0

Świetny filmik.
Ciekaw jestem czy w nurkowaniu oceniają styl, bo ronaldo tak ładnie nura daje, ze zal nie dać mu dodatkowych punktów.

0

My nie mamy nic do gadania.

1

Fifa to arcadówka.
Prawdziwi koneserzy grają w PESa.
To tak jak z fanami Klanu i M jak milosc vs fani np Rodziny Soprano.

2

Lionel, przesiądź się na PES, bo na Fifę szkoda życia.

0

A tam cieniutko i cichutko, haha

1

Gdyby nie Cakir.

0

W zeszłym roku fartem im sie udało.
Skąd więc ta pewność?

5

Przecież to oczywiste, ze real musiał trafić na słabego rywala.
Pamiętacie jeszcze ich klątwę 1/8?
Perez nie byłby sobą, gdyby nie "pomógł" drużynie.
Kiedy ostatnio grali w tej fazie z renomowaną drużyną?

1

Preza stac, zeby kupić wszystko. Może wyłozyc z prywatnej kieszeni - w koncu to jeden z najbogatszych ludzi w Hiszpanii i Europie.

1

Czy drużyny, które graja tego samego dnia spotkają się później w ćwierćfinale, czy będzie losowanie 1/4?

0

0

Cristiano Ronaldo with another dive Almeria vs Real Madrid

0

Nesta wrócił z emerytury.
Może jego weźmiemy?

1

Ale nie boczny, vide Alves,

0

Kolejny dziadek.
Robią z nas drugi Milan.

0

Spójrz w lustro - debil, spójrz w majtki - troll.

1

Haha,
Madryle już sie pysznią, bo zrobili im kontrolę antydopingową i cisnął na Messiego za jego wypowiedź.

Zupełnie jakby pacanki nie zauważyły, ze kontrola na Messim była przed ich
kontrolą, wiec władze ligi miały czas (i to kilka dni) na zreflektowanie się, ze to głupio i podejrzanie wyglądało, ze tylko SAM JEDEN Messi miał kontrolę.
Aby nie było, ze są jednostronni, to zrobili badanka w medrycie i to hurtowo, hehe.
Chyba pampersiaki nie są w stanie zrozumieć, o co w ogóle chodzi.

2

Słyszeliście już, ze Juventus kupuje Tello?


Andrésa Felipe Tello dodajmy, hehe

0

O Mascherano nie zapomnijcie.

1

Tak to jest, jak sie z uporem maniaka forsuje Busiego, który w żenującej formie jest już od roku.

1

Widzę, ze jesteś jednym z tych, którzy lubią się oszukiwać.
Oglądałeś wczorajszy mecz?
Oglądałeś wszystkie mecze w tym sezonie?
Ja tak, stąd moja konstatacja.
Nikt nie mówi o jakimś niebotycznym poziomie. Ale żeby było widać chociaż zalążek jakiejś koncepcji.
A tu nic, a mamy już prawie połowę sezonu!!!
Indywidualności naszych cracków wystarczą na drużyny ze średniej półki.
Ale żeby pokonać drużyny z najwyższej pólki, to musimy liczyć albo na szczęscie i formę dnia, albo musimy mieć trenera na poziomie szkoleniowca drużyny przeciwnej.
Lubię Luisa , ale trenerem jest przeciętnym i nie powinniśmy marnować cennego czasu z trenerami z drugiej ligi.
Mamy w składzie być może najlepszego piłkarza w historii, który z kazdym rokiem robi sie coraz starszy i dwie inne wielkie gwiazdy w ataku.
Drugi raz takie trio może się nam przytrafić za 20-30 lat.
Dlatego potrzebują oni trenera z prawdziwego zdarzenia, z wynikami.

8

Jedno wiemy po tym meczu - do końca sezonu będziemy grać piach z chwilowymi przebłyskami ze słabszymi rywalami.
Skoro po 14 meczach La Liga i 6 meczach LM nadal nie mamy własnego stylu i pomysłu na akcje ofensywne, nie potrafimy ugryźć rywala, to nie mamy co liczyć na trofea.
Tylko indywidualne popisy naszych armat, forma dnia mogą nam coś dać w tym sezonie.
Szczerze powiem, że za Martino gra wyglądała lepiej, a pierwsza część sezonu była pod jego wodzą zdecydowanie lepsza od tej Enrique.

1

Dokładnie to samo chciałem napisać.
Polewka z tych "ekspertów".

0

Suarez mu asystował, więc nie wypadało odmuwić koledze szczescia po bramce.

0

No i właśnie o to chodzi, mośku - o tym przecież piszę.
Można był rozgraniczyć jedne bramki od drugich, albo zamieścić adnotację albo przypis?
Jakoś przy pichichi z 2011 roku mogli.

Mi tych tabelek nie musisz pokazywać, bo znam je na pamięć. Idź douczać pielegniarki, bo to oni (a przynajmniej niektórzy z nich) "prują" sie, ze przecież ronaldo ma 73 bramki , jakim wiec cudem dopiero wczorajszą pobił Raula.

0

Jakoś np. przy statystykach Inzaghiego są adnotacje wyjaśniające jego bramki.
Król strzelców z 2010/11 gdy zdobył 40 bramek a nie 41 jak chciałaby Marca, tez jest objaśnione w przypisach. A bramek w Europie jakoś im się nie chciało.
Celowe?

0

Jeśli wyjdziemy z 2 to na Basel nie trafimy.

1

Fani ronaldo wzięli się za podrasowywanie statystyk ich pupilka.
Po wczorajszej bramce ma 72 w LM, ale na wikipedii już 73.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cristiano_Ronaldo

Są tylko dwie możliwości: albo robią to celowo, bo są zwykłymi oszustam (mają kogo naśladować), albo to niedouczeni ignoranci, którzy nawet nie wiedzą, ze bramki z kwalifikacji do LM się nie liczą (tak, jak bramki z kwalifikacji do MŚ nie liczą sie do króla strzelców tej imprezy)
Jedno lub drugie dobrze o nich nie świadczy, ale przecież niczego więcej sie po nich nie spodziewaliśmy.

2

Prawda.
Ale jest zasłużony, to czemu by nie skorzystać?

2

Życzę Messiemu kolejnego hatt tricka. Bedzie trudno, ale nie jest to niewykonalne.

Jedn wolny, jeden karny, raz z gry i jest 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?