Cesc podawał do Messiego. Messi uderzał na bramkę, ale Pedro ją dotknął piłka zmieniła tor lotu i gol zaliczony Pedro. Przynajmniej ja tak to zinterpretowałam ;)
Bardzo przyjemnie się czyta takie wywiady. Szkoda tylko, że taki krótki... Wiem, że się powtarzam, ale Messi skromny jak zawsze ;) Życzę Mu i całej FC Barcelonie żeby 2013r. był jeszcze lepszy niż zeszły. Życzę aby zdobyli jak najwięcej tytułów, Messiemu, aby ojcostwo Mu służyło, a Tito zdrówka, bo jak to Leo powiedział, zdrowie najważniejsze :)
Busquets jest naszym cichym bohaterem i wielkim skarbem dla tej drużyny. Jest jednym z najbardziej niedocenionych piłkarzy na jego pozycji. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Barcy bez Sergio. To On jest fundamentem tej drużyny. Miejmy nadzieję, że kontuzje będą omijały Go szerokim łukiem, a On nadal będzie doskonalić swoją grę i w przyszłości zakończy karierę tam gdzie zaczął, czyli w Barcelonie :)
Szczerze powiedziawszy to z taką grą Rossoneri nie mają szans w LM niestety... Choć uważam, że trzeba będzie być skoncentrowanym w tych meczach, gdyż Milan w ciągu 2 min strzelił 2 gole i tym samym zmniejszył rozmiary porażki.. VeB♥
0
Karny ;)
0
Pedro.!!!!! Pedro wraca :DD Asysta : Busquets ;)
0
Cesc podawał do Messiego. Messi uderzał na bramkę, ale Pedro ją dotknął piłka zmieniła tor lotu i gol zaliczony Pedro. Przynajmniej ja tak to zinterpretowałam ;)
0
Xaviii :D asysta Iniesta ;D
0
Jeszcze jeden.!!!
Ps. Prieto hat trick :D
0
Ja piedziele no..... :/
0
Eee... 3:2... niech Sociedad to odrobi, bo stać ich na to.!
0
2:2 :D
0
To sobie długo pograł Adam...
0
Adan czerwo...
0
Bardzo przyjemnie się czyta takie wywiady. Szkoda tylko, że taki krótki... Wiem, że się powtarzam, ale Messi skromny jak zawsze ;) Życzę Mu i całej FC Barcelonie żeby 2013r. był jeszcze lepszy niż zeszły. Życzę aby zdobyli jak najwięcej tytułów, Messiemu, aby ojcostwo Mu służyło, a Tito zdrówka, bo jak to Leo powiedział, zdrowie najważniejsze :)
0
No to nie za fajnie będzie... Kontuzje już nas wszędzie łapią eh -.-' Zdrowiej nam Navarro!
0
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3CAT
0
Jak zawsze Messi przed Ronaldo... nie dziwmy się, że ciągle smutny jest ;D
0
Barcaaa.! ♥
0
Navarrooooo.!!! 73-64
0
No nie powiem... mały wymiata :)
0
Busquets jest naszym cichym bohaterem i wielkim skarbem dla tej drużyny. Jest jednym z najbardziej niedocenionych piłkarzy na jego pozycji. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Barcy bez Sergio. To On jest fundamentem tej drużyny. Miejmy nadzieję, że kontuzje będą omijały Go szerokim łukiem, a On nadal będzie doskonalić swoją grę i w przyszłości zakończy karierę tam gdzie zaczął, czyli w Barcelonie :)
0
Messi jak zawsze klasa... i ta jego skromność :3
0
Szczerze powiedziawszy to z taką grą Rossoneri nie mają szans w LM niestety... Choć uważam, że trzeba będzie być skoncentrowanym w tych meczach, gdyż Milan w ciągu 2 min strzelił 2 gole i tym samym zmniejszył rozmiary porażki.. VeB♥
0
Brawo Malaga.!!!
0
Santa Cruz!!!!!!!!!
0
GOOOOO !!
0
Iscoooo!!
0
Tellllo :DD
0
Messssssssssiii :D
0
Ah te słupki no.. :/
0
Goool Xavi :D asysta Albaa :D
0
Ajajajaaj... :/
0
Valdés, Alves, Piqué, Xavi, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro i Alba