1

A co oglądasz?

2

Ale będą jaja, jak Enrique znowu posadzi Leo i Neya na ławce - jak w Sociedad.

0

Dwa zegarki na raz?
Powodzi się Daniemu.

1

Modrić powinien, chyba ze powrót sie przedłuży.
Pepe nie wiem.

24

Koniec świata:
Atletico gra tiki-takę
Barcelona z kontry
Real wielkie G....

6

CR'owi rośnie godny naśladowca.

0

A ja tam bym ich wycałował.

59

Ronaldo " powrót Nura "

2

City na razie przegrywa z Hull.
Smacznie,

7

Widać te 30 lat po CR7

1

I kto tutaj brutalnie gra - 10 minut nie minęlo a już dwóch poszkodowanych z Atleti.

0

Znowu ronaldo kogoś pobił?

2

Ale jaja, Borussia prowadzi z Freiburgiem
Ciekawe czy dowiozą zwycięstwo do końca?

0

O, to na czerwiec będzie gotowy.

5

Rychło w czas.

0

Kim Dzong Un nie będzie zadowolony, bo o tej porze w Korei Słońce Narodu już śpi.

7

Mam taki sam - był razem z gumą Donald.

2

Lepiej niech nam dadzą jakieś pole naftowe, to będziemy content.

1

Za młodego Maldiniego oddałbym Pique razem z Shakirą.

3

Pogba nie jest taki głupi, zeby iść do realu.

1

To co w końcu powiedział "Pogba o Isco", wie ktoś?

0

Przecież on w Bayernie dostaje 9 mln euro rocznie, więc 10 mln od Kataru to raczej zniewaga.

7

Nie mieli Szyby.

2

Ty jesteś słabym prowokatorem.
Niech ci bedzie - zarząd Bayernu, Chelsea i MU (w tym Ferguson) są gimnazjum, bo wszyscy chcieli Guardiolę. Dzięki, ze się tego dowiedzieliśmy od ciebie.

1

"większą swobodę kreowania akcji", haha z Atletico albo Cordobą widzieliśmy tę postawę.

2

Haha, słaby trener i zarabia najwięcej na świecie z trenerów?
W zarządzie Bayernu idioci nie pracują.
Chociażby Beckenbauer, który jako trener zdobył MŚ i wicemistrzostwo Świata.
Dziękujemy ci za opinię "znawco".

0

niech przez serwer proxy spróbuje

0

A za co poleciał?

4

Tak, własnie ten.

0

Dla zainteresowanych:
Hapoel Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Kfar Saba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?