Messi:
W ostatnich meczach dostawałem więcej szans do gry na środku i odpowiadało mi to. Mam nadzieję, że jutro zagramy we dwójkę i pomogę drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Nawet nie muszę chyba wspominać, że Leo jest najważniejszym i najlepszym zawodnikiem tej drużyny i chciałbym ułatwić mu pracę najlepiej jak tylko potrafię.
Pomoc Mourinho:
Nie wiem, czy Mourinho wysyłał coś Ancelottiemu. Nie interesuje mnie to.
Osłabienia:
Wszyscy piłkarze są trudni do zastąpienia, szczególnie w rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów. Oczywiście, wolelibyśmy, aby Tito miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy pierwszego zespołu. Mamy nadzieję, że jutro nikt nie dozna żadnego urazu i kontuzjowani zawodnicy szybko wrócą do zdrowia.
CZ. III
Własna forma:
Zawsze starałem się trenować z maksymalną intensywnością, nie odpuszczałem. Cała praca, którą wykonywałem w przeszłości, teraz przynosi efekty. Staram się żyć teraźniejszością. Nie rozmyślam o przeszłości i przyszłości, liczy się to, co jest teraz.
Ibra:
Kiedy mówimy o piłkarzach klasy Ibrahimovicia, ciężko jest znaleźć sposób, aby go powstrzymać. Jeśli będzie miał swój dzień, stanie się to niesamowicie trudne.
PSG:
Dokonali wielu transferów, dzięki którym dostąpili prestiżu bycia w czołowej ósemce Europy. Spodziewam się, że jutro zobaczymy wspaniałe spotkanie pomiędzy dwiema kapitalnymi drużynami, a wynik będzie dla nas satysfakcjonujący.
Czeka nas wielki spektakl. Dwie wielkie ekipy, dwie wielkie drużyny. Każdy kibic będzie zadowolony.
CZ. II
Liga Mistrzów:
Na tym etapie Champions League ciężko jest mówić o jakichkolwiek preferencjach. Nie można jednej drużyny uważać za faworyta, ponieważ każde spotkanie jest bardzo trudne i wszystkie różnią się od siebie. Miano faworyta nie ma znaczenia na boisku.
Plan na mecz? Mamy w głowach naprawdę wiele. Chcielibyśmy strzelić gola w jutrzejszym spotkaniu, to klucz. Wiemy jednak, że czekają nas dwa starcia z PSG, 180 minut walki. Musimy być ostrożni, ponieważ jeden błąd może sprawić, iż cała wcześniejsza praca pójdzie na marne.
Abidal:
Éric wykonał fantastyczną pracę, podobnie jak i Tito. Stanowią wzory dla wszystkich. Pokazali, że wszystko można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, wysiłkowi. Niesamowicie cieszymy się z tego, że są z nami.
CZ. I
Na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się piłkarz Barcelony, David Villa.
Milan:
Zawsze uczysz się z poniesionych porażek i odniesionych zwycięstw. W dniu remontady z Milanem byliśmy bardzo szczęśliwi, jednak wcześniej musieliśmy cierpieć ze względu na to, jak źle zagraliśmy w pierwszym spotkaniu. Wówczas sprawy bardzo się skomplikowały. Teraz nie możemy popełnić tych samych błędów.
Kontuzja:
Ostatnio czuję się naprawdę dobrze, chociaż czasami powróci delikatny dyskomfort. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że powróciłem do zespołu, gdzie rozgrywamy dobre spotkania.
Przyszłość:
Nie jestem tutaj, aby rozmawiać na temat mercato. Nie jest to odpowiedni moment. Cieszę się każdą chwilą w Barcelonie. Liczę na trochę minut w jutrzejszym meczu, aby móc dać coś zespołowi.
Tito:
Bardzo cieszymy się z powrotu Vilanovy. Z nim wszystko jest prostsze, szczególnie w tej najtrudniejszej części sezonu. Już poza aspektami sportowymi jego obecność jest czymś wspaniałym. Bardzo cieszymy się z jego powrotu. To kapitalna wiadomość.
Thiago Silva:
To wybitny obrońca, jeden z najlepszych na świecie, co już niejednokrotnie pokazywał. W dodatku kapitalnie gra głową, stanowi zagrożenie przy stałych fragmentach gry. PSG ma w swoim składzie wielu wspaniałych zawodników i Thiago z pewnością jest jednym z nich.
