1

Mamy 89 zwycięstw. W anglojęzycznej wikipediii jest błąd.

1

To ile w końcu razy Barca wygrala - 88 czy 89?
Gdzieś jest błąd. Chyba w anglojęzycznej wikipedii (88 wygranych), bo np. hiszpańska i polska podaje 89 zwycięstw. MisterChip też 89.

0

Nieprawda.
Sukienki mają być w kolorze różowym.

5

Tak, tak.
Pamiętamy ten FART.

1

Śmiejcie sie, śmiejcie. Niedługo i tak wrócą na szczyt - naturalna kolej rzeczy.
Każda liga miała lata lepsze i gorsze. W latach 90 tych i na początku wieku XX dominowala włoska, później kilka lat angielska. Teraz jest czas hiszpańskiej.
Za dwa lata może być czas Niemców.

5

Mourinho to naprawde troglodyta.
Ilu on piłkarzy zmarnował lub nie dał im w ogóle szansy - ma do tego talent.

7

"Weź dwie"
Jak mawiał klasyk.

10

Te treningi są ciekawsze od meczów realu.

4

"Ciekawa statystyka a propos głosów, że Messi miałby problemy w Anglii. No więc pięć razy w karierze zdarzyło mu się zanotować powyżej 10 udanych dryblingów w meczu Ligi Mistrzów. Wszystkie pięć meczów - przeciwko angielskim drużynom."

1

Co to za drużyna to Oporto?

5

Chociaż nie przepadam za Juventusem, to życze im finału. Oczywiście z nami.
Byłby to dobry impuls dla SerieA, kiedyś "najpiekniejszej ligi świata" na odbicie się od dna.

2

I pseudonim kretyna, którego cytujesz.

2

Obejrzy jeszcze raz mecz i zobacz jaką pracę wykonał w obronie.
Za kazdym razem się wracał - nawet po kilkadziesiąt metrów na pełnym biegu, biegał za rywalami jak pies i był nieustępliwy.
Inna rzecz to jego gra ofensywna - tutaj faktycznie się nie popisał.
Brak mu było pewności siebie, dokladności w podaniach, ogólnie w ocenie sytuacji.

0

Pep nie w loży honorowej?

1

Z Burnley też mieli nóż na gardle,

4

Z Burnley (1-0), też mieli nóż na gardle.

1

Ja też chciałem postawić, ale wszędzie jest niziutki kurs - tylko 1,1
Pewniak czy co?

1

Koniec.
Nie będę się kopał z koniem.

1

Co do czego porównujesz ?
Z faktami chcesz dyskutować?
Anglicy żądzili prawie 500 mln ludzi, a Rzym tylko 70 mln.
Które imperium jest więc wspanialsze?

1

Kanada nadal należy do Brytyjskiej Korony nomen omen.

Idąc twoim tokiem rozumowania: "co z tego, ze Rzym zajmował całą Europę (co jest nieprawdą, bo ich najwieksza powierzchnia to raptem 5 mln na trzech kontynentach, a Europa zajmuje 10 mln km) plus Anglię (co tez jest nieprawdą)"
skoro teraz mają całe wsio?

1

Tylko 5 mln km2.

1

Hahaha
Ale się zbłaźnileś.
Najważniejsza zasada: nie wypowiadaj sie na tematy. na których sie nie znasz.
Za dużo razy Gladiatora i innych bzdur sie naoglądałeś.
Starożytny Rzym nie był nawet w pierwszej 10:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_empires

1

Śmieszny naród, a stworzyli największe imperium w dziejach.
Poucz się trochę historii.

1

Zabawne, bo te Złote Buty to Adidasy.
Wcześniej nie zauważyłem.
Są sponsorami tej nagrody czy jak?

1

Istotnie, wspaniała reprezentacja pomimo braku sukcesów i wspaniały piłkarz.
Szkoda, ze przedwcześnie nas opuścił.

Ciekawostka:
Pomimo, iż był pomocnikiem/atakującym pomocnikiem, to w Brazylijskich rozgrywkach ustrzelił prawie tyle bramek co Pele.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_top_association_football_goal_scorers_by_country#Brazil

1

Nie wszyscy mają C+.
Gratuluję.

4

Thomas Müller does mocking impression of Cristiano Ronaldo

2

Gra na treningach
Jak każda gwiazda jednego sezonu.

1

Odwoła mecz gdy piłkarze będą na boisku?
Jeśli tak by się stało, to na miejscu zarządu Barcy pozwałbym ich do sądu o odszkodowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?