0

Higuain 1:0

0

hahahaahah nie ma gola uhh...

0

Karny dla Realu -.-

0

Messi jak zawsze po hat triku piłeczkę zabiera do kolekcji ;D ahh...

0

MESSSSIIII :d:d

0

Karny !

0

Messi :)

0

karny

0

kurde 1:1 :/

0

Puyol goool goool ;D

0

Messsiiii :D

0

Pedroo :D

0

Manitaaaaaaa !!!

0

Ibi :D :D

0

Perdo :D gooool

0

Keita :D

0

goooool :D Alexis

0

Messi :D Ładna asysta Pedro :D

0

Ludzie, spokojnie! Jak na razie to są NIEOFICJALNE informacje i one nie muszą być koniecznie prawdą. Poczekajmy na oficjalny komunikat, że Pep odchodzi, czy też zostaje;) Oby jednak został ;)

0

Ronaldo nie strzelił karnego?? A podobno On jest najlepszym specem do wykonywania 11!! hahah

Cóż Bayern zasłużył na finał tegorocznej edycji LM. Mam nadzieje, że rozjadą Chelsea. Bayern ma o tyle dobrze, że graja na swoim stadionie. Więc trzymamy kciuki!!

0

Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!

Bayern jesteś WIELKI :D

0

Bayer - Chelsea :D:D ♥

0

Goooooooooooooooolo :D:DD:D

0

Proszee !! Bayren

0

o lol

0

Kurde ://////

0

Proszeee!

0

:D:D:D:D lol

0

Jesssssssssssssssssi :D:D:D:D

0

Trzymamy mocno kciuki za Bayern!! :D Vanos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?