Środkowy obrońca Borussi Dortmund - Mats Hummels posiada klauzule wykupu która umożliwia podpisanie zawodnika juz przed 1 kwietnia, za kwotę 37 mln euro.
Eh... jakoś nie przepadam za tym Panem... z samej twarzy wydaje się taki nieprzyjemny, ale miejmy nadzieję, że w tym meczu będzie sędziował dobrze, nie będzie główną postacią tego wieczora i... nie będzie szastał kartkami na prawo i lewo ;D
Przepraszam, że nie na temat, ale ważna informacja:
Fatalne wieści z Barcelony. Puyol doznał kontuzji kolana, która wykluczy go ze spotkań Ligi Mistrzów przeciwko PSG, krążą także spekulacje, iż defensor Blaugrany może nie zagrać do końca sezonu.
0
Messi:
W ostatnich meczach dostawałem więcej szans do gry na środku i odpowiadało mi to. Mam nadzieję, że jutro zagramy we dwójkę i pomogę drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Nawet nie muszę chyba wspominać, że Leo jest najważniejszym i najlepszym zawodnikiem tej drużyny i chciałbym ułatwić mu pracę najlepiej jak tylko potrafię.
Pomoc Mourinho:
Nie wiem, czy Mourinho wysyłał coś Ancelottiemu. Nie interesuje mnie to.
Osłabienia:
Wszyscy piłkarze są trudni do zastąpienia, szczególnie w rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów. Oczywiście, wolelibyśmy, aby Tito miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy pierwszego zespołu. Mamy nadzieję, że jutro nikt nie dozna żadnego urazu i kontuzjowani zawodnicy szybko wrócą do zdrowia.
0
CZ. III
Własna forma:
Zawsze starałem się trenować z maksymalną intensywnością, nie odpuszczałem. Cała praca, którą wykonywałem w przeszłości, teraz przynosi efekty. Staram się żyć teraźniejszością. Nie rozmyślam o przeszłości i przyszłości, liczy się to, co jest teraz.
Ibra:
Kiedy mówimy o piłkarzach klasy Ibrahimovicia, ciężko jest znaleźć sposób, aby go powstrzymać. Jeśli będzie miał swój dzień, stanie się to niesamowicie trudne.
PSG:
Dokonali wielu transferów, dzięki którym dostąpili prestiżu bycia w czołowej ósemce Europy. Spodziewam się, że jutro zobaczymy wspaniałe spotkanie pomiędzy dwiema kapitalnymi drużynami, a wynik będzie dla nas satysfakcjonujący.
Czeka nas wielki spektakl. Dwie wielkie ekipy, dwie wielkie drużyny. Każdy kibic będzie zadowolony.
0
CZ. II
Liga Mistrzów:
Na tym etapie Champions League ciężko jest mówić o jakichkolwiek preferencjach. Nie można jednej drużyny uważać za faworyta, ponieważ każde spotkanie jest bardzo trudne i wszystkie różnią się od siebie. Miano faworyta nie ma znaczenia na boisku.
Plan na mecz? Mamy w głowach naprawdę wiele. Chcielibyśmy strzelić gola w jutrzejszym spotkaniu, to klucz. Wiemy jednak, że czekają nas dwa starcia z PSG, 180 minut walki. Musimy być ostrożni, ponieważ jeden błąd może sprawić, iż cała wcześniejsza praca pójdzie na marne.
Abidal:
Éric wykonał fantastyczną pracę, podobnie jak i Tito. Stanowią wzory dla wszystkich. Pokazali, że wszystko można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, wysiłkowi. Niesamowicie cieszymy się z tego, że są z nami.
0
CZ. I
Na dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się piłkarz Barcelony, David Villa.
Milan:
Zawsze uczysz się z poniesionych porażek i odniesionych zwycięstw. W dniu remontady z Milanem byliśmy bardzo szczęśliwi, jednak wcześniej musieliśmy cierpieć ze względu na to, jak źle zagraliśmy w pierwszym spotkaniu. Wówczas sprawy bardzo się skomplikowały. Teraz nie możemy popełnić tych samych błędów.
Kontuzja:
Ostatnio czuję się naprawdę dobrze, chociaż czasami powróci delikatny dyskomfort. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że powróciłem do zespołu, gdzie rozgrywamy dobre spotkania.
