Tej.. Oko.! Może wyluzujesz co.? Przestań hejtować VV. Rozumiem gdyby ta bramka była na wagę złota i gdybyśmy ten mecz przegrywali, ale, że mając 2-bramkowe prowadzenie i jeszcze narzekasz.? Polakowi jednak nie dogodzisz...
Co do meczu to Barca spisała się na 5. Messi 1 bramka, 2 asysty - cud, miód i orzeszki :) A bramka Thiago.? Mmmm... Cesca też niczego sobie :) Szkoda zmarnowanej sytuacji Alexisa :( Może wtedy zamknął by 'jadaczki' hejterom. Podsumowując: Barca kończy pierwszą rundę z 55 punktami, 18 punktową przewagą nad odwiecznym rywalem i bilansem 18-1-0. Niesamowite.!!!
P.S.: Ciekawostka:Tylko dwóm drużynom w historii udało się wygrać hiszpańską ligę nie odnosząc porażki w całych rozgrywkach: Athletic Club w 1930 i Realowi Madryt w 1933 roku.
Miejmy nadzieję, że Dumie Katalonii uda się ta sztuczka i wpisze się (po raz kolejny.xD) do historii futbolu, gdzie w tym sezonie nie dozna ani jednej porażki :)
Oglądałam ten mecz i powiem, że pierwsza połowa znakomita. W drugiej Barca trochę oddała inicjatywę gościom co wynika z przegranej trzeciej kwarty. Zauważyłam, że troszkę Barca się zaczęła denerwować, gdy Navarro doznał kontuzji. Ciężar na swoje barki próbował zabrać Mickeal Tomić. W drugiej połowie brakowało mi rzutów za trzy, ale ważne, że mecz został wygrany przez naszych ;)
Nawet fajny pomysł... tylko mam jedno ALE. Zdecydowanie Busquets za Alonso.!! Alonso widać kompletnie bez formy.. no i mam pewne wątpliwości co do Marcelo. Teraz leczy kontuzje i nie wiadomo jaką formę będzie miał..
Może to być dla niego ważny moment w karierze. Powinien iść na wypożyczenie i dalej się rozwijać, nie grzać ławę, co może mocno negatywnie wpłynąć na jego karierę piłkarską..
yyy... żonie.? Czy coś mnie ominęło? Wzięli jakiś potajemny ślub czy co.? A tak ogólnie to jestem ciekawa ile jeszcze Leo zdobędzie ZP. Miejmy nadzieję, że jak najwięcej ;)
0
Puyiiii!!!♥♥
0
Messsiiii !!! Dobrze że Go mamy :D
0
ajajajajaajaj.... :/
0
Pinto, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Montoya, Adriano, Song i Tello
Kameni; Gamez, S. Sanchez, Weligton, Eliseu, Seba, Camacho, Iturra, Portillo, Buonanotte i Saviola
0
WiernyKibic111: no wiesz.. dla Messiego nie ma rzeczy niemożliwych więc jest duże prawdopodobieństwo, że tal ;)
0
Orłoś: napisze, że sędziowanie było na najwyższym poziomie ;D
0
Xavi6:) : Pewnie napisze, że sędziowanie było na najwyższym poziomie :D
0
No niestety :( Szkoda Valencii... mam nadzieję, że jeśli pokonamy Malagę to dokopiemy tak Madrytowi, że się nie pozbiera! Tego bym chciała :DD
0
Strasznie nudnawy ten mecz niby wielkiego Realu... gra takie dno... a jeszcze prowadzą... cóż trzymam kciuki za Valencie :)
0
DanielOSW:
Ciekawostki biorę z fcbloga na fb :) Czasami też przed meczami Barcy takie info pojawiają się na Twitterze :)
0
Argentyński obrońca Malagi, Martín Demichelis:
"W drugiej połowie miałem ochotę bić Barçy brawo."
Z wywiadu dla COPE, za sport.es
Ciekawostka na dobranoc: w ten weekend wszystkie drużyny piłkarskie Barçy, od najmłodszej (prebenjami) po pierwszą, wygrały swoje mecze.
0
Tej.. Oko.! Może wyluzujesz co.? Przestań hejtować VV. Rozumiem gdyby ta bramka była na wagę złota i gdybyśmy ten mecz przegrywali, ale, że mając 2-bramkowe prowadzenie i jeszcze narzekasz.? Polakowi jednak nie dogodzisz...
Co do meczu to Barca spisała się na 5. Messi 1 bramka, 2 asysty - cud, miód i orzeszki :) A bramka Thiago.? Mmmm... Cesca też niczego sobie :) Szkoda zmarnowanej sytuacji Alexisa :( Może wtedy zamknął by 'jadaczki' hejterom. Podsumowując: Barca kończy pierwszą rundę z 55 punktami, 18 punktową przewagą nad odwiecznym rywalem i bilansem 18-1-0. Niesamowite.!!!
P.S.: Ciekawostka:Tylko dwóm drużynom w historii udało się wygrać hiszpańską ligę nie odnosząc porażki w całych rozgrywkach: Athletic Club w 1930 i Realowi Madryt w 1933 roku.
Miejmy nadzieję, że Dumie Katalonii uda się ta sztuczka i wpisze się (po raz kolejny.xD) do historii futbolu, gdzie w tym sezonie nie dozna ani jednej porażki :)
0
Thiago.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Busquets.!!
0
Fabs!!!!!!! 2:0
0
Fabs.? Dlaczego to nie wpadło.?
0
MESSSSSI 1:0
0
Oglądałam ten mecz i powiem, że pierwsza połowa znakomita. W drugiej Barca trochę oddała inicjatywę gościom co wynika z przegranej trzeciej kwarty. Zauważyłam, że troszkę Barca się zaczęła denerwować, gdy Navarro doznał kontuzji. Ciężar na swoje barki próbował zabrać Mickeal Tomić. W drugiej połowie brakowało mi rzutów za trzy, ale ważne, że mecz został wygrany przez naszych ;)
0
Ale natręciuch z tego całego Abramowicza... Nie wiem w jaki sposób Pep musiałby Mu odmówić, żeby ten w końcu się odczepił....
0
Alexissss :DD 5:0
0
ALEXISSSSSSSSSSSSSSSSSS :DDD
0
Villla!!!!!!!!!!!!!!!!1 2:0
0
Thiago ;D 1:0
0
Nawet fajny pomysł... tylko mam jedno ALE. Zdecydowanie Busquets za Alonso.!! Alonso widać kompletnie bez formy.. no i mam pewne wątpliwości co do Marcelo. Teraz leczy kontuzje i nie wiadomo jaką formę będzie miał..
0
Może to być dla niego ważny moment w karierze. Powinien iść na wypożyczenie i dalej się rozwijać, nie grzać ławę, co może mocno negatywnie wpłynąć na jego karierę piłkarską..
0
yyy... żonie.? Czy coś mnie ominęło? Wzięli jakiś potajemny ślub czy co.? A tak ogólnie to jestem ciekawa ile jeszcze Leo zdobędzie ZP. Miejmy nadzieję, że jak najwięcej ;)
0
Wielkie brawa dla Leo :) Chociaż miałam cichą nadzieję, że Iniesta zgarnie ją, ale ważne, że ZP zostaje w Barcelonie ;)
0
0
http://www.fifa.com/mm/document/ballond'or/playeroftheyear(men)/01/98/07/84/fboawardmenplayer2012-bycountry.pdf
0
Kurde drugi raz odgwizdali sędziowie spalonego, którego nie było. Powoli to zaczyna mnie irytować, choć wygrywamy 4:0...