0

Cieszy oczy widok Vermaelena w pierwszej 11. No i Pedro jest też od pierwszej minuty. Po tym zwycięskim golu nie mogło być inaczej. Szczerze nie spodziewałam się takiego składu, trzymam mocno kciuka. Vamos Barca!

0

Mecz genialny z dreszczykiem emocji. Aż miło się oglądało. LE będzie musiał popracować jeszcze nad obroną, ale jak na razie cieszmy się wygraną 4/6 check ✅✅

0

Tak też można

0

Każdy chyba ma prawo do pomyłki. Tym bardziej, że pisane z tel i gdy emocje po tak emocjonującym meczu jeszcze nie opadły :-)
Za to ludzie nie mają prawa obrażać innych, no chyba, że sami się na to godzą. Ja się nie zgadzam więc... zważaj na słowa. Pozdrawiam :-)

0

@creative7 @Stefinho tak, rzeczywiście. Nie zauważyłam, że zamiast 4 wskoczyła mi 1. Dla wyjaśnienia pisze z tel

2

1/6 ✅

0

PEDRO -> KOZAK

0

KONIEC!! I gdzie są ci wszyscy niedowiarki??

0

meczyki.pl.

0

Kim Ty jesteś, żebyś mi rozkaywał ? Haha

1

Dzięki za propozycje, ale jednak zostane tutaj

6

Jezu, ale wy narzekacie. Przynajmniej są emocje. Mecz jest godzien oglądania. Nie od dziś wiadomo, że Sevilla to jest mocna drużyna, która zazwyczaj lubi sprawiać kłopoty. Przynajmniej czekają nas dodatkowe minuty :-)
PS. Czekam na hejty

0

A mnie się wydaje, że Barca nie pozwoli sobie na to, żeby przegrać ten mecz. nie kiedy widać u nich pasję i chęć gry ;) pozdro

73

Tęskniłam za tym. Tęskniłam za FCB. Jest MOC

1

Ej. Nie zwalajmy wszytkiego na kobiety

0

Czyżby było już pozamiatane?

21

Jeżeli trzeba Go traktować jak każdego innego zawodnika reprezentacji Argentyny to dlaczego tylko Messiemu - przepraszam za wyrażenie - "po dupie się obrywa " ?
Czas odstawić leki Panie Maradona...

2

100 % prawdy. Zgadzam się w 110 %. Życie najlepszego piłkarza na świecie nie jest proste. Ludzie potrafią tylko krytykować i wytykać błędy innym. A przecież piłkarze to tylko ludzie, a nie maszyny...

2

Szkoda Chile, ale to Argentyna będzie górą :-)

5

Neymar jaki as. Prosił i prosił i sie doprosił xD fastfodów z maka :D

2

No po prostu co niektórzy nie umieją przegrywać z honorem... smutne, ale prawdziwe :(

4

No to 2/3 drogi za nami. Teraz czas na LM!

0

może jakaś zrzuta by sie przydała na okulary dla pana ''nie ma spalonego'' Żewłakowa? :)

5

"Król jest na boisku. Nazywa się Leo Messi"

0

No to 2/3 roboty za nimi :)

0

Messi x2

0

To jeszcze tylko Suarez brameczkę niech dorzuci :D

0

119!!

1

Na Messiego nie ma mocnych... rekord wyrównany :)

0

Athletic jest gospodarzem tych rozgrywek. Z tym, że grają na CN. A gospodarze zawsze więcej wejściówek dostają niż goście :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?