0

Goooooooooooooooooooooooooooooool:d

0

Musze przyznać, że nie spodziewałam się takiego Realu. Moje serducho tak mocno bije, że zaraz normalnie wyleci. Messi musi uważać, bo kolejna kartka i niestety koniec jego gry, a tego przecież nie chcemy. Jak mówiłam w innym komentarzu mecz będzie bardzo wyrównany i się nie pomyliłam. Liczę na wygraną, ale będzie bardzo trudno sami widzicie. Pozdrawiam :)

0

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :D

0

Jak to napisał pewien Cule:
dzisiaj będą tym palcem wskazywali drogę do swojej bramki :)
i w pełni się z tym zgadzam:p
Pozdrawiam :D

0

Julia: Busquets to zawodnik defensywny, a Fabregas jest ofensywnym więc Cesca nie można wstawić za Sergio:D

0

Moim zdaniem system 3-4-3 w ogóle nie wchodzi w grę! Nie wiem czemu, ale nie jestem zbytnio przekonana do tej formacji. Owszem możemy grać tym systemem przeciwko drużynom, w których Barca będzie miała większe posiadanie piłki. Z Madrytem będzie to posiadanie nieco wyrównane. I ogólnie trzeba pamiętać, że Real słynie z niebezpiecznym i szybkich kontrataków! Więc jeśli doszłoby coś takiego w meczy to nasi defensorzy mieliby trudne zadanie powstrzymania Ich. Więc gra 3-4-3 odpada.

Co do systemu 4-3-3 to już jest (moim zdaniem) lepsze rozwiązanie niż to w/w. Myślę, że 4 defensorów jest w stanie zatrzymać RM. Nigdy chyba nie zapomnimy co Dani Alves wyprawiał z Ronaldo?! Więc gdybym miała wybierać 3-4-3, a 4-3-3 to z pewnością wybrałabym opcje 2. Ale jeszcze jest jedna możliwość, o której była już mowa. A mianowicie formacja 4-4-2. Tutaj Pep moim zdaniem powinien zaskoczyć i ustawić Fabregasa jako fałszywa 9. Gdybyśmy zagrali tym systemem to przy akcjach ofensywnych powstałaby formacja 4-3-3. Jestem jak najbardziej za 4-4-2.

Mój skład to :

VV; Abidal, Pique, Puyol, Alves;

---------------VV---------------
Abidal--Puyol--Pique--Alves
----Busquets/Macherano----
Xavi--------------------Iniesta
-----------Fabregas-----------
Villa/Sanchez----------Messi

Chociaż wiem, że to tylko jest mój typ i raczej nie do spełnienia:)

Jeszcze tylko 5 godz i 26 min ,a ja już się denerwuję!
Pozdrawiam :D

0

Po zwycięstwie, remisie czy porażce na zawsze w moim sercu tylko Barca

0

Dzisiaj chłopaki muszą zagrać na 110% jeśli chcą wygrać. Maximum koncentracji im mniej popełnionych błędów tym lepiej dla nas. Liczę na mecz pełnych emocji i wrażeń. Teraz Barca powinna wygrać ten mecz - choć będzie baardzo ciężko - i udowodnić Madrytowi, że te 'słabe' mecze na wyjazdach to był tylko tymczasowy spadek formy (jeżeli można tak to nazwać!). No to jedziemy po 3pkt :)

DUMNI ZWYCIĘSTWA, WIERNI PO PORAŻCE!!

Mój typ to Real 2-3 Barca

0

Zrobione :D

0

Szczerze powiedziawszy jak dla mnie na bernabeu mogliby zremisować (fajnie byłoby gdyby się postarała o wygrana :D). Przecież Barca będzie grała jeszcze z Madrytem na Camp Nou, więc wtedy chłopaki powinni się skupić i wygrać meczu u siebie:) Tym bardziej gdy graja w Świątyni Futbolu są niepokonani i najlepsi:) Pozdrawiam i dobranoc.

