Najpierw na pierwszym miejscu zawsze powinno być zdrowie i rodzina, a później dopiero piłka. Choć nie przeżyłam tego co doświadczył Eric, ale jestem pod wielkim wrażeniem, że po mimo tylu trudności bierze nie poddaje się i dąży (zawodowo-oczywiście) do powrotu do gry :) 3maj się Królu
Ależ napięty grafik. Najbardziej obawiam się spotkania w Moskwie. Niska temperatura, możliwy śnieg. Oby nasi wygrali to spotkanie. Mnie nawet ucieszy wynik 1:0 dla Barcy. Uważam też,że nie możemy lekceważyć Levante i Mallorci. Jakoś mam przeczucie, że w tych meczach będzie straszna męczarnia... Ale miejmy nadzieję, ze nasi ogarną wszystkie mecze i prze-szczęśliwa byłabym gdyby udało się Blaugranie z każdego pojedynku wyjść zwycięsko :)
Media jak zawsze muszą z czymś wyjść... :/ Miała być to niespodzianka, a wyszło jak zawsze, czyli nic :( Miejmy nadzieję, że w środę Messi strzeli gola i zadedykuje go synkowi :)
Świetna wiadomość. W obliczu absencji innych zawodników przyda nam sie bardzo doświadczony stoper:) Jeszcze tylko Puyol, Adriano i Abidal, a będzie dobrze z linia defensywy.. :)
silver912: za to Ty pewnie w ogóle byś nie trafił w piłkę... :) Widać, że facet stara sie jak może, a tutaj nadal co niektórzy na niego psioczą... jak zacznie strzelać gole to znowu będzie wielbiony, tak samo było z Villa, Fabsem itd
Jezu... spokojnie... Messi zagra jeszcze w Pucharze Króla. To dopiero 1 kolejka... Powiedzmy sobie szczerze rywal to nie jest z najwyższej półki, choć nie umniejszając mu, nie powinniśmy ignorować go. Toto dał Messiemu i nie tylko! odpocząć, bo zagrał najwięcej minut!!
Trzeba pogratulować piłkarzom Rayo za wolę walki . Za to, że nie ustawili autobusu przed swoją bramką tylko chcieli grać z Barcą otwartą piłkę. Choć dostali aż 5 bramek to należ im się wielkie gratulacje, że próbowali atakować, nie osiedli się pod własnym polem karnym choć po 4 golu ich gra wyglądała inaczej niż przy stanie 0:2. Byli już trochę zrezygnowani, troszkę podłamani? Takie mecze mają swój urok. Gdzie coś się dzieje. Gdzie jedni i drudzy napsują krwi kibicom, a nie gdzie 10 piłkarzy blokuje dostęp do swojej bramki, stawia busa i czeka na kontrataki.. Być może Rayo nie zasłużyło na 5 bramek, bo grali naprawdę dobrze i ten pressing.... Lecz cieszy fakt, że w końcu udało nam się pokonać przeciwnika nie tracąc przy tym żadnej bramki. Cieszy forma Czesia i miejmy nadzieję, że utrzyma ją jak najdłużej ;) Pozdrawiam
hoeniker: myślę, że Tito był odpowiedzialny za taktykę. Z Tito jest taki taktyk, który umie dobrze rozpracować przeciwnika, wdrąża to w życie. Teraz widać, że przynosi to efekty :)
0
Messi! Ale troszke za późno
0
Jednym słowem.... MASAKRA! Niech ten mecz się skończy.
0
Kur*****
0
Kurde:////
0
Teraz prosze!!!
0
Ja pierdziele noooo!!
0
Boże, ale troszkę nie dobrze to wygląda... straszna nerwówka :/
0
rożny nieeee :/
0
Moim zdaniem Pedro powinien sobie odpocząć, a za Niego wejść musi! Villa!!
0
KamilFCB12: wyjdź i zamknij za sobą drzwi!!! jeszcze jest druga połowa! drugie 45 min... Trochę wiary! Nie bądź takim pesymistą! Pozdrawiam
0
ja pier....
