0

Klub ma 90 dni na uporządkowanie spraw nieletnich piłkarzy, a nie na odwołanie... Czytaj uważniej :) http://www.fcbarca.com/55011-fifa-naklada-sankcje-transferowe-na-fc-barcelone.html

0

Jak coś się nie podoba, to wyjdź i nie wracaj jak masz niepotrzebnie spam robić.

0

chciałeś być śmieszny, ale coś Ci nie wyszło ;(.

0

No to czas żeby Leo w końcu "poświęcił" stadion Espanyolu ;)

0

jak się coś wali, to po całemu... #AnimoValdes

0

Jak tutaj nie było kontaktu, to muszę do okulisty się wybrać... http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby

0

0

cały mecz, ale niestety tylko hiszpański kom :(

0

Bezczelny to jest Ramos, że jeszcze śmie gadać, że to sędzia ułożył spotkanie, dobrze wiedząc, że kontakt był, a co za tym idzie, czerwo i karny... Następny frustrat. Zaraz obok Guti'ego...

0

No raczej, że jestem dziewczyną z avka :) nie odważyłabym się wstawić zdjęcia innej dziewczyny :) Ale to nie miejsce na takie ''pogaduchy''
P.S. przepraszam za spam.

0

''Jeśli się ktoś nie zgadza,to jego problem,ale wtedy najprawdopodobniej jest hipokrytą który nie potrafi trzeźwo i obiektywnie spojrzeć na sprawę.'' Z tego Twojego ''stwierdzenia'' wywnioskowałam, że tylko i wyłącznie liczy się to co Ty napisałeś i, że to jest prawdą, niezależnie kto, jakie argumenty wyciągnie. To zdanie mnie i rozśmieszyło, i wzburzyło. Przeczytaj sobie regulamin i jeśli jesteś obiektywny to zrozumiesz, że arbiter musiał wyrzucić Ramosa. Był ostatnim obrońcą, faulował w polu karnym, karny się należał i czerwo. Koniec i kropka.

0

To niewiarygodne jakim Guti jest frustratem... Toż to istny kabaret :D

0

Też nie podzielam takiego zachowania, ale wątpię żeby Busquets celowo chciał zrobić krzywdę Pepe. Busi to nie brutal. Trzeba też pamiętać o tym, że tam była przepychanka i być może ktoś kogoś popchnął. Tak to jest gdy grają rozentuzjazmowani faceci. Nie chce go bronić, bo nie wiem jak jest na prawdę, tylko tak piszę, jak być by mogło :)
P.S. Bez żadnej uszczypliwości, używaj czasami znaków interpunkcyjnych :)
Pozdrawiam :)

0

Czuję, że komisja da o sobie znać. Te komentarze ubliżające sędziego... czuję , że będą zawieszenia...

0

Taka mała poorawka. To był 7 miesiąc a nie ciąża zaawansowana :)

0

jak czytałam to jeszcze nie było :) widocznie wrzucili niedawno :)

0

odśwież :)

0

ma ktoś linka? z góry dziękuję :)

1

jeżeli już kogoś osądzasz to najpierw sprawdź, nim palniesz coś głupiego (tak jak teraz)... Song zdobył gola podajże z Zaragozą na 2-1..

0

ah te hejty

0

plota wyssana z palca...

0

Nie ma co się przejmować nim. Choć oczywiście szkoda że wynik jest taki mając świadomość że mógłby być wyższy i mieć 100% pewność że gramy dalej. Choć ja nie wierzę żeby nasi puścili tyle goli żeby dopaść z LM :)

0

Krótko, zwięźle i na temat.

0

Cóż, niektórzy umieją przegrać z klasą przyznać się, że nie grali wystarczająco dobrze aby wygrać. Yaya nie jest z tych, który obwinia sędziego za porażkę.
Tęsknię za nim ;( chciałabym aby wrócił .

0

AS - standardowo do czegoś zawsze się przyczepi...

0

Bo tutaj są (( oczywiście nie mówię o wszystkich) dzieci sukcesu... Barca wygrywa to są happy, a jak traci pkt to od razu piszczą jaka ta FCB jest słaba i już sprzedają pół składu i trenera...

0

No nie wiem, nie wiem... Pan Magath jest bardzo pewny siebie, poza tym Leo niejednokrotnie zapewniał, że "pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę jeśli Klub będzie tego chciał" więc...

0

Myślę, że Leo ten mecz powinien rozpocząć na ławce. Gdybyśmy nie daj Boże mieli niekorzystny wynik to wtedy można byłoby wpuścić Argentyńczyka na boisko, aczkolwiek to co pokazał w meczu z Getafe to możemy się Go spodziewać w pierwszej 11 :)

0

Oooo są dwa moje tweety, dziekuje :)
Co do meczu ważne zwycięstwo, 3 pkt, fotel lidera, a radość Taty po golu Alexisa - bezcenna :) xo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?