Spokojnie Chłopaki:
W związku z narastającym szumem medialnym informujemy, iż mecz Barcelony w Gdańsku 20 lipca nie jest zagrożony (choć faktycznie to nie krakowska Wisła będzie rywalem Blaugrany). W środę konferencja prasowa, która potwierdzi przyjazd Barçy. Ponadto będziemy mieć bilety na specjalny sektor kibiców FCB.
komunikat z fb ze strony poświęconej FCB
Jezuniu, dobrze, że nic mu się nie stało.! Nie wyobrażam sobie, że coś mu się mogło stać.!! Ale Alexis też zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i nie usprawiedliwia Go nawet to, że jechał bardzo późno, gdzie no praktycznie o tej godzinie w Bcn mało samochodów jeździ, albo w ogóle. To nie znaczy, że może doginać ile chce. Miejmy nadzieje, że wyciągnie z tego konsekwencje... i to się już nie powtórzy. Dobrze, że przynajmniej pasy zapiął.!!
Jak donosi Mundo Deportivo w czwartek Eric Abidal ma pojawić się na konferencji prasowej wraz z prezydentem Sandro Rosellem. Podczas owej konferencji obrońca ma zakomunikować swoje odejście z klubu. Francuz, który ma zamiar kontynuować karierę piłkarską jeszcze przez rok lub dwa opuści klub 30 czerwca. Na tym jednak przygoda Erica z Barceloną się nie zakończy, ma to być tylko chwilowe pożegnanie. Po definitywnym zawieszeniu butów na kołku Abi ma dostać miejsce w strukturze klubu i pracować dla Barcelony. Podczas konferencji zawodnik ma wyjaśnić co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji, prawdopodobnie przedstawione zostaną również szczegóły dotyczące przyszłej funkcji jaką ma sprawować Abidal w klubie z Katalonii.
Mundo Deportivo
Cytat dnia:
Ojciec Neymara: "Mój syn powiedział mi, że marzenie o rozegraniu nawet jednego meczu z Messim jest silniejsze od tego, aby występować w jednej drużynie z Cristiano przez cały rok"
Ja pierdziele, a co to jest. Real jest jakąś divą czy coś, że jak Barca z nimi nie wygra to ma się wstydzić, że wygrała mistrzostwo.? Liczą się wszystkie drużyny, a nie tylko Real. Boże, widzisz i nie grzmisz...
Barca nie wygra LM.? Uważaj żebyś się nie przejechał człowieczku.! Kiedy kontuzje nie wystąpią w kluczowym momencie i obrona i atak, i pomoc będą we formie to są w stanie każdego pokonać ;) buźka ;*
2) David Luiz, lat 26, wysoki - 189 cm wzrostu, cena - 25.000.000 €. Dzięki swojemu wzrostowi wygrywa zdecydowanie pojedynki w powietrzu. Tak samo jak u Thiago Silvy najważniejszą zaletą jest szybkość. Ma dość dobry strzał z dystansu, potrafi także strzelać wolne, ma ciekawe przerzuty, może grać również na DP. Posiada dobrą technikę. Słyszałam gdzieś, że Chelsea chce Go sprzedać. Tylko pytanie czy by się wpasował do naszego stylu gry.? Jeśli jeden z tej dwójki przyjdzie to będę zadowolona. Natomiast jeśli chodzi o pomocników to uważam, że zarząd nie powinien kupować żadnych.!! pomocników, bo będzie niepotrzebny napych. Mamy Thiago (on z pewnością powinien coraz częściej grać, nawet kosztem Xaviego), Xaviego, Inieste, Songa, Busquetsa i dos Santosa (ten ostatni powinien być sprzedany, albo co najmniej wypożyczony do jakiegoś klubu, bo niepotrzebnie grzeje trybuny zamiast grać.)Trzeba pamiętać, że w tym sezonie pożegnamy się z paroma zawodnikami, z których mam nadzieję wyciągną jak najwięcej oraz niektórzy przyjdą z wypożyczeń, których można by posprzedawać również. Wtedy mielibyśmy pieniądze na bramkarza i obrońcę :)
Mamy Neymara, a teraz trzeba kupić bramkarza i środkowego obrońcę.
Jeśli chodzi o pozycję bramkarza jak już pisałam -w innym poście- najlepszym rozwiązaniem na bramkę dla Barcy będzie kupno ter Stegena. Będę stała za nim murem, jest młody, zdolny, wysoki (prawie 1.90 cm) dobrze gra nogami, ma dobry refleks, dobrze gra w przedpolu, dobrze gra jeden na jeden. Jak dla mnie bomba i to jak na tak młodego bramkarza. Nie wiem czy przychodząc do Barcelony może stać się jeszcze lepszym niż jest obecnie. Miejmy nadzieję, że tak. Według transfermarkt.pl Marc-André ter Stegen wart jest 10.000.000 € to jednak mało jak na tak utalentowanego, młodego i dobrze zapowiadającego się bramkarza. Kontrakt ważny ma do 2015r. Brać póki ktoś nam Go sprzed nosa nie zgranie.!
