misiekBB:
Wiesz co z takim podejściem do sprawy najlepiej idź kibicować Realowi. Obserwuję Twoje komentarze i powiem jedno: wypisujesz same bzdety i farmazony niepotrzebne! Niestety :) Jeśli uważasz, że Barca przegra ten mecz, a MOŻE nawet LM! to co z Ciebie za Kibic za przeproszeniem? Mecz sie jeszcze nie odbył, a ty już piszesz, że Barca przegra! Boże widzisz, a nie grzmisz:/ Jestem ciekawa co powiesz kiedy wygrają ? :D
Ras White Nigga:
zgodzę się z Tobą w 100% :) Teraz już tak nie nurkuje, ale co było, to było. Czasu się nie da cofnąć. I będzie On spostrzegany jako nurek, rzecz jasna przez Kibiców Realu ;) Oni tylko umieją wypominać czyjeś błędy, a o swoich to cicho sza. Ale dość gadki o Nich. :)
Xaoo:
Mascherano - hmm tutaj za
wiele nie mam do powiedzenia. Jedyna jaka zapamiętała mi się
sytuacja to ta kiedy to Barca grała z Realem w PK i bodajże
Adebayor dostał żółtko za 'faul' na Nim. Oczywiście kartki nie
powinno być. Ja tę kartkę prendzej dałabym Mansche. Ale nikt
nie pobiję Sergio Busquetsa. To On i tylko On jest największym
nurkiem w Barsie. Coć Go lubię to jego zachowanie mnie irytuje,
ale ja na to nic nie poradze. Na koniec został Pedro. Tutaj paniętam
tylko mecz na SB. Pedro biegł, a na jego drodze pojawił się chyba
Arbeloa. Zderzają się barkiem, a Pedro łapie się za twarz. To tyle
jeśli chodzi o nurków . A nie przepraszam zapomniałam jeszcze,
RAZ Cuenca położył się w polu karnym jak grali z L'Hospitalet. Rzut
karny wykonany został przez Pedro :) Nie będę teraz wyliczać ile Real
ma nurków. Różnica polega na tym, że nasi nie pokładają się w polu
karnym jak to robią Królewscy. Może i to jest marny argument, ale
zawsze coś :) Mówisz, że Messi nie umie wykonywać rzutów karnych?
Twoja sprawa, każdy na prawo do wryrażania swoich poglądów i
ja Ci tego nie zabronie. Jeśli chodzi Tobie o te dwa niewykorzystane
rzuty karne. Pomyśl. W porównaniu to co strzelił z tym co chybił
to nic. Myślenie nie boli. I tak nadal uważam, że jest najlepszy.
Pozdrawiam cieplutko ;D
Xaoo:
Ja się dowartościowuję? Jak tak to powiedz mi w jaki sposób?
W ogóle nie wiem po co tak się spinasz? Nie dość, że grzecznie
odpowiedziałam na post Kaki3FCB to stwierdziłam przy tym same
fakty. To nie są moje wymysły i powiem Tobie jeszcze coś. Połowe
tych karnych w ogóle nie powinno być. Wy, Kibice Los Blancos
piszecie, że w Barcelonie są same 'panienki' , 'nurki' , 'symulanci' itp,
a u Was za przeproszeniem to co? Oczywiście u nas największym
nurkiem jest chyba Sergio Busquets. Na pewno zaczniesz wyliczać,
a gdzie jest Alves, gdzie jest Pedro, Mansche, a może Villa i
Fabregas do tego. Tych dwóch, ostatnich to się w ogóle nie dotyczy. Ale Wy
na pewno uważacie inaczej, bo jak sam Iker Casillas powiedział, że
symulował Fabregas ten brutalny faul Marcelo w SPH. Z tego co sobie
przypominam to Dani został dotknięty przez Pepe z wyprostowaną
nogą. Kibice Królewskich byli tak sfrustrowani, że zaczęłi przerabiać
filmiki i pokazać jak to Real został skrzywdzony, a Barca
faworyzowana przez sędziego. Radze obejrzeć sobie powtórkę
meczu i określić czy dotknął, czy nie ;)
Dzisiaj, a raczej wczoraj :) ktoś się zapytał czy ktoś wie ile Ronaldo ma w tym sezonie bramek z karnych? Bodajże o to pytał się niejaki Kaki3FCB :D Z czystej ciekawości przejrzałam wszystkie ligowe mecze i żeby nie było, że oszukuję to podam dokładnie z kim Real grał i minutę, której CR7 strzelił gola :) Oto wyniki:
2012.01.22 Primera División - 1. kolejka Real - Athletic 4 : 1
1 karny - 46 min.
