klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapytaj brata, to ci powie.
0
Jak tam rekord karnych sprzed pola karnego żanaldo?
0
0
Na tym zdjeciu Ronaldo umawia się na randkę z pewnymi paniami.
0
Na bank dostanie. Za "wszechstronność"
1
Ciebie spłodzono nie za oborą a w oborze - taki rogaty jegomość, mważacy 700 kg.
1
Gdy ty robiłeś w pieluchy, nomen omen BIAŁE, ja prawodawstwo miałem u prof. Stelmacha, madrycki wymoczku ze studiów zaocznych jakiejś prywatnej uczelni.
Takiego bełkotu mogli cię najwyżej tam nauczyć.
0
To jest bełkot ( zresztą typowy dla madrytoli), a nie dyskusja,.
3
Więc co tu robisz? Jątrzysz oczywiście.
0
Pepe dostał 10 meczów.
2
Wiec zeby nie mieć ze mną do czynienia, to zniknij z tej strony.
Na zawsze madrycki płaczku.
Za grosz samokrytyki.
0
Bo za dużo wpisał do protokołu. A chciał jeszcze więcej.
1
Przestań się gwałcić plakatami Żenaldo - to pomoże.
0
Zlitował się w 2012, bo do dzisiaj trwałaby u was posucha - co najmniej 7 lat bez mistrzostwa. Żenada.
0
Więc wyszło na to, ze LFP jest jeszcze gorsza od FIFY.
Karę Fify da sie jeszcze obronić, ale tych dziadków?
Więc jak ich według ciebie nazywać?
1
Ja odrobiłem, ale ty pieluchy nie zmieniłeś.
2
Pampers madryt jak zwykle taryfa ulgowa.
2
A zmieniłeś dzisiaj pieluchę? Na BIAŁĄ, haha
0
Ja nie zapomnę sezonu 2011/12 - w co drugim meczu były kontrowersje na ich korzyść.
Gdyby ich wtedy nie faworyzowano, to nie mieliby mistrzostwa.
2
Jak fundamentalistów madryckich przestaną interesować nasze sprawy i nie bedą ich komentować w sobie własciwy, prymitywny sposób, to i nas przestanie obchodzić ta klika.
0
Onie wie, bo jest przygłupem z psychiatryka.
2
Nic, wszyscy aroganci tego świata powinni zniknąć na dłużej, dlatego 2 mecze dla tego narcyza to za mało, byśmy od niego odpoczeli.
1
To jest jak najbardziej zrozumiałe - trzecim meczem jest spotkanie z Atletico.
0
Nie dyskutujmy z zaślepionymi bucefałami z mędrytu.
3
Wróć do łona matki, urodź się ponownie i naucz sie w końcu myśleć, tosam w końcu dojdziesz do tego, po co ten cytat.
0
No Pedro - No Party.
2
Najlepszą osobą na stanowisko dyrektora sportowego byłby Arsene Wenger.
Nie ma drugiej osoby w historii pilki, która by wypromowała tak wielu dobrych zawodników.
Mógłby zajmować się dodatkowo dzieciakami z juniorów.
1
Możesz się śmiać, tak jak śmiali się moi koledzy, gdy po debiucie Messiego (zaledwie kilkanascie minut) powiedziałem im, ze w przyszłości będzie gwiazdą. To samo np z Kaką - wystarczyło kilkanascie minut w turnieju młodzieżowym i wiedziałem, ze bedzie gwiazdą w przyszłości. Za kilka miesiecy przeszedł do Milanu i nikt z kibiców nawet go wtedy nie znał.
Z Fabsem było podobnie - debiut w Arsenalu i od razu przeczucie dało o sobie znać.
Dzisiaj żaden z moich kolegów się już nie śmieje. I oni i ja zachodzą w głowę, jak to możliwe, ze wystarczy mi jeden mecz by wywróżyć komuś przyszłosć.
0
Ależ ta czelsi jest nudna.
Widać rękę Mourinho/
0
To zdjęcie powyżej jest genialne.
Trzej przyjaciele z boiska.