0

Teraz tylko czekać na oficjalne info o transferze tego młodego bramkarza :)

0

Ale Ty farmazony wypisujesz....

0

Martino obdarzył Alexisa zaufaniem, a ja się cieszę, że Alexis nie stracił wiary w siebie :)

0

A ludzie na świecie głodują....

0

Moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim sprowadzić BRAMKARZA! To powinien być piorytet, nastepnie obrońców, bo to co niekiedy wyprawiają nasi to woła o pomstę do nieba... wiem, że to niemożliwe ale chciałabym Aguero w FCB. Ale kto mi zabroni pomarzyć.? Pozdrawiam

0

Tello i 6:0 :D

0

Pedro wyrównuje... 1:1

0

nie ma Victora i Messiego i Barca się sypie ;(

0

ija piedrole.... -.-'

0

Marzeniem Sancheza było grać w Barcelonie, gra. Koniec tematu.

0

Masz coś do mnie.? Cos nie pasuje.? Jak sie nie podoba to nie czytaj i nie komentuj... ;)

0

Ojej... Agüero w Barcelonie.? MARZENIE.!!! ♥

0

co jak co, ale moim zdaniem Alves zachował się jak amator... szkoda karnego, szkoda straconego gola..

0

Bardzo miły gest ze strony Klubu, po prostu Mes que un club.! ♥

0

Natall11 chciał być zabawny, ale mu nie wyszło... ups :D

0

dzięki za odpowiedź ;)

0

Wie ktoś może co oznaczała cieszynka Busquetsa.? Jakby komuś zadedykował? Wiecie komu? To była chyba litera E :) z góry dziękuję za odpowiedź :p

0

oby ta pewność Ciebie nie zgubiła... :) Pozdrawiam

0

No bo ile można siedzieć na ławce rezerwowej czy na trybunach.? Nie chcę aby powtórzyła się sytuacja z Thiago... Żeby kolejny dobrze zapowiadający się zawodnik grał gdzie indziej :p

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Bartra Puyol Adriano - Cesc Busquets Song - Pedro Messi Alexis

0

Abi też oglądał Gran Derbi... na TT: Eric Abidal ‏@EAbidalOfficial 1 min
Barça, barça, barça

Tęsknię za nim, nie wiem jak wy, ale ja bardzo :'(

0

0

BarcaForever24: Bo to sa ludzie i tylko ludzie, a nie maszyny, które mogą strzelać po 5 bramek ;)

0

Bartra.? WTF.? o.O

No wybaczcie, z całym szacunkiem, ale co w pierwszym składzie robi Masche.? Jest świeżo po kontuzji, a gra od 1 minuty wiedząc, że Marc spisuje się świetnie w obronie.? ojj...

0

na rojadirecta.me są linki ;D

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Montoya Bartra Puyol Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Neymar

Bench Barcelona: Pinto, Mascherano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Messi, Tello

Osasuna line-up (official): Fernandez - Bertran Loties Arribas Damia - DeLasCuevas Lolo Torres Silva Sisi - Riera

0

Krótko, zwięźle i na temat ;)

0

Idą jak burza... tak jak piłkarze ;) Brawo dziewczyny.!

0

Czy tylko mnie się wydaje, że Alexis gra lepiej gdy nie ma Messiego na boisku.?

0

ja też nie 'wieże' żeby w XXI w. nie mieć słowika ortograficznego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?