Ujmę to tak. Każdy ma prawo kibicować komu chce, jak chce i gdzie chce. Komuś może podobać się styl techniczny, utrzymywanie przez większość czasu przy piłce, a komuś szybkie kontry wystarczą. Mają do tego pełne prawo. Od kiedy zaczęłam kibicować Barcelonie zawsze coś mnie do niej przyciągało, nie potrafię tego wytłumaczyć. Patrząc na inne drużyny nie miałam takiej satysfakcji jak w przypadku Barsy. Mnie podoba się ten styl, który prezentuje Barcelona, podoba mi się, że pomimo gra nie idzie, nie klei się tak jak powinna to gracze, a przede wszystkim trenerzy utrzymują filozofię klubu. Być może to jest wytłumaczenie mojej miłości do FC Barcelony ;) Pozdrawiam Kicia1899 :)
Łapki precz od Alexisa! On zostaje, pokaże i udowodni, że zasługuje na blaugrana koszulkę:p
Widzę, że tam z dołu niektórzy na niego nagadują... eh :/ Jestem ciekawa czy też będziecie chcieli Go oddać kiedy wróci do swojej optymalnej formy, zacznie regularnie strzelać i asystować?
Z całym szacunkiem do Zaltana, ale po jego wypowiedzi stwierdzam, że to On jest przeciętny skoro nic nie ugrał z Barcą i nie usiedział za długo w Barcelonie. Trzeba było zaakceptować fakt, że nie będzie Pan najważniejszy w drużynie Panie Ibra, a nie teraz wylewać swoje żale i mówić jaka Barca jest zła! Zachowuje się jak małe dziecko...
Kto jak kto, ale moim zdaniem Pepe powinien być ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się o 'symulacji' Już nie pamięta jak to On leżał, za każdym dotknięciem przeciwnika?? HIPOKRYTA jeden -.-'
Nie wiem co ci fizjoterapeuci robią, a raczej czego nie robią, że ciągle mamy problemy z mięśniami. Mamy chyba po prostu pecha :/ Jak tak dalej pójdzie to nie za fajnie będzie, niestety :(
BulaKG: wiesz co nie powiedziałabym. Dlaczego? Już wyjaśniam. Zauważył, że na początku Barca grała spokojnie. Jak ktoś zbliżał się do pola karnego, naszego czy Realu gra przechodziła ze spokojne do takiej 'szarpanej'. Kiedy tracimy gola od razu Barca bierze się do ataku i w tym meczu było identycznie. Straciliśmy pierwszą, mogliśmy stracić drugą po mega kiksie Benzymy. I to właśnie ten kiks podrażnił Barce. Barca atakowała, ale nie mogła władować piłki do siatki. Dopiero po -aktorskim- błędzie pepe udało się wyrównać. W drugiej połowie Blaugrana ciągle atakowała. Czego efektem była druga bramka Messiego po wolnym. Barca naciskała Real, a on musiał faulować. Real moim zdaniem był lepszy w pierwszej połowie 30 min. , a w drugiej miał 'przebłyski' :) Uważam też, że wynik byłby zupełnie inny gdyby nasi środkowi obrończy nie byli kontuzjowani.
aszyj1978: helooow?? Song to nie Messi, Xavi czy Iniesta :D Nie ma zagwarantowanego miejsca w składzie :) Pytasz po co Tito chciał Songa??? To jest pytanie retoryczne, czy co?? Nie widzisz po co? Gdybyśmy nie kupili Songa, w obliczu naszych kontuzjowanych obrońców, wiesz jak wyglądałaby nasza linia obrony? Zapewne obrona tworzyłaby się z Barcy B. I jeszcze mamy o tyle fajniej, że kiedy obrona wróci do pełni sił Song będzie walczył/zmiennikiem Busquetsa! Po to jest nam Song :)
Co to wypowiedzi Tito zgadzam się z nią. Tak jak powiedział Iniesta, faul był i karny. Sędzia w ogóle nie podobał mi się w tym meczu. Nie dziwię się, że nie jest sędziną międzynarodową, bo gdyby pożal się Boże takie cyrki odprawiał to pewnie zawieszenie, albo papa Pepe. Ciekawe dlaczego nie podleciał do (podajże) Ozila, kiedy biedaczek niby był faulowany i bezradny leżał w polu karnym?? Co on już nie urządził teatrzyku? Tak tylko Barca jest zła, Barca to aktorzy, symulanci, a Real to aniołki, pepe nigdy nie leżał, nie udawał. Pierwszą osobą, która dostałaby ode mnie OSCARA jest pepe - brutal, symulant, aktor!!!
HAHAHAAHAHHAHAHAHAHAH :D Pepe, ale mnie rozśmieszyłeś :) gooood jokee.xD Ale dobra rada dla ciebie...... najpierw popatrz na siebie, a później oceniaj innych!!! Więc japa pepe -.-'
0
TheNekro94: daj znać jak wygrasz, może wpadniemy ;) Pozdrawiam ;p
0
TheNekro94: czyli rozumiem, że jesteśmy zaproszeni ? ;>
0
Ujmę to tak. Każdy ma prawo kibicować komu chce, jak chce i gdzie chce. Komuś może podobać się styl techniczny, utrzymywanie przez większość czasu przy piłce, a komuś szybkie kontry wystarczą. Mają do tego pełne prawo. Od kiedy zaczęłam kibicować Barcelonie zawsze coś mnie do niej przyciągało, nie potrafię tego wytłumaczyć. Patrząc na inne drużyny nie miałam takiej satysfakcji jak w przypadku Barsy. Mnie podoba się ten styl, który prezentuje Barcelona, podoba mi się, że pomimo gra nie idzie, nie klei się tak jak powinna to gracze, a przede wszystkim trenerzy utrzymują filozofię klubu. Być może to jest wytłumaczenie mojej miłości do FC Barcelony ;) Pozdrawiam Kicia1899 :)
0
Łapki precz od Alexisa! On zostaje, pokaże i udowodni, że zasługuje na blaugrana koszulkę:p
Widzę, że tam z dołu niektórzy na niego nagadują... eh :/ Jestem ciekawa czy też będziecie chcieli Go oddać kiedy wróci do swojej optymalnej formy, zacznie regularnie strzelać i asystować?