Jeżeli chodzi o środkowego obrońcę zawsze marzył mi się Mats Hummels. Chociaż po wczorajszym meczu nie stwierdziłam, że jednak nie pasuje do nas. Więc jeśli nie Hummels to kto.? Tutaj mam 2 kandydatów:
1) Thiago Silva, lat 29, 183 cm wzrostu. Jego zaletą jest chyba, przede wszystkim szybkość, bardzo dobre i skuteczne wślizgi. Thiago lubi uczestniczyć czasami w akcjach ofensywnych zespołu, ma zapędy pod bramkę przeciwnika, ale również ma bardzo dobre powroty pod swoją bramkę, potrafi strzelić mocno z dystansu (i tutaj kolejny plusik ;]). Co najważniejsze chyba, gra z rozwagą. Plusem jest także doświadczenie w europejskich rozgrywkach. Z Thiago Barca może stworzyć blok defensywy przez, który ciężko będzie przeciwnikom się przebrnąć. Jedynymi wadami moim zdaniem to wiek i cena, która wynosi 40.000.000 €.
No nareszcie.!! W końcu ta telenowela się zakończyła. Neymar, Messi, Alexis/Tello atak być może nie do powstrzymania... Czuję, że przyjście Neya na dobre nam wyjdzie:)
Neymar.! Welcome to FC Barcelona, the best club in the world.! VeB♥
0
goool :) el Guaje
0
to po co czytasz i komentujesz.?
0
jeśli FCB przegra drugie starcie z 'Wyspiarzami' to bd mecze do 3 zwycięstw, a jeśli wygrają to nie :)
chyba to na takiej zasadzie działa :)
0
jeszcze nie ma żadnych inf. trzeba czekać...
0
Spokojnie Chłopaki:
W związku z narastającym szumem medialnym informujemy, iż mecz Barcelony w Gdańsku 20 lipca nie jest zagrożony (choć faktycznie to nie krakowska Wisła będzie rywalem Blaugrany). W środę konferencja prasowa, która potwierdzi przyjazd Barçy. Ponadto będziemy mieć bilety na specjalny sektor kibiców FCB.
komunikat z fb ze strony poświęconej FCB
0
Jezuniu, dobrze, że nic mu się nie stało.! Nie wyobrażam sobie, że coś mu się mogło stać.!! Ale Alexis też zachował się bardzo nieodpowiedzialnie i nie usprawiedliwia Go nawet to, że jechał bardzo późno, gdzie no praktycznie o tej godzinie w Bcn mało samochodów jeździ, albo w ogóle. To nie znaczy, że może doginać ile chce. Miejmy nadzieje, że wyciągnie z tego konsekwencje... i to się już nie powtórzy. Dobrze, że przynajmniej pasy zapiął.!!
Cieszmy się, że nic mu nie jest.
0
Co jak co, ale szacunek się należy RM hejterku...
0
tylko, że Kompany zostaje w City, był artykuł o tym... Więc najlepszym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie Davida Luiza
0
Od nowego sezonu zacznie na pewno, w tym to już chyba nie, bo jeszcze musi przejść testy medyczne, podpisać kontrakt itd.
0
Jak donosi Mundo Deportivo w czwartek Eric Abidal ma pojawić się na konferencji prasowej wraz z prezydentem Sandro Rosellem. Podczas owej konferencji obrońca ma zakomunikować swoje odejście z klubu. Francuz, który ma zamiar kontynuować karierę piłkarską jeszcze przez rok lub dwa opuści klub 30 czerwca. Na tym jednak przygoda Erica z Barceloną się nie zakończy, ma to być tylko chwilowe pożegnanie. Po definitywnym zawieszeniu butów na kołku Abi ma dostać miejsce w strukturze klubu i pracować dla Barcelony. Podczas konferencji zawodnik ma wyjaśnić co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji, prawdopodobnie przedstawione zostaną również szczegóły dotyczące przyszłej funkcji jaką ma sprawować Abidal w klubie z Katalonii.
Mundo Deportivo
0
Neymar Senior, starczy.? -.-'
0
Cytat dnia:
Ojciec Neymara: "Mój syn powiedział mi, że marzenie o rozegraniu nawet jednego meczu z Messim jest silniejsze od tego, aby występować w jednej drużynie z Cristiano przez cały rok"
0
Ja pierdziele, a co to jest. Real jest jakąś divą czy coś, że jak Barca z nimi nie wygra to ma się wstydzić, że wygrała mistrzostwo.? Liczą się wszystkie drużyny, a nie tylko Real. Boże, widzisz i nie grzmisz...
0
RSSS w 93 min przegrywali i dokładnie 15 sek. przed zakończeniem strzeliła gola na 3:3. Brawo Sociedad.!
