Cieszy oczy widok Vermaelena w pierwszej 11. No i Pedro jest też od pierwszej minuty. Po tym zwycięskim golu nie mogło być inaczej. Szczerze nie spodziewałam się takiego składu, trzymam mocno kciuka. Vamos Barca!
Mecz genialny z dreszczykiem emocji. Aż miło się oglądało. LE będzie musiał popracować jeszcze nad obroną, ale jak na razie cieszmy się wygraną 4/6 check ✅✅
Każdy chyba ma prawo do pomyłki. Tym bardziej, że pisane z tel i gdy emocje po tak emocjonującym meczu jeszcze nie opadły :-)
Za to ludzie nie mają prawa obrażać innych, no chyba, że sami się na to godzą. Ja się nie zgadzam więc... zważaj na słowa. Pozdrawiam :-)
Jezu, ale wy narzekacie. Przynajmniej są emocje. Mecz jest godzien oglądania. Nie od dziś wiadomo, że Sevilla to jest mocna drużyna, która zazwyczaj lubi sprawiać kłopoty. Przynajmniej czekają nas dodatkowe minuty :-)
PS. Czekam na hejty
Jeżeli trzeba Go traktować jak każdego innego zawodnika reprezentacji Argentyny to dlaczego tylko Messiemu - przepraszam za wyrażenie - "po dupie się obrywa " ?
Czas odstawić leki Panie Maradona...
100 % prawdy. Zgadzam się w 110 %. Życie najlepszego piłkarza na świecie nie jest proste. Ludzie potrafią tylko krytykować i wytykać błędy innym. A przecież piłkarze to tylko ludzie, a nie maszyny...
0
Cieszy oczy widok Vermaelena w pierwszej 11. No i Pedro jest też od pierwszej minuty. Po tym zwycięskim golu nie mogło być inaczej. Szczerze nie spodziewałam się takiego składu, trzymam mocno kciuka. Vamos Barca!
0
Mecz genialny z dreszczykiem emocji. Aż miło się oglądało. LE będzie musiał popracować jeszcze nad obroną, ale jak na razie cieszmy się wygraną 4/6 check ✅✅
0
Tak też można
0
Każdy chyba ma prawo do pomyłki. Tym bardziej, że pisane z tel i gdy emocje po tak emocjonującym meczu jeszcze nie opadły :-)
Za to ludzie nie mają prawa obrażać innych, no chyba, że sami się na to godzą. Ja się nie zgadzam więc... zważaj na słowa. Pozdrawiam :-)
0
@creative7 @Stefinho tak, rzeczywiście. Nie zauważyłam, że zamiast 4 wskoczyła mi 1. Dla wyjaśnienia pisze z tel
2
1/6 ✅
0
PEDRO -> KOZAK
0
KONIEC!! I gdzie są ci wszyscy niedowiarki??
0
meczyki.pl.
0
Kim Ty jesteś, żebyś mi rozkaywał ? Haha
1
Dzięki za propozycje, ale jednak zostane tutaj
6
Jezu, ale wy narzekacie. Przynajmniej są emocje. Mecz jest godzien oglądania. Nie od dziś wiadomo, że Sevilla to jest mocna drużyna, która zazwyczaj lubi sprawiać kłopoty. Przynajmniej czekają nas dodatkowe minuty :-)
PS. Czekam na hejty
0
A mnie się wydaje, że Barca nie pozwoli sobie na to, żeby przegrać ten mecz. nie kiedy widać u nich pasję i chęć gry ;) pozdro
73
Tęskniłam za tym. Tęskniłam za FCB. Jest MOC
1
Ej. Nie zwalajmy wszytkiego na kobiety
0
Czyżby było już pozamiatane?
21
Jeżeli trzeba Go traktować jak każdego innego zawodnika reprezentacji Argentyny to dlaczego tylko Messiemu - przepraszam za wyrażenie - "po dupie się obrywa " ?
Czas odstawić leki Panie Maradona...
2
100 % prawdy. Zgadzam się w 110 %. Życie najlepszego piłkarza na świecie nie jest proste. Ludzie potrafią tylko krytykować i wytykać błędy innym. A przecież piłkarze to tylko ludzie, a nie maszyny...
2
Szkoda Chile, ale to Argentyna będzie górą :-)
5
Neymar jaki as. Prosił i prosił i sie doprosił xD fastfodów z maka :D
2
No po prostu co niektórzy nie umieją przegrywać z honorem... smutne, ale prawdziwe :(
4
No to 2/3 drogi za nami. Teraz czas na LM!
0
może jakaś zrzuta by sie przydała na okulary dla pana ''nie ma spalonego'' Żewłakowa? :)
5
"Król jest na boisku. Nazywa się Leo Messi"
0
No to 2/3 roboty za nimi :)
0
Messi x2
0
To jeszcze tylko Suarez brameczkę niech dorzuci :D
0
119!!
1
Na Messiego nie ma mocnych... rekord wyrównany :)
0
Athletic jest gospodarzem tych rozgrywek. Z tym, że grają na CN. A gospodarze zawsze więcej wejściówek dostają niż goście :)