Przyszłość:
Nie jestem tutaj, aby rozmawiać na temat mercato. Nie jest to odpowiedni moment. Cieszę się każdą chwilą w Barcelonie. Liczę na trochę minut w jutrzejszym meczu, aby móc dać coś zespołowi.
Tito:
Bardzo cieszymy się z powrotu Vilanovy. Z nim wszystko jest prostsze, szczególnie w tej najtrudniejszej części sezonu. Już poza aspektami sportowymi jego obecność jest czymś wspaniałym. Bardzo cieszymy się z jego powrotu. To kapitalna wiadomość.
Thiago Silva:
To wybitny obrońca, jeden z najlepszych na świecie, co już niejednokrotnie pokazywał. W dodatku kapitalnie gra głową, stanowi zagrożenie przy stałych fragmentach gry. PSG ma w swoim składzie wielu wspaniałych zawodników i Thiago z pewnością jest jednym z nich.
0
no ja pierdole :/
0
MESSSSI.!!!
0
Tello.!
0
kur.... :/
0
Uhhh Pinto.!!
0
Leo Messi kapitanem :)
Dos Santos na trybunach
0
Ławka FCB: Oier, Mascherano, Abidal, Busquets, Iniesta, Villa, Deulofeu
0
Barcelona: Pinto, Alves, Pique, Bartra, Montoya Song, Thiago, Fabregas, Alexis, Messi i Tello
Celta: Varas - Jonny Cabral Demidov Lago - Pranjic Oubiña Insa - Fernandez Orellana Park
0
http://www.ligabbva.pl/news/4351,barce-czeka-kapiel-blotna
Miejmy nadzieję, że pomimo fatalnej murawy Barca zwycięży i przypisze sobie kolejne punkty ;)
0
1:13 Abiii♥
0
Przepraszam za offtop, ale:
Mascherano na swoim Twitterze ujawnia: ABIDAL POWOŁANY NA MECZ Z CELTĄ!
Argentyńczyk na portalu społecznościowym napisał: "Ogromnie się cieszymy! Abi ponownie powołany na mecz! Gratulacje! Zasługujesz na to!"
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580407_10151437057372701_598480571_n.jpg
0
Środkowy obrońca Borussi Dortmund - Mats Hummels posiada klauzule wykupu która umożliwia podpisanie zawodnika juz przed 1 kwietnia, za kwotę 37 mln euro.
0
A kiedy reszta wraca.? Wie ktoś.? ;)
0
Eh... jakoś nie przepadam za tym Panem... z samej twarzy wydaje się taki nieprzyjemny, ale miejmy nadzieję, że w tym meczu będzie sędziował dobrze, nie będzie główną postacią tego wieczora i... nie będzie szastał kartkami na prawo i lewo ;D
0
Witaj w domu Tito.! ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2dWIG3AOwMU
0
Miło się czyta takie rzeczy... Busiego gra jest bardzo inteligentna i naprawdę nie wyobrażam sobie Barcelony bez Sergio ;)
0
Jezu.... Inieste zdejmuje zamiast Cesca.?! Nonsens...
0
MESSSSIIIII.!!!
0
Messssssssssssssssssssssi.!!!!!!!!!!!!!
0
VILLLLLLLLLLLLLLLLLA.!!!!
0
Kapitanem w dzisiejszym meczu: Andres Iniesta
0
Rayo: Rubén; Tito, Gálvez, Figueras, Arbilla; Adrián, Trashorras, José Carlos, Chori; Piti, Delibasic
0
ławka: Oier, Alves, Bartra, Song, Thiago, Pedro, Tello
0
Pinto, Adriano, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Cesc, Alexis, Villa, Messi
0
Przepraszam, że nie na temat, ale ważna informacja:
Fatalne wieści z Barcelony. Puyol doznał kontuzji kolana, która wykluczy go ze spotkań Ligi Mistrzów przeciwko PSG, krążą także spekulacje, iż defensor Blaugrany może nie zagrać do końca sezonu.
Wielka skoda Tarzana :(
0
"Ważne, że jesteśmy w tym ćwierćfinale" - w 100% zgadzam się z El Guaje.! Najważniejsze, że Milan pokonany, awans zapewniony i jedziemy na Wembley.!