciu nawierzchni.
Mogę porównać sobie jedynie grę w piłke nożna na tartanie, na betonie, hali, na trawie, czy sztucznej trawie No i są różnice.
Na każdej z tych nawierzchni jest trochę inne czucie. Osobiście najlepiej to się gra na tartanie, albo na hali. Na trawie to już jeszcze inaczej.
Więc być może tak jest z tenisem. Jak Iga całe życie uczyła się grać na mączce i potem też na hardzie, to ciężko się nauczyć od razu nowej nawierzchni. Tym bardziej, że w głowie panuje przekonanie, że trawa nie pasuje.
Iga tak naprawdę na trawie w seniorskim życiu zagrała 15 meczów, gdzie na mączce ma w tym sezonie rozegranych 16 meczów, a 29 na hardzie, to jest przepaść między tymi dwoma nawierzchniami, a trawą.
Aczkolwiek taktycznie też mogła podejść lepiej do tego turnieju, ale człowiek się uczy na błędach, oby za rok było lepiej.
1
@michal26 Z drugiej strony tak sobie myślę, że może to i dobrze, że musi się jeszcze nauczyć grać na trawie. Chodzi o to, że może dłużej być dzięki temu na szczycie, bo tak cały czas trzeba ciężej pracować i jest duża motywacja do pracy, żeby też nauczyć się grać na trawie.
Myślę, że to nie jest jeszcze prime Igi. Ona ma trochę rzeczy do poprawy ogólnie.
Ciekawe jaka będzie jej forma jak wróci na twardą nawierzchnie. Czy będzie dalej dominować, czy jednak już tak nie. W wywiadzie powiedziała, że uważa, że jej forma jest bardzo dobra, tylko problem jest z tą trawiastą nawierzchnią. Sama wspominała, że na treningach już nie wyglądało to dobrze.
Być może będzie taki rok za parę lat, że skupi się typowo na grze na trawie, aby wygrać Wimbledon, ale teraz i tak najważniejsze są IO w Paryżu za 2 lata na mączce.
3
Może to zabrzmi dziwnie, ale dla samej Igi ta porażka może być zbawienna.
Presja na Ige była olbrzymia, teraz trochę to zejdzie. Może trochę odejdzie sezonowców.
Myślę, że brakowało jej wcześniej rozegrania przed Wimbledonem jakiś meczów na trawie, ale nie od razu Kraków zbudowano. Uważam też, że jednak Iga za dużo grała siłowo i za mało technicznie. Skrótów i slajsów praktycznie nie było.
Tak naprawdę nic się nie stało. Seria wygranych, to tylko seria, nic więcej, punktów za wimbledon i tak nie ma. Najważniejsze, aby Iga nie przejmowała się tą porażką i wyciągneła swoje wnioski.
W tym sezonie jest jeszcze wiele do wygrania. W sierpniu dwa turnieje WTA 1000 w Toronto i Cincinatti i pod koniec sierpnia US Open. No i finalsy pod koniec października. Wszystko na twardej nawierzchni, na której w tym roku już dobrze sobie radziła.
1
@michal26 Punkty oddawane za darmo, taka prawda...
1
@michal26 Tak jak dwa dni temu pisaliśmy, brakuje tych technicznych zagrań. Cornet nie gra jakoś super, tutaj to bardziej Iga psuje niż rywalka gra.
2
Ale strasznie irytują ci Polscy kibice co tak głośno krzyczą.
To nie pomaga Idze.
1
@michal26 Też tak myślę. Jak wcześniej pisałem, że Iga za dużo gra siłowo. Praktycznie brak skrótow, brak slajsów. Tylko na siłe. Na trawie to na dłuższą metę się nie uda, bez grania technicznie. Być może tutaj Trener Wiktorowski powinien troszkę zmienić styl gry Igi.
0
@Cvzx Nie no dużo tenisistek gra slajsem. Jabuer często tak gra.
Chwalinska też grała dużo slajsów.
Ogólnie szkoda, że Iga przestała grać skrótami. Tak samo slajsem nie gra. Trochę porzuciła gre techniczną na bardziej siłowo.