klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, to zaraz dostaniesz bana.
1
Przydałby się ktoś taki, jak Deco - świetny technik, który potrafi genialnie podać i odebrać pilkę przeciwnikowi, a nie tylko mu asystować.
Z dzisiejszych pilkarzy największe podobieństwo widzę właśnie w Pjanicu.
2
Pjanić - moja odpowiedź.
Do wyciągnięcia, idealny wiek - 25 lat, doświadczony - od siedmiu lat wystepuje w dużych klubach, b dobry technicznie - poziom Verratiego, walczak - w końcu to Serb, 180 cm wzrostu - co tez istotne szczególnie u nas.
1
Dlatego idealnym moim zdaniem rozwiązaniem, które od dwóch lat tutaj nadmieniam przy okazji, byłby Pjanić.
Piłkarz, który pasowałby do nas jak malo kto.
Nawet we wczorajszym rankingu CIES najlepszych piłkarzy jest bardzo wysoko (chociaż figuruje jako DP, ale to po prostu środkowy).
I nie bez powodu - bo poniżej pewnego poziomu to on nie schodzi.
1
Kiedy wybory na prezydenta FIFA?
Ciekawe czy Blatter dotrzyma słowa i da nam amnestię jesli wygra wybory.
6
"Barça pewnie pokona Juve w finale Ligi Mistrzów"
Jak właściwie rozumieć to zdanie?
Czy tak: Barca bez trudu pokona Juve
Czy też: Barca prawdopodobnie pokona Juve
1
Słowa Hristo zawsze się sprawdzają.
1
A skąd wiesz, ze nie jest na tyle dobry?
Zawiódł kiedyś?
Poza tym, mozna było go wpuszczać na końcowe 5 minut w co drugim meczu i nie byloby sprawy.
1
Nie mam obiekcji.
5
informacja co do Bartry: klauzula w kontrakcie stopera spadła do 10 milionów euro przez nierozegranie 60% meczów w sezonie
I znowu to przerabiamy. Widzę, ze wcale nie uczymy sie na błedach,.
3
Teraz wiemy na kim wzorował się ostatnio Bayern w meczu z BVB.
18
0
Głabęm jesteś, prawda?
Czytanie ze zrozumieniem to twoja nie najlepsza strona.
Skoro my mamy 5, a oni 10, to znaczy że mają 100 % więcej i tak tez napisałem.
5
10 lat temu - w 2005 roku, Real miał 800% więcej zwycięstw w LM od Barcy.
6 czerwca 2015 będzie to już tylko 100%.
2
Oficjalna strona fundacji Save The Children zdementowała informacje o rzekomym przekazaniu 7mln euro Nepalczykom przez Cristiano Ronaldo. Informacje były FAŁSZYWE!
2
Verma udany?
Mathieu skończył jako 32 letni rezerwowy za 20 mln - tyle co on grał, to móglby i Bartra.
Rakitić - do pierwszego meczu z Bayernem 90% użykowniko tej strony twierdziło, ze jak na razie gra średnio i potrzeba wzmocnień w pomocy. Jeden mecz wystarczyl, by stał się crackiem.
2
Choćby kupił i Pogbę i Verattiego, to i tak nie maszans.
Słabo znasz realia widzę.
0
Umieszczam to zdjęcie na pulpicie.
3
Jak można lubić takiego oszusta, no jak?
Kto zrozumie dzieciaków?
25
Komentarz usunięty
9
Fajnie się go czyta.
W przeciwieństwie do np. Ancelottiego, który jest nudny i przewidywalny, jak spagetti bolognese.
2
Najprościej to wchodząc w każdy z sezonów na tych stronach:
http://de.wikipedia.org/wiki/Liste_der_deutschen_Fu%C3%9Fballmeister
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_German_football_champions#Early_German_football_championships_.281903.E2.80.9332.29
2
No własnie. Liczy sie to co jest.
