Mam nadzieję, że Enrique da ostrą reprymendę naszym. Jeśli chcą wygrać, to tak grać nie mogą! Przykro mi to pisać, ale Ney na minus, Messi gra? Pique i Mathieu na plus.
Przepraszam, że nie na temat, ale mam prośbę. Mógłby ktoś napisać mi smsa z wynikiem jutrzejszego meczu? Niestety nie będę mogła oglądnąć ani sprawdzić sama, bo będę na ślubie. Będę bardzo wdzieczna ;)
Sranie w banie. Z całym szacunkiem, ale skąd on to może wiedzieć czy Leo jest szczęśliwy w Barcelonie czy nie? Kolejny, który umie czytać ludziom w myślach ?
Pozdrawiam :)
Tak. Właśnie. Jak mogłam o niej zapomnieć. Kiedyś taka sytuacja równała się golem. Teraz to 50/50 :-( niestety. Ale nie ma już co gdybać. Ważne 3 pkt no i zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo da naszym skrzydeł :-)
1
dlatego właśnie ja preferuję komentarz hiszpański :)
6
A mina Franca - bezcenna.
2
O jezu... co tam się wyprawia... 4:0 GENERAŁ!
1
Będzie manita? Piątka.
1
Idą jak burza xD 3:0
1
Co to za gol!! Suarez :D
10
Śmiech na sali. Choć wiadomo, że sędziowie w Hiszpanii to dno i sto metrów mułu...
1
Iniesta pierwsza asysta od bardzo, ale to bardzo dawna :D
2
Jakoś nie mogę w to uwierzyć... Czekam na oficjalne info.
1
Jak słucham i patrzę na to, to aż ciarki mi przechodzą. Fakt, oprawa spektakularna. Szkoda, że momentami była nieznośna cisza.
1
Mecz bardzo stresujący. Szkoda zmarnowanych sytuacji, ale ważne zwycięstwo i 3 pkt.
1
utrzymać wynik! albo strzelić.
1
Neymar takie sety marnować?
1
Mam nadzieję, że Enrique da ostrą reprymendę naszym. Jeśli chcą wygrać, to tak grać nie mogą! Przykro mi to pisać, ale Ney na minus, Messi gra? Pique i Mathieu na plus.
1
za nerwowo gramy...
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
3
Nie od dziś wiadomo, że sędziowie w Hiszpanii to dno i jeszcze sto metrów mułu. Wiec takie rzeczy będą miały miejsce na meczach.
1
Przepraszam, że nie na temat, ale mam prośbę. Mógłby ktoś napisać mi smsa z wynikiem jutrzejszego meczu? Niestety nie będę mogła oglądnąć ani sprawdzić sama, bo będę na ślubie. Będę bardzo wdzieczna ;)
3
Nie ma trofeów, nie ma premii, więc co się dziwić, że dług coraz mniejszy ;)
1
Niech ten sezon się już zakończy... po prostu brak słów...
1
Czytając ten list, nie da się nie uronić łez ;( Naprawdę szkoda tego Pana :( Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich ;(
2
#AnimisTito
1
Dzięki za linka. Mam nadzieję, że to nie nawrót tej paskudnej choroby. Pozostaje nam czekanie na więcej informacji...
1
Przepraszam że nie na temat,ale to jest ważne. Czy ktokolwie wie czy to jest prawda.? Że z Tito jest źle i trafił na ostry dyżur? Proszę o odp.
1
Sranie w banie. Z całym szacunkiem, ale skąd on to może wiedzieć czy Leo jest szczęśliwy w Barcelonie czy nie? Kolejny, który umie czytać ludziom w myślach ?
Pozdrawiam :)
1
Tak. Właśnie. Jak mogłam o niej zapomnieć. Kiedyś taka sytuacja równała się golem. Teraz to 50/50 :-( niestety. Ale nie ma już co gdybać. Ważne 3 pkt no i zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo da naszym skrzydeł :-)
1
La remontada es posible !!
Mecz ciężki, mała skuteczność, szkoda zmarnowanej sytuacji Tello, ważne 3 pkt i Mascherano zawodnikiem meczu :)
2
Tego 'geja' mógłbyś sobie podarować. ..
1
Historia tworzy się na naszych oczach! :-)
0
Same niedobre rzeczy dzieją się w tej Barcelonie. Wszystko kumuluje się i oby to wszystko nie przełożyło się na mecze...