Aż dziewięciu wychowanków :) Jedynie co mnie zaskoczyło to obecność Cuenki w pierwszej 11, ale teraz to już nie ma znaczenia. Teraz ważna jest wygrana. Obstawiam 3:1 po zaciętym i bardzo ciężkim meczu.
Jeszcze mecz się nie rozpoczął, a ja już jestem cała w nerwach:/
Dobre wieści z treningu - Xavi ćwiczył bez najmniejszych problemów z resztą grupy i nic nie wskazuje na to, żeby wieczorem zabrakło go w wyjściowej jedenastce.
I wreszcie nasz Piquenbauer wrócił :) Jak dla mnie to ZM. Cieszą zdobyte trzy punkty, ale teraz trzeba zapomnieć o tym co było i przygotować się do arcyważnego meczu z Milanem. To będzie ciężki mecz, chłopaki są zmęczeni, ale przynajmniej gramy we własnej Świątyni CN :) Pozdrawiam.
Barca_4ever_VeB: Thiago Silva, niepewny występ Abate i Nesty(?), za kartki podobno pauzuje Van Bommel, Muntari w ogóle nie został zgłoszony do LM, brak Cassano i Pato. Tak mi się coś o uszy obiło, ale radziłabym jeszcze sprawdzić ;)
Boje się, że może skończyć to się tak samo jak 2 ostatnie mecze Realu. Mam nadzieję, że Barca zaraz strzeli drugiego gola. Wtedy będę już bardziej spokojna :)
0
Karny
0
No nie wierze 1:1 nie dobrze ://
0
miku19: meczyki.pl albo meczenazywo.pl ;D
0
Aż dziewięciu wychowanków :) Jedynie co mnie zaskoczyło to obecność Cuenki w pierwszej 11, ale teraz to już nie ma znaczenia. Teraz ważna jest wygrana. Obstawiam 3:1 po zaciętym i bardzo ciężkim meczu.
Jeszcze mecz się nie rozpoczął, a ja już jestem cała w nerwach:/
Vamoooos Barca♥
0
LaChupacabra:
Jestem kobietą :D
0
Dobre wieści z treningu - Xavi ćwiczył bez najmniejszych problemów z resztą grupy i nic nie wskazuje na to, żeby wieczorem zabrakło go w wyjściowej jedenastce.
To właśnie chciałam usłyszeć ;)
0
No to wszystkiego najlepszego Ibi. Obyś szybko do Nas wrócił i oczywiście zagrał na Euro'12 :)
0
I wreszcie nasz Piquenbauer wrócił :) Jak dla mnie to ZM. Cieszą zdobyte trzy punkty, ale teraz trzeba zapomnieć o tym co było i przygotować się do arcyważnego meczu z Milanem. To będzie ciężki mecz, chłopaki są zmęczeni, ale przynajmniej gramy we własnej Świątyni CN :) Pozdrawiam.
0
Iniesta goooooooooool :D
0
przepraszam za wyrażenie, ale ten wolny z du*y wzięty był :/ !
0
3:1 :D ciut nadziei jeszcze jest..
0
2:0 i chyba po meczu :/
0
Trzymaj się Eric !!
0
Pedro IN Alexis OUT...
0
Tello :)
0
Kurcze....
0
Ja pier.... Alexis...
0
kurcze...
0
Brawo Valdes :D uhh
0
Skład Milanu: Abbiati, Mexès, Nesta, Bonera, Antonini, Seedorf, Nocerino, Ambrosini, Boateng, Ibrahimović i Robinho
0
karci0: na stronie Milanu pisze, że podobno na miesiąc! http://acmilan.com.pl/news/Thiago-Silva-wypada-na-miesiac-2246
0
Apoel 0:2 Real
0
Barca_4ever_VeB: Thiago Silva, niepewny występ Abate i Nesty(?), za kartki podobno pauzuje Van Bommel, Muntari w ogóle nie został zgłoszony do LM, brak Cassano i Pato. Tak mi się coś o uszy obiło, ale radziłabym jeszcze sprawdzić ;)
0
Stelios23: a umiesz czytać ze zrozumieniem? Strajk w dniu 29 marca odbędzie się NA TERENIE CAŁEJ Hiszpanii ;) To nie jest trudne, myśl. Pozdrawiam :)
0
Ronaldo i 2:0 :/
0
1:0 dla Realu...
0
Boje się, że może skończyć to się tak samo jak 2 ostatnie mecze Realu. Mam nadzieję, że Barca zaraz strzeli drugiego gola. Wtedy będę już bardziej spokojna :)
0
czerwo Thiago :/
0
Alexis♥♥
0
Coś mi tu chyba śmierdzi plotą :) Pep raczej nie poleciałby na kasę. Przecież to nie byłby Guardiola. Żadne pieniądze nie wchodzą w grę. Pozdrawiam.