2 karny - 67 min.
2011.09.10 Primera División - 3. kolejka Real - Getafe 4 : 2
1 karny - 59 min.
2011.09.24 Primera División - 6. kolejka Real - Rayo 6 : 2
1 karny - 50 min.
2 karny - 83 min
2011.11.06 Primera División - 12. kolejka Real - Osasuna 7 : 1
1 karny - 54 min.
2011.11.26 Primera División - 14. kolejka Real - Atlético 4 : 1
1 karny - 24 min
2 karny - 82 min.
2011.12.17 Primera División - 17. kolejka Sevilla - Real 2 : 6
1 karny - 89 min.
2012.02.13 Primera División - 23. kolejka Real - Levante 4 : 2
1 karny - 45 min.
Komentarza nie pozostawiam, bo nie ma co komentować. Możecie mnie minusować, nie zależy mi na + , bo tutaj nić wybitnego nie ma napisanego. Tutaj są tylko stwierdzone fakty, że BYĆ MOŻE!! bez tych karnych, albo inaczej, przez większość tych karnych CR7 nie zdobyłby tylu bramek ile ma, a tym samym złotego buta:) Bez spiny pozdrawiam i dobranoc Cules ^^ VeB
Kolejne ćwierki: :D
Puyol: "Bolesna porażka, która bardzo komplikuje sprawy w Lidze, nie pozostaje nic innego jak się podźwignąć i skupić myśli na wtorkowym meczu w Champions. Będziemy walczyć do końca"
Iniesta: "Bolesna porażka. Zdołaliśmy zareagować, ale było za późno. Trzeba walczyć do końca. A teraz przygotować do meczu w CL. Pozdrowienia"
Z konferencji prasowej, zona mixta i twittera:
Pep: "Osasuna była lepiej przygotowana na warunki, jakie panowały na boisku i pierwsza połowa w ich wykonaniu była dużo lepsza niż w naszym. Porażka jest oczywiście bolesna, strata do lidera jest duża, i jak sądzę jutro się jeszcze powiększy. Takie są realia. Będziemy walczyć w Lidze Mistrzów, bronić tytułu. Nasza postawa w drugiej połowie to drogą, jaką będziemy ku temu kroczyć."
Valdes: "Dziś zawiedliśmy i liga się nam jeszcze bardziej skomplikowała". Na twitterze Victor napisał "Bolesna porażka, która oddala nas od naszego celu w lidze. Bardzo ciężki dzień dla wszystkich, pragnę przekazać wyrazy ogromnej otuchy dla kibiców. Uściski."
Pedro: "Będzie bardzo ciężko odwrócić sytuację w lidze, ale nie poddajemy się, będziemy próbować do końca."
Pique: "Ciężko znaleźć jakieś słowa dla kibiców, nie są głupi, widzą że będzie ciężko. Proszę ich jedynie, żeby z nami byli, potrzebujemy ich bardziej niż kiedykolwiek. Liga Mistrzów to najbardziej atrakcyjne z rozgrywek, damy w niej z siebie wszystko ".
A nie mówiłam, że Pep im nagada?? Na razie jest dobrze. Jeszcze tylko jedna bramka i będzie już spokój:) Później walczyć o 3 pkt, ale najpierw niech wyrównają :D
Choć będzie bardzo trudno nie ma czasu już na jakiekolwiek straty punktów. Jeśli chcemy myśleć, chcemy wygrać mistrza to żadne pomyłki nie wchodzą w rachubę. Teraz trzeba odrabiać straty. Margines błędów się już skończył! Ważne jest to aby jak najwięcej meczy wygrywać i zdobywać 3 pkt.
Trudno będzie, nawet bardzo, ale wierze, że z Osasuny wywieziemy 3 bardzo ważne punkty:) Na Ich stadionie wygrywaliśmy i mam nadzieje, że i tym razem tez tak będzie.
