2

Gdy Messi wygrywał, to on tak nie robił.

0

Wiadomo co zrobił?

6

Krwi też nie widzieli?

0

Jeszcze to dostrzegą, tylko podrosną i trochę dojrzeją.
Przekonają sie na własnej skórze, ze nie wszysto złoto co się świeci.

Gapa ze mnie, bo nie zauważyłem emotika i tego, ze jesteś kobietą, więc moja pierwsza odpowiedź nie ma w ogóle sensu.
Myślałem, ze odpowiadam do jarającego sie prowadzącą chłopaka.
Sorki za pomyłkę.

0

Ale niemota z tego ronaldo.

1

Dlaczego nie było Łysego z UEFA?

1

Jeeeeeeeeeeeeee Maradona!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dziewczynie pewnie dadzą.

2

Jeeeeeeeee, nie zna portugalskiego!
Pozbyłem się kompleksów.

0

Chyba sztucznej lalki.

0

W jakim sensie?

1

Co ten koleś tam robi?

1

Dlaczego Niestety?


Chodzi mi o to, ze i tak nie ma sie czym tak zachwycać. Makijaż i fryzjer dobry za kazdej kobiety mogą zrobić atrakcyjną panią.
A na naszych ulicach codziennie mijam przynajmniej kilkanaście ładniejszych dziewczyn jak ta pani (jeśli ograniczyć się tylko do wyglądu zewnętrznego)

0

Gdybyś widział ją bez makijażu, to inaczej byś mówił.

0

Obrusy popodcinałyby sobie żyłki.

0

Won plebejuszu!

0

1

Szpakowski pewnie stawia na Maradone.

0

I co z tego, ze pociągnął, skoro piłkarsko był poziom albo dwa za Messim.
A nagroda jest własnie za prezentowany poziom.

0

Tak, rzuci wszystko i wszystkich w samym środku i przyleci tu, bo ty tak chcesz.

Poza tym widzę, ze niewiesz co tak naprawdę kryło się za odejściem Guardioli - wielokrotnie wielu dziennikarzy o tym pisało, ale widzę, ze nie chciało ci się przysposobić tej wiedzy.
Szukanie nowych wyzwań to wersja oficjalna.

0

To było wiadome, ze przez co najmniej kilka lat nie odejdzie z Monachium, chyba ze go sami zwolnią.
W Bayernie ma większe możliwości niż w Barcelonie obecnie.

1

A Alaba i Lahm to co, niemoty?

1

Klauzule odstępnego obowiązują tylko kluby Hiszpańskie - ustanawia się je, by inny klub z Hiszpanii nie wykupił zawodnika (jak Real Figo).
Gdy kupuje klub z zagranicy - nie obowiązują.


JachuFCB
Skoro jest taki przepis, to znaczy, ze jest zgodny z prawem.
Poza tym, nawet gdyby był niezgodny, to UEFA się ty i tak nie przejmuje bo ona jest poza prwem.


Drodzy krytycy, poczytajcie sobie najpierw przepisy UEFY dotyczące transferów, a dopiero później mędrkujcie.

2

Żadna teoria, czarno na białym przepisy UEFA.

2

Te pieniądze to dostanie sam Messi nie Barca.
Wspomnisz moje słowa.

1

"Najśmieszniejsze" jest to, ze jeśli sam Messi chce odejść, to może sie zdarzyć tak, ze Barca dostanie za niego tylko 60 mln.
Wszystko zależy tylko od Leo

W tym roku, w czerwcu, ukończy 28 lat, więc będzie miał prawo sam jednostronnie zerwać kontrakt, spłacając klubowi sumę zarobków jakie by zarobił do końca kontraktu, czyli do 2018r.
A więc 3 lata x 20 mln + 60 mln

Ostatnio dużo musiał oddać wraz z karami Skarbówce, więc by odbić to sobie z nawiązką, sam mógłby zgarnąć te 250 mln od Chelsea, klubowi oddać 60, a sam na czysto, tylko za podpisanie kontraktu, zgarnąć aż 190 mln !

190 mln - myślicie, ze to nie kusi?

0

Już dawno zdałem, bardzo dobrze.
I to w czasach, gdy trzeba było sporo umieć by dostać dobrą ocenę, nie to co wasze czasy, hej.

0

Sorry, zle zrozumialem, w główie miałem 15 styczeń do 30 czerwca.
Zaraz chciałem poprawić, ale nie wiem czemu nie moge edytowac komentarzy,
Nie ma tematu.

1

"Kiedy wybory są prowadzone przez Komisję Zarządzającą, nie mogą się odbyć między 15 a 30 czerwca"

Więc jakim cudem wybory mogłyby być 10 maja/24maja/14 czerwca, skoro do 30 czerwca nie mogą sie odbywać?

0

Spokojni, nie naskakuj tak nam nie.
Mnie to nic nie obchodzi jaki on jest - napisałem moze gdzieś, ze jest inaczej?
Odpowiadam tylko na twoje "każdy".
Poza tym, miłość dorosłego i dziecka też jest między dwojgiem ludzi, prawda?
A w dodatku dlaczego miłość miedzy człowiekiem i zwierzeciem miałby być gorsza?
Czy zwierzeta są dla ciebie istotami gorszymi?
A myślałem, ze jesteś wegetarianką?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?