0

Nie uwierzę w to dopóki na oficjalnej stronie nie będzie newsa potwierdzającego odejście Keity do Milanu! Może i Seydou częściej grzeje ławę niż gra, ale jak Pep daje Mu szanse to nie zawodzi, próbuje z siebie dać zawsze maximum. I mam nadzieję, że to są tylko plotki wyssane z palca Mundo Deportivo, bo chcę aby został tutaj jeszcze na parę sezonów. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam:)

0

Teraz widać jak bardzo mamy utalentowaną młodzież! Pep daje im szansę i oni w pełni ja wykorzystują:)
sorki za 2 komentarze;p

0

Teraz widać jak bardzo mamy utalentowaną młodzież! Pep daje im szansę i

0

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Cules i Redakcji FCBarca.com przesyła Kicia1899 ;)

0

Gratulacje Leoś ;D Wesołych Świąt.!

0

To jest smutne, że tak się dzieję ;(

0

emotive: Barca z Osasuną gra 4 stycznia o 22 ;)

0

Airfishu: Wszystkiego co najlepsze ;)

0

Kurczę nie dobrze choć teraz akurat jest przerwa świąteczna, odpocznie sobie i niech się wykuruje na następne mecze:)

0

Jezu... ale Kibicom Barcy trudno dogodzić!! Nasi Chłopcy postarali się o dobry wynik, z którego powinniśmy się cieszyć, bo jest czym!! A Wam tylko w głowie narzekanie, a to tamto, a to to. Ogarnijcie się! Cieszmy się z wyniku 9-0, cieszmy się, że mamy tak utalentowaną młodzież! Czego jeszcze można chcieć?? Naprawdę wrzućcie na luz;) Pozdrawiam i Wesołych świąt życzę Cules ;D

0

Teziooooo :D 8:0

0

jak myślicie dobiją 10??

0

Thiago ;)

0

karny

0

Goooooooooooooooooll Cuenca :)

0

Blisko......

0

Tezioooooo :D

0

Xaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii goooool gooool gooool :d

0

Iniesta!!!

0

Gooooooooool :D:D

0

Gooooooooooooool :D

0

Pedrooo gooool :D

0

Macie jakąś dobrą stronkę z PL komentarzem? Sorki, że nie na temat.

0

Coś mi tu za przeproszeniem śmierdzi plotami:/ Już gazety nie mają co wymyślać... Nie uwierzę dopóki nie potwierdzi tego trener czy sam Keita!! Pozdrawiam. Kicia1899.

0

"Gram w najlepszej drużynie na świecie (...) To najlepszy klub na świecie i to wielka radość" - ale mnie w tym momencie rozbawił Pepe. Najlepsza drużyna?? Na świecie?? To jak są najlepszą drużyna to dlaczego ta " the best team" nie pokazuje klasy w w meczach o dużą stawkę? Dlaczego zawsze to Oni dostają niezłe lanie od Barcy?? Tylko jeden mecz Królewscy wygrali z Blaugraną w Pucharze Króla!! I to ma być najlepsza drużyna? Lepiej moża byłoby powiedzieć jedna Z najlepszych drużyn na świecie. (!!!) Możecie dawać mi minusy, ale ja nie uważam Real na najlepszą na świecie! Pozdrawiam :) Kicia1899

0

Jejciu... jak dobrze widzieć Go uśmiechniętego ;D Bardzo miły gest za strony piłkarzy. Teraz el Guaje wie, że może polegać na kolegach i ma wsparcie nie tylko od zarządu, trenera, rodziny, ale także od kolegów z drużyny no i oczywiście od Cules! Oby do nas prędko wrócił. :)

0

Ja tam do niego nic nie mam. Lubie Go i chcę aby został. Ten obroniony karniak w Pucharze Króla... ahh nie zapomnę Go nigdy. Pinto ma 36 lat, ale gdy dostaje szanse od trenera nigdy nie zawodzi, (tutaj wyjątek Puchar Króla Barca - Real Madryt; gol Ronalda, ale to był gol nie do obronienia;) więc wybaczamy Mu) zawsze daje z siebie 110%. Chce nadal wygrywać z Barcą i grać dla niej. Więc nie widzę potrzeby jak inni żeby odchodził. Trzeba pamiętać, że jak ma dobry dzień to ładnie broni karniaczki :p

0

bsluszniak:
zapewne o to zdjęcie Tobie chodzi:p
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392920_317791848239560_121580537860693_1230450_697375242_n.jpg

Alves to dobry wariat i żartowniś. Na pewno w Barcelonie osoby w jego otoczeniu się nie nudzą;) Podoba mi się jego gra, On jest wszędzie i w obronie, i w ataku, i w pomocy. Po prostu wszędzie. Powinniśmy się cieszyć z takich piłkarzy i, że grają właśnie w naszym klubie. Pozdrawiam;)

0

A niech sobie odpoczną. Należy im się. Na pewno są zmęczeni tymi podróżami z Hiszpanii do Japonii i z powrotem. Odpoczynek jak najbardziej zasłużony;) I zdaje mi się, że Messi albo nie pojedzie, bo będzie chciał zagrać w Pucharze Króla albo wróci wcześniej, przed terminem:p Pozdrawiam.

0

Dawid trzymaj się i wracaj jak najprędzej to możliwe! Przecież LM i Euro czeka na Ciebie;) Chcą Cię widzieć na polskie Ziemi! Zdrówka życzę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?