0

Kur...... 1:1 :/

0

Pedrooooo.!!! 1:0

0

BarcaOgien, Damoon: niestety znalazłam tylko to, może w jakimś małym stopniu się to przyda :)

http://www.fcbarcelona.com/members/fidelity-card/detail/card/commitment-card

0

Jeśli Villa dostał w końcu! powołanie na mecz, to niech w końcu! zagra od pierwszej połowy.!! Nie zdziwiłabym się jakby-odpukać w niemalowane-Villa chciałby się przenieść do innego klubu. Przecież On kocha grać w piłkę! , a nie siedzieć na ławce... Więc miejmy nadzieję, że zagra, ale nie 10 czy 15 min. tylko jakiś dłuższy wymiar czasu :)

0

Facebokowo od Gerarda:
We are happy to announce the birth of Milan Piqué Mebarak, son of Shakira Mebarak and Gerard Piqué, born January 22nd at 9:36pm, in Barcelona, Spain.
The name Milan (pronounced MEE-lahn), means dear, loving and gracious in Slavic; in Ancient Roman, eager and laborious; and in Sanskrit, unification.
Just like his father, baby Milan became a member of FC Barcelona at birth.
The hospital confirmed that the couple’s first child weighed approximately 6lbs. 6 ounces, and that both mother and child are in excellent health.

JimMorrisonFCB: Nie to nie jest żaden wymóg QF.!! Pierwsze nazwisko jest ojca dziecka, drugie matki ;) (jeśli sie mylę to proszę mnie poprawić)

0

El Capitano ma serce w kolorze Blaugrana to co się dziwić, że chce zostać tu w Barcelonie do końca swojej kariery... Szacuneczek Puyi♥

0

Po Kościółku zasiądziemy przed telewizorami aby wspierać naszych :D

0

0

zdf: a Ty co.? Wróżbitą jesteś.? Jak mnie to denerwuje, że ludzie piszą takie bzdury, że Messi nie poradzi sobie tam czy tam.... Skąd to wiesz.? ]
I nie rozumiem też gadania, że Messi żeby udowodnić, że jest najlepszy to musi pokazać się w lidze angielskiej... Obłęd ()jak dla mnie)....

0

No trzeba powiedzieć, że tabela asyst ładnie się nam na razie przedstawia. Oby tak :) Messi niszczy system. Niekiedy zdarzało mu się zagrać słaby mecz, ale to nie przeszkadza mu strzelić bramek :) Xavi? Xavi to król podań :) Coś czuję, że ten sezon może być wyjątkowy dla nas i Barcy :)

0

Świetna wiadomość.! Oby grał z nami jak najdłużej i kontuzje omijały Go szerokim łukiem :D
a tak poza tematem: Jak donosi katalońskie Mundo Deportivo, dziennikarze dziennika dotarli do sekretnych informacji z jednego ze szpitali w Barcelonie, z których wynika, że jutro powinno się urodzić dziecko Gerarda Piqué i Shakiry. Ostatnio pojawiało się wiele zdjęć przedstawiających parę wspólnie, na których można było zobaczyć zaawansowaną ciążę kolumbijskiej celebrytki. Jeśli potwierdzą się informacje Mundo Deportivo, jutro Twittera i pozostałe serwisy społecznościowe z pewnością zaleją informacje związane z narodzinami dziecka pary.
Ciekawe czy to jest prawda czy tylko fałszywe doniesienia Deportivo.?

0

0

conveluki: ależ jesteś pesymistą :) Ja myślę, że oni będą chcieli się zrewanżować i udowodnić swoim kibicom, że to był wypadek przy pracy. Będą dążyli do tego aby mecz z Malagą wygrać, bo wiedzą, że to jest ich ostatnia szansa. Jeśli się nie przyłożą to odpadną, a tego pewnie nie chcą. Pozdrawiam :)

0

DUMNI ZWYCIĘSTWA, WIERNI PO PORAŻCE.!!!
Pamiętajcie, że to kiedyś musiało się stać, to nie są roboty, a ludzie, tacy jak my.! Co do meczu to nie będę komentowała, bo niestety nie miałam możliwości go zobaczenia. Teraz jak najszybciej powinniśmy zapomnieć o tym meczu i skupić się na rewanżu z Malagą ;)

0

To tylko trzymać mocno kciuki za naszych.! Oby mieli dobrą formę i do tego czasu żadnych kontuzji. Matko, co ja gadam.? Żeby kontuzje omijały wszystkich szerokim łukiem, a będzie dobrze :D

0

No to jest okazja by Messi to zmienił tym bardziej, że w tym sezonie lubi strzelać poza domem :).
Co do meczu to nie będzie należał do łatwych, choć liczę na naszych Chłopaków. Nie oczekuję na 5:0, może to być wygrana nawet 1 bramką. Ważne jednak żeby zostawili swoje całe serce na boisku i żeby cieszyli się tym co kochają :)

0

boski cristiano:
Kim jesteśmy? - Kibicami Barcy!
Czego NIE chcemy? - takich hejterów jak Ty!!!!

