1

dlatego właśnie ja preferuję komentarz hiszpański :)

6

A mina Franca - bezcenna.

2

O jezu... co tam się wyprawia... 4:0 GENERAŁ!

1

Będzie manita? Piątka.

1

Idą jak burza xD 3:0

1

Co to za gol!! Suarez :D

10

Śmiech na sali. Choć wiadomo, że sędziowie w Hiszpanii to dno i sto metrów mułu...

1

Iniesta pierwsza asysta od bardzo, ale to bardzo dawna :D

2

Jakoś nie mogę w to uwierzyć... Czekam na oficjalne info.

1

Jak słucham i patrzę na to, to aż ciarki mi przechodzą. Fakt, oprawa spektakularna. Szkoda, że momentami była nieznośna cisza.

1

Mecz bardzo stresujący. Szkoda zmarnowanych sytuacji, ale ważne zwycięstwo i 3 pkt.

1

utrzymać wynik! albo strzelić.

1

Neymar takie sety marnować?

1

Mam nadzieję, że Enrique da ostrą reprymendę naszym. Jeśli chcą wygrać, to tak grać nie mogą! Przykro mi to pisać, ale Ney na minus, Messi gra? Pique i Mathieu na plus.

1

za nerwowo gramy...

1

3

Nie od dziś wiadomo, że sędziowie w Hiszpanii to dno i jeszcze sto metrów mułu. Wiec takie rzeczy będą miały miejsce na meczach.

1

Przepraszam, że nie na temat, ale mam prośbę. Mógłby ktoś napisać mi smsa z wynikiem jutrzejszego meczu? Niestety nie będę mogła oglądnąć ani sprawdzić sama, bo będę na ślubie. Będę bardzo wdzieczna ;)

3

Nie ma trofeów, nie ma premii, więc co się dziwić, że dług coraz mniejszy ;)

1

Niech ten sezon się już zakończy... po prostu brak słów...

1

Czytając ten list, nie da się nie uronić łez ;( Naprawdę szkoda tego Pana :( Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich ;(

2

#AnimisTito

1

Dzięki za linka. Mam nadzieję, że to nie nawrót tej paskudnej choroby. Pozostaje nam czekanie na więcej informacji...

1

Przepraszam że nie na temat,ale to jest ważne. Czy ktokolwie wie czy to jest prawda.? Że z Tito jest źle i trafił na ostry dyżur? Proszę o odp.

1

Sranie w banie. Z całym szacunkiem, ale skąd on to może wiedzieć czy Leo jest szczęśliwy w Barcelonie czy nie? Kolejny, który umie czytać ludziom w myślach ?
Pozdrawiam :)

1

Tak. Właśnie. Jak mogłam o niej zapomnieć. Kiedyś taka sytuacja równała się golem. Teraz to 50/50 :-( niestety. Ale nie ma już co gdybać. Ważne 3 pkt no i zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo da naszym skrzydeł :-)

1

La remontada es posible !!
Mecz ciężki, mała skuteczność, szkoda zmarnowanej sytuacji Tello, ważne 3 pkt i Mascherano zawodnikiem meczu :)

2

Tego 'geja' mógłbyś sobie podarować. ..

1

Historia tworzy się na naszych oczach! :-)

0

Same niedobre rzeczy dzieją się w tej Barcelonie. Wszystko kumuluje się i oby to wszystko nie przełożyło się na mecze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?