0

Chodzi o Real Sociedad, a nie Real Madryt.. :)

0

KONIEC!! Lepszy rydz niż nic !!

1

utrzymać remis!!!

1

a nie mówiłam....

0

zemszczą się te niewykorzystane szanse...

31

Wiecie co? Gdyby nie Diego, to byłoby po meczu... taka prawda.

3

Real za wcześnie strzelił gola...

3

Jezu... co się dzieje w Madrycie :D
taki kabaret :D

0

hahahaahahahahahahhaah Valencia to wygra!!! nie ma bata!

0

Bramka Realu zaczarowana :) ojjj jak mi przykro :(

0

O ja pierdziu.... Co ta Valencia????

1

VALENCIAAAAAAA!!!!

0

Pepe padł jak rażony :)

1

Teraz czas na Real, trzymamy kciuki za Valencie. Vamos Blanquinegros!!

0

Najpiękniejszy gol Pedrito? :)

1

Pedrooooo wtf? 2:0

1

1:0 to trochę taki niebezpieczny wynik... nie pogardziłabym jeszcze jedną bramką :)

0

no w końcu!!!!! 1:0

1

Wiem, że mogę zostać zlinczowana, ale... Nie wiem czemu obawiam się tego meczu. Niby gramy u siebie, na własnym terenie, przed własną publicznością i w dodatku w takim gazie. Statystyki są grubo po naszej stronie. 10 ostatnich meczy w LL to 9 wygranych i jeden remis. Bramki: 35-4 dla FCB. Jednak z Sociedad uważam, że ciężko nam się grywa. Liczę się z tym, że mecz może nie być łatwy. no ale pozostanę optymistką i mam nadzieję na wygraną.

9

''Brazylijczyk wydaje do dwóch tysięcy euro miesięcznie na zmiany w wyglądzie swojej fryzury (...) '' - kto bogatemu zabroni? :)

2

Aż miło się czyta. Jedynie co można napisać to to, że niezmiernie się cieszę, że mogę oglądać najlepszego piłkarza świata i wspaniałego człowieka na własne oczy. Messi - mały, a wielki. VeB!

17

To jest LM. Półfinał. To nie czas i miejsce na sentymenty. Cieszy wygrana Barcy.

W rewanżu trzeba strzelić gola. Wtedy będziemy spokojniejsi i mieli zapewniony awans. #RoadToBerlin2015

3

KING!

5

W Bawarii musimy zapomnieć, że mamy przewagę trzech goli. Mecz musimy zacząć od zera. I co najważniejsze, trzeba jak najszybciej strzelić gola. A wtedy awans będziemy mieli zapewniony na 100%

1

No bo to w końcu Cules ;)

0

To było... piękne. VeB

0

Niech się poczuje Bayern, tak jak Barca 2 lata temu! Niech poczuje ten smak! :D

3

NEYMARRRRRRRRRRRRRRRRR!!
P.S sorry ale musze... ja pierdo...

1

Ale na CN jest atmosfera

1

Kocham tą BARCELONĘ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?