klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kurkmen
Na pewno by się przyczyniła, gdyby nic nie robiła, tylko założyła noge na noge i piła kawusię.
Fakt, że o tym piszesz, mówi sam za siebie.
Swój cel osiągnęła.
Gdyby to była kolejna z tysięcy nudnych konferencji, nikt by na nią nawet nie zwrócił uwagi, nie mówiąc już nawet o komentowaniu jej.
A poza tym, nie strugaj głupa.
Dobrze wiemy, że ten twit miał ośmieszyć lewicę z Polski, o czym mówi jego treść, i wcale w nim nie o to chodziło, czy jej krzyk obali Lukaszenke czy nie.
0
@Kurkmen @Odcinkowy
Co chciała tym osiągnąć to zapytaj ją.
Jak byś oglądał tą konferencję to byś może zrozumiał, i wiedział że jest też performerką i artystką.
Ja się pytam co ona ma wspólnego z polską lewicą, bo do tego jest przytyk w tym twicie, jak ona nawet nie ma polskiego obywatelstwa?
"Polska polityka"
"dyskurs polityczny w naszym kraju "
0
@Azi
Oglądałeś może konferencję?
Wątpię.
Teraz pytanie, co ona ma wspólnego z lewica, do czego odnosi się ten manipulacyjny temat?
"Polska polityka"?
0
@tomek8756
Ta kobieta to białoruska aktywistka Jana Shostak.
0
Komentarz usunięty
1
@Xwowrak
Zależy jaki zakres cenowy?
Jak drogie to Apart i Kruk.
6
@barcanawieki
Commandos: Behind Enemy Lines
0
@Barca1992 Podziwiam wiarę tych wszystkich, którzy myślą, że Kaczyński to jest jakiś mastermind jak Ozymandiasz czy Heisenberg.
8
@Djzordon
Faktycznie, wszyscy tam z maskami na twarzach.
I daje to efekty - 700 tyś zakażonych na 125 ml ludzi.
2
@Colon
Ten pan ostatnio wydatnie pomógł:
https://www.o2.pl/informacje/katastrofa-ekologiczna-na-dolnym-slasku-rolnik-zabil-7-5-mln-pszczol-6640677430426208a
8
Norbi by to wygrał.
0
@John_Doe
I bardzo dobrze, widzę tu prztyczek w nos prawilnych Polaków.
Nawet głupiego telefonu z gratulacjami po wyborach nie chcialo sie wykonać, tylko sugerowalo sie oszustwo.
Pisowska polityka zagraniczna jest najgorsza w całej historii. Jedyny sojusznik jaki nam pozostał, to Orban - kumpel Putina.
0
@JANEK777
Ja się cieszę, lubię lockdawny, będzie ich więcej.
5
@VamosRakieta
A jakie masz wątpliwości odnosnie szczepionek?
Że się w zombie zmienisz, albo autyzmu dostaniesz?
"dlaczego to oni są nieodpowiedzialni"
Może dlatego, że jak się zaraża i będą ciężko to przechodzić to my wszyscy za to zapłacimy z naszych podatków.
A moglibyśmy tego uniknąć.
1
@FC1899Barca
A na co jest chory?
Wzruszająca jest ta wasza troska o Palestyńczyków i ich prawa człowieka.
Zupełnie inne głosy się słyszało o tych, co płyneli na pontonach, albo szli do Europy.
No, ale wtedy nie bili się przecież z przebrzydłymi Żydami, których kochamy nienawidzić.
4
Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy:
"W Nowosybirsku zorganizowano młodzieżowe zawody w kopaniu mogił"
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/w-rosji-odbyly-sie-zawody-w-kopaniu-grobow-tak-grabarze-chcieli-zachecic-mlodziez-do/65l083q,79cfc278
0
Komentarz usunięty
0
@highway
Skórzane to znam, te drugie nie bardzo.
8
@FC1899Barca
A na końcu tego łańcucha i tak są Soros ,Żydzi i ich Protokoły Mędrców Syjonu, no nie?
0
@ProMILs
To wtedy jest lewicą, a piss prawicą socjalną.
No chyba nie nazwiesz ich prawico - lewicą?
