klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedn wolny, jeden karny, raz z gry i jest 3.
0
Chodzi wam o drugiego gola Messiego, czy drugiego gola w meczu?
0
W ogóle to skuteczność w tej grupie była marna.
Raptem 17 bramek na 12 meczów - średnia poniżej 1,5.
0
No to w końcu premier Francji czy Paryża?
0
Za 2 lata będzie mógł odejść za darmo i dzięki temu bedzie mógł dostać o wiele większą pensję np. nie 5 mln a 8-10 mln.
Więc jest na co czekać.
2
Pewnie do Malagi chce iść.
2
Real może grać w dwunastu (z sędzią), to i my możemy.
2
Szykuje sie powtórka z 2012 roku.
W co drugim wtedy meczu realu nie obywało się bez kontrowersyjnych decyzji sędziów na ich korzyść.
Jakoś trzeba wygrać Ligę. Obecnie mają jeden z najgorszych okresów w historii klubu - 1 mistrzostwo w 5 lat.
0
Znależli kozła ofiarnego.
0
Miejmy nadzieję, ze utrzymają formę, bo niedługo z nimi gramy.
1
Fernando Peyroteo 330 bramek w tylko 197 meczach.
Ale to w latach 40-tych, inne czasy.
U nas i w Niemczech w tym okresie Wilimowski nie gorszy był.
0
Nie z piątki najsilniejszych lig, ale w tamtych czasach to i tak był kozak - Eusebio.
Ponad 300 bramek w lidze. Dla mnie był lepszy od przereklamowanego Pele.
0
Sorry,
Jednak to Jimmy Greaves.
Dixie Dean jest drugi.
http://www.free-elements.com/England/ts0.html
0
W Angielskiej jest Dixie Dean.
A Shearer tylko od czasu powstania Premiership.
0
To on ma bzika na naszym punkcie.
1
Udowodnij to.
Chociaz jeden dowód.
Czekam
A jak nie to "SPŁYWAJ" ze swoim bożkiem Barbialdo.
3
Gdyby grał w dzisiejszej Barcelonie, to z 23 zrobiłoby się 6 lub 7.
Messi musi grać i za środkowego pomocnika i za napastnika.
0
Pele jest tylko "legendą"
Zostają tylko Messi i Maradona.
0
Redaktor czego?
W powaznych miejscach pisywał?
To, ze jest na grzedzie w jakimś kurniku nie znaczy, ze jest redaktorem.
19
Szmata na boisku - szmata w życiu.
0
Ma małego "małego", w dodatku niesprawnego, to frustrację seksualną wyładowuje na klawiaturze.
0
Skoro City miało początkowo karę kilkadziesiąt mln za naruszenie finansowego fiai play i obniżyli im do kilkunastu, to i my powinniśmy dostać złagodzenie kary.
No chyba ze są równi i równiejsi.
1
Ja tam w ich koszulkach co roku nie widzę zadnej różnicy.
Ta sama, nudna biała narzuta co roku.
0
Aaaaaa.
Gapa ze mnie, przepraszam.
Nie wiedziałem, ze tylko La Liga wchodzi w grę.
Ale to też można obejść - kupić go do Barcy B i awansować do pierwszej drużyny.
0
A dlaczego mają być bez klubu.
Na zawodnika bez klubu nawet bym nie spojrzał.
10
Wybierz jakiś klub z Londynu.
0
Nam potrzeba kogoś kreatywnego jak Fabregas, a nie kolejnego DM.
Wzmocnień szukałbym we Francji albo we Włoszech: Pjanić, Hamsik
1
Aha, dodam, ze japy nie darłeś jak ta nagroda nosiła imię Maestrellego.
Co on osiągnął? Nie przeszkadzało ci to, z prostego powodu - nie jest związany z Barceloną.
1
Był rok i to wystarczy. Wystarczy zobaczyć co przez ten czas osiągnął w dodatku będąc chorym. Byłby 10 lat trenerem - miałby 10 razy tyle trofeów.
Tak, rzezimieszków, troglodytów i obszczymurków - pamiętam co ta swołocz robiła w 2011 roku na zlocie w Lublinie.
0
A nie odszedł w spokoju?
Ekshumację robią, czy co?