Markus32: Nie jestem w 100 % pewna, ale coś mi się zdaję, że z Realem gramy o 22. Ale to są tylko moje przeczucia. :) Choć w terminarzu tutaj jest bodajże 19 (?)
Al FCB: A czy czasem Barca nie gra z Realem 22/04, bo tak jest podane w terminarzu tutaj i na oficjalnej? Jeśli się mylę to poprawcie mnie :)
P.S Sorki, że nie na temat :)
Mecz pełen emocji. Bardzo cieszy awans. Teraz czekać na Benfike/Chelsea. Szkoda tylko, że nie będę mogła obejrzeć, bo wyjeżdżam do pracy :/ Ale trudno się mówi. Na rewanż już myślę, że będę. Pozdrawiam.
Maju92: Komunikat medyczny w sprawie kontuzji Gerarda Pique:
Przeciążenie mięśnia dwugłowego lewego uda. Występ w kolejnym meczu jest uzależniony od postępów w leczeniu.
"Po raz piąty z rzędu awansowaliśmy do półfinału. Po raz piąty! Jeśli pan Ibrahimović mówi, że to dzięki sędziom, bo chce się przypodobać Mourinho, to jego sprawa"
0
Wszystkiego Najlepszego Thiago !!
0
Ahh... Dziadek Pele pomylił leki. Cóż nie pierwszy raz, starość to nie radość ;> Pozdrawiam.
0
Mucha fuerza Abidal ♥
0
"Abidal wciąż jest operowany. Najpierw zabiegowi poddany był dawca, a teraz trwa przeszczep." Faus, wiceprezydent FCB
0
Pedro gooool 4:0
0
Alexis brawo 3:0 :D
0
Messi :D:D goooooooool
0
Alexis 1:0
0
Afellay nie dostał jeszcze zielonego światła od lekarzy. Klub widocznie chce aby Ibi był na 100 % zdrowy i gotowy do gry. :)
0
Aż łzy lecą...
0
No to po prostu pięknie:/ Nie dość, że pierwszego meczu Chelsea - Barca nie obejrzę to Gran Derby mam zagrożone... eh :(
0
Markus32: Nie jestem w 100 % pewna, ale coś mi się zdaję, że z Realem gramy o 22. Ale to są tylko moje przeczucia. :) Choć w terminarzu tutaj jest bodajże 19 (?)
0
Al FCB: A czy czasem Barca nie gra z Realem 22/04, bo tak jest podane w terminarzu tutaj i na oficjalnej? Jeśli się mylę to poprawcie mnie :)
P.S Sorki, że nie na temat :)
0
karny dla Apoelu
0
Ronaldo ale bomba...
0
Apoel strzelił bramkę, szkoda tylko, że tak późno, ale przynajmniej jest honorowa ;) 1:2
0
Zrobione :) Messi zasługuje aby tam się znaleźć.
0
Benfika gra w 10...
0
Kaka i 2-0
0
Real 1:0 Apoel
0
Pierwsze spotkanie Barca gra na wyjeździe, a rewanż u siebie :)
0
Karny dla Chelsea 1:0
0
Mecz pełen emocji. Bardzo cieszy awans. Teraz czekać na Benfike/Chelsea. Szkoda tylko, że nie będę mogła obejrzeć, bo wyjeżdżam do pracy :/ Ale trudno się mówi. Na rewanż już myślę, że będę. Pozdrawiam.
0
Maju92: Komunikat medyczny w sprawie kontuzji Gerarda Pique:
Przeciążenie mięśnia dwugłowego lewego uda. Występ w kolejnym meczu jest uzależniony od postępów w leczeniu.
0
statystyki pomeczowe :)
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/553431_379979832035724_195650677135308_1186868_2073720396_n.jpg
0
"Po raz piąty z rzędu awansowaliśmy do półfinału. Po raz piąty! Jeśli pan Ibrahimović mówi, że to dzięki sędziom, bo chce się przypodobać Mourinho, to jego sprawa"
Nikt ci tak nie dowali jak Pep :))
0
Kurde Pique :(
0
Xavi schodzi...
0
Goooool Iniesta :D
0
gooooooooooooooooool Messi