0
goool Pedro :) 2:0
0
jprdl myślałam, że strzelił :/
0
Villa.!!!!!!!!!!! 2:0
0
na rojadirecta.me są linki :)
0
8 goli i 9 asyst
0
gooool
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Thiago Song Iniesta - Alexis Cesc Villa
Espanyol line-up (official): C.Alvarez - JaviLopez Colotto R.Rodriguez Capdevila - Stuani V.Sanchez Verdu Forlin Wakaso - S.Garcia
0
No na pewno :)
0
Staty Neya:
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580250_10151526452467701_1998852124_n.jpg
0
Barca nie wygra LM.? Uważaj żebyś się nie przejechał człowieczku.! Kiedy kontuzje nie wystąpią w kluczowym momencie i obrona i atak, i pomoc będą we formie to są w stanie każdego pokonać ;) buźka ;*
0
Ogląda ktoś mecz Barcy Regal z Bilbao.? niezłą strate ma FCB :( jest 45:27 dla Bilbao niestety :(
0
2) David Luiz, lat 26, wysoki - 189 cm wzrostu, cena - 25.000.000 €. Dzięki swojemu wzrostowi wygrywa zdecydowanie pojedynki w powietrzu. Tak samo jak u Thiago Silvy najważniejszą zaletą jest szybkość. Ma dość dobry strzał z dystansu, potrafi także strzelać wolne, ma ciekawe przerzuty, może grać również na DP. Posiada dobrą technikę. Słyszałam gdzieś, że Chelsea chce Go sprzedać. Tylko pytanie czy by się wpasował do naszego stylu gry.? Jeśli jeden z tej dwójki przyjdzie to będę zadowolona. Natomiast jeśli chodzi o pomocników to uważam, że zarząd nie powinien kupować żadnych.!! pomocników, bo będzie niepotrzebny napych. Mamy Thiago (on z pewnością powinien coraz częściej grać, nawet kosztem Xaviego), Xaviego, Inieste, Songa, Busquetsa i dos Santosa (ten ostatni powinien być sprzedany, albo co najmniej wypożyczony do jakiegoś klubu, bo niepotrzebnie grzeje trybuny zamiast grać.)Trzeba pamiętać, że w tym sezonie pożegnamy się z paroma zawodnikami, z których mam nadzieję wyciągną jak najwięcej oraz niektórzy przyjdą z wypożyczeń, których można by posprzedawać również. Wtedy mielibyśmy pieniądze na bramkarza i obrońcę :)
0
Mamy Neymara, a teraz trzeba kupić bramkarza i środkowego obrońcę.
Jeśli chodzi o pozycję bramkarza jak już pisałam -w innym poście- najlepszym rozwiązaniem na bramkę dla Barcy będzie kupno ter Stegena. Będę stała za nim murem, jest młody, zdolny, wysoki (prawie 1.90 cm) dobrze gra nogami, ma dobry refleks, dobrze gra w przedpolu, dobrze gra jeden na jeden. Jak dla mnie bomba i to jak na tak młodego bramkarza. Nie wiem czy przychodząc do Barcelony może stać się jeszcze lepszym niż jest obecnie. Miejmy nadzieję, że tak. Według transfermarkt.pl Marc-André ter Stegen wart jest 10.000.000 € to jednak mało jak na tak utalentowanego, młodego i dobrze zapowiadającego się bramkarza. Kontrakt ważny ma do 2015r. Brać póki ktoś nam Go sprzed nosa nie zgranie.!
Jeżeli chodzi o środkowego obrońcę zawsze marzył mi się Mats Hummels. Chociaż po wczorajszym meczu nie stwierdziłam, że jednak nie pasuje do nas. Więc jeśli nie Hummels to kto.? Tutaj mam 2 kandydatów:
1) Thiago Silva, lat 29, 183 cm wzrostu. Jego zaletą jest chyba, przede wszystkim szybkość, bardzo dobre i skuteczne wślizgi. Thiago lubi uczestniczyć czasami w akcjach ofensywnych zespołu, ma zapędy pod bramkę przeciwnika, ale również ma bardzo dobre powroty pod swoją bramkę, potrafi strzelić mocno z dystansu (i tutaj kolejny plusik ;]). Co najważniejsze chyba, gra z rozwagą. Plusem jest także doświadczenie w europejskich rozgrywkach. Z Thiago Barca może stworzyć blok defensywy przez, który ciężko będzie przeciwnikom się przebrnąć. Jedynymi wadami moim zdaniem to wiek i cena, która wynosi 40.000.000 €.
0
Zgadzam się z Tobą wrinkles
0
No nareszcie.!! W końcu ta telenowela się zakończyła. Neymar, Messi, Alexis/Tello atak być może nie do powstrzymania... Czuję, że przyjście Neya na dobre nam wyjdzie:)
Neymar.! Welcome to FC Barcelona, the best club in the world.! VeB♥
0
No to teraz niech zdrowieje, zdrowie najważniejsze jest.!