0

LoL 8:0

0

Villa również hattrick 7:0

0

Torres i 6:0

0

Villa ;D 5:0

0

a Twoja głupota zaczęła....

0

Villlaaa.!!! 4:0

0

Ale jadą... już 3:0

0

Silva i 2:0 po asyście el Guaje.! ;D

0

Torres i 1:0 dla Hiszpanów ;)

0

ajajaaj Alves...

0

Nie rozumiem po co chcecie ściągnąć Matę. Może jest to świetny piłkarz, ale zupełnie nam niepotrzebny. Nam potrzeba obrońcy.!! Doświadczonego, solidnego obrońcy, który najlepiej jest ograny w LM. Co z tego, że mamy mocny atak jak jest krucho z obroną.? Nadal będziemy tracić sporo bramek. Więc odpuśćmy sobie ten transfer i rozejrzyjmy się za obrońcą, który o wiele więcej wniesie do drużyny niż Mata ;)

0

Pedro.!!! ależ golazooo

0

Słuchaj, myslisz, że Messi narażałby się na takie coś.? Zarabia grube miliony i co to dla niego 4 bańki.? Proszę Cię. Myślę, że media to wymyśliły, bo po prostu chcą z miłego i dobrego faceta zrobić nie wiadomo co. Zazdroszczą mu i tyle... :/

0

jeszcze nie wiadomo, na środe ma być zwołana konferencja, na której bd ogłoszone z kim Barca zagra. Z tego co słyszałam to ceny biletów mniej wiecej bd od 90 do chyba 400

0

idzie Ney.!!

0

nie ma na razie żadnej transmisji.!!! Będzie dopiero o 18.15, jprdl ileż można pisać....

0

tylko na sezon, w 2014 odejdzie.. :)

0

I jest Ney.!! ;D

0

o 18.15 się pojawi...

0

ja strzelam, że z 7 ;)

0

Ja nadal jestem za sprowadzeniem tego młodego bramkarza pomimo takiego babola... :)

0

ajajajajaj... Ney... szkoda :/

0

dogrywka.. :)

0

tak :)

0

dobra, znalazłam, co prawda komentarz angielski, ale lepszy rydz niż nic:p

http://norwaysport.co.uk/stream15.html

0

czy ma ktoś linka.?

0

ma ktoś linka.?

0

Iniestazoooo.!! ależ golazooo

0

MONTOYA.!!!!! ależ piękny gol .!! 3:0

0

Cesc.!!! 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?