0

Daviddd i 1:0....

0

Do booju Barco.!

0

TVP 1 lub TVP Sport o ile się nie mylę:)

0

Z nimi nawet nie ma co dyskutować, oni wiedzą swoje i przy tym pozostaną :) niektórzy 'kibice' są tak zaślepieni, że szkoda pisać ;)

0

No Betis ładnie zaczyna... oby tak dalej

Ale cisną Real ;D

0

Moje zdanie już znacie, wielokrotnie się wypowiadałam na temat tego młodego bramkarza. Jestem jak najbardziej na tak, podoba mi się On i oczywiście jak najbardziej pasowałby do stylu FCB. Więc nic tylko czekać, aż sztab ogłosi transfer ter Stegena do Barcy ;-)

0

Abidal nie jest juz zawodnikiem Barcy. Jest wolnym piłkarzem, przyszły klub nie musi nic płacić, a tym bardziej dopłacac nam....

0

Miejmy nadzieję, że Generał coś wskórał Thago zostanie na Camp Nou. Nie chcę, aby Alcantara opuścił Katalonie.!

0

patrzyłam na rojadirecta.com i mecz tam zaczyna się o 4.00

0

jeśli ktoś stęsknił się za meczami Barcy to polecam cały mecz FCB-RM - pamiętna manitka ;)



przepraszam za spam

0

trzeba się zacząć przyzwyczajać ;)

0

Tak. Jestem na wielkie TAK.! Valdesa możnaby sprzedać już w tym okienku żeby chociaż jakieś pieniądze dostać. W 2014 r. musi do nas przejść ter Stegen i zacząć się ogrywać. Myślę, że ten młody bramkarz może dużo zwojować u nas ;)

0

Boże... Ramos o.O

0

2:0 Ney.!!

0

tak to jest oficjalny profil :)
i jeszcze paru innych graczy FCB na Instagram :)

0

No Hiszpania.!! Do boju.!!

0

karne.!

0

kurde... Xavi

0

Chyba koleżko pomyliłeś strony... A jeśli nie to trochę kultury... u siebie nie jesteś, więc zachowuj się...

0

Trzymaj się La Bomba.! Wracaj szybko do zdrowia :)

0

Kurczę, ale to, że Victor jest jest wychowankiem Barcelony to znaczy, że ma jakiś immunitet.? Zadeklarował, że chce odejść i Klub powinien zarobić na Nim. Każda jakakolwiek suma się przyda, nie możemy sobie pozwolić na chociażby 10 mln* stratę. Jęsli Klub nie podejmnie się teraz sprzedaży Valdes to już mnie nic nie zaskoczy...

* zakładam, że chociażby za 10 mln można byłoby sprzedać VV

0

Alba.!!!! 3:0

0

Torres - wejście smoka 2:0

0

I bardzo dobrze, że zostaje. Jest bardzo dobry i w przyszłości może stanowić o sile w ataku.
Tak poza tematem:
Mundo Deportivo donosi, że klub panuje nad sytuacją w przypadku transferu bramkarza - Barça w najbliższych dniach ma ogłosić transfer Marca-André Ter Stegena, który trafi do Barcelony dopiero za rok, gdy klub opuści Valdés. Przez najbliższych 12 miesięcy Niemiec ma pozostać w Borussii Mönchengladbach i kontynuować swój rozwój.
Ciekawe czy to prawda.?

0

3:0 Jese

0

Matt_i1992: meczyki.pl lub rojadirecta.me :)

0

Gerard i 2:0 dla Hiszpanów

0

Tak... a później za dwa, trzy sezony będą chcieli Go ściągnąć z powrotem do Barcy za grube miliony, tak jak było w przypadku Ceska (chociaż tutaj nieco różni się sytuacja). Nie rozumiem tego. Zamiast coraz więcej dawać szans Thiago, ciągle trener stawia na Xaviego... no comment

0

10:0 WOW.!

0

a mogło być 10:0...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?