klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mamy 89 zwycięstw. W anglojęzycznej wikipediii jest błąd.
1
To ile w końcu razy Barca wygrala - 88 czy 89?
Gdzieś jest błąd. Chyba w anglojęzycznej wikipedii (88 wygranych), bo np. hiszpańska i polska podaje 89 zwycięstw. MisterChip też 89.
0
Nieprawda.
Sukienki mają być w kolorze różowym.
5
Tak, tak.
Pamiętamy ten FART.
1
Śmiejcie sie, śmiejcie. Niedługo i tak wrócą na szczyt - naturalna kolej rzeczy.
Każda liga miała lata lepsze i gorsze. W latach 90 tych i na początku wieku XX dominowala włoska, później kilka lat angielska. Teraz jest czas hiszpańskiej.
Za dwa lata może być czas Niemców.
5
Mourinho to naprawde troglodyta.
Ilu on piłkarzy zmarnował lub nie dał im w ogóle szansy - ma do tego talent.
7
"Weź dwie"
Jak mawiał klasyk.
10
Te treningi są ciekawsze od meczów realu.
4
"Ciekawa statystyka a propos głosów, że Messi miałby problemy w Anglii. No więc pięć razy w karierze zdarzyło mu się zanotować powyżej 10 udanych dryblingów w meczu Ligi Mistrzów. Wszystkie pięć meczów - przeciwko angielskim drużynom."
1
Co to za drużyna to Oporto?
5
Chociaż nie przepadam za Juventusem, to życze im finału. Oczywiście z nami.
Byłby to dobry impuls dla SerieA, kiedyś "najpiekniejszej ligi świata" na odbicie się od dna.
2
I pseudonim kretyna, którego cytujesz.
2
Obejrzy jeszcze raz mecz i zobacz jaką pracę wykonał w obronie.
Za kazdym razem się wracał - nawet po kilkadziesiąt metrów na pełnym biegu, biegał za rywalami jak pies i był nieustępliwy.
Inna rzecz to jego gra ofensywna - tutaj faktycznie się nie popisał.
Brak mu było pewności siebie, dokladności w podaniach, ogólnie w ocenie sytuacji.
0
Pep nie w loży honorowej?
1
Z Burnley też mieli nóż na gardle,
4
Z Burnley (1-0), też mieli nóż na gardle.
1
Ja też chciałem postawić, ale wszędzie jest niziutki kurs - tylko 1,1
Pewniak czy co?
1
Koniec.
Nie będę się kopał z koniem.
1
Co do czego porównujesz ?
Z faktami chcesz dyskutować?
Anglicy żądzili prawie 500 mln ludzi, a Rzym tylko 70 mln.
Które imperium jest więc wspanialsze?
1
Kanada nadal należy do Brytyjskiej Korony nomen omen.
Idąc twoim tokiem rozumowania: "co z tego, ze Rzym zajmował całą Europę (co jest nieprawdą, bo ich najwieksza powierzchnia to raptem 5 mln na trzech kontynentach, a Europa zajmuje 10 mln km) plus Anglię (co tez jest nieprawdą)"
skoro teraz mają całe wsio?
1
Tylko 5 mln km2.
1
Hahaha
Ale się zbłaźnileś.
Najważniejsza zasada: nie wypowiadaj sie na tematy. na których sie nie znasz.
Za dużo razy Gladiatora i innych bzdur sie naoglądałeś.
Starożytny Rzym nie był nawet w pierwszej 10:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_largest_empires
1
Śmieszny naród, a stworzyli największe imperium w dziejach.
Poucz się trochę historii.
2
http://www.wykop.pl/link/2448933/szybka-reakcja-szkoly-wobec-mlodego-agresora-ktory-ublizal-na-iem-w-katowicach/
1
Zabawne, bo te Złote Buty to Adidasy.
Wcześniej nie zauważyłem.
Są sponsorami tej nagrody czy jak?
1
Istotnie, wspaniała reprezentacja pomimo braku sukcesów i wspaniały piłkarz.
Szkoda, ze przedwcześnie nas opuścił.
Ciekawostka:
Pomimo, iż był pomocnikiem/atakującym pomocnikiem, to w Brazylijskich rozgrywkach ustrzelił prawie tyle bramek co Pele.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_top_association_football_goal_scorers_by_country#Brazil
1
Nie wszyscy mają C+.
Gratuluję.
4
Thomas Müller does mocking impression of Cristiano Ronaldo
2
Gra na treningach
Jak każda gwiazda jednego sezonu.
1
Odwoła mecz gdy piłkarze będą na boisku?
Jeśli tak by się stało, to na miejscu zarządu Barcy pozwałbym ich do sądu o odszkodowanie.