W starych podręcznikach od wosu o pissie nie poczytasz.
0
@ProMILs
Bystry to ty nie jesteś.
Piss to nie prawica?
Dalej chyba już nie muszę tłumaczyć.
ps.
Tak się akurat składa, że od zawsze mam liberalne , wolnorynkowe poglądy gospodarcze.
1
@tomek8756
Akurat trafnie napisała.
0
@michal26
Tylko, że on ma tytuł profesor socjologii, a nie ekonomii.
Czy można zostać profesorem medycyny nie znając się np. na prawie?
Wg twojej logiki nie można.
@ProMILs
Najpierw wyjaśnij to polskiej prawicy.
Jak to ci się uda, to o lewicę nie będziesz się musiał martwić.
2
@Heheszek71
A czy to nie ten sam pracownik, którego poglądy polegały na nawoływaniu do krzywdzenia innych?
Przypomnijmy, że wypisywał m.in. cytaty z Biblii (!!!), które jednoznacznie mówiły o stosowaniu przemocy.
Czy to nie ten sam pracownik, po zwolnieniu którego Państwowa Inspekcja Pracy (rzadzona przez ludzi z prawacji) orzełka, że w tej sprawie nie doszło do żadnych naruszeń prawa i przepisów?
4
@Quavosk
Nie 0,000432 % tylko 0,0432%.
Przecinków w szkole pewnie nie uczyli stawiać?
@mr_robot
Rocznie w Polsce umiera średnio 400 tyś ludzi. Widziałeś kiedyś jakiegoś trupa walajacego się po ulicy?
Jeśli masz 20 lat, to za Twojego życia zmarło ok. 8 mln ludzi w naszym kraju.
Ile z nic na ulicy widziales?
0
@ProMILs
Mógłbyś z łaski swojej wymienić mi chociaż paru z tych "szeregów rezyseròw i producentów, a takze dziesiatki scenariuszy, ktore mowia, ze sredniowieczną Anglią rzadzili czarni krolowie?"
No chyba, że z d.py to sobie wyciagnąłes, nie pierwszy raz zresztą.
1
@masq "Ale czemu np. nie wrzucasz żartów z Trzaskowskiego?...
"A Ty ciągle wrzucasz żarty tylko z jednej partii + prezydenta mimo, że lewa część polityki kompromituje się nagminnie."
Dziwne(?), że nie widziałem twoich pretensji do osób, które ciągle tylko wrzucają żarty, memy, dowcipy często rynsztokowe i poniżej krytyki w strone osób LGBT, "Julek", feministek, czarnych, lewaków itd., a masz pretensje, że ktoś się śmieje z tych osłów z prawicy i pałacu prezydenckiego.
Zabawne, bo po wyborach w 2015 i krótko po, zanim piss zaczął się seryjnie kompromitowac i udowadniać, że jest partią dla ludzi z deficytem oleju w głowie (i tak tez swoich wyborcow traktuje - jak półgłówków), na tym forum mieliśmy do czynienia z kaskadami spazmów radości i ekstazy na sama myśl o pisie i dudzie. Dzisiaj chyba wszyscy wielbiciele pissu z tamtych czasów nabrali wody w usta i udają, że nie byli lub nadal nie są ich sympatykami.
O tobie wiem, że byłaś i nadal nim jesteś.
Boli Cię naigrywanie się z wtop Dyzmy Dudy, bo to twój idol.
Dla mnie i dla innych nim nie jest, dlatego nie przestanę się z niego śmiać, tym bardziej, że sam dostarcza duze ilosci pożywki do śmiechu.
1
Zaskakujący efekt teorii spiskowej ws. covidu:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-antymaseczkowcy-zakladaja-maski-by-chronic-sie-przed-zaszczepionymi/hymbmht,79cfc278
Głupota ludzka nie zna granic.
1
@Ratamahatta
Klopp nie ma DieNej Barcy.
3
@Wilczeq
Ale co wg Ciebie jest idiotyczne?
Po tym, co napisałeś, wnioskuję, że nie chodzi Ci o warstwę artystyczną.
Więc chodzi Ci po prostu o kwestię rasową.