Powinniśmy się cieszyć, że chociaż zremisowaliśmy, że mamy punkt, bo w ostatnich minutach mogliśmy nawet tego 1 pkt nie wywieść z Mestalla.! Nasi grali jak nie nasi. Dużo strat, dużo niedokładnych podań. Gra ewidentnie się nie kleiła. Ogólnie bardzo słaby mecz. Może za tydzień nasza gra będzie wyglądała jak powinna wyglądać. Jak to na Barce przystało :) a teraz czas na przerwę reprezentacyjną... Jak ja jej nie lubie...
0
szkoda straconego gola...
0
wejście smoka ;D
0
Tello.!!!!!!!!!!!!1
0
Vilaaaaa.!!! 3:0
0
ajajaj...
0
Messsi 2:0
0
ALEXISSSS.!!!!
0
Skład Barcelony: Valdes, Adriano, Pique, Puyol, Alba, Thiago, Song,Iniesta, Alexis, Messi, Villa
21Skład Getafe: Codina; Miguel Torres, Alexis, Lopo, Escudero; Michel, Borja, Pedro León, Abdel Barrada, Gavilán, Colunga
0
kibicbarcy678: napisałam, że się mały błąd wkradł ;)
0
Skład Barcy: Valdes, Adriano, Puyol, Pique, Song , Thiago, Iniesta, Alexis, Messi i Villa
0
Valdes, Adriano, Puyol, Pique, Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi i Villa :D
Przepraszam, koło Songa mały błąd się wkradł ;)
0
Skład Barcy: Valdes, Adriano, Puyol, Pique, Song Dawn, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi i Villa
0
Mamy to.!!! BARCA.!♥
0
Na razie kiepsko wygląda ta gra.... miejmy nadzieję, że w drugiej połowie się poprawią, bo jeśli tak dalej pójdzie to przegramy to spotkanie.!!
0
Tylko pozostaje pogratulować i piąć się dalej :)
0
saratina: a czy ktoś Tobie 'muwił', że 'muwi' się pisze przez 'ó' a nie 'u'
0
Ale Argentyna leje Szwecje :D już 3:1 :)
0
poda ktoś transmisję do meczu Argentyny.? Byłabym bardzo wdzięczna :)
0
Pedroo ;) 3:1 ależ się Barceloniści rozstrzelali :)
0
que: Puyol, a jak Puyola nie ma to Ramos :)
0
PEDROOOOO.! 2:1
0
yyyy... jaki spalony.?
0
Fabs i 1:0 :)
0
https://x.com/shakira/status/298477730704531456/photo/1
To Pique ma takie wielkie dłonie ;p przy tej malutkiej główce, to się raczej nie dziwię, bo to maleństwo ma dopiero prawie 3 tygodnie...
0
Jaki słodki Bobasek... ;)) Śliczny jak mamusia i tatuś :)
0
Powinniśmy się cieszyć, że chociaż zremisowaliśmy, że mamy punkt, bo w ostatnich minutach mogliśmy nawet tego 1 pkt nie wywieść z Mestalla.! Nasi grali jak nie nasi. Dużo strat, dużo niedokładnych podań. Gra ewidentnie się nie kleiła. Ogólnie bardzo słaby mecz. Może za tydzień nasza gra będzie wyglądała jak powinna wyglądać. Jak to na Barce przystało :) a teraz czas na przerwę reprezentacyjną... Jak ja jej nie lubie...
0
Messsi :D 1:1
0
Karny ...
0
kurczaki no..... -.-'
0
Rezerwowi: Pinto, Adriano, Puyol, Song, Thiago, Villa, Alexis