0

Karny

0

No nie wierze 1:1 nie dobrze ://

0

miku19: meczyki.pl albo meczenazywo.pl ;D

0

Aż dziewięciu wychowanków :) Jedynie co mnie zaskoczyło to obecność Cuenki w pierwszej 11, ale teraz to już nie ma znaczenia. Teraz ważna jest wygrana. Obstawiam 3:1 po zaciętym i bardzo ciężkim meczu.
Jeszcze mecz się nie rozpoczął, a ja już jestem cała w nerwach:/

Vamoooos Barca♥

0

LaChupacabra:
Jestem kobietą :D

0

Dobre wieści z treningu - Xavi ćwiczył bez najmniejszych problemów z resztą grupy i nic nie wskazuje na to, żeby wieczorem zabrakło go w wyjściowej jedenastce.

To właśnie chciałam usłyszeć ;)

0

No to wszystkiego najlepszego Ibi. Obyś szybko do Nas wrócił i oczywiście zagrał na Euro'12 :)

0

I wreszcie nasz Piquenbauer wrócił :) Jak dla mnie to ZM. Cieszą zdobyte trzy punkty, ale teraz trzeba zapomnieć o tym co było i przygotować się do arcyważnego meczu z Milanem. To będzie ciężki mecz, chłopaki są zmęczeni, ale przynajmniej gramy we własnej Świątyni CN :) Pozdrawiam.

0

Iniesta goooooooooool :D

0

przepraszam za wyrażenie, ale ten wolny z du*y wzięty był :/ !

0

3:1 :D ciut nadziei jeszcze jest..

0

2:0 i chyba po meczu :/

0

Trzymaj się Eric !!

0

Pedro IN Alexis OUT...

0

Tello :)

0

Kurcze....

0

Ja pier.... Alexis...

0

kurcze...

0

Brawo Valdes :D uhh

0

Skład Milanu: Abbiati, Mexès, Nesta, Bonera, Antonini, Seedorf, Nocerino, Ambrosini, Boateng, Ibrahimović i Robinho

0

karci0: na stronie Milanu pisze, że podobno na miesiąc! http://acmilan.com.pl/news/Thiago-Silva-wypada-na-miesiac-2246

0

Apoel 0:2 Real

0

Barca_4ever_VeB: Thiago Silva, niepewny występ Abate i Nesty(?), za kartki podobno pauzuje Van Bommel, Muntari w ogóle nie został zgłoszony do LM, brak Cassano i Pato. Tak mi się coś o uszy obiło, ale radziłabym jeszcze sprawdzić ;)

0

Stelios23: a umiesz czytać ze zrozumieniem? Strajk w dniu 29 marca odbędzie się NA TERENIE CAŁEJ Hiszpanii ;) To nie jest trudne, myśl. Pozdrawiam :)

0

Ronaldo i 2:0 :/

0

1:0 dla Realu...

0

Boje się, że może skończyć to się tak samo jak 2 ostatnie mecze Realu. Mam nadzieję, że Barca zaraz strzeli drugiego gola. Wtedy będę już bardziej spokojna :)

0

czerwo Thiago :/

0

Alexis♥♥

0

Coś mi tu chyba śmierdzi plotą :) Pep raczej nie poleciałby na kasę. Przecież to nie byłby Guardiola. Żadne pieniądze nie wchodzą w grę. Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?