2

Jeśli odejdzie do Anglii, to tylko do MU. Według mnie, to jest jego cel, a nie MC.
I własnie dlatego zdementował plotki łączące go z City i zagwarantował, ze wypełni kontrakt do końca.
Za rok Van Gaal na pewno poleci ze stanowiska, bo nie zapowiada sie na to by wygra ligę, a tylko ona może go uratować.

3

"Namieszał w nim jednak tak że Bayern w starciu z topowymi zespołami (np Barcelona, Real) nie istnieje."

Gdyby Lewy wpakował nam na początku meczu tą setkę, którą wtedy miał, to dzisiaj pewnie byśmy na jego temat nie dyskutowali, a ty nie twierdziłbyś, ze Bayern z topowymi drużynami nie istnieje.
Wszystko rozbija sie o odrobinę szczęscia.

4

Otóż to. Głos rozsądku.
Granica między byciem zerem a bohaterem jest bardzo cieniutka.

3

"Nie mów mi prosze że mistrzostwa niemiec z Bayernem to jakieś wielkie osiągnięcie"
No jak widać wielkie, skoro w tym stuleciu mają bilans 13sezonów/7 wygranych.
A konkurencji przecież nie mają, prawda?
Bayern jest dominującą siłą sportową i finansową w Niemczech od początku lat 80 -tych i jakoś co sezonie nie wygrywają , prawda?

"tylko gotowa maszyna do wygrywania"
Skoro drużyna staje sie maszyną do wygrywania, bo wygrała LM, to dlaczego żadna z nich do tej pory w ciągu 25 lat jej nie obroniła?
Przez 25 lat wielu wybitnych trenerów miało według ciebie maszyny do wygrywania i w nastepnym roku dostawło łomot (albo gorzej, skoro łomotem jest dojście do półfinału), bo nie obroniło LM.
Przypomnę tylko, ze taki jeden klub z Madrytu przez sześć lat nie mógł przejść 1/8 LM a miał w składzie m. in. gwiazdy światowej piłki jak Galacticos i rok rocznie pompowane grube mln w transfery.
Jak widać, nawet półfinał to nie takie hop-siup.

5

Wkleję to co napisałem poniżej, bo może nie czytałeś:
Do tej pory Bayern wygrał 25 razy mistrzostwo na 103 sezony rozgrywek - wygrana średnio co 4 sezony
A w tym stuleciu, do czasu przyjścia Guardioli mieli 13 sezonów z 7 wygranymi - wygrana raz na dwa lata.
Guardiola - 2lata/2 mistrzostwa - 100% skuteczności
Heynckes miał z tym problem - 2 sezony/1 mistrzostwo
Van Gaal - 2/1
Boski dla wielu Murinho z Realem - 3/1
Tata Martino 1/0

Jak widzisz, prowadzenie wielkiego klubu wcale nie oznacza, ze możesz zalożyć nogę na nogę i czekać aż sie puchary same zaczną wygrywać.

A tak w ogóle, to znajdź mi trenera, który z Valencia lub podobnym klubem tak zrobił? Nie ma takiego, pawda?
Więc po co wypominasz coś, co jest dla każdego niewykonalne?

9

6 sezonów trenerem - 5 mistrzostw.
Pokaż mi drugiego trenera z takim bilansem.

1

Nie ma drużyny z monopolem na wygrywanie.
Do tej pory Bayern wygrał 25 razy mistrzostwo na 103 sezony rozgrywek - wygrana średnio co 4 sezony
A w tym stuleciu, do czasu przyjścia Guardioli mieli 13 sezonów z 7 wygranymi - wygrana raz na dwa lata.
Guardiola - 2lata/2 mistrzostwa - 100% skuteczności. Dopóki bedzie trenerem Bayernu, dopóty będą wygrywać co roku, gwarantuję.

3

Ale za to Granadę nastukali. To jest coś.