0
misiekBB:
Wiesz co z takim podejściem do sprawy najlepiej idź kibicować Realowi. Obserwuję Twoje komentarze i powiem jedno: wypisujesz same bzdety i farmazony niepotrzebne! Niestety :) Jeśli uważasz, że Barca przegra ten mecz, a MOŻE nawet LM! to co z Ciebie za Kibic za przeproszeniem? Mecz sie jeszcze nie odbył, a ty już piszesz, że Barca przegra! Boże widzisz, a nie grzmisz:/ Jestem ciekawa co powiesz kiedy wygrają ? :D
0
Tutaj macie pogodę na dziś i jutro :D
http://www.meteovista.pl/Europa/Niemcy/Leverkusen/4108911
0
Ras White Nigga:
zgodzę się z Tobą w 100% :) Teraz już tak nie nurkuje, ale co było, to było. Czasu się nie da cofnąć. I będzie On spostrzegany jako nurek, rzecz jasna przez Kibiców Realu ;) Oni tylko umieją wypominać czyjeś błędy, a o swoich to cicho sza. Ale dość gadki o Nich. :)
0
Xaoo:
Mascherano - hmm tutaj za
wiele nie mam do powiedzenia. Jedyna jaka zapamiętała mi się
sytuacja to ta kiedy to Barca grała z Realem w PK i bodajże
Adebayor dostał żółtko za 'faul' na Nim. Oczywiście kartki nie
powinno być. Ja tę kartkę prendzej dałabym Mansche. Ale nikt
nie pobiję Sergio Busquetsa. To On i tylko On jest największym
nurkiem w Barsie. Coć Go lubię to jego zachowanie mnie irytuje,
ale ja na to nic nie poradze. Na koniec został Pedro. Tutaj paniętam
tylko mecz na SB. Pedro biegł, a na jego drodze pojawił się chyba
Arbeloa. Zderzają się barkiem, a Pedro łapie się za twarz. To tyle
jeśli chodzi o nurków . A nie przepraszam zapomniałam jeszcze,
RAZ Cuenca położył się w polu karnym jak grali z L'Hospitalet. Rzut
karny wykonany został przez Pedro :) Nie będę teraz wyliczać ile Real
ma nurków. Różnica polega na tym, że nasi nie pokładają się w polu
karnym jak to robią Królewscy. Może i to jest marny argument, ale
zawsze coś :) Mówisz, że Messi nie umie wykonywać rzutów karnych?
Twoja sprawa, każdy na prawo do wryrażania swoich poglądów i
ja Ci tego nie zabronie. Jeśli chodzi Tobie o te dwa niewykorzystane
rzuty karne. Pomyśl. W porównaniu to co strzelił z tym co chybił
to nic. Myślenie nie boli. I tak nadal uważam, że jest najlepszy.
Pozdrawiam cieplutko ;D
0
Xaoo:
Ja się dowartościowuję? Jak tak to powiedz mi w jaki sposób?
W ogóle nie wiem po co tak się spinasz? Nie dość, że grzecznie
odpowiedziałam na post Kaki3FCB to stwierdziłam przy tym same
fakty. To nie są moje wymysły i powiem Tobie jeszcze coś. Połowe
tych karnych w ogóle nie powinno być. Wy, Kibice Los Blancos
piszecie, że w Barcelonie są same 'panienki' , 'nurki' , 'symulanci' itp,
a u Was za przeproszeniem to co? Oczywiście u nas największym
nurkiem jest chyba Sergio Busquets. Na pewno zaczniesz wyliczać,
a gdzie jest Alves, gdzie jest Pedro, Mansche, a może Villa i
Fabregas do tego. Tych dwóch, ostatnich to się w ogóle nie dotyczy. Ale Wy
na pewno uważacie inaczej, bo jak sam Iker Casillas powiedział, że
symulował Fabregas ten brutalny faul Marcelo w SPH. Z tego co sobie
przypominam to Dani został dotknięty przez Pepe z wyprostowaną
nogą. Kibice Królewskich byli tak sfrustrowani, że zaczęłi przerabiać
filmiki i pokazać jak to Real został skrzywdzony, a Barca
faworyzowana przez sędziego. Radze obejrzeć sobie powtórkę
meczu i określić czy dotknął, czy nie ;)
0
Dzisiaj, a raczej wczoraj :) ktoś się zapytał czy ktoś wie ile Ronaldo ma w tym sezonie bramek z karnych? Bodajże o to pytał się niejaki Kaki3FCB :D Z czystej ciekawości przejrzałam wszystkie ligowe mecze i żeby nie było, że oszukuję to podam dokładnie z kim Real grał i minutę, której CR7 strzelił gola :) Oto wyniki:
2012.01.22 Primera División - 1. kolejka Real - Athletic 4 : 1
1 karny - 46 min.
2 karny - 67 min.
2011.09.10 Primera División - 3. kolejka Real - Getafe 4 : 2
1 karny - 59 min.
2011.09.24 Primera División - 6. kolejka Real - Rayo 6 : 2
1 karny - 50 min.
2 karny - 83 min
2011.11.06 Primera División - 12. kolejka Real - Osasuna 7 : 1
1 karny - 54 min.
2011.11.26 Primera División - 14. kolejka Real - Atlético 4 : 1
1 karny - 24 min
2 karny - 82 min.
2011.12.17 Primera División - 17. kolejka Sevilla - Real 2 : 6
1 karny - 89 min.
