Ludzie, spokojnie! Jak na razie to są NIEOFICJALNE informacje i one nie muszą być koniecznie prawdą. Poczekajmy na oficjalny komunikat, że Pep odchodzi, czy też zostaje;) Oby jednak został ;)
Ronaldo nie strzelił karnego?? A podobno On jest najlepszym specem do wykonywania 11!! hahah
Cóż Bayern zasłużył na finał tegorocznej edycji LM. Mam nadzieje, że rozjadą Chelsea. Bayern ma o tyle dobrze, że graja na swoim stadionie. Więc trzymamy kciuki!!
0
Higuain 1:0
0
hahahaahah nie ma gola uhh...
0
Karny dla Realu -.-
0
Messi jak zawsze po hat triku piłeczkę zabiera do kolekcji ;D ahh...
0
MESSSSIIII :d:d
0
Karny !
0
Messi :)
0
karny
0
kurde 1:1 :/
0
Puyol goool goool ;D
0
Messsiiii :D
0
Pedroo :D
0
Manitaaaaaaa !!!
0
Ibi :D :D
0
Perdo :D gooool
0
Keita :D
0
goooool :D Alexis
0
Messi :D Ładna asysta Pedro :D
0
Ludzie, spokojnie! Jak na razie to są NIEOFICJALNE informacje i one nie muszą być koniecznie prawdą. Poczekajmy na oficjalny komunikat, że Pep odchodzi, czy też zostaje;) Oby jednak został ;)
0
Ronaldo nie strzelił karnego?? A podobno On jest najlepszym specem do wykonywania 11!! hahah
Cóż Bayern zasłużył na finał tegorocznej edycji LM. Mam nadzieje, że rozjadą Chelsea. Bayern ma o tyle dobrze, że graja na swoim stadionie. Więc trzymamy kciuki!!
0
Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!! Dziękujemy!!!
Bayern jesteś WIELKI :D
0
Bayer - Chelsea :D:D ♥
0
Goooooooooooooooolo :D:DD:D
0
Proszee !! Bayren
0
o lol
0
Kurde ://////
0
Proszeee!
0
:D:D:D:D lol
0
Jesssssssssssssssssi :D:D:D:D
0
Trzymamy mocno kciuki za Bayern!! :D Vanos