0

Guaita, Joao, Rami, R. Costa, Cissokho, V. Ruiz, T. Costa, Bernat,Banega, Guardado, Soldado

0

Valdés, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Xavi, Iniesta, Messi, Mascherano, Sergio, Pedro i Jordi Alba

0

Zdrowie najważniejsze. Nich Tito się nie spieszy. Niech się 'wykuruje' ,żeby w późniejszym czasie nie było żadnych komplikacji. :)
Animis Tito !

0

Diego López, Essien, Varane, Carvalho, Arbeloa, Xabi Alonso, Khedira, Callejón, Özil, Cristiano i Benzema

0

Pinto: Alves, Piqué, Puyol, Alba; Busquets, Xavi, Cesc; Pedro Messi y Iniesta

0

Tradycyjne zdjęcie murawy: trawa na Bernabeu, jak zawsze, długa i sucha

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/14795_10151185680116213_683156879_n.jpg

0

Ciekawostka: Leo Messi strzelił 74 ze swoich 328 goli (22,56%) zdobytych w trakcie kariery w... środy ;)

0

No i bardzo dobrze. Nie ma przekładania meczy, bo Mourinio coś się nie podoba.! Mówią o sobie, że są 'najlepszą' drużyną i co.? Nie umieją sobie poradzić z terminarzem.? Śmiech na sali ;D A jak coś im się nie podoba to oddać walkowera i po sprawie.

0

Gratulacje David.!!

To może jakaś brameczka na Bernabeu i dedykacja dla synka.? Ja nie mam nic przeciwko ;)

0

trochę szkoda mi Alexisa... nie może chłop się przełamać :(

0

Messssiiii x 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Messsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Pedro :D

0

eh... zaczyna się ....

0

Messi x2 :D

0

Messsiii :D

0

karny...

0

Mr. Real: Sam żeś jest kut**** I nie obrażaj tutaj ludzi, bo nie jesteś u siebie. Idź na swoją stronę i tam obrażaj !!

0

MVP♥

0

dawosxd: Na drÓgi raz, zanim coś napiszesz weź słownik :)

Bardzo cieszy, że Messi trenował, że to nie było poważne, ale moim zdaniem Messi powinien usiąść na ławce na jego miejsce Villa, a na skrzydłach Pedro, Alexis/Tello i będzie dobrze :) Jak będzie kiepsko szło to Messi w drugiej połowie zawsze może się pojawić :)

0

Messsiii 4:2

0

A ktoś chciał Go zmienić...

0

INIESTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

2:2 ://// a nie mówiłam....

0

Ojjjj Messi, Messi...

0

Niech strzela jeszcze jedną, żeby nie było tak jak z Realem Sociedad.!

0

PIQUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

ps. smoczek ♥

0

Ludzie spokojnie! Jeszcze została druga połowa. Wiem, że ciężko teraz w tej sytuacji opanować emocje. Barca (moim zdaniem!) powinna trochę zwolnić tempo, bo ta gra ich jest strasznie chaotyczna. Nie wiem jak wy, ale ja się nie czuję pewna gdy na stoperze jest Mascherano , jednak wolę naszego kapitana... Koniecznie musiałby wejść Villa/Alexis. Mam nadzieję, że Roura wstrząśnie nimi i zaczną uważać to co robią.

0

Kurde no... co oni wyprawiają.? Chcą stracic gola.? Chcą przegrać.?

0

za chaotycznie gramy....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?