0

Ozil czerwo!~ale emocje

0

niwrad: wiesz co wydaje mi się, że chyba 50 mln, ale nie jestem w 100% pewna.

A co do newsa: jeśli nie jest to plotka to byłaby bardzo dobra wiadomość. Teraz gdy dowiedzieliśmy się o przeszczepie Abidala przydałby nam się taki zawodnik jakim jest Alba. Jest dobrze wyszkolony technicznie, ma znakomite przyśpieszenie i walczy o piłkę. To mi się w Nim najbardziej podoba. Jestem jak najbardziej za, za tym transferem. :)

0

Ja per... drugi karny :/

0

Geniusz♥♥

0

Tello :D:D:DD:D:

0

Messssssssssssssssssi :DD

0

karny??

0

kurde 2:1

0

Messssssi :DDD

0

GOOOL Generał :D

0

0

GOOOOOOOOOOOOL :D Brawo Malaga :DDD

0

Piękny gest przyjaciela Abiego:) Teraz miejmy nadzieję, że operacja przebiegnie pomyślnie i może jeszcze zobaczymy Erica na boisku :)

0

Koniec 0:2 :DD i są 3 punkty :)

0

kurcze Iniesta...

0

Messii

0

goooooooooooool Xavi ♥♥

0

FCBarcelonista2001: Jezu, muj???? Do szkoły uczyć się ortografii, a nie na kompie siedzieć!

Co do newsa to wiedzę, że połowa Cules skreśliła już chyba definitywnie Pedro, a moim zdaniem nie powinna. Jak Wy to sobie wyobrażacie, że Pep posadzi Go na ławie i pewnego, pięknego dnia wejdzie na boisko jako rezerwa i będzie strzelać gole tak jak dawniej? Pedro choć jest w 'fatalnym' dołku to potrzebuje teraz jak najwięcej gry. Musi dostawać szanse żeby się ograć i na pewno jeszcze ma szanse wrócić do swojej optymalnej formy. Ja przynajmniej wierze w niego. Jestem ciekawa co zrobicie (zwracam się tutaj do tych, co narzekają na Pedro) gdy wróci do swojej dawnej, dobrej formy? :)

0

endriuuu2: chyba chciałeś powiedzieć lewej, bo na prawej gra Alves ;)

Jak ja się dowiedziałam to byłam w lekkim szoku. Ale wierzę, że Abi jeszcze założy koszulkę Blaugrana i podniesie Puchar CL :) Pozdrawiam.

0

[*]

0

1:3 dla CSKA

0

3:0 dla Realu...

0

Madryckie piśmiaki nie mają o czym pisać, nic się nie sprzedaje więc muszą przecież jakąś sensacje wymyślić, żeby kaska wleciała na konto :) Telemadrid - i wszystko jasne :)

0

Na razie ten transfer jest nam nie potrzebny, bo patrzcie. Jak na razie numerem jeden jest Valdes. Co prawda ma już na karku 30, ale może sobie jeszcze pogra z 3-4 sezonów albo i więcej. Wiec po co ten młody bramkarz miałby grzać ławę kiedy teraz jest w takim wieku co potrzebuje jak najwięcej gry. W przyszłości, za kilka lat jestem jak najbardziej na tak. A teraz to niech gra i się rozwija :)

0

Tello ;D

0

Messi ;) 2:0

0

Messssiiiiii 0:1 ;D

0

Arthix: O ile się nie mylę to Messi ma na koncie 48 bramki w 47meczach. Ale nie jestem w 100% pewna. Pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?