0

Przepraszam, że nie na temat, ale...
David Villa nie pojedzie z zespołem na mecz z Realem Sociedad z powodu naciągniętego mięśnia dwugłowego.
Pełna kadra na mecz: Valdés, Pinto, Alves, Adriano, Montoya, Piqué, Puyol, Alba, Mascherano, Bartra, Song, Xavi, Cesc, Busquets, Thiago, Iniesta, Tello, Pedro, Alexis i Messi

0

Cz. III
Konferencja prasowa Tito:
Remis z Màlagą...
Ten wynik nie zmienia naszego podejścia, naszego planu na jutrzejszy mecz w lidze. Będziemy musieli dać z siebie jeszcze więcej w rewanżu na La Rosaleda. Ponadto, nie zapominajmy, że liga jeszcze nie jest zamknięta, do końca zostało 19 kolejek.
Real Sociedad...
Nasz jutrzejszy rywal to silny zespół. Będziemy musieli wznieść się na wyżyny, aby ich pokonać, gdyż przeciwko nam grają naprawdę dobrze.
Mamy 11 punktów przewagi nad Atletico, jednak nie zmienia to faktu, że wystarczy jedno nasze potknięcie i może zacząć robić się nerwowo.
Pep w Bundeslidze...
Wspaniała wiadomość dla każdej osoby zainteresowanej tą ligą. Będziecie się tam nim cieszyć.

0

Cz. II
Konferencja prasowa Tito:
Kontrakt Valdésa...
Z tego, co wiem, klub nie zdążył przedstawić Victorowi żadnej oferty. Pojawił się krótki komunikat i sprawa została zamknięta. Nie chodziło tu o pieniądze.
W przeszłości, mówiąc o nowym kontrakcie dla Victora, opierałem się wyłącznie na swoich przeczuciach. Victor był zadowolony z gry dla klubu. Dobrze, że Valdés poinformował nas o decyzji już teraz. Mamy 18 miesięcy na znalezienie odpowiedniego zastępcy.
Ludzie powinni wspierać Victora do końca jego pobytu w klubie. Pomoże to nie tylko jemu, ale i całej drużynie.
Jestem przekonany, że znajdziemy odpowiedniego zastępcę Valdésa. Pozycja bramkarza jest specyficzna w całym świecie futbolu, nie tylko w Barcelonie, jednak damy radę. Na rynku można wypatrzeć wielu wspaniałych golkiperów, jednak w przypadku Dumy Katalonii sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż od kandydata wymagamy świetnej gry nogami.
Czy Victor zmieni swoje zdanie w przyszłości? Cóż, nie wiem, nie jestem wróżką. Wydaje mi się jednak, że sporo powiedział, iż to przesądzone, zdecyduje się na opuszczenie klubu.
Czy Victor odejdzie od nas już latem? Nie wiem, naprawdę nie wiem. Mówiłem już - nie jestem wróżką, a tylko trenerem. Nie miałem nawet czasu o tym pomyśleć. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

0

Cz. I
Z konferencji prasowej Tito:
Kontrakt Valdésa...
Cóż, rozumiem jego decyzję. Każdy ma prawo do gry w innym klubie. Chce, abyśmy uszanowali jego decyzję i to zrobimy. Do momentu, dopóki gra w barwach Barcelony, będziemy mu pomagać, tak samo jak on pomaga nam. Rozmawiałem z nim osobiście. Nie powiedział, że chce odejść. Dał mi tylko do zrozumienia, iż nie przedłuży kontraktu.
Victor powinien opuścić klub w zgodzie ze wszystkimi, zasłużył sobie na to swoim zachowaniem i grą dla nas w przeszłości. Victor jest wolnym, rozsądnie myślącym człowiekiem, który chce spróbować swoich sił w innym miejscu. Rozumiemy to i szanujemy.
Valdés będzie pewniakiem do bramki, jeśli tylko utrzyma obecną dyspozycję.
O decyzji Victora dowiedziałem się po rozmowie z Zubizarretą tuż po zakończeniu spotkania z ojcem i agentem piłkarza.
Reakcja kibiców na decyzję Victora? Cóż, nie oszukujmy się - dla takiego piłkarza jak Victor na takie deklaracje nie ma dobrego momentu. Szanujemy jego decyzję.

0

Tito: "Rozmawiałem z Victorem, ale to o czym rozmawialiśmy to sprawa prywatna. Przede wszystkim proszę o uszanowanie jego decyzji, każdy ma prawo żyć i pracować gdzie chce. Victor nie powiedział, że chce odejść, tylko że nie chce przedłużyć kontraktu. Pozwólmy mu pracować i należy mu się wsparcie, takie jak dotychczas, bo zasługuje na godne odejście z klubu."

0

Według wielu hiszpańskich mediów agent Victora Valdesa, pan Gines Carvaja, oficjalnie poinformował dzisiaj, że jego klient nie ma zamiaru przedłużać wygasającego w 2014 roku kontraktu z klubem.

0

A i zapomniałam dopisać, że Barca nie będzie wiecznie wygrywać. To są też ludzie i ma prawo im się zdarzyć słabszy dzień.!

0

Nie rozumiem narzekań na Alexisa... Wiem, że jego forma nie wygląda najlepiej, ale nie rozumiem dlaczego zwalacie całą winę na Sancheza. W drugiej połowie było widoczne, że jakby drużyna odpuściła i była pewna, że utrzymają ten wynik do końca... Winna tego remisu jest CAŁA DRUŻYNA, a nie jeden zawodnik!!! Cóż w rewanżu trzeba będzie wystawić jak najbardziej możliwy silny skład i wygrać ten dwumecz jeśli chcemy dalej grać w PK !!!

P.S: Teraz czekam ma minusy....

0

Teraz wszystko w rękach Messiego

0

No ja pierdziele no... wiedziałam, że tak będzie :/

0

Mam wrażenie, że to Malaga gra z przewagą zawodników, a nie my... Wy też tak macie.?

0

Messi ależ się poddenerwował....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?