Ludzie! Neymar na dopiero 19 lat. Jeszcze bardzo dużo czasu ma przed sobą aby zostać najlepszym piłkarzem. Po prostu na dzień dzisiejszy ma zbyt mało doświadczenia. A to, że w meczu nic nie pokazał, nie pokazał siebie to nie jest jego wina. Santos po prostu wtedy grał beznadziejnie, a przecież 1 zawodnik nie wygra całego meczu sam. Neymar jest świetny, popracuje jeszcze nad sobą i wtedy wszyscy się uciszą :) Pozdrawiam.
David jest twardy i silny. Wiem, że da radę i zagra w LM tak jak to zrobił Abidal! W pełni się zgadzam tabaluga56 z tym, że po wyleczeniu kontuzji Villa będzie miał wielki zapał do gry jak 13-latek. Życzę Mu szybkiego powrotu do zdrowia:) illa illa illa, Villa maravilla trzymaj się i wracaj szybko ;)
Ja również nie sądzę, aby Santos był bardzo agresywny i brutalny. Nie wiem czy Santos można porównać do Realu, ale Santástico nie będą kosić zawodników równo z trawą.
Mam nadzieje, że Ermatov będzie dobrze i sprawiedliwie sędziował ;)
Trzeba pamiętać, że futbol jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć! Niemieckie drużyny (jak dla mnie) są trudne do ogrania. Wiadomo, że będzie trudno wygrać, ale wierzę w Barcę i jestem pewna, że dadzą z siebie 110% Pozdrawiam.
Trzymaj się Villa! Jesteśmy z Tobą. Oby po kontuzji wrócił do Nas jeszcze silniejszy. Ogólnie powinniśmy się cieszyć z wygranej, ale u mnie jest zupełnie odwrotnie:(
Przepraszam, że nie na temat, ale mam małe pytanie: Kiedy będzie news z ocenami zawodników Barcy z Realem? z góry dziękuję za odpowiedź i jescze raz przepraszam :)
IceMan: Gratuluję świetnego artykułu. To nie są, żadne wypociny. To jest prawda. Oby częściej pojawiały się takie newsy:) Aż z miłą chęcią się je czyta :)
Też teraz jestem ciekawa, gdzie są Ci "kibice" zwątpili w Barcę? Co powiedzieli, że Barca może się pożegnać z mistrzostwem? No gdzie?
Od samego początku wierzyłam, że Barca odrobi tą stratę. Nigdy nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.
Trudno jest Realowi pogodzić się z porażką i to w dodatku z Barca. Wiadomo, że Madryt miał zawsze z tym problem, ale jak widać Real po meczu został na boisku i pogratulował Barcelonie. A Marcela zachowania nie skomentuję, bo zachował się poniżej pewnego poziomu.
Miło było patrzeć na El Clasico bez symulowania, bez ostrych wejść i fauli i przede wszystkim bez niepotrzebnych przepychanek. Oby następne GD było takie samo jak to:) Pozdrawiam.
0
Ludzie! Neymar na dopiero 19 lat. Jeszcze bardzo dużo czasu ma przed sobą aby zostać najlepszym piłkarzem. Po prostu na dzień dzisiejszy ma zbyt mało doświadczenia. A to, że w meczu nic nie pokazał, nie pokazał siebie to nie jest jego wina. Santos po prostu wtedy grał beznadziejnie, a przecież 1 zawodnik nie wygra całego meczu sam. Neymar jest świetny, popracuje jeszcze nad sobą i wtedy wszyscy się uciszą :) Pozdrawiam.
0
Dani jaki szczęśliwy :D
0
Wręczenie pucharu chyba na TVP SPORT:)
0
Dziękujemy Barco :D
0
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii goooooool :D:D
0
Wiecie co? Coś mi tu zaczyna pachnieć manitą :D oby to się sprawdziło :)
0
Goooooooooooooool :D
0
sorka Xaviii :D
0
Fabregasssssssssssssssss :d gooool
0
Gooooooooooooooooooool Leoooooo :D:D
0
Po zwycięstwo Barcelono !! Obstawiam Barca 3-1 Santos :D
0
Oceny jak najbardziej trafne:)
Dzisiejszy mecz trzeba wygrać dla el Guaje. To będą Twoje mistrzostwa!! Powodzenia.
0
Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka:) Obyś do nas wrócił jak najprędzej. Pamiętaj Kibice zawsze Cię kochają i kochać będą!
0
Pepe czerwień dostał!
0
duch toma joad: Alexis narzeka na dyskomfort w mięśniu przywodziciela w lewej nodze:) Pisali o tym :p Poydrawiam.
0
Mam tylko jedno do powiedzenia: MES QUE UN CLUB!! VeB
0
David jest twardy i silny. Wiem, że da radę i zagra w LM tak jak to zrobił Abidal! W pełni się zgadzam tabaluga56 z tym, że po wyleczeniu kontuzji Villa będzie miał wielki zapał do gry jak 13-latek. Życzę Mu szybkiego powrotu do zdrowia:) illa illa illa, Villa maravilla trzymaj się i wracaj szybko ;)
0
Ja również nie sądzę, aby Santos był bardzo agresywny i brutalny. Nie wiem czy Santos można porównać do Realu, ale Santástico nie będą kosić zawodników równo z trawą.
Mam nadzieje, że Ermatov będzie dobrze i sprawiedliwie sędziował ;)
0
Trzeba pamiętać, że futbol jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć! Niemieckie drużyny (jak dla mnie) są trudne do ogrania. Wiadomo, że będzie trudno wygrać, ale wierzę w Barcę i jestem pewna, że dadzą z siebie 110% Pozdrawiam.
0
No i świetnie ;)
0
Trzymaj się Villa! Jesteśmy z Tobą. Oby po kontuzji wrócił do Nas jeszcze silniejszy. Ogólnie powinniśmy się cieszyć z wygranej, ale u mnie jest zupełnie odwrotnie:(
0
w piątek oczywiście :p
sorki za spam :p
0
kabum235:
z tego co widzę w gazecie to jest powtórka:
Eurosport2 o godz. 16:15
TVP Sport o godz. 12:30 :D
0
0
Przepraszam, że nie na temat, ale mam małe pytanie: Kiedy będzie news z ocenami zawodników Barcy z Realem? z góry dziękuję za odpowiedź i jescze raz przepraszam :)
0
IceMan: Gratuluję świetnego artykułu. To nie są, żadne wypociny. To jest prawda. Oby częściej pojawiały się takie newsy:) Aż z miłą chęcią się je czyta :)
Też teraz jestem ciekawa, gdzie są Ci "kibice" zwątpili w Barcę? Co powiedzieli, że Barca może się pożegnać z mistrzostwem? No gdzie?
Od samego początku wierzyłam, że Barca odrobi tą stratę. Nigdy nie zwątpiłam i nigdy nie zwątpię.
Pozdrawiam tych PRAWDZIWYCH Cules :)
0
Trudno jest Realowi pogodzić się z porażką i to w dodatku z Barca. Wiadomo, że Madryt miał zawsze z tym problem, ale jak widać Real po meczu został na boisku i pogratulował Barcelonie. A Marcela zachowania nie skomentuję, bo zachował się poniżej pewnego poziomu.
Miło było patrzeć na El Clasico bez symulowania, bez ostrych wejść i fauli i przede wszystkim bez niepotrzebnych przepychanek. Oby następne GD było takie samo jak to:) Pozdrawiam.
0
Jeeeest Real 1 - 3 Braca :D
0
No w końcu Villa wchodzi :p
0
Fabregasssssssssssssssssss goooooooooooooolo :d