Nie rozumiem po co chcecie ściągnąć Matę. Może jest to świetny piłkarz, ale zupełnie nam niepotrzebny. Nam potrzeba obrońcy.!! Doświadczonego, solidnego obrońcy, który najlepiej jest ograny w LM. Co z tego, że mamy mocny atak jak jest krucho z obroną.? Nadal będziemy tracić sporo bramek. Więc odpuśćmy sobie ten transfer i rozejrzyjmy się za obrońcą, który o wiele więcej wniesie do drużyny niż Mata ;)
Słuchaj, myslisz, że Messi narażałby się na takie coś.? Zarabia grube miliony i co to dla niego 4 bańki.? Proszę Cię. Myślę, że media to wymyśliły, bo po prostu chcą z miłego i dobrego faceta zrobić nie wiadomo co. Zazdroszczą mu i tyle... :/
jeszcze nie wiadomo, na środe ma być zwołana konferencja, na której bd ogłoszone z kim Barca zagra. Z tego co słyszałam to ceny biletów mniej wiecej bd od 90 do chyba 400
0
LoL 8:0
0
Villa również hattrick 7:0
0
Torres i 6:0
0
Villa ;D 5:0
0
a Twoja głupota zaczęła....
0
Villlaaa.!!! 4:0
0
Ale jadą... już 3:0
0
Silva i 2:0 po asyście el Guaje.! ;D
0
Torres i 1:0 dla Hiszpanów ;)
0
ajajaaj Alves...
0
Nie rozumiem po co chcecie ściągnąć Matę. Może jest to świetny piłkarz, ale zupełnie nam niepotrzebny. Nam potrzeba obrońcy.!! Doświadczonego, solidnego obrońcy, który najlepiej jest ograny w LM. Co z tego, że mamy mocny atak jak jest krucho z obroną.? Nadal będziemy tracić sporo bramek. Więc odpuśćmy sobie ten transfer i rozejrzyjmy się za obrońcą, który o wiele więcej wniesie do drużyny niż Mata ;)
0
Pedro.!!! ależ golazooo
0
Słuchaj, myslisz, że Messi narażałby się na takie coś.? Zarabia grube miliony i co to dla niego 4 bańki.? Proszę Cię. Myślę, że media to wymyśliły, bo po prostu chcą z miłego i dobrego faceta zrobić nie wiadomo co. Zazdroszczą mu i tyle... :/
0
jeszcze nie wiadomo, na środe ma być zwołana konferencja, na której bd ogłoszone z kim Barca zagra. Z tego co słyszałam to ceny biletów mniej wiecej bd od 90 do chyba 400
0
idzie Ney.!!
0
nie ma na razie żadnej transmisji.!!! Będzie dopiero o 18.15, jprdl ileż można pisać....
0
tylko na sezon, w 2014 odejdzie.. :)
0
I jest Ney.!! ;D
0
o 18.15 się pojawi...
0
ja strzelam, że z 7 ;)
0
Ja nadal jestem za sprowadzeniem tego młodego bramkarza pomimo takiego babola... :)
0
ajajajajaj... Ney... szkoda :/
0
dogrywka.. :)
0
tak :)
0
dobra, znalazłam, co prawda komentarz angielski, ale lepszy rydz niż nic:p
http://norwaysport.co.uk/stream15.html
0
czy ma ktoś linka.?
0
ma ktoś linka.?
0
Iniestazoooo.!! ależ golazooo
0
MONTOYA.!!!!! ależ piękny gol .!! 3:0
0
Cesc.!!! 2:0