No to Kochani... jedziemy na Wembley.!!!!! Naprawdę dzisiaj Barcelona zagrała niesamowicie.! Dzisiaj wszystko nam wychodziło. Leo - co byśmy bez Niego zrobili.? Xavi - dwie asysty.! Iniesta - nie straci ręki.!!! Busquets - był zawsze tam, gdzie powinien. Valdes - w końcu czyste konto.!!! Ach.. mozna wymieniać i wymieniać.! Jestem bardzo szczęśliwa. Obyśmy cieszyli się na koniec CL tak jak teraz, gdy będziemy wznosić Puchar Europy.!!! REMONTADA ES POSIBLE.!!! Visca Barca y Visca Catalunya♥
Czy to tylko mi się wydaje, że Alexis gra o niebo lepiej bez Messiego niż z nim.? Alexis jak gra z Leo to Go ciągle szuka, nie drybluje i.t.p. A teraz.? Cud, miód i orzeszki. Takiego chce oglądać Alexisa.! ;)
Co prawda nie podzielam takiego zachowania, ale w tym przypadku jestem po stronie Valdesa.! Każdy może się nieźle wpienić i to w takim meczu, kiedy to sędzia wypacza wynik meczu.!! Choć w tym przypadku ciała dał sędzia liniowy, no ale cóż... czasu się już nie cofnie... Może Valdes zbyt nerwowo zareagował jak na kapitana, ale siedzieć cicho i udawać, że wszystko jest OK to też nie wypada...
Pedro w ogóle niewidoczny. W drugiej połowie Tello chciałabym zobaczyć. Alves. Gdzie jest ten Alves, który był jak ściana.? Nie do przejścia.? No gdzie.? Ogólnie mecz nie porywa, liczę na małe zwycięstwo, choć remis też nie jest zły ;)
Shadow_Man: a jak się ma czuć.? Pewnie mu źle z tym, ale co może poradzić na to.? Mi również to się nie podoba, taki piłkarz jakim jest David Villa nie powinien siedzieć na ławce i to jeszcze w takim meczu.! Nie wiem dlaczego Tito nie wystawia Go częściej w podstawowej 11, bo na pewno już się wyleczył fizycznie i psychicznie po tej okropnej kontuzji...
Jak dla mnie to ta 'ciekawostka' nie jest zbyt optymistyczna przed meczem z Milanem, niestety.. :( Sami widzicie, że w KAŻDYM meczu tracimy przynajmniej jedną bramkę. Trudno nam wygrać mecz na 0 tyłu :( Jakakolwiek utrata bramki z AC Milanem oddala nas od LM. Musimy wygrać 3:0 czy 4:1 lub wyżej. No chyba, że ktoś woli jeszcze brać pod uwagę 2:0 dla Barcy i dogrywka. Ehh... skomplikowaliśmy sobie rewanż niemiłosiernie, ale ja wierzę w naszych.! Wierzę i wiem, że na CN nasza gra będzie zupełnie inaczej wyglądać niż na SS. Jak powiedział Xavi: 'Temu pokoleniu brakuje historycznej remontady' Uważam, że nadszedł już czas. Czas na remontade.!
0
No to Kochani... jedziemy na Wembley.!!!!! Naprawdę dzisiaj Barcelona zagrała niesamowicie.! Dzisiaj wszystko nam wychodziło. Leo - co byśmy bez Niego zrobili.? Xavi - dwie asysty.! Iniesta - nie straci ręki.!!! Busquets - był zawsze tam, gdzie powinien. Valdes - w końcu czyste konto.!!! Ach.. mozna wymieniać i wymieniać.! Jestem bardzo szczęśliwa. Obyśmy cieszyli się na koniec CL tak jak teraz, gdy będziemy wznosić Puchar Europy.!!! REMONTADA ES POSIBLE.!!! Visca Barca y Visca Catalunya♥
0
goooooooooooool
0
Skład Milanu: Abbiati, Abate, Zapata, Mexès, Constant, Flamini, Ambrosini, Montolivo, Niang, Boateng, El Shaarawy
0
Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Villa and Messi
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Onb2n7EswuQ
0
Myślę, że piłkarze są w stanie dokonać tej remontady, wygrać i awansować do dalszych rozgrywek.! Pełna koncentracja. I Barca może to wygrać .!
