klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co oglądasz?
2
Ale będą jaja, jak Enrique znowu posadzi Leo i Neya na ławce - jak w Sociedad.
0
Dwa zegarki na raz?
Powodzi się Daniemu.
1
Modrić powinien, chyba ze powrót sie przedłuży.
Pepe nie wiem.
24
Koniec świata:
Atletico gra tiki-takę
Barcelona z kontry
Real wielkie G....
6
CR'owi rośnie godny naśladowca.
0
A ja tam bym ich wycałował.
59
Ronaldo " powrót Nura "
2
City na razie przegrywa z Hull.
Smacznie,
7
Widać te 30 lat po CR7
1
I kto tutaj brutalnie gra - 10 minut nie minęlo a już dwóch poszkodowanych z Atleti.
0
Znowu ronaldo kogoś pobił?
2
Ale jaja, Borussia prowadzi z Freiburgiem
Ciekawe czy dowiozą zwycięstwo do końca?
0
O, to na czerwiec będzie gotowy.
5
Rychło w czas.
0
Kim Dzong Un nie będzie zadowolony, bo o tej porze w Korei Słońce Narodu już śpi.
7
Mam taki sam - był razem z gumą Donald.
2
Lepiej niech nam dadzą jakieś pole naftowe, to będziemy content.
1
Za młodego Maldiniego oddałbym Pique razem z Shakirą.
3
Pogba nie jest taki głupi, zeby iść do realu.
1
To co w końcu powiedział "Pogba o Isco", wie ktoś?
0
Przecież on w Bayernie dostaje 9 mln euro rocznie, więc 10 mln od Kataru to raczej zniewaga.
7
Nie mieli Szyby.
2
Ty jesteś słabym prowokatorem.
Niech ci bedzie - zarząd Bayernu, Chelsea i MU (w tym Ferguson) są gimnazjum, bo wszyscy chcieli Guardiolę. Dzięki, ze się tego dowiedzieliśmy od ciebie.
1
"większą swobodę kreowania akcji", haha z Atletico albo Cordobą widzieliśmy tę postawę.
2
Haha, słaby trener i zarabia najwięcej na świecie z trenerów?
W zarządzie Bayernu idioci nie pracują.
Chociażby Beckenbauer, który jako trener zdobył MŚ i wicemistrzostwo Świata.
Dziękujemy ci za opinię "znawco".
0
niech przez serwer proxy spróbuje
0
A za co poleciał?
4
Tak, własnie ten.
0
Dla zainteresowanych:
Hapoel Ramat Gan 1 - 1 Hapoel Kfar Saba