Bardzo miło ze strony Realu Madryt. Dobrze, że piłkarze łączą się ze sobą w takich trudnych chwilach. Piłka powinna łączyć, a nie dzielić. Moim zdaniem tak powinno być ZAWSZE.!! Powinniśmy też pamiętać, iż Atletico również wyszło w koszulkach z napisem Animo Tito :) Piękny gest. http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12153_10151245532862701_2107521338_n.jpg
Syn Tito, Adria (zawodnik drużyny Cadete A ) dziękuje na Twitterze za okazane wsparcie: "Bardzo wszystkim dziękuję za wyrazy otuchy, jesteście wielcy, wszystko będzie dobrze." @AdriaVilanova
W Ciutat Esportiva trwa spotkanie drużny. Przyjechał też prezydent Sandro Rosell.
Sportowcy wspierają Tito:
Kieruje moje myśli w stronę Vilanovy. Wszyscy jesteśmy z Tobą i mamy nadzieję, że uda się pokonać ten problem" – napisał na Twitterze jeden z najlepszych tenisistów świata Rafael Nadal. "Wracaj do zdrowia" – napisał z Jorge Lorenzo występujący w wyścigach Moto GP.
Trenera Dumy Katalonii wspierają także piłkarze grający w innych klubach Primera Division. "Wracaj do zdrowia Tito. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz" – napisał młody napastnik Realu Madryt, Alvaro Morata. Wtórował mu jeden z legendarnych piłkarzy Królewskich, Guti. "Wszystkim zależy na tym, aby wrócił do zdrowia".
W podobnym tonie wypowiedział się Miroslav Djukić. Prowadzony przez niego Real Valladolid będzie ostatnim rywalem Barcelony w tym roku. Mecz zaplanowany jest na 22 grudnia. "W tym momencie piłka nożna schodzi na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie Tito".
Swoje wsparcie wyraził również Ander Herrera. "Tito Vilanova pokazał, że jest bardzo waleczny. Kieruje w jego stronę wyrazy wsparcia" – napisał pomocnik Athletiku Bilbao. W imieniu Sewilli wypowiedział się Andres Palop. "Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. W tym trudnym momencie cały klub wspiera tego znakomitego trenera".
fcblog na FB:
Klauzula, o którą boje wydłużały negocjacje, początkowo będzie wynosić 10 mln euro, jednak ma rosnąć wraz z ilością rozegranych meczów, by finalnie osiągnąć 18 mln.
wachaFCB: rozumiem... to jest twoje zdanie i je szanuję. Chciałabym tylko zaznaczyć, że futbol jest nieprzewidywalny i, że wszystko może się zdarzyć na boisku. Przypomnij sobie zeszły sezon, co przegrywaliśmy czy remisowaliśmy z drużynami, z którymi praktycznie mogliśmy wygrać. To przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, ale miejmy nadzieję, że ten moment nie nadejdzie zbyt szybko... Oczywiście tak jak Ty, liczę na trzy punkty. Pozdrawiam ;)
wachaFCB: no nie byłabym tego taka pewna, wiesz? Moim zdaniem Atletico jest silne i jeżeli się postarają i będą walczyć to myślę, że są w stanie urwać nam punkt, choć osobiście wolałabym nie! Nasi Chłopcy muszą się postarać, być skoncentrowani i nie popełniać głupich błędów, bo mogą to wykorzystać piłkarze z Madrytu. I jeszcze jedno. Atletico Madryt znajduje się obecnie na drugim miejscu, czyli coś to znaczy prawda?
Milordzie, wyczuwam nutkę zazdrości.
Ja mam odmienne zdanie niż Casillas. Wręcz powinno się mówić o tym, że istnieje na świecie taki zespół, który posiada, który może wystawić na mecz 11 wychowanków! Nie każda drużyna może się pochwalić wyjściową 11 składających się z wychowanków. Jakby każda drużyna, albo co druga, trzecia mogłabym się tym pochwalić taką 11, to trochę byłoby bez sensu chwalić się tym. Ale tak nie jest wiec nie wiem po co ta bezcelowa gadka...
0
Bardzo miło ze strony Realu Madryt. Dobrze, że piłkarze łączą się ze sobą w takich trudnych chwilach. Piłka powinna łączyć, a nie dzielić. Moim zdaniem tak powinno być ZAWSZE.!! Powinniśmy też pamiętać, iż Atletico również wyszło w koszulkach z napisem Animo Tito :) Piękny gest.
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12153_10151245532862701_2107521338_n.jpg
0
Barca - Milan
0
Zubi: "Czasem życie wali cię w szczękę i posyła wprost na deski, i nie pozostaje ci nic innego jak się podnieść i dalej walczyć"
Ładnie to ujął, ale taka jest prawda...
0
Chociaż jedna dobra wiadomość - jak donosi Edu Polo, Abidal wrócił do pracy z zespołem na dzisiejszym treningu
0
Syn Tito, Adria (zawodnik drużyny Cadete A ) dziękuje na Twitterze za okazane wsparcie: "Bardzo wszystkim dziękuję za wyrazy otuchy, jesteście wielcy, wszystko będzie dobrze." @AdriaVilanova
W Ciutat Esportiva trwa spotkanie drużny. Przyjechał też prezydent Sandro Rosell.
