Do tych z dołu o "konflikcie" Messiego z Sanchezem: To się już robi dość irytujące;/ Na początku było to, że Messi - Villa(innym news) mają konflikt, a teraz Messi - Sanchez. Niedługo powiecie, że Messi na konflikt Fabregasem czy Guardiolą. Proszę Was nie piszmy takich bzdur:)
Co do tematu: To cieszę się, że Alexis się nam zrobił bramkostrzelny. To dobrze o Nim świadczy, ale właściwie taka jego rola jest. Myślę, że jak będzie dużo trenował to w przyszłości zostanie wynagrodzony za ciężką pracę i wysiłek. Nawet nie macie pojęcia jaka byłam happy gdy strzelił pierwszego i później drugiego gola:) Oby tak dalej i jak najdłużej. Pozdrawiam.
Ludzie, trudno, stało się. Przegraliśmy. Dostaliśmy mocnego kopa z tyłek, a teraz trzeba się podnieść i walczyć do końca! Jeszcze nie jest nic stracone. To, że RM prowadzi 6 pkt, nic nie znaczy. Przecież piłkarze Królewskich to są ludzie, tak samo jak Nasi, a nie roboty! Przecież to jest pewne, że kiedyś się wyłożą. Przecież nie są w stanie wygrać 25 meczy bez porażki czy remisu! To jest niemożliwe. Teraz najpierw trzeba się skupić na Rayo i Levante i dopiero na Real. Nie możemy myśleć jeszcze o RM, bo może być źle z spotkaniami przed Madrytem. Musimy na mecze wychodzić bardzo skupieni i zmotywowani. Żeby wygrać nasi Piłkarze muszą wiedzieć, że jesteśmy z Nimi na dobre i na złe. Musimy ich wspierać :) Pozdrawiam.
Teraz przede wszystkim Pep musi wyciągnąć konsekwencje z tego meczu. Nasza Barca nie zagrała w 100%, nie miała szczęścia i do tego jeszcze ten cholerny słupek !!:/ Cóż musimy uznać wyższość rywali, czy to się nam podoba czy nie :( Jeśli chcemy wygrać LL i LM to nie możemy popełniać błędów, z każdych meczów wychodzić górą. Teraz nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Miejmy nadzieję, że Real po drodze na GD zgubi kilka pkt. A co do GD - to musimy je wygrać!! Innej opcji nie widzę, aby dogonić RM :)
Cokolwiek się stało i cokolwiek się stanie na zawsze w moim sercu Barca pozostanie
Chivo312:
Aha czyli dla Ciebie są ważniejsze statystyki Messiego, niż Villa. Widzę, że jesteś Fanem tylko Messiego, a nie Fc Barcelony! Trzeba go wypróbować wszędzie gdzie się da. Może na szpicy będzie lepiej Mu szło i będzie więcej bramek strzelał. :)
A mnie się wydaje, że ustawienie 4-3-3 jest bardziej sprawdzone. Uważam, że VV będzie się pewniej czuł wiedząc, że ma przed sobą 4 obrońców przed sobą. Ustawienie 3-4-3 jest (moim zdaniem) ryzykownym ustawieniem jak na Real Madryt. Na środku obrony widziałabym oczywiście Puyola i Pique. Na prawej Dani Alves, a na lewej Abidala. Pomoc widziałabym tak: Xavi, Iniesta, Mascherano/Busquets. Co do ataku to Alexis, Messi i Villa/Pedro:) Jestem ciekawa czy Pep nie będzie ryzykował i wyjdziemy ustawieniem 4-3-3 czy będzie chciał sprawdzić 3-4-3. Ja z pewnością wolałabym to pierwsze:) Pozdrawiam:)
A moim zdaniem Pep powinien dać spróbować Villi grać na szpicy, a Messi przesunąć na skrzydło. I po jakimś czasie zobaczyć, czy ta liczba goli zwiększyła się, czy też nie. Trzeba Go sprawdzić. No, a jeśli nadal nie będzie strzelał bramek no to niestety ławe będzie musiał grzać.
