klemens100
Dołączył/a: sierpień 2012
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co z bidulkiem Douglosem?
2
Problem w tym, ze o De Gei "pazerny" powiedzieć nie można.
Przecież to MU proponowało mu wyższy kontrakt, a nie Real.
1
Ale stanowily procentowo taką samą cześć budzetu, co teraz.
Np. 20 lat temu klub miał przychód w wysokości 50 mln i wydawał 25 mln co sezon na transfery a resztę na pensje.
Dzisiaj jestkilka klubó co ma przychody 500 mln lub więcej, tak ze stać je na to by kupować za 250 mln co sezon i mieć budżet 250 mln na pensje.
A jakby tak tobie zabroniono wydawć twoich zarobionych pieniedzy?
Zalóżmy, ze zarabiasz teraz 200 tyś na rok, a 10 lat temu dostawaleś tylko 20 tyś.
Ale dzisiaj dostajesz zakaz od ?aństwa na wydatki powyżej 100 tyś na rok.
Cieszylbyś się?
3
Ktoś cię oszukał.
U nas taki piłkarz nie występuje.
1
Dlaczego ma być niby limit?
Wytlumacz mi to?
20 lub 30 lat temu były?
Jedynie co mozna wprowadzać, to zakaz zadłużania się.
A jeśli klubu stać na takie wydatki, jakie mamy dzisiaj, to niech wydają do oporu.
W ten sposob wrzucają ten pieniądz w obieg, do gospodarki, a z tego to my wszyscy skorzystamy.
1
Guardiola za rok zostanie trenerem MU.
Wspomnicie moje slowa
1
Ja nie rozumniem, jak można było wydać 400 mln w dwa lata i grać taką kopaninę, jaką obecnie prezentują.
1
A co słychać u Valdesa?
Zakotwiczył w końcu gdzieś?
Do tej pory nie rozumiem, jak można było zrobić sobie samemu taki numer.
Ale ma, co chciał. Będzie przestrogą dla innych.
4
Jak to nie z mojego hajsu?
Kupuję klubowe koszulki i gadzety?
Płacę za transmisję nie małe pieniądze, zamiast oglądać na sopcastach?
Naprawdę myślisz, ze Barcie te pieniądze się kocą, a nie pochodzą od jej kibiców?
3
Może będzie chodził na piwo z Valdesem.
1
Masz łeb, ze to wszystko spamiętasz.
2
Deyna, Wilimowski
9
FCB powoli staje się AC Milan ver. 2.0
1
1500 litrów farby?!
Założę się, ze też w tym przekręcie swój udział miał Rossell i Bartłomiej.
1
MU może Neymarowi zrobić ten przelew gdy już bedzie w Anglii i tego podatku już nie bedzie, bo nir będzie mieszkańcem Katalonii.
3
Xavi!
Wróć!
17
W święta będę oglądał "Kevin sam w domu"
Wybacz Barco!
1
Już niedługo dostanie odgorny nakaz mówienia tak o Crynaldo.
1
Koszulki z pierwszej połowy lat 90-tych, te z Kappą - moje ulubione w całej historii Barcy.
1
Komentarz usunięty
3
Żenujący jesteś. Ale nie dziwota wiedząc jakie jest twoje pochodzenie.
Dostał to na co zasłużył ten bezmózgowiec.
Już za samo aktorstwo w tej sytuacji - łapanie sie za twarz, gdy nikt go nie dotknął, powinien zostać poddany lobotomii.
2
E, tam. To tylko bot, haha.
1
"Będę trzymał rękę na pulsie żeby dodali opcję pierwokupu"
A jak zamierzasz to zrobić?
7
Dla mnie osobiście te trofea z lat 50/60 tych są warte co najwyżej połowę dzisiejszej LM.
Wystarczy sobie zobaczyć z kim grał Real w drodze po te trofea i ile trzeba było rozegrać wtedy meczów by wygrać PM.
Ile z tych sześciu zwyciestw miałby Real gdyby drabinka byla dwukrotnie dłuższa, tak jak jest to dzisiaj?
Gdyby z pięciu najsilniejszych lig miał kilkunastu przeciwników na wysokim poziomie, a nie tylko czterech(!), tak jak miał w latach 50-tych.
W tamtych czasach można było seryjnie wygrywać to trofeum.
Aż osiem klubów obroniło Puchar Mistrzów, a niektóre zrobily to dwa razy pod rząd.
Ligi Mistrzów jeszcze nikt nie obronił, wiec jakieś pojęcie o poziomie i skali trudności wtedy a dzisiaj mamy.
15
I każdy z nich walnie po 121 bramek.
2
"Jordi Alba zakończył udział w meczu o Puchar Gampera w 75. minucie"
"Jordi Alba pojawił się na boisku od pierwszej minuty drugiej połowy i rozegrał w sumie 35 minut."
To ile trwała polowa w tym meczu?
40 min?
1
Czyli 19 i 22 dla Turana i Vidala.
3
A Valdes negocjuje z Antalyasporem.
Szukał nowych wyzwań sportowych - no to chyba znalazł.
2
Czyli 17 mln + 2-3 mln za "prawo pierwokupu" = 19-20 mln.
I gdzie tu sens? Nie lepiej zapłacić 17 mln + 1 euro?
Albo wyrównać ofertę, a magia takiego klubu jak Barca zrobi swoje.
To całe prawo pierwokupu pachnie mi wyprowadzaniem pieniedzy.
Własciwie nie powinno mnie to dziwić, skoro u wladzy jest Rossellowa banda.
Rossell + Brazylia = Przekręt.
5
Niech mi ktoś wytłumaczy pojęcie "prawo pierwokupu" na przykładzie powyższego piłkarza.
Ile musi zapłacić Barca, by Gerson przeszedł do Barcy a nie do Romy?