0
Sportowcy wspierają Tito:
Kieruje moje myśli w stronę Vilanovy. Wszyscy jesteśmy z Tobą i mamy nadzieję, że uda się pokonać ten problem" – napisał na Twitterze jeden z najlepszych tenisistów świata Rafael Nadal. "Wracaj do zdrowia" – napisał z Jorge Lorenzo występujący w wyścigach Moto GP.
Trenera Dumy Katalonii wspierają także piłkarze grający w innych klubach Primera Division. "Wracaj do zdrowia Tito. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz" – napisał młody napastnik Realu Madryt, Alvaro Morata. Wtórował mu jeden z legendarnych piłkarzy Królewskich, Guti. "Wszystkim zależy na tym, aby wrócił do zdrowia".
W podobnym tonie wypowiedział się Miroslav Djukić. Prowadzony przez niego Real Valladolid będzie ostatnim rywalem Barcelony w tym roku. Mecz zaplanowany jest na 22 grudnia. "W tym momencie piłka nożna schodzi na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie Tito".
Swoje wsparcie wyraził również Ander Herrera. "Tito Vilanova pokazał, że jest bardzo waleczny. Kieruje w jego stronę wyrazy wsparcia" – napisał pomocnik Athletiku Bilbao. W imieniu Sewilli wypowiedział się Andres Palop. "Wierzymy, że wszystko będzie dobrze. W tym trudnym momencie cały klub wspiera tego znakomitego trenera".
0
Jordi Roura przejmuje obowiązki trenera, przynajmniej na najbliższy mecz.
0
Kurde no bez takich tutaj... Tito jesteśmy z Tobą.!!
0
Brawo Chłopcy :) właśnie za to ich kocham, że nigdy się nie poddają, zawsze grają do końca i zostaje to wynagrodzone :)
PS. Wszystkiego Najlepszego Alexis. Oby twoja forma wróciła jak najszybciej i żebyś znowu zaczął strzelać swoje brameczki ;D
0
huehuehue, ale pocisnął Dani tym madryckim hienom ;DD A co do formy Alvesa to miejmy nadzieję, że szybko wróci na wysoki poziom :)
0
Z programu "El Dia Despues" film z wczorajszego meczu, na którym można m.in posłuchać jak kibice śpiewają "Mourinho quedate!" (początek w 0:48)
0
fcblog na FB:
Klauzula, o którą boje wydłużały negocjacje, początkowo będzie wynosić 10 mln euro, jednak ma rosnąć wraz z ilością rozegranych meczów, by finalnie osiągnąć 18 mln.
0
Messi :DD 4:1
0
Messsii 3:1
0
Busii!!!!! 2:1 :DD
0
Adriano ale golasooooooooooooooooo.!!
0
Kurdee :/
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Adriano Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Alexis
0
Garciaa i 1:0 :D
0
wachaFCB: rozumiem... to jest twoje zdanie i je szanuję. Chciałabym tylko zaznaczyć, że futbol jest nieprzewidywalny i, że wszystko może się zdarzyć na boisku. Przypomnij sobie zeszły sezon, co przegrywaliśmy czy remisowaliśmy z drużynami, z którymi praktycznie mogliśmy wygrać. To przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie, ale miejmy nadzieję, że ten moment nie nadejdzie zbyt szybko... Oczywiście tak jak Ty, liczę na trzy punkty. Pozdrawiam ;)
0
wachaFCB: no nie byłabym tego taka pewna, wiesz? Moim zdaniem Atletico jest silne i jeżeli się postarają i będą walczyć to myślę, że są w stanie urwać nam punkt, choć osobiście wolałabym nie! Nasi Chłopcy muszą się postarać, być skoncentrowani i nie popełniać głupich błędów, bo mogą to wykorzystać piłkarze z Madrytu. I jeszcze jedno. Atletico Madryt znajduje się obecnie na drugim miejscu, czyli coś to znaczy prawda?
0
Jednym słowem: Hipokryta...
0
Milordzie, wyczuwam nutkę zazdrości.
Ja mam odmienne zdanie niż Casillas. Wręcz powinno się mówić o tym, że istnieje na świecie taki zespół, który posiada, który może wystawić na mecz 11 wychowanków! Nie każda drużyna może się pochwalić wyjściową 11 składających się z wychowanków. Jakby każda drużyna, albo co druga, trzecia mogłabym się tym pochwalić taką 11, to trochę byłoby bez sensu chwalić się tym. Ale tak nie jest wiec nie wiem po co ta bezcelowa gadka...
0
Messiii 2:0
0
Szkoooda :(
0
A jednak spalony :D
0
1:1...
0
Messi :D
0
Przepraszam wkradł się błąd oczywiście: Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Song, Xavi, Thiago, Pedro, Messi i Villa
0
Pinto Cordoba, Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Song, Xavi, Thiago, Pedro, Messi i Villa
MVP♥