Mecz pełen pozytywnych wrażeń, duużo bramek, wielkie emocje, czego chcieć więcej? Cieszę się z wysokiej wygranej. Messi - 12 goli w 7 meczach robi ogromne wrażenie, no i jeszcze trzeba pogratulować brameczek Tello. Po prostu cud, miód i maliny ;D
TinkyWinky:
Przepraszam, albo Ty źle przeczytałeś albo ja nie do końca dobrze zrozumiałam. Z tego co pisze : '(...) Sankcje ekonomiczne wynikają z czerwonego kartonika i nie mają bezpośredniego powiązania z późniejszą wypowiedzią gracza.' Sankcja ekonomiczna czyli kara pieniężna. Więc czytaj troszeczkę uważniej ;)
Powiem Wam szczerze, że zamiast Pedro wolałabym Tello. Ten chłopak bardziej mnie przekonuje, ale wiadomo Pedro nie może cały czas siedzieć, musi grać, a być może wróci do swojej optymalnej formy. Pep na pewno nie będzie eksperymentował i wybierze najsilniejszą 11 ;D
Słuchajcie, to było wiadome, że nie anulują tej czerwieni. Z sędziami nie da się wygrać, a tym bardziej z jakąś 'śmieszną' Federacją czy 'kabaretowym' Komitetem. Śmieszy mnie fakt, że Pique dostał kare pieniężną za czerwoną kartkę 600€, a po boisku latają jeszcze większe brutale (czyt. Ramos, Pepe) I oni są bezkarni? I czy to jest FAIR? Bo moim zdaniem nie. Ogólnie to co teraz się dzieje w Hiszpanii to jest nie do pomyślenia:// Pozdrawiam.
Kubarca: wstyd? Czego tutaj się wstydzić? Że w końcu ktoś zdobył się na odwagę i powiedział to co na sercu mu leży. Że się wypowiedział o sędziach jaki w ostatnim czasie cyrk wyprawiają? Rozumiem pomyłki się zdarzają, sędzia to taki sam człowiek jak my, ale te pomyłki powtarzają się już notorycznie. I teraz jeszcze chcą Go ukarać? To już śmiech na sali! Tak jak jest napisane w tekście nawet nie rozważano (!) złożenia wniosku jak Casillas powiedział do sędziego, że może zwycięstwo świętować z nami. To jest takie samo oskarżenie Ikera co Pique. A dlaczego nie został wtedy on ukarany? + do tego trzeba dodać "wielkiego" Mou, który tez próbował popisać się wiele razy, ale coś mu nie poszło i Pana Rzeźnika, który z premedytacją nadepnął Messiego. Czy to jest fair? Nie! Poziom sędziowania w La Liga jest poniżej krytyki. Pozdrawiam ;) VeB.
Przepraszam, że nie na temat ale.... patrzcie na to:
Piqué zostanie ukarany za swoją wczorajszą wypowiedź? Zamierza na niego donieść przewodniczący komitetu hiszpańskich sędziów Victoriano Sánchez Arminio: "Przeanalizujemy wypowiedź Piqué na posiedzeniu Komitetu Rozgrywek. Naszym zdaniem jego słowa to poważne oskarżenia"
[z wywiadu dla Tablero Deportivo, RNE]
Skomentuję to tak: hahahahahahahah.xD mam nadzieję, że to jest żart! On jest dla Barcy bardzo ważny i wątpię, żeby Xavi zrezygnował z gry dla Blaugrana, bo PSG jest wstanie zapłacić za niego prawie 70 baniek. Dla Hernandeza gra dla Dumy Katalonii to zaszczyt. I myślę, że Xavi zostanie z nami tak długo jak na to będzie pozwalało zdrowie ;D
I jeszcze jedna ciekawostka, a mianowicie jest to trzecia kartka, którą Messi dostał po zagraniu ręką.
A co do przymusowej przerwy to Leoś odpocznie sobie, na mecz z Bayerem będzie wypoczęty i w pełni sił. A na miejsce Leo kogoś się znajdzie:) Pamiętajmy, że mamy zdolną młodzież. I raczej obstawiam Tello, ale zobaczymy co Pep zrobi :D Pozdrawiam.
0
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423850_10150571232921213_209523681212_9435599_1756606795_n.jpg
0
2:3 :/
0
2:2 :D
0
1:2 :(
0
Leo można określić dwoma słowami: istny GENIUSZ!!
0
Who is the man of the match ?? KING Leoo ♥
Mecz pełen pozytywnych wrażeń, duużo bramek, wielkie emocje, czego chcieć więcej? Cieszę się z wysokiej wygranej. Messi - 12 goli w 7 meczach robi ogromne wrażenie, no i jeszcze trzeba pogratulować brameczek Tello. Po prostu cud, miód i maliny ;D
0
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 1:0 ;D
0
No to jest świetna wiadomość dla nas jak i klubu ;D Czekamy Ibi.
