0

A Pedro.? Jak na złość nikt Go nie chce...

0

Szkoda Młodzików :(

0

Najlepszego Dani ;)

0

Błąd: Messi ma 46 goli w sumie w sezonie, a nie 45 :) Wychodząc z ławki rezerwowych nastrzelał 6 bramek :)

0

MESSI.!!!

0

MSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI.!!!!

0

VILLLA 2:2

0

kurde......1:2

0

no kurcze no....

0

ALEXISSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

0

1:0 :/

0

Abidal i dos Santos na trybunach.

0

Bench Barcelona: Oier, Montoya, Bartra, Busquets, Thiago, Cesc, Messi

0

Pinto, Alves, Piqué, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Alba, Adriano, Song i Tello

0

subiektywny: szmate to masz w domu i możesz sobie nią tyłek podcierać jak papieru zabraknie... trochę szacunku, nie jesteś u siebie

0

BVB.!!!! :)

0

shitt.....

0

Atleticoooo.!

0

1:0 :/

0

jakby ktoś był zainteresowany to link można poszukać na rojadirecta.me

0

LEWY.!!!! 4:1

0

karny dla BVB.!!!!

0

Z sprzedaży zawodników jakieś 'grosze'by się uzbierały, co można by przebudować skład, odmłodzić ją. I co najważniejsze. Dawać jak najwięcej szans Thiago.!! Jak mamy budować zespół na lata skoro nie dajemy szans młodym.?
Tak jak ktoś napisał, mogłabym obejść się pucharami na sezon czy dwa,ale ten czas trzeba wykorzystać na budowanie drużyny. Choć wcale tak nie musi być. Wystarczy, że młodziki będą coraz więcej minut grali, a będzie dobrze.
Przepraszam jeżeli są jakieś błędy, czy teks jest niespójny, ale emocje jeszcze mnie trzymają i nie ta pora na tak intensywne myślenie.

0

Jeszcze jedno chcę powiedzieć: myślę, że to jest czas na małą przebudowę FC Barcelony.! Kilku zawodników powinno odejść, a kilku przyjść. Po pierwsze kupić doświadczonego, najlepiej młodego obrońcę.! To jest priorytet.! Tzn. to powinien być priorytet. Jeżeli FCB nie chce zarobić na VV, chcą aby ten wypełnił swój kontrakt, to po drugie kupić dobrego bramkarza - nazwiskami nie bd rzucała, bo nie jestem w tym dobra :) - no chyba, że uda się przekonać VV do pozostanie w FCB. Po trzecie kupić napastnika.!! My jesteśmy uzależnieni od Messiego.! I trzeba to otwarcie przyznać.! Messi odłączony od gry, atak nie istnieje. Barca nie istnieje.!

* nie wiem ile jest w tym prawdy, ale czytałam, że Barcelona osiągnęła porozumienie w sprawie Neymara. Operacja zamknie się w kwocie 40 milionów euro. Neymar zjawi się na Camp Nou po zakończeniu Pucharu Konfederacji, który odbędzie się w dniach 15-30 czerwca. źr:l e10sport

Co do sprzedania zawodników... to przychodzą do nas z wypożyczeń Bojan, Affelay itd. Któremuś z nich dałabym szansę, -raczej temu drugiemu- chociaż na rok, jezeli się nie sprawdzi sprzedać.! Tito w swoich planach nie ma dos Santosa, to po jasnego byka trzymać Go w składzie.?? Sprzedałabym też Pedro:( wiem, że niektórym może to się nie podobać, że chcę sprzedać wychowanka, ale niestety Pedro nie zachwyca, nie ma formy, ma przebłyski tak jak Alexis :(niestety. I co najgorsze... ciężko, bardzo ciężko mi to pisać Davida Ville. Jest to ostatnia szansa aby coś na nim zarobić. Trzeba pamiętać, że mu lata lecą. Choć pamiętam w jak ważnych meczach strzelał to tym bardziej mi serce się kraje :( Ale jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż tylko puchar Katalonii, czy rozgrywki krajowe, to trzeba zrobić porządne roszady :(

0

nigga123: słuchaj szanuję to co napisałeś, ale po prostu my już nie mamy szans na pokonanie Bayernu.!! Milan, a obecny Bayern to dwa różne poziomy. Do tego dochodzą kontuzje obrońców, co prawda przychodzi Adriano, ale wypada Alba, nie wiadomo w jakiej formie Adriano, czyli w jego miejsce młodzik Montoya, krucho. Alves moim zdaniem.! dzisiaj słabe zawody rozegrał, Gerard bardzo dobry w obronie, ale sam nie ogarnie jej, Bartra dobry w ataku.!! W ATAKU.!! Nasz środek pola nie mógł poradzić sobie z presingiem rywali, a atak wgl nie istniał.... nie zostały żadne konsekwencje wyciągnięte po porażce z Milanem, Realem, itd. Na remontade nie ma co liczyć, choć chciałabym. I zaznaczam, że nie jestem żadnym sezonowcem, kocham Barce z całego serca, ale to co dzisiaj zobaczyłam na boisku to zadaje sobie pytanie Gdzie jest ta Barca co walczy do końca, gdzie próbuje walczyć... bo w tym meczu ta Barca nie grała... to byli tylko piłkarze grający z koszulkami Blaugrany... Z taką grą nie ma co liczyć na remontadę :( smutne, ale prawdziwe

0

Cóż można powiedzieć o tym meczu.? Nic ciekawego. POGROM, POGROM i jeszcze raz POGROM:( Jest mi strasznie smutno... Pedro w ogóle nie widoczny, Messi również(chociaż co się dziwić gdy kolo Niego jest aż 6 rywali), no i Alexis... atak wgl nie istniał. Zachowanie Alby... poniżej pewnego poziomu :( Cieszmy się, że nie skończyło się manitą albo i wyżej... o Tito już nie wspomnę nawet... Bardzo Go szanuję, ale to co zrobił... żeby wpuścić Davida w 83min dopiero, przy stanie 4:0 i to napastnik->napastnik... brak słów. Zmiany powinny być przy 2:0... cóż. Pozytyw tego jest jeden: mniej sezonowców będzie.

I co najważniejsze:
DUMNI Z ZWYCIĘSTWA, WIERNI PO PORAŻCE.!!

P.S: sezonowcy... możecie iść kibicować Bayernowi.... Mam nadzieje,że to oni wygrają LM.

0

No i nie mamy Alby na rewanż .....

0

Mam nadzieję, że Bayern wygra LM, wtedy przynajmniej mozna powiedzieć, że przegraliśmy z zwycięzcami...

0

LM mówie papa :((

0

Tito żyje wgl.? Jakieś zmiany zrobił.? Chyba nie.... masakra :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?