0

Trzeba powiedzieć, że mamy utalentowaną młodzież. Zasługują na pochwały. Tak trzymać Młodzi:) Pozdrawiam.

0

No i koniec 4:0 :D Barca wygrywa :)

0

4:0 Pedroooooo :D

0

Karny :p

0

Pedroooooooooooooooooooo 3:0

0

Goool :D

0

Gooooooooooooooooooooooooool :D:D

0

Goooooool Roberto:D

0

To można by tak powiedzieć, że Barca B gra z Bate. Liczę żeby Pedro coś ustrzelił i żeby Rafa udowodnił, że można na nim polegać i zaufać:)

Co do opaski kapitańskiej to myślę, że to będzie albo Thiago, albo Pedro, ale wolałabym tego pierwszego :) Vamoss Barca :D

0

Ta przewrotka Rooney'a prze, przepiękna:) Myślę, że Wayne wygra, a Messi będzie na drugi m miejscu:)

0

"Nie pozwolę tylko, żeby się poddali. Ci którzy to zrobią, nie będą grali". - oj powiało grozą :D

Z tego co zrozumiałam to Pep też się waha czy zagrać z trzema obrońcami. Myślę, że zagramy system 4-3-3 i wtedy będzie bezpieczniej. Przecież Guardiola nie pozwoli na kolejną stratę punktów! Chciałabym od pierwszych minut ujrzeć Ville, bo jak powiedział Matius: Villa może ma gorsze momenty, ale w takich meczach często staje się czarnym koniem i potrafi sprawić duuużą niespodziankę:D Vamos Barca!!

0

Ludzie przestańcie pisać z tym bachorem !!! Nie zniżajcie się do jego poziomu. Zignorujmy go i tyle!

0

REAL0911: trollu dobranocka się już dawno temu skończyła więc wypad stąd!

Co do meczu to świetnie spisali się wszyscy zawodnicy. Alexisowa bramka cud, miód :D Fabregas dzisiaj zaszalał 2 brameczki, a myślałam, że będzie hattric:( Messi też zagrał dobrze chociaż gdyby wykorzystał te zmarnowane 100% akcje byłoby znakomicie! No i Cuenca czyżby nowy talent? Oby tak :)
Co do Iniesty to nie wiem gdzie sędziowie mieli oczy? Przecież nie było żadnego spalonego! Ale 5:0 to też bardzo dobry wynik. Cieszmy sie z 3pkt :D Visca el Barca

0

Cuenca :DD Goooooool

0

Fabregasss :D czyżby hattric??

0

Fabregasss :D

0

Najlepszego El Guaje :D

0

Moim zdaniem teraz najważniejszy jest mecz z Levante. Nie można jeszcze myśleć o RM, bo możemy mieć kłopoty z jutrzejszą drużyną. A przecież strata kolejnych punktów wróżyłaby naprawdę coś złego. Więc najpierw mecz z Levante, później z Bate i na końcu Real :)

Co do konferencji to Pep jak zawsze z szacunkiem i kulturą wyraża się o rywalu. Oby więcej takich szkoleniowców. Pozdrawiam.

0

Zgadzam się w 100% z Cruyffem : Ligi nie wygrywa się w grudniu tylko w maju! Jak czytam takie newsy, że Barca nie jest w stanie odrobić tych pkt, że Madryt wygra już LL to aż serce mi się kraje, że Cules wypisują takie bzdury! W ogóle jak można nazwać takich ludzi Cules?
Wierzyłam, wierzę i będę wierzyć w mój ukochany Klub i nigdy nie przestane:) Pozdrawiam serdecznie prawdziwych Cules.

0

Jak dla minie to system 4-3-3 jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Uważam, że dobrze mieć kogoś wysokiego w pierwszej 11 gdyż bez Pique RM będzie wygrywał wszystkie górne piłki, a przecież tego nie chcemy. Więc Pique i Puyol na środku obrony, a Alexis w ataku i jedziemy po 3pkt:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?