A są dw mistrzostwa Bundesligi w dwa lata, co nie udało sie ani Juppowi ani Van Galowi. Są dwa półfinaly - co jest bardzo dobrym wynikiem jeśli sie spojrzy na Real pare lat temu i ich niemoc czy też dzisiejsze City.
I jesli Bayern chce dalej kasowac co roku mistrzostwo i liczyć sie w walce o LM, a nie spaść do poziomu sprzed kilku lat, gdy kończyli najwyżej na 1/4, to Pep nadal musi być ich trenerem.
Musi być trenerem - bo gwarantuje pewien poziom.
Gdy drużyna Kloppa zmagala sie z kontuzjami to jego druzyna wylądowala na przedostatnim msc, a byli rok temu wicemistrzami. Bayern Pepa z kontuzjami czy bez i tak wszystkich ogrywał w Niemczech.
2
Ale Littbarski nie grał w Bayernie.
Swoją drogą, był genialny - prawie taki Niemiecki Maradona.
0
Sorry, myślałem, ze chodzi o włascicieli City.
A Katar? - to jakaś chyba bajka.
2
Miało być "gdy przegrał z Live prowadząc 3;0, i gdy wygrał mecz z Atletico własciwie ostatnim uderzeniem piłki"
2
No wiesz, sytuacja Lewego była pierwsza a do 77 min biliśmy głową w mur i każdy, razem ze mną i z tobą, myśleli, ze Pep nas rozpracował.
Co do dwumeczu z realem - gdyby co 3 piłka chciała wpadać po tych setkach ktore mieli bawarczycy, to po 20 minutach na SB byłoby 2:0, a na AA po 15 minutach.
Zwykły niefart - zdaża sie, tak jak np. Ancelottiemu 2 razy - gdy przegrał z Live prowadząc 3;0, i gdy wygrał mecz własciwie ostatnim uderzeniem piłki.
"Drużyne którą objął Guradiola to nie był zlepek giwazd tylko walec który rozjechał wszystkich w Europie"
Mylisz sie,
A wszystko dlatego, ze patrzysz (tak jak wielu) na Bayern poprzez pryzmat wyniku 0:7 z nami, co jest bardzo mylące. Ale nie chece mi sie rozkładać tego dwumeczu na czynniki pierwsze, bo nasza sytuacja wtedy byla bardzo złożona i zajełoby mi to dużo czasu.
Bayern wtedy w Europie, poza meczem z nami, nie pokazał ani razu jakiejś nieziemskiej piłki. 15 minut dłuższy mecz z Arsenalem i nie byłoby ich nawet w 1/4. Oglądałem wtedy ten dwumecz, w którym ostatecznie było 3;3 i gdyby Arsenal (z którego od kilku lat kazdy sie nabija) strzelił wczesniej bramkę na 0;2 to by ich dobił, bo juz jechali na oparach w tym meczu i tylko sie bronili a kibice na trybunach obgryzali paznokcie.
W 1/4 z Juve - dobra, solidna niemiecka piłka i nic poza tym.
Finał z BVB - jakoś ich nie zmiażdzyli, mecz był wyrównany z lekkim wskazaniem na Bayern, a bramkę zwycięska strzelili dopiero w 89 minucie.
2
", mysle ze w przyszlym sezonie z Depayem i paroma transferami zawalczy o mistrzostwo"
Zawalczyć to zawalczy, ale czy wygra? Wątpię.
I chyba na to poczeka Pep.
Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym go w Newcastle lub Liverpoolu - ale to fantastyka.
2
Nie będzie mógł mieć kazdego w City, bo obowiązuje Finansowe Fair Play.
Dlatego też, najlepsze warunki w Europie (z klubów które nie trenował) jeśli chodzi o gotówkę na transfery mają MU i Real.
Dlatego myślę, ze skończy właśnie w MU, ale po następnym sezonie.
2
Własnie.
Np. trenerzy City co roku dostają jedną z 4-5 najlepszych kadr w Europie i gdzie kończą LM?