0

nawet koze lub małe dzieci?

0

Alba ich załatwił.

0

Brawo za honor.

0

Rzecznik prasowy Bartomeu.

0

Siekierka na kijek.

0

Dożywotni, oczywiscie

0

Dobra, odwołuję.
Zubi, nie opuszczaj nas.
Tak ładnie płakałeś, ze powinieneś dostać dorzywotni stołek w zarządzie.

0

Będą grać w dziadka (Lucho).

0

Czy to Del Piero siedzi za Messim?

0

Dziwne, ambicje Leo. To jakim cudem znalazł się tutaj Suarez i Neymar, skoro zakazuje sprowadzania napastników.
Bredzisz.

1

Serio na naszym meczu było za Van Gaala 143 tyś widzów tylko?
Czy to tylko taki skrót myślowy Stoiczkowa?

1

Jak przestaniemy być medialni, to bedziemy mieć mniej wpływów.
A wtedy poważne transfery zobaczysz nie w 2016 roku, a w 2018.

0

Niestety, ale w połowie sezonu mozemy wziąć tylko trenera bezrobotnego, albo jakiegoś selekcjonera, który zgodzi sie wraz z jego pracodawcą łaskawie na pół roku.
Capello może?

0

Dlaczego nie.
Ale wiem, ze on w przeciwieństwie do Juppa na pewno nie powróci z emerytury.

2

Po częsci się zgodzę.
Od 3 lat piszę tutaj, ze nie powinno już u nas być Pique.
Już dwa lata temu mówiłem, ze trzeba pozbyć sie Iniesty( tak, jego też) i Xaviego - czas pokazał, ze tak własnie trzeba było zrobić.
O Alvesie nawet nie wspomnę.

Prawda, ze wielu piłkarzy już dawno nie powino tutaj być.
Ale fakt, ze nadal u nas grają, to wina właśnie trenera i zarządu, którzy za transfery odpowiadają.

1

Można go zapytać. Myślę, ze Barcie by nie odmówił.
Poza tym ma doświadczenie w ratowaniu klubów - był już kilkukrotnie zatrudniany w charakterze koła ratunkowego, np w Bayernie.

0

Ja mam bombę - Jupp Heynckes.

0

Dlaczego?
Wyniki ma.
Dużo lepiej prowadzi Romę niż LE.

0

A moż Tata Martino, by się zgodził na pół roku?
Mógłby łączyć pracę z funkcją selekcjonera, miałby do dyspozycji swoich kadrowiczów.

0

Już się niestety skończył.
W dodatku nie zna języka.

0

A co sądzicie o Rudim Garci z Romy?
Z możliwych do zastąpienia Taty trenerów w lecie to wlaśnie jego chciałem zamiast Enrique.

0

Lawina ruszyła.
Kto by pomyślał, ze po meczu z Sociedad, będziemy mieli trzęsienie ziemi.

1

Do twojej wiadomości - chyba wszystkie moje wrózby się sprawdziły.
Chcesz to sprawdź.
Np. ze dwa lata temu pisałem, ze Iniesta sie skonczył i trzeba go sprzedac.
To samo o Xavim.
Villa - od poczatku go nie chciałem i za wiele nam nie dał.
Od samego poczatku twierdziłem, ze Ani Tata ani Enrique nic nie wygrają - wbrew hurraoptymizmowi.
O kilkunastu innych wróżbach przez nikogo nie wspominanych nie będe sie rozpisywał, bo mi sie nie chce - sprawdz sobie.



"Ale takich byków to dzieci w 5 klasie podstawówki nie robią."
Byka to ty zrobiłeś własnie myślowego, bo nawet nie wiesz na jak niskim poziomie są dzisiejsi 5 klasisci.

1

No dobra, ale wiesz przecież, ze pół fanowskiego świata porównuje Messiego i Ronaldo przez pryzmat własnie ZPiłek.
A ci, którzy nigdy nie zobaczą ich na oczy, tylko w ten sposób i poprzez statystyki (które ronaldo tez ma fenomenalne) będą budować sobie w głowie ich wielkość.

0

A tak poza tym, to prostaczka z ciebie - tyle przekleństw i rynsztoka w twoich wypowiedziach, a poucza innych.

1

Kup mi ty, please

Nawet nie mam zamiaru tego edytować - pisałem w pośpiechu i kilka innych literówek też popełniłem. łał, mój drugi bład ortograficzny na ponad 1000 komentarzy.

Ty możesz mieć w D jeśli tak lubisz, ale Leo nie sądzę by tam "TO" miał - zresztą jak kazdy piłkarz.

1

O Matko!
Tylko mnie nie rozstrzelajcie za błąd ortograficzny!
Pomylić sie nie można?

0

A kto to za jeden,. ten Kręcidło?

1

Miłość do klubu miłością, ale jeśli Leo chce przejść do historii jako najlepszy piłkarz, musi grać w klubie, który mu w tym pomorze.
Takim klubem nie jest już chyba Barca i do 2017 roku też chyba nie będzie.
I Leo o tym wie, a latek mu nie ubywa.

W tym roku w Złotych Piłkach będzie 4:3 dla Leo, nowe transfery mogą przynieść skutek w postaci trofeów najwcześniej w 2017r, więc ewentualną nagrodę dostałby w 2018 r dopiero.
Do tego czasu ZP pewnie zgarniałby ronaldo, a więc byłoby 4:5 na korzyść ronaldoo w ZP!
Ktio by pomyślał jeszcze niedawno, gdy byłó 4;1, ze gość, który jest o klasę gorszy od niego, już niedługo może wyprzedzić go w tym najważniejszym indywidualnym trofeum?

Nadal myślicie, ze Leo nie ma powodów by szukać szcześcia gdzie indziej?

1

Miłość do klubu miłością, ale jeśli Leo chce przejść do historii jako najlepszy piłkarz, musi grać w klubie, który mu w tym pomorze.
Takim klubem nie jest już chyba Barca i do 2017 roku też chyba nie będzie.
I Leo o tym wie, a latek mu nie ubywa.

W tym roku w Złotych Piłkach będzie 4:3 dla Leo, nowe transfery mogą przynieść skutek w postaci trofeów najwcześniej w 2017r, więc ewentualną nagrodę dostałby w 2018 r dopiero.
Do tego czasu ZP pewnie zgarniałby ronaldo, a więc byłoby 4:5 na korzyść ronaldo w ZP!
Ktio by pomyślał jeszcze niedawno, gdy byłó 4;1, ze gość, który jest o klasę gorszy od niego, już niedługo może wyprzedzić go w tym najważniejszym indywidualnym trofeum?

Nadal myślicie, ze Leo nie ma powodów by szukać szcześcia gdzie indziej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?