0

Ludzie! Neymar na dopiero 19 lat. Jeszcze bardzo dużo czasu ma przed sobą aby zostać najlepszym piłkarzem. Po prostu na dzień dzisiejszy ma zbyt mało doświadczenia. A to, że w meczu nic nie pokazał, nie pokazał siebie to nie jest jego wina. Santos po prostu wtedy grał beznadziejnie, a przecież 1 zawodnik nie wygra całego meczu sam. Neymar jest świetny, popracuje jeszcze nad sobą i wtedy wszyscy się uciszą :) Pozdrawiam.

0

Dani jaki szczęśliwy :D

0

Wręczenie pucharu chyba na TVP SPORT:)

0

Dziękujemy Barco :D

0

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii goooooool :D:D

0

Wiecie co? Coś mi tu zaczyna pachnieć manitą :D oby to się sprawdziło :)

0

Goooooooooooooool :D

0

sorka Xaviii :D

0

Fabregasssssssssssssssss :d gooool

0

Gooooooooooooooooooool Leoooooo :D:D

0

Po zwycięstwo Barcelono !! Obstawiam Barca 3-1 Santos :D

0

Oceny jak najbardziej trafne:)
Dzisiejszy mecz trzeba wygrać dla el Guaje. To będą Twoje mistrzostwa!! Powodzenia.

0

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka:) Obyś do nas wrócił jak najprędzej. Pamiętaj Kibice zawsze Cię kochają i kochać będą!

0

Pepe czerwień dostał!

0

duch toma joad: Alexis narzeka na dyskomfort w mięśniu przywodziciela w lewej nodze:) Pisali o tym :p Poydrawiam.

0

Mam tylko jedno do powiedzenia: MES QUE UN CLUB!! VeB

0

David jest twardy i silny. Wiem, że da radę i zagra w LM tak jak to zrobił Abidal! W pełni się zgadzam tabaluga56 z tym, że po wyleczeniu kontuzji Villa będzie miał wielki zapał do gry jak 13-latek. Życzę Mu szybkiego powrotu do zdrowia:) illa illa illa, Villa maravilla trzymaj się i wracaj szybko ;)

0

Ja również nie sądzę, aby Santos był bardzo agresywny i brutalny. Nie wiem czy Santos można porównać do Realu, ale Santástico nie będą kosić zawodników równo z trawą.
Mam nadzieje, że Ermatov będzie dobrze i sprawiedliwie sędziował ;)

0

Trzeba pamiętać, że futbol jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć! Niemieckie drużyny (jak dla mnie) są trudne do ogrania. Wiadomo, że będzie trudno wygrać, ale wierzę w Barcę i jestem pewna, że dadzą z siebie 110% Pozdrawiam.

0

No i świetnie ;)

0

Trzymaj się Villa! Jesteśmy z Tobą. Oby po kontuzji wrócił do Nas jeszcze silniejszy. Ogólnie powinniśmy się cieszyć z wygranej, ale u mnie jest zupełnie odwrotnie:(

0

w piątek oczywiście :p

sorki za spam :p

0

kabum235:

z tego co widzę w gazecie to jest powtórka:
Eurosport2 o godz. 16:15
TVP Sport o godz. 12:30 :D

0

0

Przepraszam, że nie na temat, ale mam małe pytanie: Kiedy będzie news z ocenami zawodników Barcy z Realem? z góry dziękuję za odpowiedź i jescze raz przepraszam :)

0

IceMan: Gratuluję świetnego artykułu. To nie są, żadne wypociny. To jest prawda. Oby częściej pojawiały się takie newsy:) Aż z miłą chęcią się je czyta :)

Też teraz jestem ciekawa, gdzie są Ci "kibice" zwątpili w Barcę? Co powiedzieli, że Barca może się pożegnać z mistrzostwem? No gdzie?
Od samego początku wierzyłam, że Barca odrobi tą stratę. Nigdy nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.

Pozdrawiam tych PRAWDZIWYCH Cules :)

0

Trudno jest Realowi pogodzić się z porażką i to w dodatku z Barca. Wiadomo, że Madryt miał zawsze z tym problem, ale jak widać Real po meczu został na boisku i pogratulował Barcelonie. A Marcela zachowania nie skomentuję, bo zachował się poniżej pewnego poziomu.

Miło było patrzeć na El Clasico bez symulowania, bez ostrych wejść i fauli i przede wszystkim bez niepotrzebnych przepychanek. Oby następne GD było takie samo jak to:) Pozdrawiam.

0

Jeeeest Real 1 - 3 Braca :D

0

No w końcu Villa wchodzi :p

0

Fabregasssssssssssssssssss goooooooooooooolo :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?