Bezczelny to jest Ramos, że jeszcze śmie gadać, że to sędzia ułożył spotkanie, dobrze wiedząc, że kontakt był, a co za tym idzie, czerwo i karny... Następny frustrat. Zaraz obok Guti'ego...
No raczej, że jestem dziewczyną z avka :) nie odważyłabym się wstawić zdjęcia innej dziewczyny :) Ale to nie miejsce na takie ''pogaduchy''
P.S. przepraszam za spam.
''Jeśli się ktoś nie zgadza,to jego problem,ale wtedy najprawdopodobniej jest hipokrytą który nie potrafi trzeźwo i obiektywnie spojrzeć na sprawę.'' Z tego Twojego ''stwierdzenia'' wywnioskowałam, że tylko i wyłącznie liczy się to co Ty napisałeś i, że to jest prawdą, niezależnie kto, jakie argumenty wyciągnie. To zdanie mnie i rozśmieszyło, i wzburzyło. Przeczytaj sobie regulamin i jeśli jesteś obiektywny to zrozumiesz, że arbiter musiał wyrzucić Ramosa. Był ostatnim obrońcą, faulował w polu karnym, karny się należał i czerwo. Koniec i kropka.
Też nie podzielam takiego zachowania, ale wątpię żeby Busquets celowo chciał zrobić krzywdę Pepe. Busi to nie brutal. Trzeba też pamiętać o tym, że tam była przepychanka i być może ktoś kogoś popchnął. Tak to jest gdy grają rozentuzjazmowani faceci. Nie chce go bronić, bo nie wiem jak jest na prawdę, tylko tak piszę, jak być by mogło :)
P.S. Bez żadnej uszczypliwości, używaj czasami znaków interpunkcyjnych :)
Pozdrawiam :)
Nie ma co się przejmować nim. Choć oczywiście szkoda że wynik jest taki mając świadomość że mógłby być wyższy i mieć 100% pewność że gramy dalej. Choć ja nie wierzę żeby nasi puścili tyle goli żeby dopaść z LM :)
Cóż, niektórzy umieją przegrać z klasą przyznać się, że nie grali wystarczająco dobrze aby wygrać. Yaya nie jest z tych, który obwinia sędziego za porażkę.
Tęsknię za nim ;( chciałabym aby wrócił .
Bo tutaj są (( oczywiście nie mówię o wszystkich) dzieci sukcesu... Barca wygrywa to są happy, a jak traci pkt to od razu piszczą jaka ta FCB jest słaba i już sprzedają pół składu i trenera...
No nie wiem, nie wiem... Pan Magath jest bardzo pewny siebie, poza tym Leo niejednokrotnie zapewniał, że "pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę jeśli Klub będzie tego chciał" więc...
Myślę, że Leo ten mecz powinien rozpocząć na ławce. Gdybyśmy nie daj Boże mieli niekorzystny wynik to wtedy można byłoby wpuścić Argentyńczyka na boisko, aczkolwiek to co pokazał w meczu z Getafe to możemy się Go spodziewać w pierwszej 11 :)
0
Klub ma 90 dni na uporządkowanie spraw nieletnich piłkarzy, a nie na odwołanie... Czytaj uważniej :) http://www.fcbarca.com/55011-fifa-naklada-sankcje-transferowe-na-fc-barcelone.html
0
Jak coś się nie podoba, to wyjdź i nie wracaj jak masz niepotrzebnie spam robić.
0
chciałeś być śmieszny, ale coś Ci nie wyszło ;(.
0
No to czas żeby Leo w końcu "poświęcił" stadion Espanyolu ;)
0
jak się coś wali, to po całemu... #AnimoValdes
0
Jak tutaj nie było kontaktu, to muszę do okulisty się wybrać... http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1609556_10151916186221237_1243526137_n.jpg
wystarczy tylko poszukać :)
0
0
0
Bezczelny to jest Ramos, że jeszcze śmie gadać, że to sędzia ułożył spotkanie, dobrze wiedząc, że kontakt był, a co za tym idzie, czerwo i karny... Następny frustrat. Zaraz obok Guti'ego...