0
Alexis ajjaja :/
0
kurde Messi :/
0
Kurde 1:0 :/
0
Avada: ja Tobie mówię, że Song nie jest czarną wersją Pepe. Alex nie kopie, nie dusi swoich rywali...
0
Hen: chciałeś zabłysnąć, ale niestety Tobie nie wyszło...
Co do tematu: szokująca jest to wypowiedz, ale tak jak napisał piachuFCB, lepiej już nie wspominać, co było to było. Liczy sie teraźniejszość :)
0
Najpierw na pierwszym miejscu zawsze powinno być zdrowie i rodzina, a później dopiero piłka. Choć nie przeżyłam tego co doświadczył Eric, ale jestem pod wielkim wrażeniem, że po mimo tylu trudności bierze nie poddaje się i dąży (zawodowo-oczywiście) do powrotu do gry :) 3maj się Królu
0
Ależ napięty grafik. Najbardziej obawiam się spotkania w Moskwie. Niska temperatura, możliwy śnieg. Oby nasi wygrali to spotkanie. Mnie nawet ucieszy wynik 1:0 dla Barcy. Uważam też,że nie możemy lekceważyć Levante i Mallorci. Jakoś mam przeczucie, że w tych meczach będzie straszna męczarnia... Ale miejmy nadzieję, ze nasi ogarną wszystkie mecze i prze-szczęśliwa byłabym gdyby udało się Blaugranie z każdego pojedynku wyjść zwycięsko :)
0
Fajnie jest tak jak jest. Niech to jak najdłużej trwa, a z pewnością będzie się lepiej grało :)
0
Media jak zawsze muszą z czymś wyjść... :/ Miała być to niespodzianka, a wyszło jak zawsze, czyli nic :( Miejmy nadzieję, że w środę Messi strzeli gola i zadedykuje go synkowi :)
0
Świetna wiadomość. W obliczu absencji innych zawodników przyda nam sie bardzo doświadczony stoper:) Jeszcze tylko Puyol, Adriano i Abidal, a będzie dobrze z linia defensywy.. :)
0
silver912: za to Ty pewnie w ogóle byś nie trafił w piłkę... :) Widać, że facet stara sie jak może, a tutaj nadal co niektórzy na niego psioczą... jak zacznie strzelać gole to znowu będzie wielbiony, tak samo było z Villa, Fabsem itd
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Czesiek 3:0
0
Sędzia i taki Ch*j :/
0
Andrzej !!
0
VILLLLLA
0
Jezu... spokojnie... Messi zagra jeszcze w Pucharze Króla. To dopiero 1 kolejka... Powiedzmy sobie szczerze rywal to nie jest z najwyższej półki, choć nie umniejszając mu, nie powinniśmy ignorować go. Toto dał Messiemu i nie tylko! odpocząć, bo zagrał najwięcej minut!!
0
Powodzenia. :)
0
Trzeba pogratulować piłkarzom Rayo za wolę walki . Za to, że nie ustawili autobusu przed swoją bramką tylko chcieli grać z Barcą otwartą piłkę. Choć dostali aż 5 bramek to należ im się wielkie gratulacje, że próbowali atakować, nie osiedli się pod własnym polem karnym choć po 4 golu ich gra wyglądała inaczej niż przy stanie 0:2. Byli już trochę zrezygnowani, troszkę podłamani? Takie mecze mają swój urok. Gdzie coś się dzieje. Gdzie jedni i drudzy napsują krwi kibicom, a nie gdzie 10 piłkarzy blokuje dostęp do swojej bramki, stawia busa i czeka na kontrataki.. Być może Rayo nie zasłużyło na 5 bramek, bo grali naprawdę dobrze i ten pressing.... Lecz cieszy fakt, że w końcu udało nam się pokonać przeciwnika nie tracąc przy tym żadnej bramki. Cieszy forma Czesia i miejmy nadzieję, że utrzyma ją jak najdłużej ;) Pozdrawiam
0
hoeniker: myślę, że Tito był odpowiedzialny za taktykę. Z Tito jest taki taktyk, który umie dobrze rozpracować przeciwnika, wdrąża to w życie. Teraz widać, że przynosi to efekty :)