No też to gdzieś czytałam, chyba na rm.pl. Diego podobno się boi(.?), że gdy przyjdzie nowy trener to Iker będzie bronił bramki, a Lopez nie chce być zmiennikiem, nie chce aby jego kariera stała w miejscu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale napisałam to co zapamiętałam.. :)
Mam nadzieję, że Thiago nie odejdzie.! Przecież to miał być następca Xaviego. Jeśli zarząd sprzeda Thiago to później będzie tego gorzko żałować. Tak samo jak było z Ceskiem...
Ploty.! Neymar z tego co mi wiadomo z Santosem na ważny kontrakt do 2014 roku, więc nie przedłużałby go o kolejny rok, a poza tym jest oficjalne info, że Neymar odchodzi z Santosu. Ten news, na którym komentujesz ;)
Co do Ter Stegena to jest na tak. Młody, zdolny, wysoki (prawie 1.90 cm) dobrze gra nogami, dobry refleks, dobra gra w przedpolu, dobra gra jeden na jeden. Jak dla mnie bomba i to jak na tak młodego bramkarza. Brać póki ktoś nam Go sprzed nosa nie zgranie.! Zubi dzwoń do Niego.!! ;)
Serio chciałbyś Reine za Pinto.? Co prawda Pinto ma już na karku bodajże 38 lat, ale uważam, że to Pinto jest ciut lepszy od Reiny i za żadne skarby nie chciałabym aby to On miał zastąpić naszego rezerwowego bramkarza.! ;)
Pozdrawiam ;)
Myślę, że jemu bardziej zależy na trofeach, a nie na kasie... i to się ceni :)
Uważam, że Deulofeu może w przyszłości być naszą siłą w ataku, ale to pod jednym warunkiem. Musi dzielić się piłką, bo jest zbyt egoistyczny, niestety :/
A ja chce gwiazdkę z nieba, przystojnego, bogatego męża, wille i masę pieniędzy... Jezu... Głupie gadanie: Ja chcę odejść za free...
Chciałby również odejść za darmo, ponieważ zdaje sobie sprawę, iż w takim wypadku mógłby liczyć na lepszy finansowo kontrakt u nowego pracodawcy. - nigdy nie przypuszczałam, że VV poleci za kasą... i to do jakiegoś Monaco...
Czasami mam takie wrażenie, że gdy Victor stoi na bramce to myślami jest gdzie indziej... wydaje się taki nieobecny..
Przed pięcioma minutami na stronie Sportu pojawiła się informacja, że Neymar doszedł do porozumienia z Barceloną już w ubiegłym tygodniu. Transakcja jest bliska finalizacji, oczekuje się na zebranie zarządu Santosu, a transfer Brazylijczyka powinien zostać ogłoszony już jutro!
Jezu Chryste, Reina.??? Przecież Valdes jest lepszy od Niego.... Jestem stanowczo na NIE.!! O ile się nie mylę Pepe Reina ma 31 lat, zamiast jakiegoś młodszego kupić, to za dwa lata znów trzeba będzie kupić nowego bramkarza. Widzę, że zarząd nie ma co z pieniędzmi robić i lubią wyrzucać w błoto.... Co do Marquinhosa to też nie jestem pewna, ale jeżeli dobrze gra w Romie to nie znaczy, że poradzi sobie w Hiszpanii. Prędzej wolałabym Hummelsa, chociaż wiem, że może być ciężko w ściągnięciu Go :(
0
Lepszy ter Stegen ;)
0
No też to gdzieś czytałam, chyba na rm.pl. Diego podobno się boi(.?), że gdy przyjdzie nowy trener to Iker będzie bronił bramki, a Lopez nie chce być zmiennikiem, nie chce aby jego kariera stała w miejscu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale napisałam to co zapamiętałam.. :)
0
chyba raczej subiektywny, trollu ty jeden :p
0
Oczywiście to była odpowiedź do Oscarex :)
0
Mam nadzieję, że Thiago nie odejdzie.! Przecież to miał być następca Xaviego. Jeśli zarząd sprzeda Thiago to później będzie tego gorzko żałować. Tak samo jak było z Ceskiem...
0
Najlepiej żeby odszedł Pedro..
