0

Bartra....

0

może manitka będzie :(

0

KUr******

0

zmiany by sie może przydały.?

0

Kurde.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

dajcie jakiś dobry link, bo mi strasznie tnie :/

0

kurde....

0

Dani :D ♥

0

Valdés; Alves, Bartra, Piqué, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Alexis y Leo Messi

Bench Barcelona: Pinto, Montoya, Abidal, Song, Thiago, Cesc, Villa

Neuer; Lahm, Boateng, Dante, Alaba; Martínez, Schweinsteiger; Robben, Müller, Ribéry; Gomez

0

To było do przewidzenia :) Teraz tylko liczyć na dobry rezultat :)

0

Strzelenie gola to sprawa pierwszorzędna. Im więcej bramek tym lepiej-przede wszystkim- dla nas, bo rewanż jest na CN. Osobiście obstawiam dwubramkowy remis, a na Camp Nou jednobramkowe zwycięstwo Blaugrany, oczywiście :D

0

FABREGASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

niestety, ale wyczuwam remis :/

0

kurde :/

0

karny

0

Valdes - Alves Abidal Adriano Montoya - Thiago Song Iniesta - Tello Cesc Villa

0

Nie, nie... Tello zostaje, koniec, kropka. Tello to jest nasza przyszłość, w przyszłości być może będzie to On razem z Leo stanowił siłę naszego ataku ;)

0

Barcaa.!!! 1:0 po rzucie karnym

0

Alineació d'Eusebio: Oier, Gómez, Ilie, Lombán, Joan Román, Espinosa, Araujo, Rafinha, Patric, Kiko Femenia i Edgar Ié #FCBlive

0

CIEKAWOSTKA: Barça w 300 (słownie: TRZYSTU) meczach z rzędu miała większe posiadanie piłki od rywala. Magia.

0

wie ktoś kto podawał do Tello na 3:0.?

0

Tello.!!

0

kurde no....

0

Tellooo 2:0

0

Thiaqgo.!!!! 0:1

0

zaraz składy będą :)

0

grzes_grzyb1 podał prawidłowy skład.!

0

Skład Saragossy: Roberto - Sapunaru Alvaro Loovens Paredes - Victor Movilla Rodri JoseMari Montanes - Postiga

0

Ławka FCB: Oier, Pique, Abidal, Dos Santos, Sergi Roberto, Pedro, Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?