Wiem, że mogę zostać zlinczowana, ale... Nie wiem czemu obawiam się tego meczu. Niby gramy u siebie, na własnym terenie, przed własną publicznością i w dodatku w takim gazie. Statystyki są grubo po naszej stronie. 10 ostatnich meczy w LL to 9 wygranych i jeden remis. Bramki: 35-4 dla FCB. Jednak z Sociedad uważam, że ciężko nam się grywa. Liczę się z tym, że mecz może nie być łatwy. no ale pozostanę optymistką i mam nadzieję na wygraną.
Aż miło się czyta. Jedynie co można napisać to to, że niezmiernie się cieszę, że mogę oglądać najlepszego piłkarza świata i wspaniałego człowieka na własne oczy. Messi - mały, a wielki. VeB!
W Bawarii musimy zapomnieć, że mamy przewagę trzech goli. Mecz musimy zacząć od zera. I co najważniejsze, trzeba jak najszybciej strzelić gola. A wtedy awans będziemy mieli zapewniony na 100%
0
Chodzi o Real Sociedad, a nie Real Madryt.. :)
0
KONIEC!! Lepszy rydz niż nic !!
1
utrzymać remis!!!
1
a nie mówiłam....
0
zemszczą się te niewykorzystane szanse...
31
Wiecie co? Gdyby nie Diego, to byłoby po meczu... taka prawda.
3
Real za wcześnie strzelił gola...
3
Jezu... co się dzieje w Madrycie :D
taki kabaret :D
0
hahahaahahahahahahhaah Valencia to wygra!!! nie ma bata!
0
Bramka Realu zaczarowana :) ojjj jak mi przykro :(
0
O ja pierdziu.... Co ta Valencia????
1
VALENCIAAAAAAA!!!!
0
Pepe padł jak rażony :)
1
Teraz czas na Real, trzymamy kciuki za Valencie. Vamos Blanquinegros!!
0
Najpiękniejszy gol Pedrito? :)
1
Pedrooooo wtf? 2:0
1
1:0 to trochę taki niebezpieczny wynik... nie pogardziłabym jeszcze jedną bramką :)
0
no w końcu!!!!! 1:0
1
Wiem, że mogę zostać zlinczowana, ale... Nie wiem czemu obawiam się tego meczu. Niby gramy u siebie, na własnym terenie, przed własną publicznością i w dodatku w takim gazie. Statystyki są grubo po naszej stronie. 10 ostatnich meczy w LL to 9 wygranych i jeden remis. Bramki: 35-4 dla FCB. Jednak z Sociedad uważam, że ciężko nam się grywa. Liczę się z tym, że mecz może nie być łatwy. no ale pozostanę optymistką i mam nadzieję na wygraną.
9
''Brazylijczyk wydaje do dwóch tysięcy euro miesięcznie na zmiany w wyglądzie swojej fryzury (...) '' - kto bogatemu zabroni? :)
2
Aż miło się czyta. Jedynie co można napisać to to, że niezmiernie się cieszę, że mogę oglądać najlepszego piłkarza świata i wspaniałego człowieka na własne oczy. Messi - mały, a wielki. VeB!
17
To jest LM. Półfinał. To nie czas i miejsce na sentymenty. Cieszy wygrana Barcy.
W rewanżu trzeba strzelić gola. Wtedy będziemy spokojniejsi i mieli zapewniony awans. #RoadToBerlin2015
3
KING!
5
W Bawarii musimy zapomnieć, że mamy przewagę trzech goli. Mecz musimy zacząć od zera. I co najważniejsze, trzeba jak najszybciej strzelić gola. A wtedy awans będziemy mieli zapewniony na 100%
1
No bo to w końcu Cules ;)
0
To było... piękne. VeB
0
Niech się poczuje Bayern, tak jak Barca 2 lata temu! Niech poczuje ten smak! :D
3
NEYMARRRRRRRRRRRRRRRRR!!
P.S sorry ale musze... ja pierdo...
1
Ale na CN jest atmosfera
1
Kocham tą BARCELONĘ :D