niwrad: wiesz co wydaje mi się, że chyba 50 mln, ale nie jestem w 100% pewna.
A co do newsa: jeśli nie jest to plotka to byłaby bardzo dobra wiadomość. Teraz gdy dowiedzieliśmy się o przeszczepie Abidala przydałby nam się taki zawodnik jakim jest Alba. Jest dobrze wyszkolony technicznie, ma znakomite przyśpieszenie i walczy o piłkę. To mi się w Nim najbardziej podoba. Jestem jak najbardziej za, za tym transferem. :)
FCBarcelonista2001: Jezu, muj???? Do szkoły uczyć się ortografii, a nie na kompie siedzieć!
Co do newsa to wiedzę, że połowa Cules skreśliła już chyba definitywnie Pedro, a moim zdaniem nie powinna. Jak Wy to sobie wyobrażacie, że Pep posadzi Go na ławie i pewnego, pięknego dnia wejdzie na boisko jako rezerwa i będzie strzelać gole tak jak dawniej? Pedro choć jest w 'fatalnym' dołku to potrzebuje teraz jak najwięcej gry. Musi dostawać szanse żeby się ograć i na pewno jeszcze ma szanse wrócić do swojej optymalnej formy. Ja przynajmniej wierze w niego. Jestem ciekawa co zrobicie (zwracam się tutaj do tych, co narzekają na Pedro) gdy wróci do swojej dawnej, dobrej formy? :)
Madryckie piśmiaki nie mają o czym pisać, nic się nie sprzedaje więc muszą przecież jakąś sensacje wymyślić, żeby kaska wleciała na konto :) Telemadrid - i wszystko jasne :)
Na razie ten transfer jest nam nie potrzebny, bo patrzcie. Jak na razie numerem jeden jest Valdes. Co prawda ma już na karku 30, ale może sobie jeszcze pogra z 3-4 sezonów albo i więcej. Wiec po co ten młody bramkarz miałby grzać ławę kiedy teraz jest w takim wieku co potrzebuje jak najwięcej gry. W przyszłości, za kilka lat jestem jak najbardziej na tak. A teraz to niech gra i się rozwija :)
0
Ozil czerwo!~ale emocje
0
niwrad: wiesz co wydaje mi się, że chyba 50 mln, ale nie jestem w 100% pewna.
A co do newsa: jeśli nie jest to plotka to byłaby bardzo dobra wiadomość. Teraz gdy dowiedzieliśmy się o przeszczepie Abidala przydałby nam się taki zawodnik jakim jest Alba. Jest dobrze wyszkolony technicznie, ma znakomite przyśpieszenie i walczy o piłkę. To mi się w Nim najbardziej podoba. Jestem jak najbardziej za, za tym transferem. :)
0
Ja per... drugi karny :/
0
Geniusz♥♥
0
Tello :D:D:DD:D:
0
Messssssssssssssssssi :DD
0
karny??
0
kurde 2:1
0
Messssssi :DDD
0
GOOOL Generał :D
0
Gol Cazorli: aż miło patrzeć :D
http://barcainfo.net/2012/03/18/real-madrid-1-1-malaga-santi-cazorla-amazing-free-kick/
0
GOOOOOOOOOOOOL :D Brawo Malaga :DDD
0
Piękny gest przyjaciela Abiego:) Teraz miejmy nadzieję, że operacja przebiegnie pomyślnie i może jeszcze zobaczymy Erica na boisku :)
0
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/274265/stan-fabricea-muamby-jednak-krytyczny
0
Koniec 0:2 :DD i są 3 punkty :)
0
kurcze Iniesta...
0
Messii
0
goooooooooooool Xavi ♥♥
0
FCBarcelonista2001: Jezu, muj???? Do szkoły uczyć się ortografii, a nie na kompie siedzieć!
Co do newsa to wiedzę, że połowa Cules skreśliła już chyba definitywnie Pedro, a moim zdaniem nie powinna. Jak Wy to sobie wyobrażacie, że Pep posadzi Go na ławie i pewnego, pięknego dnia wejdzie na boisko jako rezerwa i będzie strzelać gole tak jak dawniej? Pedro choć jest w 'fatalnym' dołku to potrzebuje teraz jak najwięcej gry. Musi dostawać szanse żeby się ograć i na pewno jeszcze ma szanse wrócić do swojej optymalnej formy. Ja przynajmniej wierze w niego. Jestem ciekawa co zrobicie (zwracam się tutaj do tych, co narzekają na Pedro) gdy wróci do swojej dawnej, dobrej formy? :)
0
endriuuu2: chyba chciałeś powiedzieć lewej, bo na prawej gra Alves ;)
Jak ja się dowiedziałam to byłam w lekkim szoku. Ale wierzę, że Abi jeszcze założy koszulkę Blaugrana i podniesie Puchar CL :) Pozdrawiam.
0
[*]
0
1:3 dla CSKA
0
3:0 dla Realu...
0
Madryckie piśmiaki nie mają o czym pisać, nic się nie sprzedaje więc muszą przecież jakąś sensacje wymyślić, żeby kaska wleciała na konto :) Telemadrid - i wszystko jasne :)
0
Na razie ten transfer jest nam nie potrzebny, bo patrzcie. Jak na razie numerem jeden jest Valdes. Co prawda ma już na karku 30, ale może sobie jeszcze pogra z 3-4 sezonów albo i więcej. Wiec po co ten młody bramkarz miałby grzać ławę kiedy teraz jest w takim wieku co potrzebuje jak najwięcej gry. W przyszłości, za kilka lat jestem jak najbardziej na tak. A teraz to niech gra i się rozwija :)
0
Tutaj jakieś znalazłam:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405609_228317467257812_226567557432803_473274_68595495_n.jpg
0
Tello ;D
0
Messi ;) 2:0
0
Messssiiiiii 0:1 ;D
0
Arthix: O ile się nie mylę to Messi ma na koncie 48 bramki w 47meczach. Ale nie jestem w 100% pewna. Pozdrawiam ;)