klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdy Messi wygrywał, to on tak nie robił.
0
Wiadomo co zrobił?
6
Krwi też nie widzieli?
0
Jeszcze to dostrzegą, tylko podrosną i trochę dojrzeją.
Przekonają sie na własnej skórze, ze nie wszysto złoto co się świeci.
Gapa ze mnie, bo nie zauważyłem emotika i tego, ze jesteś kobietą, więc moja pierwsza odpowiedź nie ma w ogóle sensu.
Myślałem, ze odpowiadam do jarającego sie prowadzącą chłopaka.
Sorki za pomyłkę.
0
Ale niemota z tego ronaldo.
1
Dlaczego nie było Łysego z UEFA?
1
Jeeeeeeeeeeeeee Maradona!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dziewczynie pewnie dadzą.
2
Jeeeeeeeee, nie zna portugalskiego!
Pozbyłem się kompleksów.
0
Chyba sztucznej lalki.
0
W jakim sensie?
1
Co ten koleś tam robi?
1
Dlaczego Niestety?
Chodzi mi o to, ze i tak nie ma sie czym tak zachwycać. Makijaż i fryzjer dobry za kazdej kobiety mogą zrobić atrakcyjną panią.
A na naszych ulicach codziennie mijam przynajmniej kilkanaście ładniejszych dziewczyn jak ta pani (jeśli ograniczyć się tylko do wyglądu zewnętrznego)
0
Gdybyś widział ją bez makijażu, to inaczej byś mówił.
0
Obrusy popodcinałyby sobie żyłki.
0
Won plebejuszu!
0
1
Szpakowski pewnie stawia na Maradone.
0
I co z tego, ze pociągnął, skoro piłkarsko był poziom albo dwa za Messim.
A nagroda jest własnie za prezentowany poziom.
0
Tak, rzuci wszystko i wszystkich w samym środku i przyleci tu, bo ty tak chcesz.
Poza tym widzę, ze niewiesz co tak naprawdę kryło się za odejściem Guardioli - wielokrotnie wielu dziennikarzy o tym pisało, ale widzę, ze nie chciało ci się przysposobić tej wiedzy.
Szukanie nowych wyzwań to wersja oficjalna.
0
To było wiadome, ze przez co najmniej kilka lat nie odejdzie z Monachium, chyba ze go sami zwolnią.
W Bayernie ma większe możliwości niż w Barcelonie obecnie.
1
A Alaba i Lahm to co, niemoty?
1
Klauzule odstępnego obowiązują tylko kluby Hiszpańskie - ustanawia się je, by inny klub z Hiszpanii nie wykupił zawodnika (jak Real Figo).
Gdy kupuje klub z zagranicy - nie obowiązują.
JachuFCB
Skoro jest taki przepis, to znaczy, ze jest zgodny z prawem.
Poza tym, nawet gdyby był niezgodny, to UEFA się ty i tak nie przejmuje bo ona jest poza prwem.
Drodzy krytycy, poczytajcie sobie najpierw przepisy UEFY dotyczące transferów, a dopiero później mędrkujcie.
2
Żadna teoria, czarno na białym przepisy UEFA.
2
Te pieniądze to dostanie sam Messi nie Barca.
Wspomnisz moje słowa.
1
"Najśmieszniejsze" jest to, ze jeśli sam Messi chce odejść, to może sie zdarzyć tak, ze Barca dostanie za niego tylko 60 mln.
Wszystko zależy tylko od Leo
W tym roku, w czerwcu, ukończy 28 lat, więc będzie miał prawo sam jednostronnie zerwać kontrakt, spłacając klubowi sumę zarobków jakie by zarobił do końca kontraktu, czyli do 2018r.
A więc 3 lata x 20 mln + 60 mln
Ostatnio dużo musiał oddać wraz z karami Skarbówce, więc by odbić to sobie z nawiązką, sam mógłby zgarnąć te 250 mln od Chelsea, klubowi oddać 60, a sam na czysto, tylko za podpisanie kontraktu, zgarnąć aż 190 mln !
190 mln - myślicie, ze to nie kusi?
0
Już dawno zdałem, bardzo dobrze.
I to w czasach, gdy trzeba było sporo umieć by dostać dobrą ocenę, nie to co wasze czasy, hej.
0
Sorry, zle zrozumialem, w główie miałem 15 styczeń do 30 czerwca.
Zaraz chciałem poprawić, ale nie wiem czemu nie moge edytowac komentarzy,
Nie ma tematu.
1
"Kiedy wybory są prowadzone przez Komisję Zarządzającą, nie mogą się odbyć między 15 a 30 czerwca"
Więc jakim cudem wybory mogłyby być 10 maja/24maja/14 czerwca, skoro do 30 czerwca nie mogą sie odbywać?
0
Spokojni, nie naskakuj tak nam nie.
Mnie to nic nie obchodzi jaki on jest - napisałem moze gdzieś, ze jest inaczej?
Odpowiadam tylko na twoje "każdy".
Poza tym, miłość dorosłego i dziecka też jest między dwojgiem ludzi, prawda?
A w dodatku dlaczego miłość miedzy człowiekiem i zwierzeciem miałby być gorsza?
Czy zwierzeta są dla ciebie istotami gorszymi?
A myślałem, ze jesteś wegetarianką?