0

Jedn wolny, jeden karny, raz z gry i jest 3.

0

Chodzi wam o drugiego gola Messiego, czy drugiego gola w meczu?

0

W ogóle to skuteczność w tej grupie była marna.
Raptem 17 bramek na 12 meczów - średnia poniżej 1,5.

0

No to w końcu premier Francji czy Paryża?

0

Za 2 lata będzie mógł odejść za darmo i dzięki temu bedzie mógł dostać o wiele większą pensję np. nie 5 mln a 8-10 mln.
Więc jest na co czekać.

2

Pewnie do Malagi chce iść.

2

Real może grać w dwunastu (z sędzią), to i my możemy.

2

Szykuje sie powtórka z 2012 roku.
W co drugim wtedy meczu realu nie obywało się bez kontrowersyjnych decyzji sędziów na ich korzyść.
Jakoś trzeba wygrać Ligę. Obecnie mają jeden z najgorszych okresów w historii klubu - 1 mistrzostwo w 5 lat.

0

Znależli kozła ofiarnego.

0

Miejmy nadzieję, ze utrzymają formę, bo niedługo z nimi gramy.

1

Fernando Peyroteo 330 bramek w tylko 197 meczach.
Ale to w latach 40-tych, inne czasy.
U nas i w Niemczech w tym okresie Wilimowski nie gorszy był.

0

Nie z piątki najsilniejszych lig, ale w tamtych czasach to i tak był kozak - Eusebio.
Ponad 300 bramek w lidze. Dla mnie był lepszy od przereklamowanego Pele.

0

Sorry,
Jednak to Jimmy Greaves.
Dixie Dean jest drugi.

http://www.free-elements.com/England/ts0.html

0

W Angielskiej jest Dixie Dean.
A Shearer tylko od czasu powstania Premiership.

0

To on ma bzika na naszym punkcie.

1

Udowodnij to.
Chociaz jeden dowód.
Czekam


A jak nie to "SPŁYWAJ" ze swoim bożkiem Barbialdo.

3

Gdyby grał w dzisiejszej Barcelonie, to z 23 zrobiłoby się 6 lub 7.

Messi musi grać i za środkowego pomocnika i za napastnika.

0

Pele jest tylko "legendą"
Zostają tylko Messi i Maradona.

0

Redaktor czego?
W powaznych miejscach pisywał?
To, ze jest na grzedzie w jakimś kurniku nie znaczy, ze jest redaktorem.

19

Szmata na boisku - szmata w życiu.

0

Ma małego "małego", w dodatku niesprawnego, to frustrację seksualną wyładowuje na klawiaturze.

0

Skoro City miało początkowo karę kilkadziesiąt mln za naruszenie finansowego fiai play i obniżyli im do kilkunastu, to i my powinniśmy dostać złagodzenie kary.
No chyba ze są równi i równiejsi.

1

Ja tam w ich koszulkach co roku nie widzę zadnej różnicy.
Ta sama, nudna biała narzuta co roku.

0

Aaaaaa.
Gapa ze mnie, przepraszam.
Nie wiedziałem, ze tylko La Liga wchodzi w grę.
Ale to też można obejść - kupić go do Barcy B i awansować do pierwszej drużyny.

0

A dlaczego mają być bez klubu.
Na zawodnika bez klubu nawet bym nie spojrzał.

10

Wybierz jakiś klub z Londynu.

0

Nam potrzeba kogoś kreatywnego jak Fabregas, a nie kolejnego DM.
Wzmocnień szukałbym we Francji albo we Włoszech: Pjanić, Hamsik

1


Aha, dodam, ze japy nie darłeś jak ta nagroda nosiła imię Maestrellego.
Co on osiągnął? Nie przeszkadzało ci to, z prostego powodu - nie jest związany z Barceloną.

1

Był rok i to wystarczy. Wystarczy zobaczyć co przez ten czas osiągnął w dodatku będąc chorym. Byłby 10 lat trenerem - miałby 10 razy tyle trofeów.


Tak, rzezimieszków, troglodytów i obszczymurków - pamiętam co ta swołocz robiła w 2011 roku na zlocie w Lublinie.

0

A nie odszedł w spokoju?
Ekshumację robią, czy co?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?