kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Przecież jest parę zmian w składzie. Dokładnie 6.
0
@kuba1794 Bez przesady. Akurat mamy młodych skoczków zdolnych w kontekście przyszłości. Teraz nie jest kolorowo, ale widzę nadzieję na przyszłość.
2
@Djzordon Dzisiaj BILD pisał, że Haaland chce grać w Realu. Di Marzio jakiś czas temu też pisał, że Haaland woli Real nad Barcą.
Komu by tu wierzyć?
1
@Arczek2001 W Eleven.
0
@hayek Nie masz racji.
Z raportu z sezonu 18/19 średnia ilość widzów na całym świecie to ponad 4,5 mln osób. To jest dużo. Niemcy mają drugą najwyższą widownie w skokach, ale oni w porównaniu do Polski mają więcej sportów w których się liczą, dlatego też nie każdy się interesuje skokami.
1
@hayek Od kiedy liczba followersów na insta czy tt wskazuje , że sport jest taki sobie?
Lepiej popatrz na oglądalność skoków. W Polsce to średnio 2,5 mln w tym sezonie.
1
@dzefrej234 Di Marzio ostatnio mówił, że Haaland preferuje Real, a wiadomo, że tam może grać z Mbappe, więc raczej mu to nie przeszkadza.
Pytanie który dziennikarz kłamie?
4
No i gdzie ten Haaland zagra.?
0
@Xxxbarca4ever Dlatego jak sobie pomyślę, że Kamil Stoch dalej jest w czołówce, to wielka klasa, a do tego z iloma skoczkami rywalizował którzy byli świetni, a nawet młodsi od niego.
Freund, Prevc, Schlierenzauer i wiele innych, a Kamil dalej się utrzymuje w czołówce, pierwsza dwójka nie umie wrócić na szczyt, a Schlieri skończył karierę.
0
@Criss18Barca Tylko Kamil daje nadzieję. Reszta dalej słabo na treningach.
Magia Engelbergu chyba nie zadziała.
5
Ten sezon jest strasznie dla nas pechowy. Jak w końcu pojawiło się światełko w tunelu, to teraz problemy zdrowotne..
0
@AmigoBlancos Najlepsze jest to, że Hazard trenuje normalnie z drużyną teraz.
1
@AmigoBlancos Tak w ogóle ja to mam wrażenie, że dużo osób lekceważy Real. Jakby nie patrzeć to Real nie gra źle.
Strzela dużo bramek, jest liderem la liga, 1/8 finału UCL.
0
@Homeopata8989Fatalnie to wygląda. W drugim treningu to tylko Stoch byłby w drugiej serii, zajął 8 miejsce. Żyła i Kubacki też słabo. Czyżbyśmy wracali do czasów, gdzie trzeba liczyć tylko na Kamila, a pamiętajmy, że on ma już 34 lata...
0
@Hasszz Co ty gadasz.
Na pewno przed Realem jest: Chelsea, Liverpool, City, Bayern, PSG, może i Ajax, ale oni to zagadka dla mnie, aczkolwiek prezentują się bardzo dobrze. Real też nie gra źle. Poza tymi drużynami nie ma innej drużyny przed Realem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 Treningi w Falun dla reszty kadry były już wcześniej przewidziane, a to dlatego, że skocznia w Falun jest naśnieżona, a w Polsce nie ma takiej jeszcze. W tym jedna w Wiśle jest całkowicie wyłączona z użytku. Nie ma to nic wspólnego z gorszymi skokami zawodników w Niżnym Tagile.
1
@Triv44 W drugiej serii trzecia nota i to przy słabych warunkach. Widać, że są rezerwy u niego. Ważne, żeby teraz spokojnie skakał i uzyskał stabilizacje. Najważniejsze, że jest w czołówce.
1
Klemens Murańka z pozytywnym wynikiem testu na Koronawirusa. Na szczęście reszta kadry skacze dzisiaj.
0
@Criss18Barca
1. Piłka Nożna/Skoki Narciarskie
3. Siatkówka
4. Tenis
1
Niestety Iga przegrała.
Kompletnie nie leży jej ta Sakkari. Pomijając własne błędy, ale serwisy Sakkari są trudne do returnu. Turniej się dla niej nie skończył jeszcze. Uważam, że troszkę łatwiej rywalki dla Igi teraz. Mimo, że z Badosa też przegrała w tym roku, no i Sabalenka.
Radwańska w 2015 jak wygrywała WTA Finals przegrała pierwsze dwa mecze, więc nie wszystko stracone.
1
@Katalonbar Fajnie by było z Francją, Danią i Walią zagrać. Dawno z nimi nie graliśmy.
0
@Katalonbar Ciężko, żeby Sanah grała w Realu(Tak wiem, że miało być Salah).
0
Jak tak patrzę na wszystkie zespoly w LM, to Liverpool wydaję mi się najlepszą ekipą, potem Bayern i Chelsea.
City, PSG bardzo nierówne są.
8
@POLAK12345 W tamtym sezonie tez tak mówiono, a było blisko finału.
Patrz lepiej na Barcelonę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pomijając wynik Realu, ale nie uważacie, że to jest zbyt częste, że drużyny w La Liga kiedy grają przeciwko Barcelonie, Realowi czy Atletico praktycznie połową składu bronią w polu karnym.? Rozumiem, że są słabsi, ale to już jest przesada, to strasznie psuje piłke nożną. Właśnie dlatego ta La Liga zrobiła się defensywna, bo zespoły zamiast atakować, to w większości stawiają na głeboką defensywe. W innych liga jest to zdecydowanie mniej zauważalne.
Może jestem sfrustrowany teraz, ale jakby nie patrzeć taka jest prawda. Barcelona też ma często takie mecze. To jest problem La Ligi , jest kompletnie nieatrakcyjna, bo jest defensywna, zespoły wolą się bronić niż postawić na atak. Są drużyny w la liga te słabsze, które nie stawiają na głeboką defensywe, ale w większości grają tak jak Osasuna.
1
@AmigoBlancos Real to jedno, ale co mają zrobić piłkarze jak tam miejsca nie ma?
Piłkarze OSasuny to by weszli do tej bramki jakby mogli. Jak dla mnie Osasuna pokazała żenadę, że tak głeboko się broniła. Ogólnie w La Liga to dosyć częste jest. W innych ligach to tak nie jest.
3
@barcelonaLM A ja powiem wręcz przeciwnie, Real dzisiaj zagrał celowo na kontry, oddał piłke Barcelone, żeby kontrować i jak widać skutecznie. Courtois też to powiedział, że kontra była planem. Oczywiście gra Realu w takim przypadku była słaba, ale skuteczna i o to chodziło.
0
@Pogba Ale to samo jest z biletami na PŚ w skokach w Wiśle i Zakopanem, ludzie narzekają, bo wysokie ceny są, ale prawda jest taka, że organizacja kosztuje, do tego pandemia, inflacja i tak to jest. Ale ludziom się tego nie wytłumaczy. Byleby jak najtaniej, najlepiej za darmo.