0

skład na Betis: Valdés, Puyol, Mascherano, Abidal, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Cuenca, Messi i Alexis :D

0

2:1 :D Roberto :)

0

1:1 :D:D:D

0

natall11: Rozgrywki CdR są zarezerwowane dla Pinto więc Victor nie wejdzie za niego. Pep jest konsekwentny i jak Barca awansuje to zagra z Realem, a między słupkami stanie właśnie Pinto ;) Pozdrawiam.

0

1:0 :(

0

Skład na Osasunę: Pinto; Montoya, Piqué, Fontás; Adriano; Mascherano, Thiago, Sergi Roberto; Cuenca, Pedro i Alexis.

Na ławce: Valdés, Cesc, Puyol, Abidal, Xavi, Busquets i Messi

0

Nie ma co najeżdżać na Messiego czy Sancheza. Moim zdaniem cały mecz był przeciętny. Zremisowaliśmy? Trudno! Teraz trzeba spiąć poślady i odrabiać straty do Realu. Chociaż, że Barca na 5 punktów w plecy to i tak uważam, że sobie poradzi, że jest w stanie dogonić Królewskich, bo przecież są mistrzami. Guardiola na pewno przeanalizuje jeszcze raz ten mecz i wyeliminuje popełnione błędy ;D Głowa do góry! Nie wszystko jeszcze stracone. Pozdrawiam serdecznie.

0

Moim zdaniem dobrze zrobił. W tym sezonie za dużo to sobie nie pograł, a jak już wchodził na boisko to na krótko. Nam zostało tylko podziękować i życzyć wszystkiego w PSG:) Powodzenia.

0

I znowu kolejny KLASYK :D znowu będziemy odliczać do tego spotkania, znowu będą wielkie emocje! W tym sezonie jest dużo spotkań z Realem. 2x Superpuchar Hiszanii, GD na Bernabeu (+ Camp Nou) i teraz Copa der Rey :D będzie się działo...;)

0

Cóż stało się najgorsze co może być! Ale nie cofniemy czasu. Futbol jest nieprzewidywalny. O tym meczu musimy szybko zapomnieć! Nie możemy rozpamiętywać długo o tym meczu, bo są jeszcze inne mecze i cenne punkty. Wiadomo, że żadna drużyna nie jest w stanie od tego momentu "jechać" na pełnym gazie i co 3 czy 4 dni zdobywać 3 pkt. Ja jestem spokojna, (choć troszkę się wkurzyłam, że zremisowali, ale lepszy jeden punkt niż zero!) o La Liga. Przecież ligi nie zdobywa się w styczniu(!), a do końca sezonu jest jeszcze wiele meczy. A i jeszcze komentarze typu Real zdobędzie Ligę są bezsensowne i nie na miejscu! Możecie dawać mi minusy, ale ja nie uważam aby Barca przegrała La Lige. Pozdrawiam ;)

0

Fc Barcelona 10: wejdź sobie albo ma meczyki.pl albo na meczenazywo.pl ;D

0

No to z takim składem noga nie powinna się dziś podwinąć ;D A tak na serio to Chłopcy muszą zagrać na maximum! Nie możemy w tym momencie pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów! Mam nadzieję, że mecz będzie pełen pozytywnych emocji. Mój typ to 1:4 dla Barcy oczywiście ;D Pozdrawiam.

0

4:0 Leo :D

0

3:0 Messi :D

0

Fabregassss :))

0

Goool :D

0

Ha! Widzę, że Messi i tak postawił na swoim. Tak się pali do gry i później są tego znakomite efekty;) Mam nadzieję), że Messi jak i Alexis wejdą w drugiej połowie.

0

Zdjęcie Dani'ego z Ronaldo jest po prostu genialne. Biedny, bezradny Cristiano leżący na murawie, a ponad Nim Alves:D ahh... Ogólnie wszystkie zdjęcia są bardzo ciekawe i fajne ;)

0

I to jest właśnie Barca, która nie boi się postawić na swoich wychowanków. Gdy Młodzi dostawali szansę grania w pierwszym zespole, nie zawiedli, dawali z siebie sto procent i teraz są tego efekty. Efekty ciężkiej pracy na treningach. Teraz jestem spokojna o kadrę Blaugrany. Moim zdaniem jest kompletna i nie widzę potrzeby jakiegokolwiek transferu, ale moge się oczywiście mylić:) Pozdrawiam.

0

"Dalej nie mogę znaleźć wytłumaczenia"- ja mam wytłumaczenie, może Barca była po prostu lepsza i to nie przez jakiś 'przypadek'? Ale Wy tego chyba nie umiecie zrozumieć, bo ten Wasz Pan Alfonso (Mourinho) nie wiadomo co Wam wpaja w te móżdżki ;))

0

Twierdza Camp Nou nadal nie zdobyta i niech tak zostanie :D

0

0

Cóż możemy zrobić? Tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia :)

0

0

AdrianM: "Podobno" dzisiaj w Hiszpanii jest taki dzień podobny u nas jak prima aprilis, ale nie wiem czy to jest prawda, bo wyczytałam to na rm.pl I jeszcze był tam taki news, że "niby" Real może zostać usunięty z rozgrywek LM (link: http://www.realmadrid.pl/index.php)

Co do newsa: To bardzo się cieszę, że Alexis dogaduje się w zespole. Widać, że zależy Mu na grze i zdobywaniu tytułów, a nie tylko kasie. Chciałabym żeby Sanchez został tutaj do końca kariery, ale to nie zależy ode mnie. To wszystko zależy od Niego i jego gry :)

0

Zamiast komentować wypowiedź Ozila to widzę, że niektórzy komentują jego wygląd.
syngoku1: Z całym szacunkiem, ale powinieneś (chyba?) dostać bana, bo Twoje wypowiedzi w ogóle nie nawiązują do newsa.
Co do wypowiedzi Mesuta to zawsze wszystko dzieję się przez przypadek u "Królewskich", przez przypadki też przegrywają, bo nie maja szczęścia itp. A może te wszystkie mecze przegrane z Barcą to też przypadek? Moim zdaniem Real nie umie się przyznać, że ktoś od nich jest lepszy i tyle w temacie.

0

natall11:
Nie będę się z Ciebie wyśmiewała, bo choć Cię nie znam to szanuję młodszych Fanów Barcy. Powiem szczerze, że zazwyczaj nie daję takich komentarzy, ale to co napisał o Barcelonie pawelmadritista to aż we mnie się gotuję!! Po prostu nie mogę się powstrzymać jak jakiś troll obraża moją kochaną drużynę. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Cules :)

0

macio_944: niepotrzebnie się wkurzać na tego trolla pawelmadritista. Najlepiej ignorować takich "kibiców" różnych drużyn niż odpowiadać takim samym poziomem. Przecież wnioskując po Jego komentarzach to On nawet nie ma ukończonej 15 (z całym szacunkiem dla Niego;)) Pozdrawiam Cię:)

0

Zgadzam się. Rok 2011 był wspaniały i dla Piłkarzy, i dla wszystkich Cules. Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie nam jeszcze więcej uśmiechów i będzie jeszcze lepszy od tego;)

0

pawelmadritista: Dziecko ile latek masz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?