0

Karny ;)

0

Pedro.!!!!! Pedro wraca :DD Asysta : Busquets ;)

0

Cesc podawał do Messiego. Messi uderzał na bramkę, ale Pedro ją dotknął piłka zmieniła tor lotu i gol zaliczony Pedro. Przynajmniej ja tak to zinterpretowałam ;)

0

Xaviii :D asysta Iniesta ;D

0

Jeszcze jeden.!!!

Ps. Prieto hat trick :D

0

Ja piedziele no..... :/

0

Eee... 3:2... niech Sociedad to odrobi, bo stać ich na to.!

0

2:2 :D

0

To sobie długo pograł Adam...

0

Adan czerwo...

0

Bardzo przyjemnie się czyta takie wywiady. Szkoda tylko, że taki krótki... Wiem, że się powtarzam, ale Messi skromny jak zawsze ;) Życzę Mu i całej FC Barcelonie żeby 2013r. był jeszcze lepszy niż zeszły. Życzę aby zdobyli jak najwięcej tytułów, Messiemu, aby ojcostwo Mu służyło, a Tito zdrówka, bo jak to Leo powiedział, zdrowie najważniejsze :)

0

No to nie za fajnie będzie... Kontuzje już nas wszędzie łapią eh -.-' Zdrowiej nam Navarro!

0

Jak zawsze Messi przed Ronaldo... nie dziwmy się, że ciągle smutny jest ;D

0

Barcaaa.! ♥

0

Navarrooooo.!!! 73-64

0

No nie powiem... mały wymiata :)

0

Busquets jest naszym cichym bohaterem i wielkim skarbem dla tej drużyny. Jest jednym z najbardziej niedocenionych piłkarzy na jego pozycji. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Barcy bez Sergio. To On jest fundamentem tej drużyny. Miejmy nadzieję, że kontuzje będą omijały Go szerokim łukiem, a On nadal będzie doskonalić swoją grę i w przyszłości zakończy karierę tam gdzie zaczął, czyli w Barcelonie :)

0

Messi jak zawsze klasa... i ta jego skromność :3

0

Szczerze powiedziawszy to z taką grą Rossoneri nie mają szans w LM niestety... Choć uważam, że trzeba będzie być skoncentrowanym w tych meczach, gdyż Milan w ciągu 2 min strzelił 2 gole i tym samym zmniejszył rozmiary porażki.. VeB♥

0

Brawo Malaga.!!!

0

Santa Cruz!!!!!!!!!

0

GOOOOO !!

0

Iscoooo!!

0

Tellllo :DD

0

Messssssssssiii :D

0

Ah te słupki no.. :/

0

Goool Xavi :D asysta Albaa :D

0

Ajajajaaj... :/

0

Valdés, Alves, Piqué, Xavi, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Sergio, Pedro i Alba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?