Moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim sprowadzić BRAMKARZA! To powinien być piorytet, nastepnie obrońców, bo to co niekiedy wyprawiają nasi to woła o pomstę do nieba... wiem, że to niemożliwe ale chciałabym Aguero w FCB. Ale kto mi zabroni pomarzyć.? Pozdrawiam
No bo ile można siedzieć na ławce rezerwowej czy na trybunach.? Nie chcę aby powtórzyła się sytuacja z Thiago... Żeby kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik grał gdzie indziej :p
No wybaczcie, z całym szacunkiem, ale co w pierwszym składzie robi Masche.? Jest świeżo po kontuzji, a gra od 1 minuty wiedząc, że Marc spisuje się świetnie w obronie.? ojj...
0
Teraz tylko czekać na oficjalne info o transferze tego młodego bramkarza :)
0
Ale Ty farmazony wypisujesz....
0
Martino obdarzył Alexisa zaufaniem, a ja się cieszę, że Alexis nie stracił wiary w siebie :)
0
A ludzie na świecie głodują....
0
Moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim sprowadzić BRAMKARZA! To powinien być piorytet, nastepnie obrońców, bo to co niekiedy wyprawiają nasi to woła o pomstę do nieba... wiem, że to niemożliwe ale chciałabym Aguero w FCB. Ale kto mi zabroni pomarzyć.? Pozdrawiam
0
Tello i 6:0 :D
0
Pedro wyrównuje... 1:1
0
nie ma Victora i Messiego i Barca się sypie ;(
0
ija piedrole.... -.-'
0
Marzeniem Sancheza było grać w Barcelonie, gra. Koniec tematu.
0
Masz coś do mnie.? Cos nie pasuje.? Jak sie nie podoba to nie czytaj i nie komentuj... ;)
0
Ojej... Agüero w Barcelonie.? MARZENIE.!!! ♥
0
co jak co, ale moim zdaniem Alves zachował się jak amator... szkoda karnego, szkoda straconego gola..
0
Bardzo miły gest ze strony Klubu, po prostu Mes que un club.! ♥
0
Natall11 chciał być zabawny, ale mu nie wyszło... ups :D
0
dzięki za odpowiedź ;)
0
Wie ktoś może co oznaczała cieszynka Busquetsa.? Jakby komuś zadedykował? Wiecie komu? To była chyba litera E :) z góry dziękuję za odpowiedź :p
0
oby ta pewność Ciebie nie zgubiła... :) Pozdrawiam
0
No bo ile można siedzieć na ławce rezerwowej czy na trybunach.? Nie chcę aby powtórzyła się sytuacja z Thiago... Żeby kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik grał gdzie indziej :p
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Bartra Puyol Adriano - Cesc Busquets Song - Pedro Messi Alexis
0
Abi też oglądał Gran Derbi... na TT: Eric Abidal @EAbidalOfficial 1 min
Barça, barça, barça
Tęsknię za nim, nie wiem jak wy, ale ja bardzo :'(
0
Dobranoc :D huehuehuehue ♥ Cristiano 'Driver' Ronaldo
https://lh5.googleusercontent.com/-tbB7eeh8nOI/UmgpS2W5PAI/AAAAAAAAAXw/ZWoB0kcJIvU/w426-h237/RMA2-1JUVa.gif
0
BarcaForever24: Bo to sa ludzie i tylko ludzie, a nie maszyny, które mogą strzelać po 5 bramek ;)
0
Bartra.? WTF.? o.O
No wybaczcie, z całym szacunkiem, ale co w pierwszym składzie robi Masche.? Jest świeżo po kontuzji, a gra od 1 minuty wiedząc, że Marc spisuje się świetnie w obronie.? ojj...
0
na rojadirecta.me są linki ;D
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Bartra Puyol Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Neymar
Bench Barcelona: Pinto, Mascherano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Messi, Tello
Osasuna line-up (official): Fernandez - Bertran Loties Arribas Damia - DeLasCuevas Lolo Torres Silva Sisi - Riera
0
Krótko, zwięźle i na temat ;)
0
Idą jak burza... tak jak piłkarze ;) Brawo dziewczyny.!
0
Czy tylko mnie się wydaje, że Alexis gra lepiej gdy nie ma Messiego na boisku.?
0
ja też nie 'wieże' żeby w XXI w. nie mieć słowika ortograficznego...