0
Czy to tylko mi się wydaje, że Alexis gra o niebo lepiej bez Messiego niż z nim.? Alexis jak gra z Leo to Go ciągle szuka, nie drybluje i.t.p. A teraz.? Cud, miód i orzeszki. Takiego chce oglądać Alexisa.! ;)
0
ALEXISSSSS.!!!!
0
ehh... szkoda :( żeby tylko się to nie zemściło
0
Villla.?????
0
Pinto, Dani Alves, Mascherano, Puyol, Adriano, Song, Cesc, Thiago, Villa, Alexis i Tello
0
Co prawda nie podzielam takiego zachowania, ale w tym przypadku jestem po stronie Valdesa.! Każdy może się nieźle wpienić i to w takim meczu, kiedy to sędzia wypacza wynik meczu.!! Choć w tym przypadku ciała dał sędzia liniowy, no ale cóż... czasu się już nie cofnie... Może Valdes zbyt nerwowo zareagował jak na kapitana, ale siedzieć cicho i udawać, że wszystko jest OK to też nie wypada...
0
Valdes czerwo
0
Niech Tito wróci.!!!
0
Ja pierdziele noooo.....
0
Valdesss.!!!
0
Dlaczego Ville ściągają, a nie Pedro.? Ja nie rozumiem...
0
Brawo Valdes.!
0
Pedro w ogóle niewidoczny. W drugiej połowie Tello chciałabym zobaczyć. Alves. Gdzie jest ten Alves, który był jak ściana.? Nie do przejścia.? No gdzie.? Ogólnie mecz nie porywa, liczę na małe zwycięstwo, choć remis też nie jest zły ;)
0
MESSSSSSSSSSSSSSI:D
0
zaczyna się kurde.... :/
0
Ławka FCB: Pinto, Puyol, Adriano, Song, Cesc, Alexis, Tello
0
Oficjalny skład Realu Madryt: DiegoLopez - Ramos Varane Pepe Coentrao - Modric Kaka Essien - Callejon Morata Benzema
0
Oficjalny skład FC Barcelony: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Sergio, Thiago, Iniesta; Villa, Messi i Pedro
0
Shadow_Man: a jak się ma czuć.? Pewnie mu źle z tym, ale co może poradzić na to.? Mi również to się nie podoba, taki piłkarz jakim jest David Villa nie powinien siedzieć na ławce i to jeszcze w takim meczu.! Nie wiem dlaczego Tito nie wystawia Go częściej w podstawowej 11, bo na pewno już się wyleczył fizycznie i psychicznie po tej okropnej kontuzji...
0
Korekta w Realu.! Zamiast Pepe, Arbeloa
0
Diego López; Ramos, Pepe, Varane, Coentrao; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano; Higuaín
0
Przepraszam pomyliłam składy za Ville, Iniesta :/
0
skład Barcelony: Pinto - Alves Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa
MVP♥♥
0
Jak dla mnie to ta 'ciekawostka' nie jest zbyt optymistyczna przed meczem z Milanem, niestety.. :( Sami widzicie, że w KAŻDYM meczu tracimy przynajmniej jedną bramkę. Trudno nam wygrać mecz na 0 tyłu :( Jakakolwiek utrata bramki z AC Milanem oddala nas od LM. Musimy wygrać 3:0 czy 4:1 lub wyżej. No chyba, że ktoś woli jeszcze brać pod uwagę 2:0 dla Barcy i dogrywka. Ehh... skomplikowaliśmy sobie rewanż niemiłosiernie, ale ja wierzę w naszych.! Wierzę i wiem, że na CN nasza gra będzie zupełnie inaczej wyglądać niż na SS. Jak powiedział Xavi: 'Temu pokoleniu brakuje historycznej remontady' Uważam, że nadszedł już czas. Czas na remontade.!