0
Moim zdaniem Fabregas teraz lepiej wygląda, ale tamta też była OK:) A co do loczków Carlesa to rączki jak najdalej :)
0
Do tych z dołu o "konflikcie" Messiego z Sanchezem: To się już robi dość irytujące;/ Na początku było to, że Messi - Villa(innym news) mają konflikt, a teraz Messi - Sanchez. Niedługo powiecie, że Messi na konflikt Fabregasem czy Guardiolą. Proszę Was nie piszmy takich bzdur:)
Co do tematu: To cieszę się, że Alexis się nam zrobił bramkostrzelny. To dobrze o Nim świadczy, ale właściwie taka jego rola jest. Myślę, że jak będzie dużo trenował to w przyszłości zostanie wynagrodzony za ciężką pracę i wysiłek. Nawet nie macie pojęcia jaka byłam happy gdy strzelił pierwszego i później drugiego gola:) Oby tak dalej i jak najdłużej. Pozdrawiam.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Messi
0
Wiecie co? Coś czuję, że Alexis zaliczy dziś hat-trica:) przynajmniej fajnie byłoby :)
0
Davvvviddddddddddddddddddddddd :D:D:D
0
Gooooooool
0
Alexissssssssss
0
Ludzie, trudno, stało się. Przegraliśmy. Dostaliśmy mocnego kopa z tyłek, a teraz trzeba się podnieść i walczyć do końca! Jeszcze nie jest nic stracone. To, że RM prowadzi 6 pkt, nic nie znaczy. Przecież piłkarze Królewskich to są ludzie, tak samo jak Nasi, a nie roboty! Przecież to jest pewne, że kiedyś się wyłożą. Przecież nie są w stanie wygrać 25 meczy bez porażki czy remisu! To jest niemożliwe. Teraz najpierw trzeba się skupić na Rayo i Levante i dopiero na Real. Nie możemy myśleć jeszcze o RM, bo może być źle z spotkaniami przed Madrytem. Musimy na mecze wychodzić bardzo skupieni i zmotywowani. Żeby wygrać nasi Piłkarze muszą wiedzieć, że jesteśmy z Nimi na dobre i na złe. Musimy ich wspierać :) Pozdrawiam.
0
Teraz przede wszystkim Pep musi wyciągnąć konsekwencje z tego meczu. Nasza Barca nie zagrała w 100%, nie miała szczęścia i do tego jeszcze ten cholerny słupek !!:/ Cóż musimy uznać wyższość rywali, czy to się nam podoba czy nie :( Jeśli chcemy wygrać LL i LM to nie możemy popełniać błędów, z każdych meczów wychodzić górą. Teraz nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Miejmy nadzieję, że Real po drodze na GD zgubi kilka pkt. A co do GD - to musimy je wygrać!! Innej opcji nie widzę, aby dogonić RM :)
Cokolwiek się stało i cokolwiek się stanie na zawsze w moim sercu Barca pozostanie
0
Cholera ;/// przegrywamy :(
0
Jak dla mnie może być 0:1; 0:2:) ważne żeby były trzy punkty:)
0
Chivo312:
Aha czyli dla Ciebie są ważniejsze statystyki Messiego, niż Villa. Widzę, że jesteś Fanem tylko Messiego, a nie Fc Barcelony! Trzeba go wypróbować wszędzie gdzie się da. Może na szpicy będzie lepiej Mu szło i będzie więcej bramek strzelał. :)
0
A mnie się wydaje, że ustawienie 4-3-3 jest bardziej sprawdzone. Uważam, że VV będzie się pewniej czuł wiedząc, że ma przed sobą 4 obrońców przed sobą. Ustawienie 3-4-3 jest (moim zdaniem) ryzykownym ustawieniem jak na Real Madryt. Na środku obrony widziałabym oczywiście Puyola i Pique. Na prawej Dani Alves, a na lewej Abidala. Pomoc widziałabym tak: Xavi, Iniesta, Mascherano/Busquets. Co do ataku to Alexis, Messi i Villa/Pedro:) Jestem ciekawa czy Pep nie będzie ryzykował i wyjdziemy ustawieniem 4-3-3 czy będzie chciał sprawdzić 3-4-3. Ja z pewnością wolałabym to pierwsze:) Pozdrawiam:)
0
A moim zdaniem Pep powinien dać spróbować Villi grać na szpicy, a Messi przesunąć na skrzydło. I po jakimś czasie zobaczyć, czy ta liczba goli zwiększyła się, czy też nie. Trzeba Go sprawdzić. No, a jeśli nadal nie będzie strzelał bramek no to niestety ławe będzie musiał grzać.
Co do ocen to jak najbardziej trafne :)