2012.02.13 Primera División - 23. kolejka Real - Levante 4 : 2
1 karny - 45 min.
Komentarza nie pozostawiam, bo nie ma co komentować. Możecie mnie minusować, nie zależy mi na + , bo tutaj nić wybitnego nie ma napisanego. Tutaj są tylko stwierdzone fakty, że BYĆ MOŻE!! bez tych karnych, albo inaczej, przez większość tych karnych CR7 nie zdobyłby tylu bramek ile ma, a tym samym złotego buta:) Bez spiny pozdrawiam i dobranoc Cules ^^ VeB
0
Normalnie gol za golem wpada ;D
0
3:2 :D Może jeszcze się uda ;) Tylko dlaczego nie robią tego częściej?? Dlaczego wgl ich nie atakują?
0
3:1 :((
0
Teraz jest odpowiedni czas aby Levante podniosło się po tej bramce i strzeliło na 2:2
0
2:1 i jeszcze Ronaldo ://
0
No to Levante musi strzelić szybko drugą bramkę!! Wierzymy, wierzymy :)
0
blendow:
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
Gap12:
On się chyba zwie Arouna Kone ;)
0
Kolejne ćwierki: :D
Puyol: "Bolesna porażka, która bardzo komplikuje sprawy w Lidze, nie pozostaje nic innego jak się podźwignąć i skupić myśli na wtorkowym meczu w Champions. Będziemy walczyć do końca"
Iniesta: "Bolesna porażka. Zdołaliśmy zareagować, ale było za późno. Trzeba walczyć do końca. A teraz przygotować do meczu w CL. Pozdrowienia"
0
Z konferencji prasowej, zona mixta i twittera:
Pep: "Osasuna była lepiej przygotowana na warunki, jakie panowały na boisku i pierwsza połowa w ich wykonaniu była dużo lepsza niż w naszym. Porażka jest oczywiście bolesna, strata do lidera jest duża, i jak sądzę jutro się jeszcze powiększy. Takie są realia. Będziemy walczyć w Lidze Mistrzów, bronić tytułu. Nasza postawa w drugiej połowie to drogą, jaką będziemy ku temu kroczyć."
Valdes: "Dziś zawiedliśmy i liga się nam jeszcze bardziej skomplikowała". Na twitterze Victor napisał "Bolesna porażka, która oddala nas od naszego celu w lidze. Bardzo ciężki dzień dla wszystkich, pragnę przekazać wyrazy ogromnej otuchy dla kibiców. Uściski."
Pedro: "Będzie bardzo ciężko odwrócić sytuację w lidze, ale nie poddajemy się, będziemy próbować do końca."
Pique: "Ciężko znaleźć jakieś słowa dla kibiców, nie są głupi, widzą że będzie ciężko. Proszę ich jedynie, żeby z nami byli, potrzebujemy ich bardziej niż kiedykolwiek. Liga Mistrzów to najbardziej atrakcyjne z rozgrywek, damy w niej z siebie wszystko ".
0
Ja Wam wszystkim powiem tylko jedno:
DUMNI Z ZWYCIĘSTWA, WIERNI PO PORAŻCE.
0
Telloooooooooooooooooooooooooo :D:D
0
Cesc w końcu, ale troche za późno :/
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
0
A nie mówiłam, że Pep im nagada?? Na razie jest dobrze. Jeszcze tylko jedna bramka i będzie już spokój:) Później walczyć o 3 pkt, ale najpierw niech wyrównają :D
0
Jeeee Alexissss 2:1
0
Zobaczycie Pep da Im taką pogadankę w szatni, że od razu zaczną strzelać i odrobią straty :) Przynajmniej mam taką nadzieje.
0
Ja chce Xaviego Inieste i Cesca !!!!! Pep zlituj się!!
0
1:0 :(((
0
Choć będzie bardzo trudno nie ma czasu już na jakiekolwiek straty punktów. Jeśli chcemy myśleć, chcemy wygrać mistrza to żadne pomyłki nie wchodzą w rachubę. Teraz trzeba odrabiać straty. Margines błędów się już skończył! Ważne jest to aby jak najwięcej meczy wygrywać i zdobywać 3 pkt.
0
Ja wierze! Nigdy nie zwątpiłam w Barce. Póki piłka jest w grze wszystko!! może się zdarzyć. Pozdrawiam :D
0
Trudno będzie, nawet bardzo, ale wierze, że z Osasuny wywieziemy 3 bardzo ważne punkty:) Na Ich stadionie wygrywaliśmy i mam nadzieje, że i tym razem tez tak będzie.
0
Alviss :D
0
Xaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jesteś wielki ♥♥