0

Zapytaj brata, to ci powie.

0

Jak tam rekord karnych sprzed pola karnego żanaldo?

0

0

Na tym zdjeciu Ronaldo umawia się na randkę z pewnymi paniami.

0

Na bank dostanie. Za "wszechstronność"

1

Ciebie spłodzono nie za oborą a w oborze - taki rogaty jegomość, mważacy 700 kg.

1

Gdy ty robiłeś w pieluchy, nomen omen BIAŁE, ja prawodawstwo miałem u prof. Stelmacha, madrycki wymoczku ze studiów zaocznych jakiejś prywatnej uczelni.
Takiego bełkotu mogli cię najwyżej tam nauczyć.

0

To jest bełkot ( zresztą typowy dla madrytoli), a nie dyskusja,.

3

Więc co tu robisz? Jątrzysz oczywiście.

0

Pepe dostał 10 meczów.

2

Wiec zeby nie mieć ze mną do czynienia, to zniknij z tej strony.
Na zawsze madrycki płaczku.
Za grosz samokrytyki.

0

Bo za dużo wpisał do protokołu. A chciał jeszcze więcej.

1

Przestań się gwałcić plakatami Żenaldo - to pomoże.

0

Zlitował się w 2012, bo do dzisiaj trwałaby u was posucha - co najmniej 7 lat bez mistrzostwa. Żenada.

0

Więc wyszło na to, ze LFP jest jeszcze gorsza od FIFY.
Karę Fify da sie jeszcze obronić, ale tych dziadków?
Więc jak ich według ciebie nazywać?

1

Ja odrobiłem, ale ty pieluchy nie zmieniłeś.

2

Pampers madryt jak zwykle taryfa ulgowa.

2

A zmieniłeś dzisiaj pieluchę? Na BIAŁĄ, haha

0

Ja nie zapomnę sezonu 2011/12 - w co drugim meczu były kontrowersje na ich korzyść.
Gdyby ich wtedy nie faworyzowano, to nie mieliby mistrzostwa.

2

Jak fundamentalistów madryckich przestaną interesować nasze sprawy i nie bedą ich komentować w sobie własciwy, prymitywny sposób, to i nas przestanie obchodzić ta klika.

0

Onie wie, bo jest przygłupem z psychiatryka.

2

Nic, wszyscy aroganci tego świata powinni zniknąć na dłużej, dlatego 2 mecze dla tego narcyza to za mało, byśmy od niego odpoczeli.

1

To jest jak najbardziej zrozumiałe - trzecim meczem jest spotkanie z Atletico.

0

Nie dyskutujmy z zaślepionymi bucefałami z mędrytu.

3

Wróć do łona matki, urodź się ponownie i naucz sie w końcu myśleć, tosam w końcu dojdziesz do tego, po co ten cytat.

0

No Pedro - No Party.

2

Najlepszą osobą na stanowisko dyrektora sportowego byłby Arsene Wenger.
Nie ma drugiej osoby w historii pilki, która by wypromowała tak wielu dobrych zawodników.
Mógłby zajmować się dodatkowo dzieciakami z juniorów.

1

Możesz się śmiać, tak jak śmiali się moi koledzy, gdy po debiucie Messiego (zaledwie kilkanascie minut) powiedziałem im, ze w przyszłości będzie gwiazdą. To samo np z Kaką - wystarczyło kilkanascie minut w turnieju młodzieżowym i wiedziałem, ze bedzie gwiazdą w przyszłości. Za kilka miesiecy przeszedł do Milanu i nikt z kibiców nawet go wtedy nie znał.
Z Fabsem było podobnie - debiut w Arsenalu i od razu przeczucie dało o sobie znać.
Dzisiaj żaden z moich kolegów się już nie śmieje. I oni i ja zachodzą w głowę, jak to możliwe, ze wystarczy mi jeden mecz by wywróżyć komuś przyszłosć.


0

Ależ ta czelsi jest nudna.
Widać rękę Mourinho/

0

To zdjęcie powyżej jest genialne.

Trzej przyjaciele z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?