Chociaż jestem osobą nie palącą to uważam, że tak akcja "Rzuć palenie z Barcą" może zdziałać wiele dobrego w różnych krajach. W ogóle ja nie wiem co jest w tym fajnego jak te 'świństwo' ludzie biorą do ust? Wrr... A jeśli ktoś powie mi, że na odstresowanie lubi sobie zajarać to niech sobie weźmie gumę do żucia , a nie niszczyć sobie zdrowie i zdrowie ludzi 'palących biernie' !
Unai Emery chce zmienić tę passę, a Tito Villanova utrzymać. Nie umniejszając jemu i Spatkakowi, mają małe szanse na pokonanie i wywiezienie 3pkt. Tym bardziej, że grają na CN. Tyle w temacie. Pozdrawiam :-)
Faul na Messim i Pedro oczywisty i powinny być 2 ewidentne karne dla Barcy, ale teraz nie ma co płakać. Ważne, że decyzje tegoż arbitra nie wypaczyły wyniku naszych. Cieszy mnie, że po czterech kolejkach mamy komplet punktów, 8 punktową przewagę nad Realem, ale nie możemy zapominać, że za bodajże dwa tygodnie gramy na wyjeździe właśnie z Sevillą!! Niemiernie cieszy fakt, że Villa zażegnał już uraz na dobre, że czuje się fizycznie, jak i psychicznie dobrze, no i, że strzelił swojego drugiego gola w drugim meczu, w których zagrał raptem 30 min ;D Wraca nasz stary, dobry El Guaje ;) VeB ♥
Teraz wyszło wszystko na jaw... Brak szacunku dla drugiej osoby. Nie wiem, czy oni nie rozumieją, że mogli komuś zrobić coś złego? Skąd tacy ludzie się biorą się takie wandale i chuliganie na świecie?
Niewątpliwie będzie to bardzo trudny mecz. Mimo to liczę na 3 punkty oraz na Alexisa, żeby przełamał swoją niemoc strzelecką ;) Pozdrawiam i dobranoc :)
0
Dżekoooooooooooooooooooooooooo!!!
0
Chociaż jestem osobą nie palącą to uważam, że tak akcja "Rzuć palenie z Barcą" może zdziałać wiele dobrego w różnych krajach. W ogóle ja nie wiem co jest w tym fajnego jak te 'świństwo' ludzie biorą do ust? Wrr... A jeśli ktoś powie mi, że na odstresowanie lubi sobie zajarać to niech sobie weźmie gumę do żucia , a nie niszczyć sobie zdrowie i zdrowie ludzi 'palących biernie' !
0
Unai Emery chce zmienić tę passę, a Tito Villanova utrzymać. Nie umniejszając jemu i Spatkakowi, mają małe szanse na pokonanie i wywiezienie 3pkt. Tym bardziej, że grają na CN. Tyle w temacie. Pozdrawiam :-)
0
Faul na Messim i Pedro oczywisty i powinny być 2 ewidentne karne dla Barcy, ale teraz nie ma co płakać. Ważne, że decyzje tegoż arbitra nie wypaczyły wyniku naszych. Cieszy mnie, że po czterech kolejkach mamy komplet punktów, 8 punktową przewagę nad Realem, ale nie możemy zapominać, że za bodajże dwa tygodnie gramy na wyjeździe właśnie z Sevillą!! Niemiernie cieszy fakt, że Villa zażegnał już uraz na dobre, że czuje się fizycznie, jak i psychicznie dobrze, no i, że strzelił swojego drugiego gola w drugim meczu, w których zagrał raptem 30 min ;D Wraca nasz stary, dobry El Guaje ;) VeB ♥
0
Zobaczyć minę Ronaldo? BEZCENNE ♥
0
Moim skromnym zdaniem Sevilla zasługuje na zwycięstwo. Ich gra wygląda naprawdę imponująco i zasługują na 3 pkt
0
VILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLA ♥♥
0
kurcze 3:1
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Messi ;D
0
Daviddd ;D
0
Messsssiiiiii ♥
0
coś czuję, że dzisiaj Thiago trafi :) coś się święci ;D
0
Adrianoooooo :D
0
Thiago ajajaj :/
0
L'onze del Barça a Getafe: Valdés, Montoya, Puyol, Piqué, Adriano, Xavi, Sergio, Thiago, Pedro, Cesc i Tello
0
Jednak wirus FIFA nadal trwa... a szkoda:/
0
Teraz wyszło wszystko na jaw... Brak szacunku dla drugiej osoby. Nie wiem, czy oni nie rozumieją, że mogli komuś zrobić coś złego? Skąd tacy ludzie się biorą się takie wandale i chuliganie na świecie?
0
Feliz cumpleanos Eric! ;)
0
Niewątpliwie będzie to bardzo trudny mecz. Mimo to liczę na 3 punkty oraz na Alexisa, żeby przełamał swoją niemoc strzelecką ;) Pozdrawiam i dobranoc :)
0
Przepraszam, że nie na temat, ale dzisiaj swoje 25 urodziny obchodzi Alex Song ;) Wszystkiego Najlepszego Alex.!
0
Pedritoooo :D
0
Villa ;DD
0
No nareszcie! To jest wspaniała wiadomość! Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczymy Thiago na boisku ;DD
0
Fabs? Why??
0
Adriano !!
0
Ronaldo 2:0
0
El raz del FC Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Song, Xavi, Cesc, Pedro, Alexis y Messi
0
kameleon44: wiesz jakoś nie zauważyłam, żeby byli 'przymarszczeni' Pozdrawiam ;)
0
theadzio124: Barca gra najpierw na CN z Moskwą, później w Moskwie :)
Tutaj masz terminarz grupy G:
19.09 FCB - Spartak,
02.10 Benfica - FCB,
23.10 FCB - Celtic,
07.11 Celtic - FCB,
20.11 Spartak - FCB,
05.12 FCB - Benfica
0
seba1324: no tak, masz rację, mój błąd -.-'