0

Dżekoooooooooooooooooooooooooo!!!

0

Chociaż jestem osobą nie palącą to uważam, że tak akcja "Rzuć palenie z Barcą" może zdziałać wiele dobrego w różnych krajach. W ogóle ja nie wiem co jest w tym fajnego jak te 'świństwo' ludzie biorą do ust? Wrr... A jeśli ktoś powie mi, że na odstresowanie lubi sobie zajarać to niech sobie weźmie gumę do żucia , a nie niszczyć sobie zdrowie i zdrowie ludzi 'palących biernie' !

0

Unai Emery chce zmienić tę passę, a Tito Villanova utrzymać. Nie umniejszając jemu i Spatkakowi, mają małe szanse na pokonanie i wywiezienie 3pkt. Tym bardziej, że grają na CN. Tyle w temacie. Pozdrawiam :-)

0

Faul na Messim i Pedro oczywisty i powinny być 2 ewidentne karne dla Barcy, ale teraz nie ma co płakać. Ważne, że decyzje tegoż arbitra nie wypaczyły wyniku naszych. Cieszy mnie, że po czterech kolejkach mamy komplet punktów, 8 punktową przewagę nad Realem, ale nie możemy zapominać, że za bodajże dwa tygodnie gramy na wyjeździe właśnie z Sevillą!! Niemiernie cieszy fakt, że Villa zażegnał już uraz na dobre, że czuje się fizycznie, jak i psychicznie dobrze, no i, że strzelił swojego drugiego gola w drugim meczu, w których zagrał raptem 30 min ;D Wraca nasz stary, dobry El Guaje ;) VeB ♥

0

Zobaczyć minę Ronaldo? BEZCENNE ♥

0

Moim skromnym zdaniem Sevilla zasługuje na zwycięstwo. Ich gra wygląda naprawdę imponująco i zasługują na 3 pkt

0

VILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLA ♥♥

0

kurcze 3:1

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Messi ;D

0

Daviddd ;D

0

Messsssiiiiii ♥

0

coś czuję, że dzisiaj Thiago trafi :) coś się święci ;D

0

Adrianoooooo :D

0

Thiago ajajaj :/

0

L'onze del Barça a Getafe: Valdés, Montoya, Puyol, Piqué, Adriano, Xavi, Sergio, Thiago, Pedro, Cesc i Tello

0

Jednak wirus FIFA nadal trwa... a szkoda:/

0

Teraz wyszło wszystko na jaw... Brak szacunku dla drugiej osoby. Nie wiem, czy oni nie rozumieją, że mogli komuś zrobić coś złego? Skąd tacy ludzie się biorą się takie wandale i chuliganie na świecie?

0

Feliz cumpleanos Eric! ;)

0

Niewątpliwie będzie to bardzo trudny mecz. Mimo to liczę na 3 punkty oraz na Alexisa, żeby przełamał swoją niemoc strzelecką ;) Pozdrawiam i dobranoc :)

0

Przepraszam, że nie na temat, ale dzisiaj swoje 25 urodziny obchodzi Alex Song ;) Wszystkiego Najlepszego Alex.!

0

Pedritoooo :D

0

Villa ;DD

0

No nareszcie! To jest wspaniała wiadomość! Już się nie mogę doczekać kiedy zobaczymy Thiago na boisku ;DD

0

Fabs? Why??

0

Adriano !!

0

Ronaldo 2:0

0

El raz del FC Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Song, Xavi, Cesc, Pedro, Alexis y Messi

0

kameleon44: wiesz jakoś nie zauważyłam, żeby byli 'przymarszczeni' Pozdrawiam ;)

0

theadzio124: Barca gra najpierw na CN z Moskwą, później w Moskwie :)

Tutaj masz terminarz grupy G:
19.09 FCB - Spartak,
02.10 Benfica - FCB,
23.10 FCB - Celtic,
07.11 Celtic - FCB,
20.11 Spartak - FCB,
05.12 FCB - Benfica

0

seba1324: no tak, masz rację, mój błąd -.-'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?