29

Czy oni naprawdę w tych Niemczech myśleli, ze co roku da sie wszystko wygrywać?
Nie bez powodu do tej pory nikt nie obronił LM, a były większe drużyny od tej Juppa Heynckesa. Bardzo lubię Pepa, dlatego żałuję, ze nie otrzymal propozycji prowadzenia Bayernu rok później - gdy Jupp na 100% poleglby w LM.
Teraz wszyscy (prawie) jeżdzą po Pepie, jak po burej suce i myślą (nieslusznie), ze Jupp to był jakiś cudotwórca.
Przypomnę, ze ten cudotwórca w pierwszym sezonie nie wygrał choćby mistrzostwa, a zanim objął ponownie Bayern, przez 32 lata kariery trenerskiej wygral raptem 6 trofeów (w tym 3 superpuchary krajowe ) - geniusz, prawda.
Guardiola samych mistrzostw wygral 5 w ciągu 6 lat.
Zawsze uważałem, ze Jupp był ślepą kurą, której trafiło sie ziarno - wielu było takich trenerów, którym, podobnie jak jemu, sie ono trafiało, a potem nie potradfili potwierdzić klasy już nigdy. Szkoda, ze nie dostał jeszcze jednego roku w Monachium, bo dzisiaj mówiłbym: "A nie mowiłem"

5

Wg. mnie autorem artykułu jest Weloba.es.

23

"Real wykonuje to samo co my. To jest stymulant"

Za pierwszym razem, nie wiem czemu, przeczytałem "symulant"

20

Np. ten:
aa aaaa aaaaaaaaaaaaaa!!!

0

Coś mi nie działa.
Mógłbyś wkleić link?

0

To wtedy wraca do "najnowszych"

0

Wie ktoś jak po wciśnięciu"najlepsze" komentarze, przeglądać je dalej niż tylko pierwszą stronę?

3

Cytat tygodnia.

1

Ciekawe czy na rm.pl placzą, ze Bayern nam się podłożył (jak wszyscy w tym sezonie)?
Sprawdzilbym, ale nie bede im nabi

1

Przypomina się Neeskens.

2

NA zdjęciu: Hiszpańskie leśne dziadki.

1

37 i 38 kolejka - strajk piłkarzy.
W sobotę może być już ostatni mecz ligowy, a Barca z koroną na Camp Nou.

38

A gdzie Oscar, Lucas i Hulk?
Kontuzje mają?

24

Ta kadra jest beznadziejna - najsłabsza w historii.
Nawet grajek z ligi Chinskiej się w niej znalazł.

2

A czy czasem nie twierdziłes, ze wygrają też w Turynie?
Daj sobie spokój z proroctwami.

5

Tak samomiał dzisiaj zmieść Juve.
To ile utopiłeś u buka?

1

Juventusu bramki liczą sie za tydzień podwójnie.

Całe zastępy ekspertów z tej strony spisywalo Juve na straty (ja sie do nich nie zaliczalem). ty pewnie też.
Ale klopsik, co nie?

0

Pogba zagra w rewanżu?

2

"Zorro", haha

1

Dokładnie to samo chciałem napisać - ludzie chcą być światkami jego porażki.
Ja też oglądam jego walki w nadziei, ze w końcu ten nadęty bufon dostanie bęcki.
Jego pycha jest równie duża co jego osiągnięcia sportowe.

wildstudio
Jakoś po walce z Pacmanem nie dostał owacji, tylko gwizdy i buczenie, pomimo tego, ze zdecydowaną wiekszość na widowni stanowili kibice amerykańscy a nie filipińscy.
Nie zastanawia cie to wcale?

1

Nawet pomimo kontuzji tych graczy, to skład realu byl wiecej wart niż ten wystawiony przez Simeone - na Transfermarkt mozna sprawdzić.

Poza tym Real w kazdym meczu z Atletico prowadził gre (poza tym 4:0) a i tak od 7 meczów nie potrafił ich pokonać.

1

Z tego co pamiętam, to Atletico zostało osłabione przez Turana, a Nie real.
Do tego czasu nic nie wskazywało na ich wygraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?