0

2:3 :/

0

2:2 :D

0

1:2 :(

0

Leo można określić dwoma słowami: istny GENIUSZ!!

0

Who is the man of the match ?? KING Leoo ♥

Mecz pełen pozytywnych wrażeń, duużo bramek, wielkie emocje, czego chcieć więcej? Cieszę się z wysokiej wygranej. Messi - 12 goli w 7 meczach robi ogromne wrażenie, no i jeszcze trzeba pogratulować brameczek Tello. Po prostu cud, miód i maliny ;D

0

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 1:0 ;D

0

No to jest świetna wiadomość dla nas jak i klubu ;D Czekamy Ibi.

0

TinkyWinky:
Przepraszam, albo Ty źle przeczytałeś albo ja nie do końca dobrze zrozumiałam. Z tego co pisze : '(...) Sankcje ekonomiczne wynikają z czerwonego kartonika i nie mają bezpośredniego powiązania z późniejszą wypowiedzią gracza.' Sankcja ekonomiczna czyli kara pieniężna. Więc czytaj troszeczkę uważniej ;)

0

Powiem Wam szczerze, że zamiast Pedro wolałabym Tello. Ten chłopak bardziej mnie przekonuje, ale wiadomo Pedro nie może cały czas siedzieć, musi grać, a być może wróci do swojej optymalnej formy. Pep na pewno nie będzie eksperymentował i wybierze najsilniejszą 11 ;D

0

Słuchajcie, to było wiadome, że nie anulują tej czerwieni. Z sędziami nie da się wygrać, a tym bardziej z jakąś 'śmieszną' Federacją czy 'kabaretowym' Komitetem. Śmieszy mnie fakt, że Pique dostał kare pieniężną za czerwoną kartkę 600€, a po boisku latają jeszcze większe brutale (czyt. Ramos, Pepe) I oni są bezkarni? I czy to jest FAIR? Bo moim zdaniem nie. Ogólnie to co teraz się dzieje w Hiszpanii to jest nie do pomyślenia:// Pozdrawiam.

0

kurcze trochę mi szkoda Arsenalu :( pierwsza połowa super, ale druga już niestety trochę słaba w wykonaniu the Gunners ;(

0

3:0 może Arsenal wyeliminuje Milan? Ale byłaby sensacja...

0

karny

0

kamilxd32: proszę ;)

http://meczelive.com/mecze3.html

0

Kubarca: wstyd? Czego tutaj się wstydzić? Że w końcu ktoś zdobył się na odwagę i powiedział to co na sercu mu leży. Że się wypowiedział o sędziach jaki w ostatnim czasie cyrk wyprawiają? Rozumiem pomyłki się zdarzają, sędzia to taki sam człowiek jak my, ale te pomyłki powtarzają się już notorycznie. I teraz jeszcze chcą Go ukarać? To już śmiech na sali! Tak jak jest napisane w tekście nawet nie rozważano (!) złożenia wniosku jak Casillas powiedział do sędziego, że może zwycięstwo świętować z nami. To jest takie samo oskarżenie Ikera co Pique. A dlaczego nie został wtedy on ukarany? + do tego trzeba dodać "wielkiego" Mou, który tez próbował popisać się wiele razy, ale coś mu nie poszło i Pana Rzeźnika, który z premedytacją nadepnął Messiego. Czy to jest fair? Nie! Poziom sędziowania w La Liga jest poniżej krytyki. Pozdrawiam ;) VeB.

0

Przepraszam, że nie na temat ale.... patrzcie na to:

Piqué zostanie ukarany za swoją wczorajszą wypowiedź? Zamierza na niego donieść przewodniczący komitetu hiszpańskich sędziów Victoriano Sánchez Arminio: "Przeanalizujemy wypowiedź Piqué na posiedzeniu Komitetu Rozgrywek. Naszym zdaniem jego słowa to poważne oskarżenia"
[z wywiadu dla Tablero Deportivo, RNE]

oby to nie była prawda !!

0

5:0 i tak mecz zakończył się już w pierwszej połowie. Pozdrawiam i dobranoc ;)

0

No comment :/ 4:0 Kaka

0

3:0 :/// ehh

0

2:0 :(

0

Xavi ♥ Nasz Król ♥ Bez niego Barca to nie Barca ;D

0

4Cesca: o ile się nie mylę to chyba ostatnim obrońcą był Adriano ;) ale nie jestem pewna.

0

Skomentuję to tak: hahahahahahahah.xD mam nadzieję, że to jest żart! On jest dla Barcy bardzo ważny i wątpię, żeby Xavi zrezygnował z gry dla Blaugrana, bo PSG jest wstanie zapłacić za niego prawie 70 baniek. Dla Hernandeza gra dla Dumy Katalonii to zaszczyt. I myślę, że Xavi zostanie z nami tak długo jak na to będzie pozwalało zdrowie ;D

0

Soldado goool :D 5:0

0

Danio66:
Dziękuję ;)

0

Danio66:
podaj linka do meczu jakbyś mógł ;D

0

Messi zaliczył Hat-trika :D brawo!

0

I jeszcze jedna ciekawostka, a mianowicie jest to trzecia kartka, którą Messi dostał po zagraniu ręką.

A co do przymusowej przerwy to Leoś odpocznie sobie, na mecz z Bayerem będzie wypoczęty i w pełni sił. A na miejsce Leo kogoś się znajdzie:) Pamiętajmy, że mamy zdolną młodzież. I raczej obstawiam Tello, ale zobaczymy co Pep zrobi :D Pozdrawiam.

0

masa11:
przed meczem z Bayerem jeszcze Barca gra z Sporting Gijón u siebie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?