0

Lepszy ter Stegen ;)

0

No też to gdzieś czytałam, chyba na rm.pl. Diego podobno się boi(.?), że gdy przyjdzie nowy trener to Iker będzie bronił bramki, a Lopez nie chce być zmiennikiem, nie chce aby jego kariera stała w miejscu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale napisałam to co zapamiętałam.. :)

0

chyba raczej subiektywny, trollu ty jeden :p

0

Oczywiście to była odpowiedź do Oscarex :)

0

Mam nadzieję, że Thiago nie odejdzie.! Przecież to miał być następca Xaviego. Jeśli zarząd sprzeda Thiago to później będzie tego gorzko żałować. Tak samo jak było z Ceskiem...

0

Najlepiej żeby odszedł Pedro..

0

Ploty.! Neymar z tego co mi wiadomo z Santosem na ważny kontrakt do 2014 roku, więc nie przedłużałby go o kolejny rok, a poza tym jest oficjalne info, że Neymar odchodzi z Santosu. Ten news, na którym komentujesz ;)

0

Trzymamy mocno kciuki i mecz oczywiście obowiązkowo trzeba oglądać ;) Vamooos Barca.!

0

tutaj próbka jego umiejętności ;)

0

Co do Ter Stegena to jest na tak. Młody, zdolny, wysoki (prawie 1.90 cm) dobrze gra nogami, dobry refleks, dobra gra w przedpolu, dobra gra jeden na jeden. Jak dla mnie bomba i to jak na tak młodego bramkarza. Brać póki ktoś nam Go sprzed nosa nie zgranie.! Zubi dzwoń do Niego.!! ;)

0

Serio chciałbyś Reine za Pinto.? Co prawda Pinto ma już na karku bodajże 38 lat, ale uważam, że to Pinto jest ciut lepszy od Reiny i za żadne skarby nie chciałabym aby to On miał zastąpić naszego rezerwowego bramkarza.! ;)
Pozdrawiam ;)

0

Myślę, że jemu bardziej zależy na trofeach, a nie na kasie... i to się ceni :)
Uważam, że Deulofeu może w przyszłości być naszą siłą w ataku, ale to pod jednym warunkiem. Musi dzielić się piłką, bo jest zbyt egoistyczny, niestety :/

0

A ja chce gwiazdkę z nieba, przystojnego, bogatego męża, wille i masę pieniędzy... Jezu... Głupie gadanie: Ja chcę odejść za free...

Chciałby również odejść za darmo, ponieważ zdaje sobie sprawę, iż w takim wypadku mógłby liczyć na lepszy finansowo kontrakt u nowego pracodawcy. - nigdy nie przypuszczałam, że VV poleci za kasą... i to do jakiegoś Monaco...

Czasami mam takie wrażenie, że gdy Victor stoi na bramce to myślami jest gdzie indziej... wydaje się taki nieobecny..

0

Przed pięcioma minutami na stronie Sportu pojawiła się informacja, że Neymar doszedł do porozumienia z Barceloną już w ubiegłym tygodniu. Transakcja jest bliska finalizacji, oczekuje się na zebranie zarządu Santosu, a transfer Brazylijczyka powinien zostać ogłoszony już jutro!

0

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/935070_593831793973220_1954049698_n.jpg

Alba taki zamyślony... może też myśli o bobasku.? Kto wie...

0

Gol 1:0

0

No chyba nie za bardzo.... Ja wolę już Pedro na ławie, a Alexisa na murawie...

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Villa

Bench Barcelona: Pinto, Bartra, Song, Dos Santos, Thiago, Alexis, Tello

Line-up Valladolid (official): Jaime - Balenziaga Rueda Valiente Pena - Larsson Rubio Perez Omar - Oscar Guerra

0

Bójka Puyiego i Pikena :DD haha: http://twitpic.com/cqd02e/full

0

Ale molestują Pikena :D

0

Pikson ahahahaah :D

0

Messi - kontuzja.... zajebiście :/

0

kurde....

0

!urek: tak, był :)

0

Cesc w ogóle nie istnieje... Za Fabsa, Thiago powinien wejść.
Ogólnie szału nie ma, ale poczekajmy na 2 połowe :)

0

CAMPEONESSSS.!!!!! CAMPEONESSS.!!!! CAMPEONESSS.!!! OLEE OLEE OLE :d

0

Ehh... coraz mniej mi się podoba zachowanie naszego Zarządu :(

0

Jezu Chryste, Reina.??? Przecież Valdes jest lepszy od Niego.... Jestem stanowczo na NIE.!! O ile się nie mylę Pepe Reina ma 31 lat, zamiast jakiegoś młodszego kupić, to za dwa lata znów trzeba będzie kupić nowego bramkarza. Widzę, że zarząd nie ma co z pieniędzmi robić i lubią wyrzucać w błoto.... Co do Marquinhosa to też nie jestem pewna, ale jeżeli dobrze gra w Romie to nie znaczy, że poradzi sobie w Hiszpanii. Prędzej wolałabym Hummelsa, chociaż wiem, że może być ciężko w ściągnięciu Go :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?