0
Ploty.! Neymar z tego co mi wiadomo z Santosem na ważny kontrakt do 2014 roku, więc nie przedłużałby go o kolejny rok, a poza tym jest oficjalne info, że Neymar odchodzi z Santosu. Ten news, na którym komentujesz ;)
0
Trzymamy mocno kciuki i mecz oczywiście obowiązkowo trzeba oglądać ;) Vamooos Barca.!
0
tutaj próbka jego umiejętności ;)
0
Co do Ter Stegena to jest na tak. Młody, zdolny, wysoki (prawie 1.90 cm) dobrze gra nogami, dobry refleks, dobra gra w przedpolu, dobra gra jeden na jeden. Jak dla mnie bomba i to jak na tak młodego bramkarza. Brać póki ktoś nam Go sprzed nosa nie zgranie.! Zubi dzwoń do Niego.!! ;)
0
Serio chciałbyś Reine za Pinto.? Co prawda Pinto ma już na karku bodajże 38 lat, ale uważam, że to Pinto jest ciut lepszy od Reiny i za żadne skarby nie chciałabym aby to On miał zastąpić naszego rezerwowego bramkarza.! ;)
Pozdrawiam ;)
0
Myślę, że jemu bardziej zależy na trofeach, a nie na kasie... i to się ceni :)
Uważam, że Deulofeu może w przyszłości być naszą siłą w ataku, ale to pod jednym warunkiem. Musi dzielić się piłką, bo jest zbyt egoistyczny, niestety :/
0
A ja chce gwiazdkę z nieba, przystojnego, bogatego męża, wille i masę pieniędzy... Jezu... Głupie gadanie: Ja chcę odejść za free...
Chciałby również odejść za darmo, ponieważ zdaje sobie sprawę, iż w takim wypadku mógłby liczyć na lepszy finansowo kontrakt u nowego pracodawcy. - nigdy nie przypuszczałam, że VV poleci za kasą... i to do jakiegoś Monaco...
Czasami mam takie wrażenie, że gdy Victor stoi na bramce to myślami jest gdzie indziej... wydaje się taki nieobecny..
0
Przed pięcioma minutami na stronie Sportu pojawiła się informacja, że Neymar doszedł do porozumienia z Barceloną już w ubiegłym tygodniu. Transakcja jest bliska finalizacji, oczekuje się na zebranie zarządu Santosu, a transfer Brazylijczyka powinien zostać ogłoszony już jutro!
0
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/936362_10151372470291237_689411085_n.jpg
0
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/935070_593831793973220_1954049698_n.jpg
Alba taki zamyślony... może też myśli o bobasku.? Kto wie...
0
Gol 1:0
0
No chyba nie za bardzo.... Ja wolę już Pedro na ławie, a Alexisa na murawie...
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Villa
Bench Barcelona: Pinto, Bartra, Song, Dos Santos, Thiago, Alexis, Tello
Line-up Valladolid (official): Jaime - Balenziaga Rueda Valiente Pena - Larsson Rubio Perez Omar - Oscar Guerra
0
Bójka Puyiego i Pikena :DD haha: http://twitpic.com/cqd02e/full
0
Ale molestują Pikena :D
0
Pikson ahahahaah :D
0
Messi - kontuzja.... zajebiście :/
0
kurde....
0
!urek: tak, był :)
0
Cesc w ogóle nie istnieje... Za Fabsa, Thiago powinien wejść.
Ogólnie szału nie ma, ale poczekajmy na 2 połowe :)
0
Dani już wczoraj świętował :DD
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/943398_10151503212772701_1414084329_n.jpg
0
CAMPEONESSSS.!!!!! CAMPEONESSS.!!!! CAMPEONESSS.!!! OLEE OLEE OLE :d
0
Ehh... coraz mniej mi się podoba zachowanie naszego Zarządu :(
0
Jezu Chryste, Reina.??? Przecież Valdes jest lepszy od Niego.... Jestem stanowczo na NIE.!! O ile się nie mylę Pepe Reina ma 31 lat, zamiast jakiegoś młodszego kupić, to za dwa lata znów trzeba będzie kupić nowego bramkarza. Widzę, że zarząd nie ma co z pieniędzmi robić i lubią wyrzucać w błoto.... Co do Marquinhosa to też nie jestem pewna, ale jeżeli dobrze gra w Romie to nie znaczy, że poradzi sobie w Hiszpanii. Prędzej wolałabym Hummelsa, chociaż wiem, że może być ciężko w ściągnięciu Go :(