Moje zdanie już znacie, wielokrotnie się wypowiadałam na temat tego młodego bramkarza. Jestem jak najbardziej na tak, podoba mi się On i oczywiście jak najbardziej pasowałby do stylu FCB. Więc nic tylko czekać, aż sztab ogłosi transfer ter Stegena do Barcy ;-)
Tak. Jestem na wielkie TAK.! Valdesa możnaby sprzedać już w tym okienku żeby chociaż jakieś pieniądze dostać. W 2014 r. musi do nas przejść ter Stegen i zacząć się ogrywać. Myślę, że ten młody bramkarz może dużo zwojować u nas ;)
Kurczę, ale to, że Victor jest jest wychowankiem Barcelony to znaczy, że ma jakiś immunitet.? Zadeklarował, że chce odejść i Klub powinien zarobić na Nim. Każda jakakolwiek suma się przyda, nie możemy sobie pozwolić na chociażby 10 mln* stratę. Jęsli Klub nie podejmnie się teraz sprzedaży Valdes to już mnie nic nie zaskoczy...
* zakładam, że chociażby za 10 mln można byłoby sprzedać VV
I bardzo dobrze, że zostaje. Jest bardzo dobry i w przyszłości może stanowić o sile w ataku.
Tak poza tematem:
Mundo Deportivo donosi, że klub panuje nad sytuacją w przypadku transferu bramkarza - Barça w najbliższych dniach ma ogłosić transfer Marca-André Ter Stegena, który trafi do Barcelony dopiero za rok, gdy klub opuści Valdés. Przez najbliższych 12 miesięcy Niemiec ma pozostać w Borussii Mönchengladbach i kontynuować swój rozwój.
Ciekawe czy to prawda.?
Tak... a później za dwa, trzy sezony będą chcieli Go ściągnąć z powrotem do Barcy za grube miliony, tak jak było w przypadku Ceska (chociaż tutaj nieco różni się sytuacja). Nie rozumiem tego. Zamiast coraz więcej dawać szans Thiago, ciągle trener stawia na Xaviego... no comment
0
Daviddd i 1:0....
0
Do booju Barco.!
0
TVP 1 lub TVP Sport o ile się nie mylę:)
0
Z nimi nawet nie ma co dyskutować, oni wiedzą swoje i przy tym pozostaną :) niektórzy 'kibice' są tak zaślepieni, że szkoda pisać ;)
0
No Betis ładnie zaczyna... oby tak dalej
Ale cisną Real ;D
0
Moje zdanie już znacie, wielokrotnie się wypowiadałam na temat tego młodego bramkarza. Jestem jak najbardziej na tak, podoba mi się On i oczywiście jak najbardziej pasowałby do stylu FCB. Więc nic tylko czekać, aż sztab ogłosi transfer ter Stegena do Barcy ;-)
0
Abidal nie jest juz zawodnikiem Barcy. Jest wolnym piłkarzem, przyszły klub nie musi nic płacić, a tym bardziej dopłacac nam....
0
Miejmy nadzieję, że Generał coś wskórał Thago zostanie na Camp Nou. Nie chcę, aby Alcantara opuścił Katalonie.!
0
patrzyłam na rojadirecta.com i mecz tam zaczyna się o 4.00
0
jeśli ktoś stęsknił się za meczami Barcy to polecam cały mecz FCB-RM - pamiętna manitka ;)
przepraszam za spam
0
trzeba się zacząć przyzwyczajać ;)
0
Tak. Jestem na wielkie TAK.! Valdesa możnaby sprzedać już w tym okienku żeby chociaż jakieś pieniądze dostać. W 2014 r. musi do nas przejść ter Stegen i zacząć się ogrywać. Myślę, że ten młody bramkarz może dużo zwojować u nas ;)
0
Boże... Ramos o.O
0
2:0 Ney.!!
0
tak to jest oficjalny profil :)
i jeszcze paru innych graczy FCB na Instagram :)
0
No Hiszpania.!! Do boju.!!
0
karne.!
0
kurde... Xavi
0
Chyba koleżko pomyliłeś strony... A jeśli nie to trochę kultury... u siebie nie jesteś, więc zachowuj się...
0
Trzymaj się La Bomba.! Wracaj szybko do zdrowia :)
0
Kurczę, ale to, że Victor jest jest wychowankiem Barcelony to znaczy, że ma jakiś immunitet.? Zadeklarował, że chce odejść i Klub powinien zarobić na Nim. Każda jakakolwiek suma się przyda, nie możemy sobie pozwolić na chociażby 10 mln* stratę. Jęsli Klub nie podejmnie się teraz sprzedaży Valdes to już mnie nic nie zaskoczy...
* zakładam, że chociażby za 10 mln można byłoby sprzedać VV
0
Alba.!!!! 3:0
0
Torres - wejście smoka 2:0
0
I bardzo dobrze, że zostaje. Jest bardzo dobry i w przyszłości może stanowić o sile w ataku.
Tak poza tematem:
Mundo Deportivo donosi, że klub panuje nad sytuacją w przypadku transferu bramkarza - Barça w najbliższych dniach ma ogłosić transfer Marca-André Ter Stegena, który trafi do Barcelony dopiero za rok, gdy klub opuści Valdés. Przez najbliższych 12 miesięcy Niemiec ma pozostać w Borussii Mönchengladbach i kontynuować swój rozwój.
Ciekawe czy to prawda.?
0
3:0 Jese
0
Matt_i1992: meczyki.pl lub rojadirecta.me :)
0
Gerard i 2:0 dla Hiszpanów
0
Tak... a później za dwa, trzy sezony będą chcieli Go ściągnąć z powrotem do Barcy za grube miliony, tak jak było w przypadku Ceska (chociaż tutaj nieco różni się sytuacja). Nie rozumiem tego. Zamiast coraz więcej dawać szans Thiago, ciągle trener stawia na Xaviego... no comment
0
10:0 WOW.!
0
a mogło być 10:0...