Tak na poważnie, to uważam, że nie ma się czym szczycić. Bayern ma już zapewnione mistrzostwo, więc normalną rzeczą jest to, że dali odpocząć podstawowym piłkarzom. Ta porażka niczego nie dowodzi. Dowodzi tylko temu, że będą mieli bardziej wypoczętych zawodników i mniej kilometrów w nogach. Żałuję tylko tego, że w tak ważnym momencie prześladują ich kontuzje. Choć zdaje mi się, że Lewandowski i tak zagra, to Ribery jak wiadomo pożegnał się już z grą w tym sezonie. I jeśli Barca zwycięży z nimi - w co wierzę, bardzo- to chciałam, aby to był jak najsilniejszy skład, po to aby nie było później ''gadaniny'', że 'Barca wygrała, bo Bayern trapiły kontuzje i nie mieli podstawowych zawodników'.
Suma sumarum, już teraz wiem, że to będzie zacięty mecz, w którym wygra drużyna lepsza. Miejmy nadzieję, że to będzie Barcelona :)
Cóż, to był piękny mecz. Piękne asysty, piękne gole. Wszystko działało poprawnie jak w zegarku. Jedno ale. Pedro... on w ogóle grał? Chociaż raz miał piłkę przy nodze? Boli, jak się na niego patrzy... Smutne, ale prawdziwe. Niestety :(
0
Teraz nie możemy stracić gola!!!
0
Messi się rozstrzelał w końcówce!
0
MESSSSSSI 2:0!!!!!!!!!
0
Trzeba było tak od razu. A nie... chcieli wjechać w bramkę Bayernu...
Edit: Więcej strzałów zza pola karnego!!
2
MESSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!
0
Zmiany, zmiany, zmiany!
2
Gratulacje dla zawodników. Miejmy nadzieję, że do tego zacnego grona szczęśliwców dołączą ręczni i nasi piłkarze. Ależ byłaby feta!
6
Chyba Bayer - Rezerwy Bayernu..
Tak na poważnie, to uważam, że nie ma się czym szczycić. Bayern ma już zapewnione mistrzostwo, więc normalną rzeczą jest to, że dali odpocząć podstawowym piłkarzom. Ta porażka niczego nie dowodzi. Dowodzi tylko temu, że będą mieli bardziej wypoczętych zawodników i mniej kilometrów w nogach. Żałuję tylko tego, że w tak ważnym momencie prześladują ich kontuzje. Choć zdaje mi się, że Lewandowski i tak zagra, to Ribery jak wiadomo pożegnał się już z grą w tym sezonie. I jeśli Barca zwycięży z nimi - w co wierzę, bardzo- to chciałam, aby to był jak najsilniejszy skład, po to aby nie było później ''gadaniny'', że 'Barca wygrała, bo Bayern trapiły kontuzje i nie mieli podstawowych zawodników'.
Suma sumarum, już teraz wiem, że to będzie zacięty mecz, w którym wygra drużyna lepsza. Miejmy nadzieję, że to będzie Barcelona :)
1
Trzeba wierzyć. Jeszcze Sevilla pociśnie Real :)
1
marny troll...
1
Takie lanie od Barcy dostać to nawet nie wstyd :)
1
ależ sromotna porażka :(
4
Zaczyna mi się żal robić Córdoby..
2
Brawo Leo. Takie gesty są wielkie. Neymar i 7:0
0
i z główeczki 4:0 Suarez
2
I tak powinno być. Dwie bramki do szatni :)
5
Z takim składem, nie można nie wygrać z Kordoba. Liczę na 3 pkt :)
Pozdrawiam i miłego oglądania i kibicowania :)
2
Pajac i hipokryta...więcej nie trzeba pisać..
1
a no :) trzeba mieć jakieś alternatywy na przyszłość :) taki plan B :)
1
no nie dla wszystkich niestety :) ja w czwartek piszę jeszcze bio :)
0
Z problemami mięśniowymi borykają się Vitolo i Beto. Tylko tyle wiem.
1
BVB!!!!!!!!!!!! Bayern poza burtą :D
0
Bramka dla Bayernu zaczarowana xD
0
Pięknie się zaczynają karne.
0
Ala BVB ciśnie Bawarczyków :)
0
Jak wino. Czym starszy tym lepszy :)
6
''Nasi obrońcy prezentują taki poziom, który umożliwia im powstrzymanie ofensywnej trójki Barçy''
2
Cóż, to był piękny mecz. Piękne asysty, piękne gole. Wszystko działało poprawnie jak w zegarku. Jedno ale. Pedro... on w ogóle grał? Chociaż raz miał piłkę przy nodze? Boli, jak się na niego patrzy... Smutne, ale prawdziwe. Niestety :(
3
To co dziś oglądamy, to jest piękne. Bardzo :)
1
MAAANITAA!!! Suarez x2