0
Brawo.! ;D
0
Wiecie co Wam powiem? Miło się patrzy na obrazek, na którym razem cieszą się zawodnicy Barcy i Realu. Nie często ogląda się takie obrazki, niestety...
0
Messii :D
0
Kun 2:0
0
barbaryan : asysta di Marii ;)
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSI goooool :D
0
Messi ajaja :/
0
Brawo dla naszych chłopców! Brawo dla Alby ;) no i warcaa nasz stary, dobry Pedrito !! 3 gole i asysta? Cud, miód i orzeszki.
0
Villa ajajaaj :/
0
Pedro hattrik!!! :D
0
Pedroooo ;DD
0
Pedro goool i 2:0
0
Alba strzela dla Hiszpanii i 1:0
0
Casillas-Alba, Ramos, Busquets, Arbeloa - Cazorla, Alonso, Xavi, Pedro, Cesc, Silva skład rep. Hiszpanii na Białoruś :)
transmisja: meczyki.pl
0
Z całym szacunkiem do Zaltana, ale po jego wypowiedzi stwierdzam, że to On jest przeciętny skoro nic nie ugrał z Barcą i nie usiedział za długo w Barcelonie. Trzeba było zaakceptować fakt, że nie będzie Pan najważniejszy w drużynie Panie Ibra, a nie teraz wylewać swoje żale i mówić jaka Barca jest zła! Zachowuje się jak małe dziecko...
0
Kto jak kto, ale moim zdaniem Pepe powinien być ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się o 'symulacji' Już nie pamięta jak to On leżał, za każdym dotknięciem przeciwnika?? HIPOKRYTA jeden -.-'
0
Nie wiem co ci fizjoterapeuci robią, a raczej czego nie robią, że ciągle mamy problemy z mięśniami. Mamy chyba po prostu pecha :/ Jak tak dalej pójdzie to nie za fajnie będzie, niestety :(
0
BulaKG: wiesz co nie powiedziałabym. Dlaczego? Już wyjaśniam. Zauważył, że na początku Barca grała spokojnie. Jak ktoś zbliżał się do pola karnego, naszego czy Realu gra przechodziła ze spokojne do takiej 'szarpanej'. Kiedy tracimy gola od razu Barca bierze się do ataku i w tym meczu było identycznie. Straciliśmy pierwszą, mogliśmy stracić drugą po mega kiksie Benzymy. I to właśnie ten kiks podrażnił Barce. Barca atakowała, ale nie mogła władować piłki do siatki. Dopiero po -aktorskim- błędzie pepe udało się wyrównać. W drugiej połowie Blaugrana ciągle atakowała. Czego efektem była druga bramka Messiego po wolnym. Barca naciskała Real, a on musiał faulować. Real moim zdaniem był lepszy w pierwszej połowie 30 min. , a w drugiej miał 'przebłyski' :) Uważam też, że wynik byłby zupełnie inny gdyby nasi środkowi obrończy nie byli kontuzjowani.
0
aszyj1978: helooow?? Song to nie Messi, Xavi czy Iniesta :D Nie ma zagwarantowanego miejsca w składzie :) Pytasz po co Tito chciał Songa??? To jest pytanie retoryczne, czy co?? Nie widzisz po co? Gdybyśmy nie kupili Songa, w obliczu naszych kontuzjowanych obrońców, wiesz jak wyglądałaby nasza linia obrony? Zapewne obrona tworzyłaby się z Barcy B. I jeszcze mamy o tyle fajniej, że kiedy obrona wróci do pełni sił Song będzie walczył/zmiennikiem Busquetsa! Po to jest nam Song :)
Co to wypowiedzi Tito zgadzam się z nią. Tak jak powiedział Iniesta, faul był i karny. Sędzia w ogóle nie podobał mi się w tym meczu. Nie dziwię się, że nie jest sędziną międzynarodową, bo gdyby pożal się Boże takie cyrki odprawiał to pewnie zawieszenie, albo papa Pepe. Ciekawe dlaczego nie podleciał do (podajże) Ozila, kiedy biedaczek niby był faulowany i bezradny leżał w polu karnym?? Co on już nie urządził teatrzyku? Tak tylko Barca jest zła, Barca to aktorzy, symulanci, a Real to aniołki, pepe nigdy nie leżał, nie udawał. Pierwszą osobą, która dostałaby ode mnie OSCARA jest pepe - brutal, symulant, aktor!!!
0
HAHAHAAHAHHAHAHAHAHAH :D Pepe, ale mnie rozśmieszyłeś :) gooood jokee.xD Ale dobra rada dla ciebie...... najpierw popatrz na siebie, a później oceniaj innych!!! Więc japa pepe -.-'
0
Kurde..... 2:2
0
GOOOOOOOOOOOLAZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Messi!!! Messii!!
0
MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Co ta obrona robi, co ???????
0
Ojjj... Ronaldo i 1:0 :(
0
Skład Realu: Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira, Di Maria, Ozil; Cristiano, Benzema