Uff... no to są bardzo dobre wieści. Proponuję jeszcze odpoczynek z Saragossą, może wejść w drugiej połowie - bo wiadomo, że Leo nie wytrzyma całego meczu na ławce - no i z Levante jeśli.! uraz będzie w 100 % wyleczony być może zagra trochę dłużej albo i całe 90 min;)
Alba - Bartra - Pique - Alves lub w miejsce Bartry, Song... Albo pozostaje jeszcze jeden wariant, ale trochę ryzykowny, a mianowicie gra trójką obrońców, ale wątpię...
Kurcze mamy poważne problemy :( Szkoda, że kontuzje dotknęły nas w takim momencie, i akurat formację obrony :( Ale cóż, trzeba sobie jakoś poradzić ;)
Ja powiem, że niektórym te koszulki mogą się nie podobać, innym wprost przeciwnie. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego stylu, ale mnie się podobają. Jest to wzór bardzo oryginalny. Mnie się podobają ;)
patryk: ja jednak uważam, że to Sergio powinien tworzyć parę razem z Gerim. Jakoś Song mnie nie przekonał aby to On grywał na obronie. Lepiej na stoperze odnajdywał się Adriano, ale jest kontuzjowany... Zamiast Songa w obronie widziałabym go jako defensywny pomocnik. Może Sergio mieć problem z szybkością, ale nadrabia to swoją inteligencją. Mnie Sergio bardziej przekonał swoją grą na stoperze, aniżeli Song...
Jak donosi katalońska rozgłośnia radiowa RAC1, Barcelona być może zdecyduje się jutro na wysłanie formalnej skargi do UEFA na prowadzącego wtorkowy mecz Wolfganga Starka
0
Oficjalny skład FCB: Valdés, Alves, Cesc, Xavi, Alexis, Thiago, Bartra, Montoya, Adriano, Song i Tello
0
Uff... no to są bardzo dobre wieści. Proponuję jeszcze odpoczynek z Saragossą, może wejść w drugiej połowie - bo wiadomo, że Leo nie wytrzyma całego meczu na ławce - no i z Levante jeśli.! uraz będzie w 100 % wyleczony być może zagra trochę dłużej albo i całe 90 min;)
0
Gratulacje.!
W Barcelonie Baby BOOM ;)
0
Alba - Bartra - Pique - Alves lub w miejsce Bartry, Song... Albo pozostaje jeszcze jeden wariant, ale trochę ryzykowny, a mianowicie gra trójką obrońców, ale wątpię...
Kurcze mamy poważne problemy :( Szkoda, że kontuzje dotknęły nas w takim momencie, i akurat formację obrony :( Ale cóż, trzeba sobie jakoś poradzić ;)
0
BARCELONA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
PEDROOOOOOOOOOOOOOOO.!!!!!!!!!!!!!!
0
kurde.!!!!1
0
http://sport.tvp.pl/5189542/pilka-nozna/liga-mistrzow/transmisje/pilka-nozna-liga-mistrzow-14-finalu-fc-barcelona-paris-st-germain
0
Barcelona bench: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Thiago, Alexis, Messi
0
PSG:Sirigu - Jallet Alex ThiagoSilva Maxwell - Moura Verratti Motta Pastore - Lavezzi Ibrahimovic
Barcelona: Valdes - Alves Pique Adriano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Villa
0
Abidal.!!! ♥♥
0
SANCHEZZZZZZZZZZZ.!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Fabregas.!!! 3:0
0
Alexisss.!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Fabregas.!!!
0
Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Pique Bartra Montoya - Thiago Song Iniesta - Alexis Cesc Tello
Bench Barcelona: Oier, Abidal, Alba, Busquets, Dos Santos, Villa, Deulofeu
Mallorca line-up (official): Aouate - Hutton Nunes Bigas Kevin - Nsue Pina Alfaro Tissone Giovani - Hemed
0
Ja powiem, że niektórym te koszulki mogą się nie podobać, innym wprost przeciwnie. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego stylu, ale mnie się podobają. Jest to wzór bardzo oryginalny. Mnie się podobają ;)
0
I atak na przyszłość mamy: Bryan, Thiago, Luca. Możemy być spokojni :)
A szczęśliwym rodzicom GRATULUJĘ.!
0
patryk: ja jednak uważam, że to Sergio powinien tworzyć parę razem z Gerim. Jakoś Song mnie nie przekonał aby to On grywał na obronie. Lepiej na stoperze odnajdywał się Adriano, ale jest kontuzjowany... Zamiast Songa w obronie widziałabym go jako defensywny pomocnik. Może Sergio mieć problem z szybkością, ale nadrabia to swoją inteligencją. Mnie Sergio bardziej przekonał swoją grą na stoperze, aniżeli Song...
0
Jak donosi katalońska rozgłośnia radiowa RAC1, Barcelona być może zdecyduje się jutro na wysłanie formalnej skargi do UEFA na prowadzącego wtorkowy mecz Wolfganga Starka
0
OFFICIAL: Mascherano has suffered a knee injury and is expected to be out for 6 weeks
0
Nosz kur***************************8
0
Xaviiii.!!!!
0
KUR****** .!!!!!!!!!!!!
0
Official: Messi has a thigh mucle injury, tomorrow he will undergo more tests
0
Niech Villa idzie na środek.!!!
0
Kurde :/ Messiego nie ma :(
0
ajajajaajaj...
0
MEEEEESSSSSSSSSSSSSSSI !!!
0
Barça: Valdés, Alves, Mascherano, Piqué, Alba; Sergio, Iniesta, Xavi; Villa, Messi, Alexis.
Ławka FCB: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Cesc, Thiago, Tello
Poza kadrą: Oier, Abidal, Deulofeu
PSG: Sirigu - Jallet Alex ThiagoSilva Maxwell - LucasMoura Beckham Matuidi Pastore - Lavezzi Ibrahimovic