0
No raczej, że jestem dziewczyną z avka :) nie odważyłabym się wstawić zdjęcia innej dziewczyny :) Ale to nie miejsce na takie ''pogaduchy''
P.S. przepraszam za spam.
0
''Jeśli się ktoś nie zgadza,to jego problem,ale wtedy najprawdopodobniej jest hipokrytą który nie potrafi trzeźwo i obiektywnie spojrzeć na sprawę.'' Z tego Twojego ''stwierdzenia'' wywnioskowałam, że tylko i wyłącznie liczy się to co Ty napisałeś i, że to jest prawdą, niezależnie kto, jakie argumenty wyciągnie. To zdanie mnie i rozśmieszyło, i wzburzyło. Przeczytaj sobie regulamin i jeśli jesteś obiektywny to zrozumiesz, że arbiter musiał wyrzucić Ramosa. Był ostatnim obrońcą, faulował w polu karnym, karny się należał i czerwo. Koniec i kropka.
0
To niewiarygodne jakim Guti jest frustratem... Toż to istny kabaret :D
0
Też nie podzielam takiego zachowania, ale wątpię żeby Busquets celowo chciał zrobić krzywdę Pepe. Busi to nie brutal. Trzeba też pamiętać o tym, że tam była przepychanka i być może ktoś kogoś popchnął. Tak to jest gdy grają rozentuzjazmowani faceci. Nie chce go bronić, bo nie wiem jak jest na prawdę, tylko tak piszę, jak być by mogło :)
P.S. Bez żadnej uszczypliwości, używaj czasami znaków interpunkcyjnych :)
Pozdrawiam :)
0
Czuję, że komisja da o sobie znać. Te komentarze ubliżające sędziego... czuję , że będą zawieszenia...
0
Taka mała poorawka. To był 7 miesiąc a nie ciąża zaawansowana :)
0
jak czytałam to jeszcze nie było :) widocznie wrzucili niedawno :)
0
odśwież :)
0
ma ktoś linka? z góry dziękuję :)
1
jeżeli już kogoś osądzasz to najpierw sprawdź, nim palniesz coś głupiego (tak jak teraz)... Song zdobył gola podajże z Zaragozą na 2-1..
0
ah te hejty
0
plota wyssana z palca...
0
Nie ma co się przejmować nim. Choć oczywiście szkoda że wynik jest taki mając świadomość że mógłby być wyższy i mieć 100% pewność że gramy dalej. Choć ja nie wierzę żeby nasi puścili tyle goli żeby dopaść z LM :)
0
Krótko, zwięźle i na temat.
0
Cóż, niektórzy umieją przegrać z klasą przyznać się, że nie grali wystarczająco dobrze aby wygrać. Yaya nie jest z tych, który obwinia sędziego za porażkę.
Tęsknię za nim ;( chciałabym aby wrócił .
0
AS - standardowo do czegoś zawsze się przyczepi...
0
Bo tutaj są (( oczywiście nie mówię o wszystkich) dzieci sukcesu... Barca wygrywa to są happy, a jak traci pkt to od razu piszczą jaka ta FCB jest słaba i już sprzedają pół składu i trenera...
0
No nie wiem, nie wiem... Pan Magath jest bardzo pewny siebie, poza tym Leo niejednokrotnie zapewniał, że "pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę jeśli Klub będzie tego chciał" więc...
0
Myślę, że Leo ten mecz powinien rozpocząć na ławce. Gdybyśmy nie daj Boże mieli niekorzystny wynik to wtedy można byłoby wpuścić Argentyńczyka na boisko, aczkolwiek to co pokazał w meczu z Getafe to możemy się Go spodziewać w pierwszej 11 :)
0
Oooo są dwa moje tweety, dziekuje :)
Co do meczu ważne zwycięstwo, 3 pkt, fotel lidera, a radość Taty po golu Alexisa - bezcenna :) xo