0
TinkyWinky:
Przepraszam, albo Ty źle przeczytałeś albo ja nie do końca dobrze zrozumiałam. Z tego co pisze : '(...) Sankcje ekonomiczne wynikają z czerwonego kartonika i nie mają bezpośredniego powiązania z późniejszą wypowiedzią gracza.' Sankcja ekonomiczna czyli kara pieniężna. Więc czytaj troszeczkę uważniej ;)
0
Powiem Wam szczerze, że zamiast Pedro wolałabym Tello. Ten chłopak bardziej mnie przekonuje, ale wiadomo Pedro nie może cały czas siedzieć, musi grać, a być może wróci do swojej optymalnej formy. Pep na pewno nie będzie eksperymentował i wybierze najsilniejszą 11 ;D
0
Słuchajcie, to było wiadome, że nie anulują tej czerwieni. Z sędziami nie da się wygrać, a tym bardziej z jakąś 'śmieszną' Federacją czy 'kabaretowym' Komitetem. Śmieszy mnie fakt, że Pique dostał kare pieniężną za czerwoną kartkę 600€, a po boisku latają jeszcze większe brutale (czyt. Ramos, Pepe) I oni są bezkarni? I czy to jest FAIR? Bo moim zdaniem nie. Ogólnie to co teraz się dzieje w Hiszpanii to jest nie do pomyślenia:// Pozdrawiam.
0
kurcze trochę mi szkoda Arsenalu :( pierwsza połowa super, ale druga już niestety trochę słaba w wykonaniu the Gunners ;(
0
3:0 może Arsenal wyeliminuje Milan? Ale byłaby sensacja...
0
karny
0
kamilxd32: proszę ;)
http://meczelive.com/mecze3.html
0
Kubarca: wstyd? Czego tutaj się wstydzić? Że w końcu ktoś zdobył się na odwagę i powiedział to co na sercu mu leży. Że się wypowiedział o sędziach jaki w ostatnim czasie cyrk wyprawiają? Rozumiem pomyłki się zdarzają, sędzia to taki sam człowiek jak my, ale te pomyłki powtarzają się już notorycznie. I teraz jeszcze chcą Go ukarać? To już śmiech na sali! Tak jak jest napisane w tekście nawet nie rozważano (!) złożenia wniosku jak Casillas powiedział do sędziego, że może zwycięstwo świętować z nami. To jest takie samo oskarżenie Ikera co Pique. A dlaczego nie został wtedy on ukarany? + do tego trzeba dodać "wielkiego" Mou, który tez próbował popisać się wiele razy, ale coś mu nie poszło i Pana Rzeźnika, który z premedytacją nadepnął Messiego. Czy to jest fair? Nie! Poziom sędziowania w La Liga jest poniżej krytyki. Pozdrawiam ;) VeB.
0
Przepraszam, że nie na temat ale.... patrzcie na to:
Piqué zostanie ukarany za swoją wczorajszą wypowiedź? Zamierza na niego donieść przewodniczący komitetu hiszpańskich sędziów Victoriano Sánchez Arminio: "Przeanalizujemy wypowiedź Piqué na posiedzeniu Komitetu Rozgrywek. Naszym zdaniem jego słowa to poważne oskarżenia"
[z wywiadu dla Tablero Deportivo, RNE]
oby to nie była prawda !!
0
5:0 i tak mecz zakończył się już w pierwszej połowie. Pozdrawiam i dobranoc ;)
0
No comment :/ 4:0 Kaka
0
3:0 :/// ehh
0
2:0 :(
0
Xavi ♥ Nasz Król ♥ Bez niego Barca to nie Barca ;D
0
4Cesca: o ile się nie mylę to chyba ostatnim obrońcą był Adriano ;) ale nie jestem pewna.
0
Skomentuję to tak: hahahahahahahah.xD mam nadzieję, że to jest żart! On jest dla Barcy bardzo ważny i wątpię, żeby Xavi zrezygnował z gry dla Blaugrana, bo PSG jest wstanie zapłacić za niego prawie 70 baniek. Dla Hernandeza gra dla Dumy Katalonii to zaszczyt. I myślę, że Xavi zostanie z nami tak długo jak na to będzie pozwalało zdrowie ;D
0
Soldado goool :D 5:0
0
Danio66:
Dziękuję ;)
0
Danio66:
podaj linka do meczu jakbyś mógł ;D
0
Messi zaliczył Hat-trika :D brawo!
0
I jeszcze jedna ciekawostka, a mianowicie jest to trzecia kartka, którą Messi dostał po zagraniu ręką.
A co do przymusowej przerwy to Leoś odpocznie sobie, na mecz z Bayerem będzie wypoczęty i w pełni sił. A na miejsce Leo kogoś się znajdzie:) Pamiętajmy, że mamy zdolną młodzież. I raczej obstawiam Tello, ale zobaczymy co Pep zrobi :D Pozdrawiam.
0
masa11:
przed meczem z Bayerem jeszcze Barca gra z Sporting Gijón u siebie ;D